Dear blog, my mother saw my scars, I don't know what to do right know. She will know everything, but I don't want to tell it her. Maybe it is the best that she knows, but than everything changes. Right now she looks different at me, I hate it. If she knows, hole the family knows. And I don't want to be that girl with the scars who didn't know other ways to lose the pain. I don't know what to do, or what to say when she asks about it. I can't say that Ray was almost death and that everything went wrong. just help me guys..
Hyee, het is weer super warm hier, je kan gewoon niets doen want dan zweet je je te pletter , krijg je koppijn van de zon, en btw, is zo goed als iedereen veel te tam door de warmte om iets te ondernemen. buiten zwemmen dan. Of slapen. Daarom ook de titel sleeping beauty. Sommige denken waarschijnkijk meteen aan het sprookje, sleeping beauty(Doornroosje) , maar ik denk nu even aan dromen. Ik droom op de een of andere manier echt heel vaak. Zo goed als elke nacht. en nu denk je misschien, ja hallo! dat doet iedereen hoor, maar het rare is dat ik mijn dromen steeds herinner en ze meestal echt super eng of raar zijn. zo had ik ooit een toekomst droom, hij is niet helemaal uitgekomen,(gelukkig) maar wel voor een deel. Ohja, ik heb er twee gehad;
dream one; Ik droomde over een jongen waar ik ooit heel hard verliefd ben op geweest( in het eerste middelbaar), hij was mijn eerste grote liefde, maar er is nooit iets uitgekomen.( vertel ik later wel een keertje)maar het ging dus over hem, laten we die jongen gewoon Gale noemen (zoals in de hongerspelen ;p). Gale fietste langs het kruidvat op het fietspad toen er plots een auto aankwam en hem overreed( dat was echt een raar stukje), en toen kwam de ziekenwagen en lag hij plots in het ziekenhuis. Ik ging hem bezoeken met een bos bloemen en hij vroeg of ik vorig jaar echt op hem was geweest en bekende dat hij ook op mij was geweest. Het was een hele korte droom. Nu, de volgende dag was Gale niet op school. Dat merkte ik eigenlijk totaal niet op totdat de school uit was en Roxanne en ik samen onze fietsen gingen pakken. Normaal gaat Gale dan ook zijn fiets pakken samen met zijn beste vriend Peeta(dit wordt een beetje ironisch, ik weet het),maar ik zag alleen Peeta. Roxanne wist over mijn droom en ik vroeg haar helemaal in paniek waar Gale in godsnaam was. Ze had hem vandaag ook nog niet gezien. Gale is best vaak ziek dus zei Roxanne heel rustig dat hij waarschijnlijk weer is ziek is. We moesten na school nog even naar het kruidvat, we fietste over het fietspad waar Gale in mijn droom was aangereden. Eenmaal in het kruidvat begon ik met Roxanne toch nog maar is mijn droom te overlopen. Net toen ik aan het auto-ongeval was, hoorde ik buiten een ziekenwagen, dus ik begon helemaal te flippen. De volgende dag was hij wel weer gewoon op school, maar ik vond het toch maar eng.
dream two; Ik zat in een kamertje thuis, waar alleen een pc zat,. op msn zat ik met een jongen van op school te chatten en die vertelde me heel droogjes dat mijn beste vriend dood was, Oscar. Dus ik was helemaal in paniek , hij had een auto-ongeluk gehad( ik heb echt iets met auto-ongelukken), Ik belde meteen roxanne op. Toen ik het haar vertelde, was ze natuurlijk helemaal happy(ze haat Oscar zo wat). Ze ging het naar iedereen smsen, zei ze. Ik legde boos af, mijn beste vriend was dood en zij was er nog blij mee ook! En toen moest ik naar het wc(raar dat je in een droom moet plassen). ik loop naar de wc en als ik terug kom , zie ik door een glazen raam dat er ineens was dat Oscar en die jongen van school me heel hard zaten uit te lachen. Ga ik naar hun toen , vraag ik aan Oscar; jij was toch dood? gaan ze nog harder lachen. Ik loop weer maar is boos weg, komt Oscar me achter na en kust me.Toen ik dat droomde was Oscar niet mijn ex, of vriendje maar gewoon mijn beste vriend die het met Ray had. Ook al vond ik het wel spijtig dat het niet echt was. Oscar is mijn vriendje geworden, vlak nadat hij het uitmaakte met Ray. In de droom was dat ook zo, dat zei hij nog na de kus. Toen het aanraakte kende ik Ray nog niet echt goed.
