Grote reünie voor radiomakers Blitz FM
In de jaren 90 was Blitz FM een populair radiostation in Limburg. Onze uitzendingen waren gericht op een jong publiek, aldus voormalig medewerker en DJ Michel Vanderfeesten.
Het radiostation groeide onder impuls van programmaleider Mario Schraepen uit tot een ware hype. We maakten niet alleen radio, we gingen ook de straat op. Ik herinner me nog goed de leuke valentijnsactie van 1998 waarbij we mensen thuis gingen verrassen. Legendarisch waren ook onze party's, zoals de Godzilla Party of de Beachparty van 1999 in Kelchterhoef. Meer dan 1.000 mensen zakten toen naar dit evenement af.
En die sfeer van toen willen de voormalige radiomakers nog één keer beleven. De jaren 90 zijn helemaal terug, zelfs de groepen die we destijds draaiden of die op onze party's optraden, maken nu weer furore. We vonden het dan ook tijd om met het Blitz-team van toen nog eens samen te komen. Op zaterdagavond 13 april is het daarom verzamelen geblazen in De Roepsteen. Nog één keertje gaan we onze platenkoffers van destijds nog eens bovenhalen
Iedereen is welkom om erbij te zijn.
|