Inhoud blog
  • terugreis
  • opruimen, afronden, kleren passen
  • Togoville
  • vissers en Lac de Togo
  • visiter les villages
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Togo2010

    11-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tekst ina
    Het is nog maar een paar dagen en dan is het zo ver dan gaan we naar Togo, dit wordt een mooie herinnering.
    nu ga ik wat schrijven hoe ik mij voel : nu op dit moment ben ik nogal bang en zenuwachtig, bang omdat ik nogal ver aan het denken ben ik denk dat we gaan neerstorten met het vliegtuig (maar iemand van mijn klas zei : een auto is gevaarlijker dan vliegtuig dus dat heeft me een beetje gerust gesteld) of dat er iets ergs gaat gebeuren.In het vliegtuig gaan er misschien mensen zijn die ziek worden of zo en moeten braken en dat geluid heel
    vies maar ja, er zijn natuurlijk ook positieve dingen waarom ik wil gaan .b.v.:een lekkere zon  en daarom elke dag met water spelen natuurlijk gaan we niet alleen met water spelen maar ook naar andere stadjes en dorpjes we gaan bijvoorbeeld naar Ghana, Lome, Accra en nog veel meer.Ik ga mijn familie ook zien lang geleden (4 jaar geleden zijn we ook gegaan).
    Zo nu weten jullie mijn gedachten over Togo
                                            DOEI

    11-07-2010 om 13:12 geschreven door Kristien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.toch maar bloggen
    Ik heb lang getwijfeld om een Blog te schrijven, nu we in 2010 opnieuw naar Togo gaan. Omdat het de tweede keer is, verliepen de voorbereidingen helemaal anders. We maakten de nodige papieren en inentingen in orde. De emoties tijdens de voorbereidingen waren rustiger en vertrouwder. Ik dacht erover om ter plekke wat kleren te naaien of om een school of organisatie voor personen met een handicap te bezoeken... maar uiteindelijk zijn drie weken te weinig om dit te doen.

    Het zijn hier in Vlaanderen de laatste dagen snikhete dagen... tropische temperaturen, waarbij je amper een koel plekje kan vinden. Dat was in 2006 ook zo. Toen kregen we in Togo ook berichten van vreselijke hitte in Belgiƫ.

    Op de website http://www.icilome.com vond ik iets heel leuks: kinderen hadden aan een wedstrijd meegedaan om hun dorp voor te stellen. Die teksten heb ik samengevoegd en er een boekje van gemaakt. Het is nu de bedoeling om een dorpje uit te kiezen, waarvan we de tekst mooi vinden. Dat dorpje zullen we gaan bezoeken. De zoektocht op zich is eigenlijk al een doel omdat je dan een aantal zaken zal tegenkomen die best boeiend kunnen zijn. Het zou een hele fijne ervaring zijn om 'de auteur' van de tekst te ontmoeten.

    Verder zullen we en paar dagen naar Ghana gaan. Cape Coast staat op ons verlanglijstje. Hannah is er al sinds eind juni. Zij gaat er o.a. op familiebezoek.

    Gisteren, 10 juli, is Alexis al vertrokken. Alles verliep vlot.

    Vandaag is het onze beurt de valiezen te pakken en nog wat werk te verrichten voor 'mijn' werk.

    10-07-2010 om 00:00 geschreven door Kristien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs