Nationale Knapen KSTW U14
Foto

Inhoud blog
  • Welkom op de nieuwe site.
  • Afscheid van het seizoen 2008-2009
  • Alle uitslagen 2008-2009
  • Tornooi Gent-Zeehaven
  • Uitvaart Dominique Van Lierde
  • Barbecue 6 juni
  • Tornooi Gent-Zeehaven
  • Toernooi Racing Gent- Zeehaven
  • Feestje einde-seizoen !
  • Tornooi KSK Ronse




    Gastenboek
  • loosers
  • U14 en U12
  • Fotoreportage FCN St. - N - STW
  • buitenlandse wedstrijd
  • Extra foto's STW - Sottegem

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Zoeken in blog


    Archief per maand
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 09-2005

    Wat vooraf ging...
  • Seizoen 2007-2008
  • Seizoen 2006-2007

  • Foto

    Trainer : Savas Kayim


    Foto

    Begeleider : Peter Delandtsheer


    Wie bezoekt onze site?

    Een update halverwege het seizoen van de nationaliteiten die onze site komen bezoeken. Het is duidelijk dat onzen trainer al op vakantie is geweest maar den Dimitri nog niet... Alhoewel de Zweden terrein verliezen blijven ze toch stevig op nummer drie.

    Ciao




    Foto

    19-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag KM Torhout - U14

    Het was heel vroeg opstaan maar onze goeie wedstrijd heeft alles goedgemaakt..

    Ploegopstelling:

    Doel: Niko

    Verdediging: Tibo - Matthias P. - Niels - Gaeton

    Middenveld: Xander - Sven - Joeri

    Aanval: Brecht - Kristian - Bavo

    Invallers: Kristof - Matthias E. - Jonas

    Het was voor mij 1 van de moeilijkste verplaatsingen van het seizoen omdat ik op hun website en aan de uitslagen kon zien dat ze heel sterk uit de hoek kunnen komen, ook vanwege het vroege uur dat we moesten opstaan en spelen.
    De opwarming was zeker niet zoals de vorige weken omdat de scheidsrechter vond dat hij ons te pas en te onpas mocht storen...
    Ik heb de jongens dan ook gevraagd om vanaf de eerste minuut de wedstrijd in handen te nemen en het veld heel breed te houden bij balbezit en heel compact te spelen bij balverlies.
    We begonnen dan ook aan een verschroeiende tempo met heel vlotte balcirculatie en onmiddellijk een aantal hele goeie kansen die we op de paal of de lat trapten. We hadden er donderdag op geoefend op training
    Na een sterke combinatie maakte Kristian (WAZAAAA ) er 0-1 van. De heroptredende Kristof kreeg de bal in zijn voeten gespeeld en zijn voorzet-shot landde in doel 0-2. Het werd ook nog 0-3 via Sven (Losada) in de rebound na een redding van de Torhoutse keeper.
    Na een wervelende 1e helft begonnen we gecontroleerder aan de 2e helft. De mannen met de kleine blessures wou ik sparen zodat het een evenwichtige 2e helft werd zonder dat onze keeper op de proef werd gesteld.
    Met een logische oververdiende overwinning op Torhout zijn we dan tevreden huiswaarts gekeerd..

     

     

    19-10-2008, 23:46 geschreven door Mr. T  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Torhout-STW
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het in de eerste helft bij wijlen wervelend voetbal van de gele squadra resulteerde in een 0-3 ruststand. De vele veschuivingen in de ploeg brachten opnieuw evenwicht in het spelbeeld en Torhout kon een paar corners afdwingen. Onze goalie werd echter nooit echt bedreigd en in het laatste kwart voorkwamen het doelhout en de Torhoutse keeper dat de score nog meer opliep. De faire partij voetbal waarin twee ploegen combinatiespel brachten werd gesmaakt door alle supporters.

    Fotoreportage : http://foto.zita.be/3618134355

    19-10-2008, 18:33 geschreven door stwu14  


    18-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speeldag 7
    De fotoreportage komt er pas morgenavond aan. Ondergetekende gaat er even uit maar Mr. T zorgt zeker en vast voor wat commentaar bij de geleverde prestatie van zijn team.

