Een update halverwege het seizoen van de nationaliteiten die onze site komen bezoeken. Het is duidelijk dat onzen trainer al op vakantie is geweest maar den Dimitri nog niet... Alhoewel de Zweden terrein verliezen blijven ze toch stevig op nummer drie.
Ciao
30-10-2008
Chocoladepakketjes !
Beste ouders en spelers ,
Het droevige gezichtje wijst op een minder leuke boodschap. Het is namelijk zo dat ik weer moet schooien.Tegen 5 november moeten de strookjes binnen zijn voor de chocolade - verkoop. Ik zou dan ook willen vragen om ten laatste tegen woensdag 5 november de strookjes en het geld mee te geven aan uw zoon.
- Maandag om 17.45u - Woensdag om 17.45u - Donderdag om 17.45u
Op zaterdag 08/11 spelen we thuis om 14.30u tegen FCN Sint-Niklaas.
De week nadien trainen we maandag niet maar op dinsdag 11/11 spelen we onze inhaalwedstrijd op WS Woluwe om 11.15u. De woensdag trainen we terug niet maar op donderdag 13/11 trainen we om 17.45u. Zaterdag 15/11 spelen we terug thuis om 14.30u tegen Wielsbeke.
Zelfs het "grote" Beveren hebben we doen afzien, ondanks een mindere 1e helft..
Ploegopstelling:
Doel: Niko
Verdediging: Jonas - Niels - Matthias E. - Gaetonno
Middenveld: Tibo - Sven - Bavo
Aanval: Brecht - Kristian - Kristof
Invallers: Glenn - Joeri - Xander
Tijdens de tactische voorbespreking van de wedstrijd heb ik vooral de nadruk gelegd op het feit dat Beveren een voetballende ploeg was en dat we een zware wedstrijd voor de boeg hadden. De afspraken moesten kloppen wilden we een goede wedstrijd spelen. De 1e helft begon Beveren heel vinnig aan de wedstrijd en de balcirculatie lag op een heel hoog tempo en we moesten echt het onderste uit de kan halen om gelijke tred te kunnen houden. Ons grote probleem tijdens het 1e kwartier was dat we de bal niet in ons ploeg konden houden. Het hoge tempo werd iets minder en wij begonnen ook in de wedstrijd te komen. Onze 1e echte grote kans was voor Kristian die alleen op doel kon afgaan maar hij besloot de bal van ver al te plaatsen naast de keeper en tegen het spel in werd het 0-1 wat ook de ruststand was. Tijdens de rust heb ik de mannen vooral gevraagd om niet hoog te storen op de bal maar vooral in positie te blijven en ook indien we in balbezit waren zelf de bal te laten rondgaan met vele tussenstations zodat we zelf een hoog tempo konden ontwikkelen. De 2e helft hebben we zelf het initiatief genomen en door onze manier van spelen kon Beveren nooit meer echt dreigen. Integendeel, de kansen stapelden zich op voor ons. Na enkele reuzenkansen kreeg Bavo de 0-2 voorgeschoteld van Kristian wat ook de eindstand was. Een hele goede oefenwedstrijd met 2 gezichten, een mindere 1e helft gevolgd door een dominante 2e helft.
We gaan dan ook genieten van een oververdiende rustweek zonder wedstrijd.
Eindelijk nog eens een artikeltje voor de nieuwe rubriek 'Zo zagen zij het!'. We hebben tot op heden vruchteloos gezocht naar een verslagje bij de tegenstanders. Noch Oudenaarde, Peruwelz of Union lieten een spoor na op hun sites. De supporters worden niet overal evenveel verwend. Haha! Maar van de Torhoutse matchen is er elke week een kort stukje terug te vinden. Bij deze.
U14-Wetteren 0-3. Torhout onderging de wet van de sterkste.Iedereen zette zich nochtans 100% in, maar KM was duidelijk een maatje te klein voor de leider. De 3 doelpunten werden reeds in de eerste helft gescoord. In de tweede helft hield de thuisploeg zeer goed stand maar zonder zelf echt te dreigen.
De training van maandagavond wordt afgelast om de vele kleine blessures te laten rusten en genezen. Woensdag en donderdag trainen we om 17u45 stipt!! Ik hou deze keer geen rekening met elektriciteitspannes
Zaterdagvoormiddag spelen we een oefenwedstrijd op KSK Beveren om 10u30.
Het was heel vroeg opstaan maar onze goeie wedstrijd heeft alles goedgemaakt..
