Voorverkoop tickets outdoor dancefestival van start
Dancefestival Extrema Outdoor Belgium start woensdag 7 maart met de voorverkoop van 2000 exclusieve combitickets. Dat maakt de organisatie vandaag bekend. Het festival vindt plaats op zaterdag 11 augustus maar biedt dit jaar ook een XO Camping en XO Beach Party aan op 10 augustus. Daarvoor worden tot en met 31 maart combitickets aangeboden aan een voordeelprijs van 69 euro.
Extrema Outdoor Belgium, dat in 2011 voor de eerste maal in ons land plaatsvond, keert ook dit jaar terug naar Recreatiedomein Kelchterhoef in Houthalen-Helchteren. Het dancefestival krijgt een iets andere opzet dan de vorige editie. Festivalgangers kunnen dit jaar dus overnachten op de camping vlak naast het domein. Een speciaal combiticket geeft de bezoeker toegang tot het festival, overnachting op de camping op vrijdag- én zaterdagnacht en toegang tot de exclusieve XO Belgium Beach Party die vrijdag plaatsvindt op het recreatiestrand van Kelchterhoef.
In totaal zijn er 2000 van deze combitickets verkrijgbaar. De verkoop ervan start op woensdag 7 maart om 9u aan de voordeelprijs van 69 euro in plaats van 80 euro. Dankzij deze Sneak Preview, kan je de tickets tot en met 31 maart dus met 11 euro vermindering kopen. Vanaf 2 april start Extrema Outdoor Belgium met de normale voorverkoop.
Extrema Outdoor Belgium verwacht dit jaar zon 15.000 bezoekers. Net zoals vorig jaar wordt er niet alleen veel aandacht besteed aan het uitzoeken van de beste djs en live optredens voor de programmering van de zestal stages, maar ook aan creatieve kunstinstallaties, live performances, show, interactie met de bezoeker en natuurlijk het bekende water- en natuurrijke XO-decor. Mede hierdoor, won XO Belgium begin dit jaar op Eurosonic de award voor Best New European Festival.
Extrema Outdoor Belgium 2012 vindt dit jaar plaats op zaterdag 11 augustus van 11u tot 23u, op het recreatiestrand van Kelchterhoef in Houthalen-Helchteren, vlakbij Hasselt. De festivalcamping is geopend vanaf vrijdag 10 augustus 12u tot en met zondag 12 augustus 12u. De beach party gaat door op het recreatiestrand van Kelchterhoef op vrijdag 10 augustus vanaf 14u. Meer info: www.extrema.be.
|