Keepertraining: Vanaf woensdag 10 september op terrein 3(kleedkamer onder de tribune) 19u30-20u45. Keepertrainer Dries lievens - lievens_dries@hotmail.com
Wees telkens 15min voor aanvang van de training aanwezig in de kleedkamer!
IP u17 kfcizegem
12-03-2015
Verplichtingen!
komend weekend zal iedere geselecteerde speler verplicht moeten spelen met andere veters aan zijn schoenen. Vanuit de bond wil men extra aandacht geven aan holebi's in het voetbal en daarom zal iedere geselecteerde speler bij u17 spelen met andere veters. Ik zal die vrijdag uitdelen en iedereen zorgt ervoor dat deze voor het binnenkomen van de kleedkamer in Torhout in zijn schoenen zitten. Doe dit al thuis.
patekaarting. ik zal vrijdag kaarten uitdelen aan iedere speler voor de kaarting van kfcizegem. Iedereen krijgt 4 kaarten. Het is een kleintje om dit te verkopen en daarom moet ik geen kaarten terughebben maar enkel 5 per speler voor die 4 kaarten.
alle geselecteerde spelers zijn stipt om 13u45 in de kleedkamer in Westhoek (James picanollaan 1, ieper). Geblesseerden en niet geselecteerden worden ook verwacht.
Selectie: dre, olivier, gio, michiel, vincent, Edward, Vitas, Thibault, lennart, Nicolas, Jens, matthias, dwight, henri vm
niet geselecteerd: henri s, thibaut, Thomas, anton helaas is de wedstrijd voor de gewestelijke afgelast!
ik hoop dat iedereen het belang van deze wedstrijd beseft en er vol naartoe leeft. Bij verlies moeten we achtervolgen op 2 ploegen wat de zaken serieus bemoeilijkt. Westhoek staat namelijk gelijk met ons op 3ptn van Harelbeke. Concentratie en de focus leggen zal de voornaamste betrachting zijn. Want nogmaals: als wij goed zijn kunnen we iedereen aan op ons niveau en moeten we geen schrik hebben van niemand.
rekening houden met: kunstgras, dus plastieken studs is prioritair!
woensdag 25/2 om 19u30 onze (eindelijk) eerste wedstrijd in de jeugdcup (kwartfinale).
Alle geselecteerde spelers zijn om 18u15 in de kleedkamer in eernegem (achterstraat 3 eernegem). niet geselecteerden worden natuurlijk ook verwacht, maar is geen must omdat het midweekmatch op verplaatsing is.
selectie: dre, oli, gio, vincent, Anton, michiel, Vitas, henri vm, Thibault, Nicolas, lennart, Jens, matthias, dwight
Niet geselecteerd: Edward, thibaut, henri s, thomas
Indien er een afgelasting is, wordt iedereen verwacht op het normale uur voor een intervaltraining. Ik verwittig via sms als het afgelast is.
aanwezig om 13u45 in de kleedkamer op terrein 2: dre, olivier, michiel, gio, vincent, Anton, Vitas, henri vm, henri s, Thibault, Nicolas, lennart, Jens, matthias
afwezigen (die wel verwacht worden): thibaut (gekwetst) thomas (gewestelijk) edward (gewestelijk) dwight (geschorst)
Laten we een verlengstuk breien aan de goede collectieve prestatie van afgelopen zaterdag in eernegem. In ons achterhoofd zal meespelen dat de 2 leiders Harelbeke en Westhoek de onderlinge confrontatie aangaan om de leidersplaats. Misschien en hopelijk kunnen we hiervan profiteren. Maar laat ons vooral naar onszelf kijken. Niet te vergeten: komende woensdag spelen we voor de jeugdcup in en tegen (opnieuw) eernegem. Verdere info hierover volgt maandag op de blog. Dinsdag is er zeker training als voorbereiding op deze wedstrijd. Belangrijke weken breken aan. Competitie, jeugdcup waar iedereen (hopelijk) hoge ogen wil gooien. Dit brengt ook mee dat er een opeenvolging van wedstrijden zal zijn. Bij deze zal ik nogmaals benadrukken dat we iedereen in de kern zullen nodig hebben en ik iedereen zal gebruiken.
Voor de jeugdcup zijn we geplaatst voor de kwartfinale. Op 25/2 spelen we op verplaatsing bij eernegem en op 4/3 ontvangen we hen thuis. Deze wedstrijden zijn telkens om 19u30. Gelieve hier zeker rekening mee te houden. bij eventuele plaatsing voor de halve finale komen we uit tegen coxyde of dosko st kuis. Laten we dus zeker deze wedstrijden met stip aanstrepen in onze agenda!
aanwezigheid stipt om 13u45 in de kleedkamer (bruggestraat eernegem - inrit via achterstraat 3)
selectie: dre, olivier, henri s, vincent, michiel, Anton, Vitas, dwight, Nicolas, henri vm, Thibault, matthias, Jens, gio
gekwetst: thibaut geschorst: lennart afwezig: Edward gewestelijk: Thomas
Het zal een belangrijke wedstrijd worden voor het vervolg van de competitie. Doen we mee of moeten we verder achtervolgen? Hopelijk beseft iedereen het belang van deze partij! Maar wat we zeker moeten onder ogen zien is, dat we het kunnen. Als wij goed zijn, moeten we van niemand schrik hebben.