    18/10/2008

    09:30

    TORHOUT 1992 KM. K.STAND.WETTEREN  0 - 3  
    18/10/2008

    10:00

    K.SV.OUDENAARDE R.RC.GENT-ZEEHAVEN  5 - 2  
    18/10/2008

    10:30

    R.RC.PERUWELZ SC.WIELSBEKE  2 - 3  
    18/10/2008

    11:15

    R.UNION ST.-GILLOISE VC.EENDR.AALST 2002  2 - 1  
    18/10/2008

    13:00

    FC.N.SINT-NIKLAAS K.RACING WAREGEM  1 - 3 
    19/10/2008

    11:15

    RWS WOLUWE FC. K.SV.SOTTEGEM  4 - 2  

    18-10-2008, 00:00 geschreven door stwu14  


    16-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verplaatsing naar Torhout
    De bus vertrekt zaterdag stipt om 07.30u!!

    Iedereen aanwezig ten laatste om 07.15u op Standaard Wetteren.

    Vriendelijke groeten
    Savas  

    16-10-2008, 00:00 geschreven door Mr. T  


    15-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd Torhout - U14
    Zaterdagvoormiddag spelen we op verplaatsing bij Torhout om 09.30u 's morgens.

    Het belooft een zware verplaatsing te worden dus alle supporters op post!!!!!!!!!!!!

    Groetjes
    Savas

    15-10-2008, 14:48 geschreven door Mr. T  


    12-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag U14 - Racing Péruwelz

    Kennen jullie het gezegde: "Aanvallen is de beste verdediging"? Sommige trainers blijkbaar niet...

    Ploegopstelling:

    Doel: Niko

    Verdediging: Jonas - Matthias E. - Niels - Gaeton

    Middenveld: Matthias P. - Xander - Joeri

    Aanval: Sven - Kristian - Bavo

    Invallers: Tibo - Brecht - Glenn

    Door de vele blessures heb ik terug moeten sleutelen aan sommige posities maar door de sterkte van ons team was dat geen probleem. Het lijstje met geblesseerde spelers wordt wel groter: Tristan, Keanu, Kristof, Glenn, Brecht, Sven, Matthias P.
    We gaan het deze week heel rustig aan doen zodat de meeste spelers terug kunnen recupereren.

    De wedstrijd tegen Péruwelz was op papier moeilijk omdat die mannen toch 2 matchen na mekaar gewonnen hadden. Het was dus belangrijk om vanaf de 1e minuut er vol tegenaan te gaan zodat ze geen tijd hadden om hun spel op te dringen.
    De eerst 20 minuten hebben we dan ook een 6-tal goede kansen gecreëerd maar vergaten het af te maken.  Nadien begon het een beetje rommelig te worden en werd ook de vrije ruimte niet meer benut door onze mannen. Na een hoekschop hebben we dan toch de 1-0 gescoord via Matthias Present en de 2-0 van Brecht na een supermooie actie tussen Kristian en Brecht. Verdiende voorsprong na een goede 1e helft.
    Tijdens de pauze heb ik gevraagd aan de mannen om terug het tempo hoger te leggen en om ook vlugger van flank te veranderen zodat we in de vrije ruimtes de acties konden maken.
    Péruwelz dacht er juist het tegenovergestelde van en zij kropen meer en meer achteruit. Het werd een 2e helft waarin de tegenstander meer aan fouten dacht dan aan voetballen met als gevolg enkele gekwetste spelers erbij. Brecht heeft nog de 3-0 kunnen scoren en wie goed gekeken heeft naar de wedstrijd heeft kunnen zien dat Péruwelz zelfs geen halve kans heeft kunnen versieren tijdens de volledige wedstrijd...

    Dikke proficiat aan de mannen voor de terug ijzersterke prestatie en verzorg jullie allemaal goed hé...

