Inhoud blog
  • Op naar Banff
  • Naar de Rocky Mountains
  • Clearwater
  • Fintry Provincial Park
  • Op naar de bergen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Onze reis naar Canada

    11-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op naar de bergen
    Als we na zo'n 40 minuten van de boot afgaan, nemen we afslag 14 op Highway 1 naar Capilano's Suspencion bridge. De houten hangbrug is in 1889 gebouwd, 137 meter lang en 70 meter boven de Capilano rivier. Ik heb veel gelezen over de geschiedenis van de brug, wie er het klifhuis bouwde en wie er allemaal woonden, maar waarom de brug eigenlijk gebouwd werd, is me niet duidelijk. Waarschijnlijk werd hij gebruikt voor de houthakkers die hout uit het regenwoud haalden.

    Om 15.00 rijden we door Vancouver verder naar Manning National Park. Het is nog zo'n 3 uur rijden. Het is druk op de weg in Vancouver en de voorsteden.

    In Hope stoppen we om te tanken en geld te pinnen. Met mijn pas lukt het steeds niet ook al staat er een Maestro-logo op de pinautomaat. We proberen die van Marc... en jawel, dan lukt het wel.

    Ik ben moe en vraag Marc om verder te rijden. Voor zijn eerste kilometers doet hij eerst een remtest. Alle kopjes, glazen en spullen rammelen. “Ja, ik moest even proberen...”, zegt hij en dan gaan we verder.

    Op Lightning Lake campground overnachten we een keer. Als we naar het meer lopen denk ik daar berenharen te zien. We worden ook door de ranger gewaarschuwd dat we geen eten buiten moeten laten liggen omdat er beren in de buurt zijn. 's Avonds eten we soep en onze overgebleven pizza.

    We hebben nog steeds geen beren gezien...

    De volgende dag rijden we om 9.00 uur aan om meteen, als we weer op de Highway 5 zitten te stoppen om een kleine wild-wandeling te maken. We moeten toch een keer een beer of iets zien. Janneke vraagt zich af of we dat wel op eigen houtje kunnen doen. Ja dus, want ook dan zien we geen wild. Wel wordt duidelijk wat de berenharen zijn... het is een soort mos wat in de bomen groeit en na verloop van tijd bruin kleurt.

    We gaan verder op weg.

    We bereiken de sunshine-valley en in West-Kalowna zien we het eerste fruitstalletje. We kopen er heerlijke kersen, een ijsje, een dressing en Maple-siroop.

    Ik heb nog nooit zo'n lekker kersen gegeten. Je kon ze ook trouwens zelf gaan plukken, dan zijn ze 50 dollarcent per ons goedkoper.Ook gaan we nog even inkopen doen bij 'Save on Foods' de ons bekende supermarktketen.

    Om 14.00 uur komen we op de camping. Het is hier echt warmer dan tot nu toe.

    We blijven hier twee nachten.







    11-07-2013 om 00:00 geschreven door Sandra, Marc en kids  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    09-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sunshine coast
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Om 10.10 uur nemen we de boot van Comox naar Powell River. Op de boot spreken we Nederlanders aan (uit Nijmegen) die dezelfde reis geboekt hebben dan wij. Die zullen we dus wel vaker tegenkomen.

    Van Powell River rijden we een uur naar Saltery Bay. Daar nemen we voor de tweede keer de ferrie. Deze keer naar Earls Cove. Maar eerst maken we een stop bij Saltery Bay Provincial Park, zo'n twee kilometer van de ferrie. Het was de bedoeling om daar te gaan zwemmen en te snorkelen, maar het is de eerste keer dat het bewolkt is. Om 14.30 uur klaart het toch weer op. Om 16.30 nemen we de boot en rijden in een uurtje naar onze volgende camping, Porpoise Bay Provincial Park. De camping ligt aan de Sechelt Inlet. 's Avonds hebben we voor het eerst een paar druppels regen en een beetje onweer.

    De meiden gaan er lekker snorkelen en in de rivier dammetjes maken. 's Avonds eten we pizza en wat ervan over is nemen we mee naar huis. Als toetje gaan we bij MacDonalds een ijsje eten, dan kunnen we meteen even online gaan en kijken hoe ver het morgen rijden is.

    Om 10.50 uur hebben we morgen onze laatste overtocht van Langdale naar Horsshoe Bay.

