Ondanks ons minder spel na nieuwjaar heb ik eens het klassement opgemaakt en we staan toch weeral mooi derde met nog een wedstrijd tegen Wevelgem tegoed.
De kbvb heeft beslist dat alle wedstrijden doorgaan. Benieuwd hoe ons veld eruit zal zien, volgende spelers komen hopelijk in actie: Dre, sander, wies, thijs, dries, gilles, emmerson, jaron, lohan, ewout, erfan, thibault.
valdes en vic zijn op reis en maxim speelt dik tegen zijn zin met de u19 mee, ik denk dat Dre ook liever bij de u16 had gekeept.
Hoe kunnen wij ons niveau van de eerste ronde halen als we nooit kunnen trainen!!! opnieuw geen training op vrijdagavond en vanaf nu kunnen we ook geen gebruik meer maken van de indoorzalen.
De wedstrijd tegen onze vrienden van de u16 diende zich niet aan als een gezondheidswandeling, 11 matchen ongeslagen in competitie en in de beker reeds enkele u17 ploegen kansloos uitgeschakeld. Een ploeg met heel wat talent dus en wij zijn na een prima eerste ronde na nieuwjaar veel minder. Beide ploegen moesten hun topschutter missen waardoor het zeker geen doelpuntenfestival zou worden.
De eerste helft werd afgewerkt aan een redelijk hoog tempo en twee verschillende speelstijlen, zochten wij via ons middenveld de combinatie dan hanteerde de "thuisploeg" eens in balbezit de lange bal op hun slimme en snelle spits. Maar onze keeper Maxim moest geen bal pakken tijdens de eerste helft. Wij daarentegen hadden tijdens de eerste periode het meeste balbezit en het beste van het spel en aan de rust konden we reeds gescoord hebben maar de laatste pass ontbrak meestal en als die al kwam waren we niet rustig genoeg of verloren we het overzicht. Ook het veld was niet optimaal bespeelbaar.
We hadden gedacht dat onze tegenstander, die tijdens de eerste helft veel hadden gelopen, zou wegzakken maar niets was minder waar. Toch kwamen we tot dan toe verdient op voorsprong toen Gilles met een knappe pas Thibault op links wegstuurde wiens voorzet knap werd binnengetikt door onze diepe man. Ons degelijk voetbal viel stilaan weg en de u16 rook hun kans, ze kwamen op de counter gevaarlijk opzetten en er was een goede Maxim en wat geluk nodig om de gelijkmaker te voorkomen.
deze morgen was ik op de sportdienst en heb er beschaamde kaken geleden door een aantal personen.
Ik was er aanwezig om enkele zaken te bespreken en uren bij te realiseren voor volgend seizoen en werd er geconfronteerd met feiten die niet door de beugel kunnen.
De muren en deuren van de kleedkamers waren in een schandalige toestand achtergelaten, dat moet het gevolg zijn van gooien met aarde, .....
De douches werden duidelijk gebruikt om de schoenen te kuisen.
Beschamend voor gasten van die leeftijd en de verantwoordelijken hebben evenveel schuld.
Eender wie het gedaan heeft maar mijn sympathie voor deze ploegen is even weg.
Wanneer de verantwoordelijken kunnen achterhaald worden zal gepast opgetreden worden door het jeugdbestuur.
U hoeft mij niet te bellen want het is niet het juiste moment. Morgen ben ik hopelijk wat bekoeld en zal ik mij proberen te motiveren om er voor te zorgen dat alles in orde is.
Ik kan jullie voorlopig niet bedanken voor jullie medewerking want deze is er niet.