    Groetjes
    Savas

    12-10-2008, 14:39 geschreven door stwu14  


    11-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's STW-Peruwelz
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Alweer een prachtige nazomerdag in de schaduw van het Marcel De Kerpel Stadion. Peruwelz had maar liefst 26 doelpunten moeten incasseren de eerste 3 speeldagen. Maar kwam verrassend uit de hoek met een 6 op 6 in de laatste 2 weken. Vanwaar die plotse ommezwaai dachten we in Wetteren? Van onderschatting was dus geen sprake en het tempo waarmee onze  jonge leeuwen de eerste helft afwerkten was dan ook verschroeiend. Peruwelz kwam nooit in onze 16 maar hield wel een half uur de nul vast met hard voetbal. De Walen gingen voluit in de duels en  kwamen menigmaal te laat met heel wat fysieke schade aan Wetterse kant tot gevolg. STW eindigde met 12 spelers, Peruwelz kreeg slecht 1 maal geel en eindigde op volle sterke. Wanneer gaan we in België de aanvallende ploegen eens een beetje beschermen? Een verdediger in volle actie kan wel eens naast de bal zitten bij het aangaan van een duel, maar dat gebeurde vandaag veel te vaak. Dat we nul hielden was niet echt een verrassing. Je moet eerst willen, dan kunnen aanvallen om te scoren. Dat was Peruwelz vandaag niet gegeven, toch waren ook zij gelukkig met het resultaat...!? Het belooft een boeiende terugwedstrijd te worden.

    Fotoreportage : http://foto.zita.be/0860254159
    Lucs reportage: http://www.telenetfoto.be/2866214180

    11-10-2008, 00:00 geschreven door stwu14  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spaghetti!!!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ja die spaghetti kwam er dus, eerst de pasta dan de saus en als laatste de kaas. De ladies lieten de tooghangers werken voor de kost. 't Is te zeggen de mannen moesten op een lijn lopen alvoor ze hun portie pasta kregen. Voor "the record" twee uur na de match slaagde iedereen daar nog steeds in. Eentje zat wel grondig fout. Bart ging niet te voet maar te hand de uitdaging aan. Een "special thanks" voor het vrouwtje van den trainer voor het geleverde werk. Deze laatste liep wel veel heen en weer, molenwiekend, grappend en grollend maar echt werken heb we hem toch niet zien doen. Margo en de dames daarentegen des te meer. De volgende keer maakt Savas "Chili con carne", alé dat zei hij toch vanavond... En by the way het Cypriotische geschil, dat hebben Savas en Dimitri ondertussen ook opgelost!! Hahaha.

    Fotoreportage : http://foto.zita.be/1867224801
     


    Zaterdag na de thuiswedstrijd tegen Péruwelz is het spaghetti. De spelers eten natuurlijk gratis maar voor de ouders, broertjes, zusjes, ... is het
    3 euro per persoon. Donderdagavond na de training moet ik weten wie er allemaal komt eten en had ik graag de betaling ontvangen zodat mijn vrouwtje alles kan voorbereiden.

    Graag had mijn vrouwtje ook een beetje hulp gehad van de mama's om een beetje te helpen in de keuken van STW. De papa's mogen aan de toog hangen

    ALLE SUPPORTERS OP POST VOOR DE WEDSTRIJD EN DE SPAGHETTI  

    Groetjes
    Savas

    11-10-2008, 00:00 geschreven door stwu14  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speeldag 6
    Correctie : het is aan het slot nog 1-4 geworden in de wedstrijd Gent - Union.
     
    11/10/2008

    09:30

    TORHOUT 1992 KM. FC.N.SINT-NIKLAAS  1 - 0  
    11/10/2008

    10:30

    VC.EENDR.AALST 2002 R WS WOLUWE FC.  3 - 1  
    11/10/2008

    13:30

    K.SV.SOTTEGEM K.RACING WAREGEM  1 - 2  
    11/10/2008

    14:30

    K.STAND.WETTEREN R.RC.PERUWELZ  3 - 0  
    11/10/2008

    15:30

    R.RC.GENT-ZEEHAVEN R.UNION ST.-GILLOISE  1 - 4  
    11/10/2008

    09:00

    SC.WIELSBEKE K.SV.OUDENAARDE  1 - 4  

    11-10-2008, 00:00 geschreven door stwu14  


    06-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Oudenaarde - STW
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Oudenaarde met zijn sterke jeugdwerking was een niet te onderschatten verplaatsing en de zwarten begonnen ook snedig aan het duel. Het vaste mannetje op Kristiaan! leek te werken. Maar één doorschuiving was voldoende om het blok van Oudenaarde open te gooien. STW speelde een sterk tweede en derde kwartier met een 0-4 als gevolg. Oudenaarde kon in het slot nog milderen via een licht (onvrijwillig handspel) toegekende 11 meter.



