Alle trainingen gaan door op terrein 4. Om je om te kleden en te douchen is de kleedkamer ook op terrein 4.
iedereen is minstens 15min op voorhand aanwezig in kleedkamer!!!!
08-08-2015
Blessures
nog even vermelden bij blessures: bij blessures wil ik steeds op de hoogte blijven hoe het is met elke geblesseerde speler. Stuur mij hierover een sms'je of een mailtje bij elke vorm van blessure zodat ik steeds verder kan plannen naar trainingen en wedstrijden toe en op de hoogte blijf van de eventuele verwikkelingen. gekwetsten worden zoals al eerder eens gemeld ook steeds op de wedstrijd verwacht tenzij je ziek bent uiteraard.
Daarna volgen nog kruisfinales en plaatswedstrijd (finale om 18u55)
alle geselecteerden worden verwacht om 12u15 in de kleedkamer in aalter (lindestraat aalter). Zorg dus dat je zeker wat vroeger bent want er zitten daar 16ploegen. Tegen dat je de juiste kleedkamer hebt gevonden kan dit wel even duren. Reken dus wat marge in. We spreken niet af in groep in Izegem, iedereen gaat rechtstreeks. Wie geen vervoer heeft probeert het onderling met anderen te regelen. Wie echt geen oplossing heeft, contacteert mij. Dan zoek ik een alternatief.
De selectie zal ik deze week meedelen. Mogelijk kunnen er verschuivingen plaatsvinden deze week.
zorg dat je voorzien bent met vanalles om een ganse namiddag voetbal te kunnen doorkomen. Wat heb je zeker mee: - voldoende drinken - eten (bananen of ander fruit, suikerwafels, boterhammen, snelle suikers,....). Vettig eten of andere heb je niet nodig. Zorg dat je hier verstandig mee om gaat want anders kan je tornooi wel eens snel gedaan zijn. - verschillende t-shirts voor tussen de wedstrijden - regenjas - best neem je een extra paar rode voetbalkousen mee - juiste schoeisel (verschillende zeker voorzien) - ander voetbalgerief - wie alleen komt zonder ouders, zorg je best voor een zakcentje - ander voetbalgerief
probeer zoveel mogelijk supporters mee te brengen. Dit is altijd leuk en zeer ondersteunend voor alle spelers!
Korte analyse van de 1e oefenwedstrijd tegen Koksijde: Ondanks de overwinning tegen een 2e nationaler mogen we ons niet blind staren op het resultaat. Ons spel is in alle tactische aspecten van het voetbal ruim voor verbetering vatbaar. We moeten af van hetgeen de voorbije jaren is gebeurd en verwezenlijkt. Nu werken we naar de toekomst toe. In balbezit moeten we vooral veel meer beweging zonder bal creƫren (de lopende spelers). Ook het sneller en zorgvuldiger inspelen wordt een hard werkpunt, de handelingssnelheid moet omhoog. In balverlies zag ik een (voor de 1e wedstrijd) een aardig blok want zoveel kansen heb en we niet weggeven (open, uitgespeelde kansen dan wel te verstaan). Maar ook dit is duidelijk voor verbetering vatbaar. De komende weken zal hard gewerkt worden aan opbouw van achteruit, omschakelingen, blokvorming, balcirculatie, veel beweging zonder bal met veel bewegende spelers.
Niet vergeten om de dag na de wedstrijd steeds te gaan uitlopen (45min volstaan aan een rustig extensief tempo).
Wie kan ervoor zorgen dat de wedstrijd tegen Koksijde gefilmd wordt? Indien nodig heb ik een camera maar geen statief. Met 40min ben ik al heel content. Laat mij snel iets weten op mijn gsm aub!
We zullen afspreken om 13u30 aan terrein 4 (13u30 in de kleedkamer). Dit omdat vele spelers vragen hebben en extra uitleg nodig hebben. Zodanig hebben we ruim de tijd om er goed aan te beginnen. Dit is normaal gezien eenmalig en ook op vraag van de spelers zelf.
Kleine wijziging in de selectie ook. In plaats van met 16 zijn we met 15 spelers door het uitvallen van Keanu met een blessure. Uit voorzorg laten we hem aan de kant.
iedereen van de selectie is aanwezig om 13u45 in de kleedkamer op terrein 4 (te laat komers hoeven niet meer binnen te komen!)
selectie: siebe, Robin, robbe d, Arthur, noah, Seppe, Remi, flor, Simon, robbe v, Sina, luka, Thibo, Keanu, jarne, sean
afwezig: reza (verlof) andres (verlof) milan (verlof)
identiteitskaart niet mee is NIET spelen. Voorzien zijn van voldoende water en zoals besproken op training, zorg voor wat eten (banaan, suikerwafel,.....)
vanaf volgende week (10/8): iedereen draagt de kledij op training van kfcizegem ofwel iets anders in het rood (rode T-shirt, rode trui,...). Het bovenste op training is sowieso in rode kleur. De broek is vrij te kiezen van kleur alsook de kousen. Iedereen mag voorlopig nog in korte broek trainen, eenmaal het winterweer begint zal ik op tijd zeggen dat een lange broek en trui verplicht is. Let er ook op: poets jullie schoenen (zelf!!!!!). Dit ook voor de training en voor de wedstrijden.
Zorg steeds voor 3 paar schoenen (loopschoenen, gewone noppen, ijzeren noppen).
Nogmaals melden: normaal gezien wordt er ALTIJD getraind. Tenzij ik jullie iets laat weten via sms of blog. Ook bij winterweer of onbespeelbaarheid van de velden bij zware regenval. In deze gevallen zal ik een alternatieve training voorzien.
wij bij de u15 hebben de luxe om over een ruime kern te beschikken. Daar heeft wel een hoop werk en veel tijd ingeslopen om hierover te kunnen beschikken. Andere ploegen hebben die luxe niet waardoor men regelmatig een beroep zal doen op onze groep. Voor alle duidelijkheid: tot met nieuwjaar trainen alle spelers bij u15, daarna wordt een evaluatie gemaakt en wie rijp is om een stapje hoger te spelen zullen we het zeker niet nalaten die speler door te schuiven.
komende zaterdag zal de u16 alvast 2 spelers van ons gebruiken. Zij hebben een kern van 15+1 keeper. Door 3 blessures en 3 spelers die nog in verlof zijn zal ik donderdag aanduiden wie zaterdagvoormiddag mee zal spelen met u16. Dit in samenspraak met de betrokken trainer en coƶrdinator. Ik verwacht dan ook nog dat beide spelers zaterdagnamiddag ook meespelen met de u15. Ikzelf zal ook zorgen voor wat aangepaste speeltijd zodat we zeker niet overbelast geraken en geen spierblessures gaan oplopen.
als er wordt doorgeschoven is het zeker niet de bedoeling om bij de andere ploeg de hoop te gaan vullen. Speeltijd krijg je zeker.
Bij deze wil ik nogmaals benadrukken hoe belangrijk een ruime kern is. Een blessure, ziekte, andere afwezigheid kan gebeuren (hopelijk niet). Het seizoen is zeer lang en we hebben iedereen nodig om de doelstellingen (die jullie ook zelf willen) te bereiken. Iedereen in onze kern zal dan ook ten volle gebruikt worden.
Na lang zoeken hebben we een 2e afgevaardigde voor de u15. Zie linkerkolom in deze blog. bij deze heten we Rein van harte welkom bij ons team! Zowel Peter als Rein zijn zeker ook een aanspreekpunt voor alle problemen en allerhande andere zaken.