Ik kijk uit naar de paasvakantie omdat ik misschien bij mijn meter ga slapen. Ik zie haar bijna nooit. Ik ga ook met mijn beste vriendinnen sms'en. Ik ga ook vragen om naar Frankrijk te gaan. Zo kan ik mijn familie zien. Op de dag van Pasen ga ik eieren zoeken en ook mijn cadeautjes !!! Hopelijk doe ik dat op mijn boot. Ik vind dat superleuk om het op de boot te zoeken omdat er dan meer plaatsen zijn waar het verstopt kan zijn. Het gaat echt een leuke vakantie zijn! En jullie, kijken jullie ook uit naar de paasvakantie? Als je wilt mag je het bij de commentaren opschrijven
Ik heb iets heel special gedaan in de vakantie. Ik ben met mijn beste vriendin Victoria gaan reizen. Ik ben naar Blankenberge geweest. We hebben er met gekke fietsen gereden aan de dijk. Het was heel leuk.
Ik wil graag Spaans spreken. Het lijkt me een leuke taal. Misschien ga ik deze taal in het middelbaar leren. Ik wil het echt leren. Als ik naar Spanje ga is het makkelijk.
Ik zou graag Spaans en Engels leren spreken. Ik ga het later misschien voor mijn werk nodig hebben. Ik wil die twee talen echt leren in het middelbaar onderwijs.
Ik zou graag Tjechisch willen leren omdat onze matroos Tjechisch praat. Zo zou ik met hem kunnen praten in zijn taal. Ik zou die echt willen leren omdat het leuk zou zijn om een taal te spreken die veel mensen niet kennen. Ik weet nog niet wanneer ik dat ga doen maar wel zo vlug mogelijk.
Wij hebben dinsdagavond en woensdag gezelschapsspelletjes gespeeld. Want we hadden geen school, maar er zijn toch kinderen gebleven. Het coolste was dat de meisjes om 21:30 gingen slapen. Om 8:00 's morgens werden we wakker.
Vorig week-end ben ik bij mijn papa geweest . Dat was echt tof . Ik heb met mijn papa gaanspelen op de PS3. Het spel noemt "Little Big Planet". Ik heb ook TV gekeken ,badminton gespeeld en zo verder.
Ik zou eens graag een maquette van de school willen maken! Dat zou leuk zijn. Zeker als heel de school een beetje mee doet ! Er moeten dan foto's worden genomen van alle klassen en in de speelzaal of in de hal worden getoond of gehangen.
Vorige week hebben wij iets moeten berekenen van de directeur. Wij moesten van de directeur berekenen hoeveel water er in 1m³ gaat. 1 m³ water kost 2.36 euro. Wij moesten berekenen hoeveel water er wordt verspild als een kraantje druppelt gedurende 24u en180 dagen. Het was niet tof. Het was een beetje moeilijk.
Ik zou graag eens met de klas naar Phantasialand willen gaan. Het is een superleuk park!! Het gaat alleen over fantasiedieren of fantasiepersonage zoals eenhoorns ,dwergen,... Ik vind dat een mooi park, er zijn mooie decors. Ik vind dat een mooi park omdat ik graag fantasieverhalen schrijf. We zouden daar met de klas 1 of 2 dagen gaan zoals een G.W.P. Het zou echt te cool zijn! Alleen zouden we nog een beetje Duits moeten leren omdat het in Duitsland is. Maar dat is niet zo moeilijk het lijkt op Nederlands.
Ik vond het vorige week vrijdag een leuke dag, want we hebben onze computertijd gebruikt. Ik vond het leuk want we mogen op alle websites gaan. Deze week gaat het vrijdag heel leuk zijn, want de toetsen zullen gedaan zijn.Wij gaan ook zwemmen. Ik wens dat mijn vader zijn voet vrijdag beter zal zijn. Hij had namelijk zijn twee tenen gebroken.
De leukste dag vorige week was vrijdag. We mochten onze computertijd die we verdienden opnemen. Ik ga graag op de computer. Ik voel me blij als ik op de computer speel.
Deze week gaan we turnen en zwemmen. Turnen doe ik wel liever dan zwemmen.
Woensdag zijn we naar het toneel geweest; Ik vond dat een leuk toneel dat ging over vrienschap en rechtvaardigheid .Deze week gaan we veel toetsen maken. Straks gaan we de verjaardag van Kenza vieren. Ik wens dat ik een mooi rapport krijgt. Groetjes, Amelie