    Fotoreportage : http://foto.zita.be/4886254243
                             http://www.telenetfoto.be/3882234128

    06-10-2008, 12:27 geschreven door stwu14  


    05-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speeldag 5

    4/10/2008


    10:00


    K.SV.OUDENAARDE


    K.STAND.WETTEREN
     
     1 - 4  
    4/10/2008

    10:00

    K.RACING WAREGEM VC.EENDR.AALST 2002  5 - 6  
    4/10/2008

    10:30

    R.RC.PERUWELZ TORHOUT 1992 KM.  3 - 2  
    4/10/2008

    11:15

    R.UNION ST.-GILLOISE SC.WIELSBEKE  5 - 0
    4/10/2008

    13:00

    FC.N.SINT-NIKLAAS K.SV.SOTTEGEM  1 - 0  
    5/10/2008

    11:15

    RWST WOLUWE FC. R.RC.GENT-ZEEHAVEN  3 - 1  

    05-10-2008, 18:34 geschreven door stwu14  


    04-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spaghetti!!
    Belofte maakt schuld!!

    Ondertussen is mijn vrouw op de hoogte van de spaghetti die ik de mannen beloofd heb na de sterke prestatie tegen Union. Vandaag hebben de mannen ook de saus verdiend op de spaghetti en mits winst en goed spel volgende week is er natuurlijk nog kaas en tabasco te verdienen

    De ouders van de spelers kunnen ook à volonté spaghetti komen eten mits een kleine bijdrage van 3 euro!! Ik hou iedereen verder op de hoogte van datum enz..

    PS: Spaghetti is echt een culinaire topper in het gamma van gerechten( ) dat mijn vrouwke kan maken

    04-10-2008, 18:03 geschreven door Mr. T  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainingen vanaf 6 oktober
    De trainingen gaan vanaf maandag van start om 17.45u ipv 18.00u omdat we binnenkort op terrein C-D moeten trainen. We gaan dan ook afwisselend 3x of 2x per week trainen. Maandagavond zou dan afvallen.
    Indien het echt heel koud wordt dan gaan we overschakelen naar 2x per week.

    Groetjes!!
    Savas

    04-10-2008, 17:47 geschreven door Mr. T  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag SV Oudenaarde - U14
    Voetbal is een spel van 11 tegen 11, vandaag was het 9 tegen 11

    Ploegopstelling:

    Doel:
    Niko

    Verdediging: Tibo - Niels - Matthias E. - Gaeton

    Middenveld: Xander - Sven - Kristian

    Aanval: Brecht - Glenn - Bavo


    Invallers: Joeri - Matthias P. - Jonas

    Na de hele goede wedstrijd van vorige week ben ik met dezelfde elftal aan de wedstrijd begonnen. Na 2 minuten bleek dat Kristian een mannetje opgeplakt kreeg met in hun rug nog een extra verdediger. De trainer van Oudenaarde wist blijkbaar niet dat ik over 14 sterke spelers beschik in plaats van 1 sterke spits
    Kristian heb ik dan maar op de rechterflank gezet met zijn 2 verdedigers zodat de andere jongens naar hartelust konden aanvallen en scoren.
    Na de 1e helft stond er 0-2 op de bordjes met doelpunten van Glenn (2x).
    De 2e helft hebben we het gaspedaal niet gelost en de bal ging dan ook vlot rond met als gevolg nog 2 hele mooie doelpunten. Zeker het doelpunt van Matthias Present was een pareltje: een individuele actie met een schot recht in de kruising! Volgende week dan toch misschien in de basis?
    Na de 0-4 vond de scheidsrechter dat hij toch ook iets moest doen voor de centjes die hij zuur verdiend op een zaterdagvoormiddag en hij legde de bal op de stip na "handspel" die hij alleen terecht vond. 
    Einduitslag 1-4 en 2 jongens van Oudenaarde die deze namiddag misschien zullen gaan lopen ofzo omdat ze niet mochten meevoetballen van hun trainer(lees: Kristian bewaken!), dus moe kunnen ze niet zijn... 
    Alvast proficiat aan de mannen van de U14 voor de goede prestatie en tot maandag.

    04-10-2008, 17:40 geschreven door Mr. T  


    29-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag U14 - Union
    Alle ingredienten waren aanwezig voor deze topper: veel volk, mooi weer, technisch goede wedstrijd, duels, goeie scheids( ),...

    Ploegopstelling:

    Doel:
    Niko

    Verdediging: Tibo - Niels - Matthias E. - Gaeton

    Middenveld: Xander - Sven - Kristian

    Aanval: Bavo - Glenn - Brecht

    Invallers: Joeri - Matthias Pr.


    Na opzoekingswerk wist ik op voorhand dat het een fysieke veldslag zou worden. Daarom dat ik ook geopteerd heb om Kristian op de 10 te laten spelen. In balverlies hebben we een 4-3-3 gespeeld en op balbezit een 3-4-3 zodat we continu veel volk op het middenveld hadden.

    De wedstrijd begon heel snel met technische hoogstandjes en zware duels langs beide kanten. We hadden ook het meeste balbezit in de 1e helft zonder echt grote kansen te versieren. Het moet wel gezegd: Union speelde erg goed georganiseerd.
    De 2e helft hetzelfde spelbeeld en nadat ik Kristian terug in de spits had gezet konden we toch enkele goede kansen versieren. Na een goede individuele actie langs de lijn van Kristian en een prima voorzet kon Glenn de 1-0 op de bordjes zetten.
    2 minuten nadien reageerde Union heel sterk door tegen te scoren, misschien een gevolg van concentratieverlies van onze jongens?
    Na de zoveelste vrije trap in ons voordeel kon Sven dan toch scoren door de bal laag te houden.
    Al bij al een mooie wedstrijd waarin we toch verdiend de 3 punten thuis konden houden.

    Ik had de jongens spaghetti beloofd mits goede voetbal en winst dus zal ik dit zo vlug mogelijk organiseren! Mijn vrouw weet er nog niets van maar dat komt wel in orde

    Ps: Vanaf dinsdag mag ik terug drinken dus zaterdag blijven we met z'n allen hangen na de wedstrijd op Oudenaarde

    Tot binnenkort

    29-09-2008, 13:04 geschreven door Mr. T  


    28-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's STW-Union 2-1
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Iedereen kon genieten van een prachtige nazomerdag vandaag en ook van een spannende wedstrijd. Dit Union is een sterke ploeg die over alle facetten beschikt om in het nationale jeugdvoetbal een woordje mee te praten. Snelheid, kracht, techniek en organisatie waren aan beide kanten te bewonderen. Het tempo lag de hele wedstrijd bijzonder hoog en de duels waren stevig tot potig bijwijlen. Er werden flink wat kaarten uitgedeeld. Het leeuwendeel voor de Brusselaars. In de tweede helft waren er menig hete standjes voor het doel van Union te zien en STW nam in het laatste kwart van de wedstrijd de overhand. De ziekenboeg, op Keanu na, was eveneens van de partij. Langs de zijlijn werden ze gesteund door "onzen" Ruben die in de voormiddag een mooie 3-1 overwinning had geboekt met zijn nieuwe maten van AA Gent tegen Bergen.