Ploegopstelling:
Doel: Niko
Verdediging: Tibo - Matthias P. - Niels - Gaeton
Middenveld: Xander - Sven - Joeri
Aanval: Brecht - Kristian - Bavo
Invallers: Kristof - Matthias E. - Jonas
Het was voor mij 1 van de moeilijkste verplaatsingen van het seizoen omdat ik op hun website en aan de uitslagen kon zien dat ze heel sterk uit de hoek kunnen komen, ook vanwege het vroege uur dat we moesten opstaan en spelen. De opwarming was zeker niet zoals de vorige weken omdat de scheidsrechter vond dat hij ons te pas en te onpas mocht storen... Ik heb de jongens dan ook gevraagd om vanaf de eerste minuut de wedstrijd in handen te nemen en het veld heel breed te houden bij balbezit en heel compact te spelen bij balverlies. We begonnen dan ook aan een verschroeiende tempo met heel vlotte balcirculatie en onmiddellijk een aantal hele goeie kansen die we op de paal of de lat trapten. We hadden er donderdag op geoefend op training Na een sterke combinatie maakte Kristian (WAZAAAA ) er 0-1 van. De heroptredende Kristof kreeg de bal in zijn voeten gespeeld en zijn voorzet-shot landde in doel 0-2. Het werd ook nog 0-3 via Sven (Losada) in de rebound na een redding van de Torhoutse keeper. Na een wervelende 1e helft begonnen we gecontroleerder aan de 2e helft. De mannen met de kleine blessures wou ik sparen zodat het een evenwichtige 2e helft werd zonder dat onze keeper op de proef werd gesteld. Met een logische oververdiende overwinning op Torhout zijn we dan tevreden huiswaarts gekeerd..
Het in de eerste helft bij wijlen wervelend voetbal van de gele squadra resulteerde in een 0-3 ruststand. De vele veschuivingen in de ploeg brachten opnieuw evenwicht in het spelbeeld en Torhout kon een paar corners afdwingen. Onze goalie werd echter nooit echt bedreigd en in het laatste kwart voorkwamen het doelhout en de Torhoutse keeper dat de score nog meer opliep. De faire partij voetbal waarin twee ploegen combinatiespel brachten werd gesmaakt door alle supporters.
De fotoreportage komt er pas morgenavond aan. Ondergetekende gaat er even uit maar Mr. T zorgt zeker en vast voor wat commentaar bij de geleverde prestatie van zijn team.
Kennen jullie het gezegde: "Aanvallen is de beste verdediging"? Sommige trainers blijkbaar niet...
Ploegopstelling:
Doel: Niko
Verdediging: Jonas - Matthias E. - Niels - Gaeton
Middenveld: Matthias P. - Xander - Joeri
Aanval: Sven - Kristian - Bavo
Invallers: Tibo - Brecht - Glenn
Door de vele blessures heb ik terug moeten sleutelen aan sommige posities maar door de sterkte van ons team was dat geen probleem. Het lijstje met geblesseerde spelers wordt wel groter: Tristan, Keanu, Kristof, Glenn, Brecht, Sven, Matthias P. We gaan het deze week heel rustig aan doen zodat de meeste spelers terug kunnen recupereren.
De wedstrijd tegen Péruwelz was op papier moeilijk omdat die mannen toch 2 matchen na mekaar gewonnen hadden. Het was dus belangrijk om vanaf de 1e minuut er vol tegenaan te gaan zodat ze geen tijd hadden om hun spel op te dringen. De eerst 20 minuten hebben we dan ook een 6-tal goede kansen gecreëerd maar vergaten het af te maken. Nadien begon het een beetje rommelig te worden en werd ook de vrije ruimte niet meer benut door onze mannen. Na een hoekschop hebben we dan toch de 1-0 gescoord via Matthias Present en de 2-0 van Brecht na een supermooie actie tussen Kristian en Brecht. Verdiende voorsprong na een goede 1e helft. Tijdens de pauze heb ik gevraagd aan de mannen om terug het tempo hoger te leggen en om ook vlugger van flank te veranderen zodat we in de vrije ruimtes de acties konden maken. Péruwelz dacht er juist het tegenovergestelde van en zij kropen meer en meer achteruit. Het werd een 2e helft waarin de tegenstander meer aan fouten dacht dan aan voetballen met als gevolg enkele gekwetste spelers erbij. Brecht heeft nog de 3-0 kunnen scoren en wie goed gekeken heeft naar de wedstrijd heeft kunnen zien dat Péruwelz zelfs geen halve kans heeft kunnen versieren tijdens de volledige wedstrijd...
Dikke proficiat aan de mannen voor de terug ijzersterke prestatie en verzorg jullie allemaal goed hé...
Alweer een prachtige nazomerdag in de schaduw van het Marcel De Kerpel Stadion. Peruwelz had maar liefst 26 doelpunten moeten incasseren de eerste 3 speeldagen. Maar kwam verrassend uit de hoek met een 6 op 6 in de laatste 2 weken. Vanwaar die plotse ommezwaai dachten we in Wetteren? Van onderschatting was dus geen sprake en het tempo waarmee onze jonge leeuwen de eerste helft afwerkten was dan ook verschroeiend. Peruwelz kwam nooit in onze 16 maar hield wel een half uur de nul vast met hard voetbal. De Walen gingen voluit in de duels en kwamen menigmaal te laat met heel wat fysieke schade aan Wetterse kant tot gevolg. STW eindigde met 12 spelers, Peruwelz kreeg slecht 1 maal geel en eindigde op volle sterke. Wanneer gaan we in België de aanvallende ploegen eens een beetje beschermen? Een verdediger in volle actie kan wel eens naast de bal zitten bij het aangaan van een duel, maar dat gebeurde vandaag veel te vaak. Dat we nul hielden was niet echt een verrassing. Je moet eerst willen, dan kunnen aanvallen om te scoren. Dat was Peruwelz vandaag niet gegeven, toch waren ook zij gelukkig met het resultaat...!? Het belooft een boeiende terugwedstrijd te worden.
