Dosko beveren was de gastheer voor onze laatse oefenmatch, een niet te onderschatten tegenstander, een u17 ploeg die tweede eindigde in de bijzondere reeks, 90 goals voor en 35 tegen.
Á beter weten in van achteruit opbouwen, mooi als je er de spelers voor hebt, en raakte niet meer onder de druk uit. Vlak voor rust kon Dries na een mooie actie knap scoren met zijn mindere rechter. Na rust had de thuisploeg tactisch niet bijgestuurd en raakte nu praktisch niet meer van hun helft af en als dat gebeurde was er een attente keeper Maxim die ook al in de eerste helft zijn talent demonstreerde. Toen Emmerson halfweg de tweede helft het overwicht omzette in een 0-2 na een heel knappe vrije trap kon de thuisploeg allang het tempo niet meer volgen, er is toch duidelijk verschil tussen bijzondere en nationale. Uiteindelijk werd het nog 0-3 toen Lennert een voorzet van Dries binnentrapte.
sander, thijs, mathias en gio waren gekwetst en sybren was weg met school
opstelling:
Maxim wies. Vic. Pieter jan. Dries
Emmerson. Jaron r
Gilles arne. Thibault
Valdes
kwamen in: ewout op pos 3 lennert op pos 7 jaron v op pos 5
Onze delegee Kurt had samen met Nancy dit etentje geregeld in de kleine meer. Met een veertigtal spelers en ouders werd nog maar eens aangetoond hoe de sfeer is binnen onze groep. Het werd een zeer leuke namiddag en ik wil nog eens iedereen bedanken voor de fijne attenties.