Handbiker Bert La Lau kiest voor S&D
Bert La Lau, vooral bekend als tophandbiker uit Lillo, zal op 14 oktober kandidaat zijn voor de gemeenteraadsverkiezingen en dit op de S&D lijst.
Bert La Lau uit Lillo is een gedreven sportman. De voorbije jaren mocht hij onder meer de titel van Belgisch Kampioen handbiken op zak steken. Bert nam ook deel aan de Paralympische Spelen in Barcelona. Nadat hij als jonge twintiger een lelijke val maakte, kreeg Bert af te rekenen met een dwarslaesie die hem aan zijn rolstoel kluistert.
Maar rolstoel of niet, Bert is een enorme optimist en hij heeft een heel nuchtere kijk op de dingen, aldus Stijn Van Dingenen, lijsttrekker voor S&D op 14 oktober. Daarom dat we Bert, die we al jaren kennen, polsten of hij geen zin had in een nieuwe uitdaging: de lokale politiek.
En daar had ik wel oren naar, glimlacht Bert. Al was het voor mij meteen duidelijk dat als ik in de politieke arena zou rollen, dat wel met een positief verhaal moest zijn. De link met S&D was dan ook snel gelegd. Op14 oktober neem ik deel aan de gemeenteraadsverkiezingen als kandidaat op de S&D-lijst. Uiteraard leg ik als topsporter de focus op sport en in het bijzonder op G-sport en seniorensport. Maar het gaat verder dan dat. Ook themas als ouderenzorg, gehandicaptenbeleid en verkeer en mobiliteit boeien mij. Binnen S&D zijn meerdere teamgenoten met deze themas bezig. Ik voel me dan ook perfect thuis in deze groep.
We zijn als team erg blij met de komst van Bert, aldus lijstduwer Jules DOultremont. Bert biedt inderdaad een meerwaarde in verschillende themas waar we als partij rond werken. Uiteraard is hij de perfecte inspirator rond sport en rond gehandicaptenbeleid. Maar ook zijn kijk op andere themas zoals verkeersveiligheid en wijkontwikkeling is verfrissend.
Ach het voornaamste is dat we een leuk team hebben dat met een positief verhaal naar de kiezer trekt. Je zuur fixeren op dingen die mislopen, lost niets op. Er een positief alternatief rond voorstellen, des te meer, besluit Bert.
|