Wanneer Susan Murphy uit Californië geraakt wordt door een meteoor, groeit ze vijftien meter en wordt ze meteen bestempeld als 'monster', genaamd Ginormica. Het leger neemt haar gevangen in een geheim kamp. Hier blijken door de jaren heen meer monsters vastgehouden te worden. Ginormica maakt kennis met de briljante dokter Cockroach, halfaap-halfvis The Missing Link, de glibberige en onverwoestbare B.O.B., en een gigantische rups die Insectosaurus wordt genoemd. Er komt echter een onverwacht einde aan hun gevangenschap. Want wanneer de aarde wordt aangevallen door buitenaardse robots, is alle hoop van de mensheid gevestigd op de monsters om de wereld te beschermen.
Het Londen van 1897, in een samenleving van muizen die bestaat buiten weten van de mensen om. Op een avond wordt speelgoedmaker Corstiaen Bokkingham ontvoerd door Frunnik, een vleermuis en de handlanger van professor Ratbout Rattatoei. Hij wil dat Bokkingham voor hem een mechanische pop maakt die sprekend lijkt op de Britse koniningin, zodat hij via haar heerser van Engeland kan worden. Wanneer Bokkingham weigert, geeft Ratbout aan Frunnik de opdracht om Bokkinghams dochter Olivia te ontvoeren.
Olivia kan ontkomen en zoekt hulp bij Basil Holmuis, een wereldberoemde detective, en diens vriend Dokter Dawson. Basil is een oude tegenstander van Ratbout en neemt de zaak dan ook vooral aan om eindelijk met hem te kunnen afrekenen. Om Ratbout op te sporen gebruiken Basil en Dawson de hond van Sherlock Holmes, Toby genaamd. Toby leidt hen rechtstreeks naar de speelgoedwinkel van Bokkingham, waar ze Frunnik betrappen op het stelen van onderdelen voor de mechanische koningin. Frunnik kan ontkomen en slaagt er tevens in Olivia te vangen. Hij vergeet alleen een lijstje met onderdelen dat Ratbout hem had gegeven.
Door het lijstje te analyseren ontdekt Basil dat het afkomstig is van een plek nabij de rivier. Hij en Dawson bezoeken een kleine taverne bij de Thames voor meer aanwijzingen. Hier zien ze Frunnik weer en volgen hem naar Ratbouts schuilplaats. Ratbout verwachtte de twee echter al en heeft een val voor ze gezet. Hij laat Basil en Dawson gevangenzetten in een muizenval die dicht zal klappen als een grammofoonplaat is uitgespeeld, waarna hij en zijn handlangers met de mechanische koningin naar Buckingham Palace vertrekken. Basil slaagt erin om een zwakke plek in de val te ontdekken, waardoor hij en Dawson kunnen ontsnappen. De twee bevrijden Olivia en gaan Ratbout achterna.
Er zit een verrader bij de Britse Geheime Dienst. Maar wie? Er wordt een val opgezet. En wat blijkt: de verrader is niemand mindere dan Francis Blake, die meteen weet te ontsnappen..!
Het is het jaar 2815. Terwijl de mensheid de planeet Aarde vanwege oververvuiling heeft moeten verlaten, is het kleine robotje WALL-E in zijn eentje nog steeds bezig met het schoonmaken van de verlaten planeet. Elke dag weer maakt hij van de grote bergen afval kleine pakketjes en neemt de unieke spullen die hij tegenkomt in het vuilnis mee naar huis. Op een dag wordt de robot EVE naar de planeet Aarde gestuurd om te onderzoeken of het leven op de planeet weer mogelijk is.
Carl Fredricksen heeft er zijn hele leven al van gedroomd om de wereld te ontdekken en grootse avonturen te beleven. Maar op 78-jarige leeftijd lijkt het alsof zijn leven aan hem voorbij is gegaan en zijn de grootse avonturen alleen maar dromen geweest. Maar dat gaat vanaf nu veranderen als Carl besluit om zijn dromen uit te laten komen. Samen met de 8-jarige padvinder Russel gaat hij op avontuur.
Remy, een rat, droomt ervan om een grote Franse topkok te worden ondanks het feit dat zijn familie dit niet graag ziet gebeuren en men in de kookwereld niet echt verzot is op ratten. Op een dag raakt Remy gescheiden van zijn familie en belandt in het riool van Parijs. Zo komt hij terecht onder het restaurant van zijn idool, de kok Auguste Gusteau. Auguste blijkt echter te zijn overleden, maar in Remy's fantasie verschijnt zijn geest geregeld om hem bij te staan.
Op hetzelfde moment arriveert een jonge man genaamd Linguini in het restaurant met een brief geschreven door zijn overleden moeder, de vriendin van Gusteau. Daarom ziet de nieuwe restauranteigenaar Skinner zich genoodzaakt Linguini in te huren. Linguini blijkt echter totaal geen talent te hebben voor koken. Remy ziet hoe Linguini wanhopig probeert soep te koken, en grijpt in. Dankzij hem slaagt de soep en kan Linguini zijn baan behouden. Skinner laat hem trainen door Collette (de enige vrouwelijke kok van het restaurant). Ze is aanvankelijk erg kattig, maar blijkt een oogje op hem te hebben en wordt uiteindelijk zijn vriendin.
Dit is het begin van een samenwerking tussen de twee. Remy ontdekt dat hij Linguini's bewegingen kan sturen door aan zijn haren te trekken, net als aan een marionet. Dit stelt hem in staat om, via Linguini, eindelijk de kok te worden die hij altijd al had willen zijn. Linguini wordt door Remy's hulp al snel de sterkok van het restaurant, dat door zijn kookkunsten meer klanten trekt dan ooit. Skinner lijkt hier echter niet tevreden mee te zijn, vooral omdat hij Linguini als een idioot ziet. Hij vermoedt dat Linguini geholpen wordt door een rat, maar kan niets bewijzen. Inmiddels ontdekt Remy dat zijn familie ook in Parijs is, en geeft zijn broer wat te eten dat hij uit de voorraad steelt. Dit leidt ertoe dat meer en meer ratten bij Remy om eten beginnen te bedelen.
Heden en verleden gaan de strijd met elkaar aan in dit fantastische avontuur! Miljonair en uitvinder Tony Stark wordt geconfronteerd met een verschrikkelijk kwaad. Tijdens het opgraven van de ruines van een eeuwenoud Chinees keizerrijk stuit hij op de oude legende van The Mandarin, de keizer van Chinas meest gruwelijke en gewelddadige dynastie. Door de opgraving worden The Mandarin en zijn vier handlangers The Elementals weer tot leven gewekt. Hun doel? De totale vernietiging van de aarde. Verteerd door schuldgevoel ontwikkelt Tony een harnas waarmee hij verandert in s werelds bekendste gevechtsmachine: Iron Man! Lukt het hem om de wereld van de ondergang te behoeden?
In de huid van Iron Man voorkomt miljardair Tony Stark een aanval van een nieuwe mysterieuze vijand. Daarbij komen onschuldige omstanders om het leven, waaronder zijn beste vriend War Machine, luitenant-kolonel James Rhodes. Iron Man wordt gevangen gezet om door S.H.I.E.L.D. verhoord te worden. Maar hij slaagt erin te ontsnappen en gaat op jacht naar het brein achter de aanval. Op de hielen gezeten door Black Widow en Hawkeye roept Iron Man de hulp in van de genadeloze Punisher. Maar is de gepantserde wreker opgewassen tegen zijn nieuwe vijand die beschikt over een dodelijk wapen: Technovore, een biotechnologie waarmee al het leven op aarde vernietigd kan worden.
1.37: De pluizenplaag: Knutselsmurf brengt een raar wezentje mee naar het dorp.
1.3: De Paarse Smurfen: Wanneer Luilaksmurf gestoken wordt door een paarse vlieg, breekt er een epidemie uit in het smurfendorp waardoor alle Smurfen paars en dol worden. Grote Smurf zoekt naar een tegengif en ontdekt dat de pollen van een bloem redding kunnen brengen.
3.52: De appel valt niet ver van de smurf: Brilsmurf en Babysmurf knoeien met magische drankjes...
5.35: Smurf alarm: Brilsmurf installeert een alarm om een dief te ontmaskeren..
6.30: Puppy's training: Puppy heeft dringend nood aan betere manieren...
6.33: De dorpsvandaal: Gargamel stuurt een vernielzuchtige termiet op de Smurfen af...
Een ongetest serum genaamd Extremis wordt gestolen uit een wetenschappelijk gebouw. Extremis is een variant op het Super Soldier Serum. Tony Stark z'n hulp wordt ingeroepen want als het serum in verkeerde handen terecht komt kan dat katastrofale gevolgen hebben..
Geanimeerde versie van de comics: Iron Man: Extremis #1, 2, 3, 4, 5 & 6.