    Fotoreportage : http://foto.zita.be/1800314252 
                            http://www.telenetfoto.be/3899294971

    28-09-2008, 20:35 geschreven door stwu14  


    27-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speeldag 4
    27/09/2008 09:30 TORHOUT 1992 KM. K.SV.OUDENAARDE  2-1  
    27/09/2008 10:30 VCE AALST 2002 K.SV.SOTTEGEM  3-6  
    27/09/2008 10:30 R.RC.PERUWELZ FC.N.SINT-NIKLAAS  1-0  
    27/09/2008 14:30 K.STAND.WETTEREN R.UNION ST.-GILLOISE  2-1  
    27/09/2008 15:30 R.RC.GENT-ZEEHAVEN K.RACING WAREGEM  1-3  
    27/09/2008 09:00 SC.WIELSBEKE RWS WOLUWE FC.  3-6  

    Voor het eerst dit seizoen geven we alle kranten het nakijken en omdat Woluwe uitspeelt kunnen we reeds op zaterdag alle uitslagen meedelen.
    Met dank aan : 
         Tim van Wielsbeke
         Marc van Aalst
         Chris van Sottegem
         Marnix van Sint Niklaas
         Franky van Torhout
         Guy van Gent Zee-Haven
    en ondergetekende. Tot volgende week. 

    27-09-2008, 20:15 geschreven door stwu14  


    25-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd STW - Union St- Gilles
    Zaterdag spelen we onze eerste topper van het seizoen thuis tegen Union St-Gilles om 14u30.

    ALLE SUPPORTERS OP POST

    25-09-2008, 12:29 geschreven door Mr. T  


    21-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een voetbalvrij weekend
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Geen wedstrijd deze week wegens de autoloze zondag in het Brusselse gewest maar wel een fotoreportage met dank aan Peter.

    Fotoreportage : http://foto.zita.be/9817354212

    21-09-2008, 11:48 geschreven door stwu14  


    18-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paintballen

    Gisterenavond heb ik nog gesurfd naar een aantal sites van paintball maar het zal niet lukken voor ons groep om te reserveren want de minimumleeftijd is 16 jaar en ze controleren via identiteitskaarten.
    Ook de kostprijs is langs de hoge kant (30 euro/persoon) en er moet minimum 2 weken op voorhand gereserveerd worden.

    We kunnen dit wel eens laten doorgaan de volgende vrije speeldag als er genoeg ouders meegaan zodat we ons toch kunnen inschrijven.

    Het zal dus bij een vrije weekend blijven...

    18-09-2008, 09:37 geschreven door Mr. T  


    Spelers : klik op de foto!


    Foto


    Jarigen v/d maand : 

    Hartelijk proficiat aan de jarigen in juni

    06 juni   Keanu Pluym
    20 juni   Kristof Van Lierde


    Foto

    Foto


           Algemene rangschikking
    Pl. Clubnaam W.

    DS

    Pt.

    1 R Union St-Gilloise 22

    65

    57

    2 KST Wetteren 22

    39

    56

    3 RWS Woluwe FC 22

    29

    46

    4 VCE Aalst 2002 22

    42

    43

    5 KSV Oudenaarde 22

    24

    39

    6 KRC Waregem 22

    2

    33

    7 SC Wielsbeke 21

    -24

    24

    8 KM Torhout 1992 22

    -19

    22

    9 KSV Sottegem 22

    -12

    17

    10 FCN Sint-Niklaas 22

    -38

    14

    11 KRC Gent-Zeehaven 22

    -44

    14

    12 RRC Peruwelz 21

    -64

    13


    Andere sites
  • KSV Sottegem U14
  • KRC Waregem
  • RWS Woluwe FC
  • R Union Saint-Gilloise
  • KSV Oudenaarde
  • RRC Peruwelz
  • KM Torhout 1992 U14
  • FCN Sint-Niklaas
  • SC Wielsbeke
  • KRC Gent-Zeehaven

  • VCE Aalst 2002
  • KST Wetteren
  • KST Wetteren U17
  • KST Wetteren U16
  • KST Wetteren U15
  • KST Wetteren U12
  • KST Wetteren U11
  • KST Wetteren U10
  • KST Wetteren U9
  • KST Wetteren U8

  • KST Wetteren U7
  • KVBV
  • UEFA
  • FIFA
  • Voetbaltraining
  • Voetbalpassie

  • Världens största fotbollsturnering

  • Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs