Keepertraining: Vanaf woensdag 10 september op terrein 3(kleedkamer onder de tribune) 19u30-20u45. Keepertrainer Dries lievens - lievens_dries@hotmail.com
Wees telkens 15min voor aanvang van de training aanwezig in de kleedkamer!
IP u17 kfcizegem
21-11-2014
Selectie koksijde
Beste spelers,
zie hieronder voor de selectie kopend weekend, geen makkelijke keuze zoals elke week. We spelen om te winnen dus moet ik moeilijke knopen doorhakken. 2 spelers spelen mee bij de u19 wegens een tekort aan spelers (alweer). Deze avond bespreken we dit alsnog, ook betreffende organisatie voor zaterdag.
u17: dre, gio, Henri s, Anton, michiel, vincent, Vitas, Edward, thibaut, Henri vm, lennart, matthias, Jens, Nicolas, sybren
u19: olivier en tibo opgepast, de u19 speelt op een andere site dan u17
Volgend bericht kreeg ik in mijn mailbox betreft de verplaatsing naar Koksijde:
Mathias,
Wil er rekening mee houden dat er zaterdag een wereldbeker cross veldrijden doorgaat in Koksijde tussen 9u en 17u.
Er zullen wel enkele omleidingen zijn in Koksijde.
Best afrit Nieuwpoort nemen en eerst een stuk richting Nieuwpoort rijden en zo afdraaien richting Pylyserlaan 34 stadion.
Zo ontwijk je het parcours en ook de route die Koksijde opgeeft om het parcours te bereiken .
Ik stel dus voor: zaterdag aanwezig tussen 10u en 10u15 in de kantine om een lichte maaltijd te nuttigen. We zouden vertrekken ten allerlaatste om 10u45 om zeker op tijd te zijn tegen 12u15 in Koksijde. Het zal een hele heisa zijn om ter plaatse te geraken. Willen de aanwezige ouders die meerijden hiermee rekening houden zodat alle spelers op tijd zijn.
Zaterdag spelen we om 13u30 in en tegen coxyde (let op: we spelen op kunstgras dus aangepast schoeisel). Door dit vroege aanvangsuur hebben we met samen met de delegees beslist om vroeger samen te komen en een lichte maaltijd te nuttigen in de kantine van waaruit we dan samen vertrekken nr coxyde. We spreken af om 10u15 in de kantine (iedereen, dus ook niet geselecteerden en geblesseerden). Om daaruit dan te vertrekken rond 11u. Niemand hoeft in de kantine iets te betalen. Allen worden dus verwacht om 10u15.
Overigens kan het een belangrijk weekend worden bovenin in onze reeks met de eerste 4 die tegen mekaar spelen.