Was het een offday? Was het de ingesteldheid of mentaliteit? Hopelijk was het dat eerste, want woensdag was het wel zeer goed. Dan horen we niemand.... Enkel als we eens,door de gekende omstandigheden, een slechte match spelen!!! Waar ik wel heel veel problemen mee heb is dat bepaalde spelers na de wedstrijd in de kleedkamer komen en zelfs niet beseffen hoe slecht het wel was, over uitgaan beginnen praten enz.....
Een verslag is zeker niet nodig!! Iedereen heeft wel gezien hoe het was en heeft waarschijnlijk daarover een mening. Graag had ik dat iedere speler eens zijn EIGEN wedstrijd analyseert en niet zoals tijdens de wedstrijd vooral commentaar heeft op andere spelers. Maandag gaan we daar voor de training eens over praten.
En voor bepaalde ouders heb ik ook nog een boodschap. Wie het schoentje past, trekke het aan, de andere mogen aan de volgende woorden voorbijgaan. Ik wens nog eens in herinnering te brengen dat ik van de ouders een positieve ingesteldheid verwacht, zowel naar de eigen speler als naar de ploeg als naar de trainer toe. Verder wens ik geen enkele vorm van inmenging op geen enkel vlak. Niet voor, tijdens of na de match. Ik hoop dat dit duidelijk is en dat ik hier in de toekomst niemand persoonlijk meer dien op aan te spreken. Zoals in het begin van het seizoen gezegd, is KFCI vragende partij naar gemotiveerde trainers. Indien iemand beter meent te weten dan de trainer wat de trainer al dan niet moet doen, dan zijn de nodige contactgegevens om u kandidaat te stellen terug te vinden op de site. Niet bereid om over te nemen ? Blijf dan positief, onthou u van commentaar en beperk u tot respect voor het werk van spelers en trainer.
Na arne die tijdens de wedstrijd uitviel met liesproblemen is nu ook victor uit, na de wedstrijd kreeg hij pijn in de pols en moest medische hulp inroepen. Victor heeft niets gebroken maar mag wel niet trainen of spelen tem vrijdag, dan weten we meer.
Opnieuw een karrevracht spelers die we moesten missen, maar we konden rekenen op Gio deruddere van de u15( die net als arne al een wedstrijd gespeeld had in de namiddag ) en ewout en vic die terug waren van vakantie. Na een wat ingewone opwarming naast het veld stonden onze u16 toch scherp want van bij het eerste fluitsignaal zag je dat de mentaliteit goed zat. Ik vertel toch geen leugens als ik zeg dat het beste voetbal van kfc kwam dat kwa druk zetten, positiespel en balcirculatie een goede wedstrijd speelde. Eernegem dat bleef volharden in de boosheid en probeerde via de keeper op te bouwen leed veelvuldig balverlies. Na een goede omschakeling werd gio tussen de centrale verdedigers diep gestuurd en hij liet de bezoekende doelman geen schijn van kans. Achterin hielden we alles onder controle maar op slag van rust kregen we een tegendoelpunt dat veel gelijkenis vertoonde met onze goal. Dat was wat jammer na onze beresterke eerste helft die aan een hoog tempo werd gespeeld.
Na rust was het allemaal iets minder maar toch bleef het spelniveau degelijk, naar het einde toe sloeg bij vele spelers de vemoeidheid toe met enkele kleine blessures tot gevolg. Er werd geen risico genomen en de laatste 10 minuten speelden we dan maar met z'n tienen. In de slotseconden kon een bezoeker nog scoren scoren maar daar stoorde zich niemand aan, iedereen had het dan allang gezien, wij konden op voetballend gebied zeker onze voet naast de oudere bezoekers plaatsen, ik vond zelf dat die voet niet ernaast maar iets ervoor mocht staan.
Ze sneuvelden vanavond als nooit tevoren, lemmy en emmerson tijdens de training en mathias nadien. Dat maakt weer drie afwezigen voor woensdag en mathias zelfs tot volgende week. Gelukkig zijn ewout, gio en vic terug boven water gekomen. Antoine van de u17 doet woensdag opnieuw mee en ik had er graag gio deruddere bij gehad, ik zal hem morgen contacteren.
Ik zou er moeten overgekeken hebben maar ik heb nog geen weekschema gekregen van Frederik, ik zet het zo snel mogelijk op de blog.
in functie van de wedstrijd van woensdag mogen Thijs en Emmerson bij de u16 meetrainen, enkel k vrijdag trainen ze dan bij trevor.
Iedereen is zeer blij dat we na zaterdag eindelijk nog eens drie wedstrijden met onze vertrouwde selectie kunnen aantreden, vooral thijs en emmerson zelf zijn, volgens eigen zeggen, zeer blij.
het gaat dan ook om zeer moeilijke matchen tegen varsenare, oostende en torhout.
vanavond komt keeper Dre meetrainen met ons, Dre is echter een keeper voor de u15 ( volgend seizoen u16)