Een gekke droom van mij was dat Oscar verjaarde, en flesjes water uitdeelde in de plaats van lolly's. Hij was toen inderdaad net verjaard, en roxanne en ik waren samen naar een voetbalwedstrijd van hem gaan kijken, waar Roxanne hem nogal belachelijk maakte. Nouja, het was wel onder ons twee en echt wel hilarisch. Oscar woont in een appartement en ik denk niet dat ze heel rijk zijn maar ook niet arm. Roxanne dacht van wel en zei dingen als;" oh, waarschijnlijk blijft hij zo lang weg omdat hij een douche neemt, misscien kan hij thuis niet douchn" of " hij was zijn haar altijd in zijn eigen plas" het klinkt echt vies, maar hoe ze dat zei was gewoon geweldig. En in mijn droom kwam hij dan zo naar mij toe met zijn bakje flesjes water; wil je een flesje water?;D met zo een face, dus ik ging eigenlijk zo wat strijk in mijn droom. Ik heb super vaak over hem gedroomd en dat doe ik soms nog, ik heb echt geen idee waarom, maar het is best pijnlijk
het forum blijft leeg, dus vermeld ik nog maar is even dat je daar alles kwijt mag , dat je daar met andere mensen over zelfverminking kunt praten, ook al heb je zelf geen ervaring ermee dan kun je er ook vragen op zetten. Je gedichten die je zelf hebt gemaakt en met ons wilt delen, mag je die daar ook altijd droppen. of als je leuke gedichten op het internet hebt gevonden ook. reactie's op blogberichten zijn ook altijd welkom, net zoals beoordelingen. Ik wil met deze blog mensen helpen met zelfverminking(maar andere problemen mag je ook altijd mailen naar mij, dan kan ik je misschien ookwel helpen of dan blog ik daar wel over , of je mag leuke ideËen mailen naar mij of zeggen wat ik beter kan doen, en wat slecht is). Deze blog is om mensen te helpen, dus is het de bedoeling dat zoveel mogelijk mensen hem lezen. deel hem!!
Hye guys! ik zit ondertussen al op de tweede camping voor deze vakantie. De eerste was een soort van stop , we zitten in frankrijk, provence, helemaal in het zuiden dus. en dat is lang rijden dus zijn we gewoon eerst even gestopt na een hele lange dag rijden. op de eerste camping waren we een soort van omsingeld door nederlanders ;o en ik heb niks tegen nederlanders, Shary is er ook 1, maar het was nogal eng. we zaten precies in nederland in de plaats van frankrijk. de tweede camping is al iets minder nederland. we zijn nog steeds omsingeld maar aan het zwembad hoor ik af en toe toch wat frans of plat vlaams. btw, is het hier echt niet normaal warm weetje. meer als 30graden in de schaduw. vandaag zijn we naar het dorpje geweest,10minuten wandelen maar het is daar nogal verlaten , maar twee winkeltjes, 1bakker en 1 slager. en een cafe waar alleen van die oude mannen bier zitten te drinken. deze avond zijn we in het restaurant gaan eten, was wel lekker. er zijn best mooie jongens hier, zoals een neger ;o hij is best klein, iets groter als mij denk ik, pak 1m73. hij is gespierd, en kan salto's enal maken van de sprinkplank. ik zat gewoon de hele tijd te kijken naar hem maar volgens mij heeft hij mij nog niet eens opgemerkt weetjewel. en misschien zie ik hem wel helemaal nooit meer terug. of wie weet is hij frans, en kan ik hem amper verstaan. frans is nl echt een kut taal. ik kan engels en nederlands(ofcourse) en als het moet versta ik duits ook wel maar frans? veel te moelijk. ze praten zo snel en alle woorden trekken op elkaar. i hate it. en ik heb ook totaal geen zin in een vakantielief, of in een afstandsrelatie, ik heb al een afstandsvriendschap(shary) en dat valt al niet mee, maar een afstandsrelatie? en oke, als je echt van iemand houdt dan zou ik het wel doen, maar ik zit hier een week op de camping,wat een beetje te kort is om verliefd te worden op iemand waarmee je nog nooit hebt gesproken. maar ik denk wel best vaak aan hem ;s maar dit word wss niks. voor de rest is er nog niet veel gebeurt hier. we hebben hier een week lang wifi dus ik blog wel af en toe en misschien hebben we op de volgende twee campings ook wel wifi. maar je mag me nog steeds mailen, of reageren op mijn blogberichten. wat vinden jullie btw van afstandsrelaties?