Ja die spaghetti kwam er dus, eerst de pasta dan de saus en als laatste de kaas. De ladies lieten de tooghangers werken voor de kost. 't Is te zeggen de mannen moesten op een lijn lopen alvoor ze hun portie pasta kregen. Voor "the record" twee uur na de match slaagde iedereen daar nog steeds in. Eentje zat wel grondig fout. Bart ging niet te voet maar te hand de uitdaging aan. Een "special thanks" voor het vrouwtje van den trainer voor het geleverde werk. Deze laatste liep wel veel heen en weer, molenwiekend, grappend en grollend maar echt werken heb we hem toch niet zien doen. Margo en de dames daarentegen des te meer. De volgende keer maakt Savas "Chili con carne", alé dat zei hij toch vanavond... En by the way het Cypriotische geschil, dat hebben Savas en Dimitri ondertussen ook opgelost!! Hahaha.
Zaterdag na de thuiswedstrijd tegen Péruwelz is het spaghetti. De spelers eten natuurlijk gratis maar voor de ouders, broertjes, zusjes, ... is het 3 euro per persoon. Donderdagavond na de training moet ik weten wie er allemaal komt eten en had ik graag de betaling ontvangen zodat mijn vrouwtje alles kan voorbereiden.
Graag had mijn vrouwtje ook een beetje hulp gehad van de mama's om een beetje te helpen in de keuken van STW. De papa's mogen aan de toog hangen
ALLE SUPPORTERS OP POST VOOR DE WEDSTRIJD EN DE SPAGHETTI
Oudenaarde met zijn sterke jeugdwerking was een niet te onderschatten verplaatsing en de zwarten begonnen ook snedig aan het duel. Het vaste mannetje op Kristiaan! leek te werken. Maar één doorschuiving was voldoende om het blok van Oudenaarde open te gooien. STW speelde een sterk tweede en derde kwartier met een 0-4 als gevolg. Oudenaarde kon in het slot nog milderen via een licht (onvrijwillig handspel) toegekende 11 meter.
Ondertussen is mijn vrouw op de hoogte van de spaghetti die ik de mannen beloofd heb na de sterke prestatie tegen Union. Vandaag hebben de mannen ook de saus verdiend op de spaghetti en mits winst en goed spel volgende week is er natuurlijk nog kaas en tabasco te verdienen
De ouders van de spelers kunnen ook à volonté spaghetti komen eten mits een kleine bijdrage van 3 euro!! Ik hou iedereen verder op de hoogte van datum enz..
PS: Spaghetti is echt een culinaire topper in het gamma van gerechten( ) dat mijn vrouwke kan maken
De trainingen gaan vanaf maandag van start om 17.45u ipv 18.00u omdat we binnenkort op terrein C-D moeten trainen. We gaan dan ook afwisselend 3x of 2x per week trainen. Maandagavond zou dan afvallen. Indien het echt heel koud wordt dan gaan we overschakelen naar 2x per week.
Voetbal is een spel van 11 tegen 11, vandaag was het 9 tegen 11
Ploegopstelling:
Doel: Niko
Verdediging: Tibo - Niels - Matthias E. - Gaeton
Middenveld: Xander - Sven - Kristian
Aanval: Brecht - Glenn - Bavo
Invallers: Joeri - Matthias P. - Jonas
Na de hele goede wedstrijd van vorige week ben ik met dezelfde elftal aan de wedstrijd begonnen. Na 2 minuten bleek dat Kristian een mannetje opgeplakt kreeg met in hun rug nog een extra verdediger. De trainer van Oudenaarde wist blijkbaar niet dat ik over 14 sterke spelers beschik in plaats van 1 sterke spits Kristian heb ik dan maar op de rechterflank gezet met zijn 2 verdedigers zodat de andere jongens naar hartelust konden aanvallen en scoren. Na de 1e helft stond er 0-2 op de bordjes met doelpunten van Glenn (2x). De 2e helft hebben we het gaspedaal niet gelost en de bal ging dan ook vlot rond met als gevolg nog 2 hele mooie doelpunten. Zeker het doelpunt van Matthias Present was een pareltje: een individuele actie met een schot recht in de kruising! Volgende week dan toch misschien in de basis? Na de 0-4 vond de scheidsrechter dat hij toch ook iets moest doen voor de centjes die hij zuur verdiend op een zaterdagvoormiddag en hij legde de bal op de stip na "handspel" die hij alleen terecht vond. Einduitslag 1-4 en 2 jongens van Oudenaarde die deze namiddag misschien zullen gaan lopen ofzo omdat ze niet mochten meevoetballen van hun trainer(lees: Kristian bewaken!), dus moe kunnen ze niet zijn... Alvast proficiat aan de mannen van de U14 voor de goede prestatie en tot maandag.