Alles ligt klaar om ons dak te voorzien van stormpannen ( ahja, we zitten aan de kust hé...) type oud-laetem blauw gesmoord als ik het me goed herinner:
Yesss!! Nog steeds geen carport, maar dakman is wel begonnen! En hoe: gisteren de dakgoten, vandaag ligt het onderdak én de latjes er al, met 2 man! Normaliter gingen ze vanmiddag nog de dakpannen leveren, maar dat was ijdele hoop. Normaliter morgen worden de dakpannen geplaatst, jeij!
Wat doet een mens als ie in verlof is: sanitair kiezen, een "elektrieker" vastleggen, de laatste keukenbesprekingen voltooien, jaja, het was een productief bouwverlof voor ons!
Eindelijk terug wat schot in de zaak: vandaag werd de dakrand ( bekisting en sierrand) van ons stukje keukenuitbouw betimmerd, met een mooi sierlijk resultaat: confer infra. Nu is de paddouck nog rood, maar dit zou mooi moeten vergrijzen, we kijken er al naar uit!
Efkes alles on hold: de carport wordt ergens in een houthandel te lande geassembleerd, en blijkbaar duurt dit ook zijn tijd, bijgevolg kan ook dakman nog niet in gang schieten, niet leuk, maar ook dat is bouwen hé? Wijzelf zijn overigens nog niet stilgevallen: we vonden net iemand die kan voegen in mei, tegelman kwam reeds langs op de werf, vanavond besprekingen met sanitairman op de werf, en in de paasvakantie zullen wat beslissingen moeten genomen worden betreffende welke wc, bad en keuken zal geplaatst worden: lots to do! Volgende prangende vraagstuk: elektriciteit... To drukknop or not to drukknop, that's the question!