Om in de Latijnse termen te blijven... En toch is dat wat we moeten doen: ziehier onze 3 voegkleuren, hopelijk bleekt de beige nog een beetje, Tom vindt het nu een beetje te gelig allemaal, maar ja, wij hebben nogal dikwijls kleurdiscussies... Wordt vervolgd!
Voor de rest is het relatief kalm " op den bouw", woensdag komen ze het dak isoleren, vandaag wat retouches aan de verwarming MAAR het is stilte voor de storm want volgende week, i.e. 2/6 komt ons plakkerduo al! En normaal wordt ook ons huis gevoegd dan ( als we eruit geraken welk kleur tenminste). En de week erna de ramen! Jeij!
Net werfvergadering gehad, en de stroomversnelling blijft aanhouden: elektriciteit check! Luchtverwarmingsbuizen check! Sanitair: tegen morgen ook check! De plakker liet weten dat ze vroeger zullen zijn gezien een te drukke agenda eind juni, dus tegen eind mei(i.e.: volgende week!) zouden ze ook al beginnen met de voorbereidende werken. Nu is het nog efkes zaak van alle werkjes die -nog vóór dat de plakker komt - moeten in orde zijn, in orde te maken: plaatsen isolatie tussen zolder en eerste verdiep, opmetsen sanibloc, opmetsen luchtbuis, dorpels aanpassen... Daarna, de week van Pinksteren, zouden de ramen ergens moeten komen, dus dan kan de plakker verder afwerken, en nog voor het bouwverlof ( hout vasthouden) zouden we de schuimbeton nog willen laten uitdrogen , zodat de PUR en de Chape net voor het ingaan van het bouwverlof kunnen gespoten worden. Zo kan de vloerder direct na het bouwverlof beginnen vloeren, wat onze verhuisdatum zou brengen op: TATATAA: eind september! Van een verjaardagscadeau gesproken!
Ook voegman kwam vorige week langs voor de eerste 2 kleurstalen, maar we zouden toch nog iets meer beige erin willen, dus er komt deze week normaal nog een derde kleurtje. Hieronder zie je alvast de kleur van de ramen naast de huidige 2 kleurstalen voegsel:
Ziehier het bewijs! Dankzij het doortastende optreden van onze dakman, is de carport vandaag AF geraakt, hiep hiep hoera! Ook binnen is er alweer vanalles gebeurd: buizen voor de luchtverwarming, een osb ondervloer op zolder, gaatjes vr sanitair... Enkel het plat dak kon nog niet afgewerkt worden wegens tekort aan hellingschape, maar ruwbouwman is op komst, dus hopelijk tegen volgende week is dat ook in orde...
Vandaag werden de dakkapelletjes afgewerkt met padouk: terug lekker rood! Voor de rest zijn de foto's niet zo spectaculair : wat buizen hier en wat kapwerk daar, hopelijk volgende week een afgewerkte carport en dak!
Vanmiddag werfvergadering gehad, en we zien het weer helemaal zitten! Met een beetje chance gaan we vanaf nu 3 versnellingen hoger: vandaag werd de elektriciteit uitgekapt en geslepen, morgen komen de schrijnwerkers de carport afwerken en de zolder isoleren en van OSBplaten voorzien. Ook de luchtverwarmingsmannen zouden mogelijks morgen al komen, volgende week ergens gevolgd door de sanitairman. Ruwbouwman ging deze week de graafwerken in het straatje doen, en nog een aantal aanpassingen binnen, de voeger zou ook voor deze maand zijn EN we kregen bevestiging van de timing van de ramen: dat zou al voor de week van Dinekes verjaardag zijn! Als de schrijnwerkers klaar zijn met de carport en dakkapellen, kunnen ook de dakmannen volgende week nog eens langskomen om het dak af te werken: het zou wel eens snel kunnen gaan! Hout vasthouden?