    09-07-2013 om 00:00 geschreven door Sandra, Marc en kids  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste verblijf op Vancouver Island
    Vandaag vertrekken we naar Campell River, een kleine 300 kilometer rijden.
    Onderweg stoppen we even voor de lunch en om 14.00 uur zijn we op de camping. Ziet er netjes uit.
    Voor het eerst ga ik kleding wassen. Het worden 3 wasmachines en 2 droogtrommels, onze waslijn is namelijk niet zo'n lange!
    Het is een hele nette camping met schone douche- en wasgelegenheid.

    Op de vorige camping konden we onze vuile watertanks niet legen en ze hadden daar problemen met de waterdruk. Dus douchen was er daar niet bij. Nu gelukkig wel weer.

    Via internet probeer ik de volgende overtochten te regelen, wat niet lukt. Morgen maar even naar de Toerist Information Centre.

    Een van de twee dames is wel een half uur bezig om voor ons twee overtochten te regelen. Zo'n aardige mensen. We besluiten na het boodschappen doen, de twee dames een ijsje te brengen.

    Bij een outdoor winkel regelen we een visvergunning voor acht dagen en gaan naar een meer waar gezwommen en gevist kan worden.De meiden vinden daar een kreeftje tijdens het snorkelen en als we om 18.00 uur naar huis gaan, hebben ze daar helemaal geen zin in.

    Voor het eerst hebben we gebarbecued. Een beetje wennen, met een grof rooster en gewoon boven het vuur. Maar het smaakt prima. Beetje kruidenboter erbij en een lekkere salade. Wat wil je nog meer...

    Morgen verlaten we mooi en relaxt Vancouver Island.





    08-07-2013 om 00:00 geschreven door Sandra, Marc en kids  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Walvissen kijken
    We worden pas om 6.00 uur wakker! Het gaat steeds beter...
    We ontbijten rustig en wandelen dan nog naar een waterval.

    De meiden moeten natuurlijk weer over stenen naar de andere kant van de rirvier lopen. En natuurlijk missen ze een paar stenen. Als ze over een ander rijtje stenen terug willen lopen, valt Janneke weer bijna. “Ach, zegt ze ik heb toch al natte voeten”. En vervolgens zet ze een stap in kniehoog water. Het was iets dieper dan ze dacht.

    We vertrekken richting Tofino. En dit keer rijden we, met Ursula als bijrijder er zo naar toe.

    Onderweg kopen we nog de ontbrekende spullen bij een supermarkt, een paar flessen wijn en bier bij een Liquire store en lunchen we bij KFC.

    Halverwege wandelen we in het regenwoud op zoek naar 800 jaar oude bomen en lopen in een rivierbedding.

    Rond 17.30 uur komen we aan op de camping. Janneke maakt het avondeten klaar en gaat daarna met Ursula in de hot tub. Marc is verkouden en wil gaan zweten in de sauna, maar als Janneke en Ursula bij hem willen gaan zitten, zien ze dat de sauna nog helemaal niet aan staat.

    Op de walvisdag maakt de wekker ons wakker. We hebben het te pakken. Eindelijk zijn we aan de andere tijd gewend.

    Om 9.00 uur worden we in de haven verwacht. Om 10.00 uur gaan we op zoek naar de walvissen. De grijze walvis is hier de meest voorkomende. Zo'n 20.000 walvissen van allerlei soorten vertrekken elk jaar van Californië naar Alaska. Bij Vancouver Islands verblijven er veel omdat daar veel eten beschikbaar is. We zien uiteindelijk twee keer een walvis, wel best ver weg. maar toch. We zien ook zeehonden en zeeotters en als we bijna bij de haven zijn, zien we nog een zeearend.

    Na de zeetocht zetten we de camper op een parkeerplaats, eten wat en lopen dan door het regenwoud naar het strand. Heerlijk, bijna niemand te zien. Even lekker liggen. De meiden en Marc gaan op onderzoek uit op een eilandje en ik lees lekker de Libelle. Ik vind het heerlijk om ze zo bezig te zien, de jutters.





    05-07-2013 om 00:00 geschreven door Sandra, Marc en kids  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    03-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op naar Vancouver Island
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Om 5.00 's morgens worden we weer met honger wakker. Wel handig zo vroeg wakker dan hoeven we de wekker niet te zetten. Ik heb op zich goed geslapen, alhoewel de camper me wel heeft bezig gehouden. “Zouden we op tijd kunnen bellen, zijn we niet te laat, komen we op tijd bij de camper en komen we op tijd bij de boot die al gereserveerd is?”

    Om 7.00 uur gaan we ontbijten.

    Klokslag 8.30 uur bel ik nog eens met het verhuurbedrijf. Er wordt opgenomen. Ik wordt doorgeschakeld en spreek een tijd af. Pfff, om 10.15 uur worden we opgehaald.

    Lijkt het allemaal toch nog te lukken.
    We gaan nog even onze naam achterlaten op een schutting en proberen te pinnen. De naam lukt, het pinnen niet.

    Als we het hotel weer binnen willen gaan, denkt Janneke daar een aap in de klimop te zien. “Oh nee, het is een poes.” Maar als we goed kijken, zien we dat het een wasbeer is. Gewoon in de stad, bij de gevel van een hotel. Onze eerste 'beer'.

    We betalen het hotel en laten Vancouver achter ons.

    Er staan denk ik zo'n 30 campers bij het verhuurbedrijf en er zijn zelfs al lege plekken...

    Ons huis voor de komende weken wordt ons gewezen. We maken de deur open en staan versteld van de geweldige inrichting. Ik weet eigenlijk niet wat ik verwachtte, maar zo ruim en luxe in elk geval niet.We krijgen uitgelegd hoe alles werkt en gaan dan naar binnen om het contract te tekenen. We krijgen wat plattegronden mee en een brochure van de camper (in het Nederlands!).
    De koffers en tassen pakken we nog niet uit. We rijden meteen aan, dan hebben we nog ruim de tijd om bij de ferrie te komen.

    De baliemedewerkster van het verhuurbedrijf legde ons nog uit hoe te rijden, toch lukt het ons om een afslag te missen. Niets aan de hand, we hebben tijd genoeg en via deze weg kon je er ook komen. Als we weer op de juiste weg zitten, zegt Marc ineens “oh kijk, water”. “Ja, maar aan de verkeerde kant van de weg”, antwoord ik. We keren weer. We moeten nu echt wel opschieten om op tijd bij de boot te zijn.

    Het lukt.
    Het is een mooie tocht van 1,5 uur.

    Op Vancouver Island aangekomen rijden we richting Victoria, hoofdstad van British Columbia.

    Voordat we de stad inrijden, gaan we naar een supermarkt en kopen daar voor ruim 200 dollar alle benodigde spullen. We ruilen een fles melk (4 liter!) om omdat de meiden die in de camper meteen kapot laten vallen. De eerste vuile was is een feit.

    In Victoria zoeken we een parkeerplaats en lopen we het centrum in. Mooie stad. Helaas is het museum, wat ik graag wilde zien al dicht.

    We lopen wat rond en besluiten om naar de camping te rijden en daar iets simpels klaar te maken om te eten.Weer rijden we verkeerd. Maar het wat oudere Canadese stel wat aan het wandelen is, legt de weg supergoed uit en we rijden er zo naar toe. Zo'n aardige mensen hier in Canada.

    De camping is midden in een natuurpark. Met weinig voorzieningen, wc's zoals bij ons dixies en douches.We stoken een vuurtje, roosteren daarop wat brood en eten verder een salade met kruidenboter.

    Rond 22.00 uur gaan we slapen.







    03-07-2013 om 00:00 geschreven door Sandra, Marc en kids  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vancouver
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De vlucht is prima verlopen. Tijdens de vlucht konden we zo veel als we wilden films en series kijken. Tegenwoordig blijkt iedere stoel in het vliegtuig een eigen scherm te hebben. Je kunt dus zelf bepalen welke film je kijkt of welk spelletje je wilt spelen. Handig. Er waren zelfs enkele film Nederlands ondertiteld.

    Zonder vertraging en rare dingen komen we om 13.10 uur aan in Vancouver. Bij de douane vraagt Janneke of ze een stempel in haar paspoort krijgt. “Nou, dat zullen we nog wel zien”, zegt de leuke, blonde officer. Want hij heeft de paspoorten nog niet eens in handen.

    Natuurlijk krijgen we de stempels en hij wenst ons een fijne vakantie.

    Als we bij de aankomsthal aankomen, staan daar rijen mensen te wachten op hun familie of vrienden. Ik krijg het gevoel alsof ik net met een medaille van de Olympische Spelen terugkom en krijg de neiging om te gaan joelen en klappen. Maar als ik daarmee begin, houdt Ursula me tegen. “Mam, doe normaal”.

    Dan maar even geld pinnen en met de taxi naar het hotel.

    Door de aardige Indiase taxichauffeur worden we bij hotel Sylvia afgezet. Kamer 411 is voor twee nachten van ons. We zijn er! Aan de andere kant van de wereld in Vancouver. Het is 15.20 uur.

    Na heel even gelegen te hebben, staan we op en gaan op zoek naar eten. We moeten zo snel mogelijk aan de nieuwe tijden wennen. Dus rond 5 uur lopen we via de boulevard en het strand Danmar street in met veel eettentjes en drinkgelegenheden. Na een paar keer op en neer gelopen te zijn omdat we het niet voor iedereen goed kunnen doen, belanden we bij... jawel Burger King. Hhmm, net zo lekker als in Nederland. Terug in het hotel kleden Janneke en Ursula zich om, want ze willen toch echt nu al even in de zee zwemmen.

    Om 18.00 uur bedenk ik me ineens dat ik de verhuurder van de camper had moeten bellen om een tijd af te spreken, wanneer ze ons woensdag op komen halen. Het bedrijf is gesloten dus moet ik dat morgen maar proberen.

    Rond 20.00 uur gaan we slapen. We zijn, na zo'n 24 uren op de been te zijn geweest doodmoe.

    En wat denk je... om 4.00 uur 's nachts worden we met honger wakker. “Ik kan echt niet meer slapen mama”, zegt Janneke. We houden het tot 7.00 uur uit met 'mens erger je niet' maar staan dan op om te gaan ontbijten. Na het ontbijt krijgen we de rekening waarop we de tip en het totaal bedrag moeten vermelden?! Wat is hier normaal om als tip te geven? Geen idee. We geven op een rekening van ongeveer 52 dollar, 3 dollar fooi.

    Om 8.30 uur bel ik het camperverhuurbedrijf maar ik krijg een bandje. “Er is op dit moment niemand aanwezig, maar uw telefoontje is belangrijk. Spreek een bericht in of bel later terug”.

    We zijn klaar om Vancouver te verkennen. We lopen Danmar street weer in richting de fietsverhuurder die ik al in Nederland had uitgekozen, omdat die de goedkoopste dichtstbijzijnde was. We hopen dat die open is, want in verband met Canada day zijn er veel bedrijven en winkels gesloten.

    Om 9.00 uur bel ik nog een keer het verhuurbedrijf.

    Als we voor een andere fietsverhuurder staan realiseer ik me dat we te ver zijn doorgelopen. Teruglopen, daar heb ik eigenlijk geen zin in en we proberen iets te regelen met de fietsverhuurder waar we voor staan. Hij geeft ons 10% korting op de twee tandems, helmen en slot is inbegrepen.

    We doen het. En in plaats van te lopen naar 'down town' gaan we er op de tandems naar toe. Heerlijk, het weer is super met een lekker zeewindje. Het is nog niet druk, maar we zien wel al behoorlijk wat mensen in de weer met het opbouwen van hun standje of werkplek voor 'Canada day'. Bij het begin van 'Gastown' zetten we de fietsen neer en lopen de wijk in. Wat een leuke straat. Leuke (souvenier) winkeltjes en... de 'Stoomklok'. Dat is wat ik per se wilde zien, down town Vancouver.

    We kopen nog wat broodjes en drinken, zodat we in Stanleypark kunnen picknicken en lopen dan terug naar de fietsen.

    Het is inmiddels al heel druk geworden bij Harbour Centre en kunnen moeilijk met de twee tandems door al de bezoekers komen.

    Bij het Stanleypark is een eenrichtingfietspad, dat is handig. We fietsen naar de totempalen en leggen daarna de fietsen in het gras en eten onze broodjes op. Halverwege de route om het park heen, gaan de meiden bij een strandje zwemmen. Het is heet, maar met het zeewindje is het goed uit te houden. Ik bel nog een keer het verhuurbedrijf en spreek het bandje in.

    Verderop fietsen we het park in en gaan wat drinken. Aan de aardige ober, die oorspronkelijk uit Australië komt vraag ik waarom de belastingen apart vermeld staan op de rekening en wat is normaal om als tip te geven. Hij zegt dat 15% een gemiddelde tip is! 15% dat is toch wel veel voor Nederlandse begrippen. En in plaats van 3 dollar fooi te geven had dat eigenlijk zo'n 7 dollar moeten zijn...

    's Avonds eten we in het hotel en geven we een wat ruimere tip.


    Bijlagen:
    Picknicken in Stanley park.jpg (411.6 KB)   
    Stoomklok.jpg (446.1 KB)   

    01-07-2013 om 00:00 geschreven door Sandra, Marc en kids  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het is bijna zover...
    De tassen zijn bijna gepakt, papieren bij elkaar gezocht en het huis is gepoetst.
    Zojuist deze blog aangemaakt zodat ik het verslag van onze reis, dat ik nu écht wil maken, kan delen met diegene die hierin geïnteresseerd zijn.

    Elke vakantie probeer ik een verslag te maken, zodat ik ook nog jaren later herinneringen op kan halen.
    Tot nu toe is het elke keer nog gelukt om dat voor de eerste twee, drie dagen te doen. Daarna schrijf ik nog enkele dagen steekwoorden op en een week later wordt er helemaal niets meer geschreven.
    Dit keer ben ik het écht van plan. Dat moet toch lukken voor zo'n speciale reis?!
    Jullie zullen het hier kunnen controleren.

    Tot later.

    groet,
    Sandra

    28-06-2013 om 22:41 geschreven door Sandra, Marc en kids  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Proficiat!
    Proficiat!

    Uw blog is correct aangemaakt en u kan nu onmiddellijk starten! 

    U kan uw blog bekijken op http://www.bloggen.be/sandra_marc_kids

    We hebben om te starten ook al een reeks extra's toegevoegd aan uw blog, zodat u dit zelf niet meer hoeft te doen.  Zo is er een archief, gastenboek, zoekfunctie, enz. toegevoegd geworden. U kan ze nu op uw blog zien langs de linker en rechter kant.

    U kan dit zelf helemaal aanpassen.  Surf naar http://www.bloggen.be/ en log vervolgens daar in met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Klik vervolgens op 'personaliseer'.  Daar kan u zien welke functies reeds toegevoegd zijn, ze van volgorde wijzigen, aanpassen, ze verwijderen en nog een hele reeks andere mogelijkheden toevoegen.

    Om berichten toe te voegen, doet u dit als volgt.  Surf naar http://www.bloggen.be/  en log vervolgens in met uw gebruikersnaam en wachtwoord.  Druk vervolgens op 'Toevoegen'.  U kan nu de titel en het bericht ingeven.

    Om een bericht te verwijderen, zoals dit bericht (dit bericht hoeft hier niet op te blijven staan), klikt u in plaats van op 'Toevoegen' op 'Wijzigen'.  Vervolgens klikt u op de knop 'Verwijderen' die achter dit bericht staat (achter de titel 'Proficiat!').  Nog even bevestigen dat u dit bericht wenst te verwijderen en het bericht is verwijderd.  U kan dit op dezelfde manier in de toekomst berichten wijzigen of verwijderen.

    Er zijn nog een hele reeks extra mogelijkheden en functionaliteiten die u kan gebruiken voor uw blog. Log in op http://www.bloggen.be/ en geef uw gebruikersnaam en wachtwoord op.  Klik vervolgens op 'Instellingen'.  Daar kan u een hele reeks zaken aanpassen, extra functies toevoegen, enz.

    WAT IS CONCREET DE BEDOELING??
    De bedoeling is dat u op regelmatige basis een bericht toevoegt op uw blog. U kan hierin zetten wat u zelf wenst.
    - Bijvoorbeeld: u heeft een blog gemaakt voor gedichten. Dan kan u bvb. elke dag een gedicht toevoegen op uw blog. U geeft de titel in van het gedicht en daaronder in het bericht het gedicht zelf. Zo kunnen uw bezoekers dagelijks terugkomen om uw laatste nieuw gedicht te lezen. Indien u meerdere gedichten wenst toe te voegen op eenzelfde dag, voegt u deze toe als afzonderlijke berichten, dus niet in één bericht.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken over de actualiteit. Dan kan u bvb. dagelijks een bericht plaatsen met uw mening over iets uit de actualiteit. Bvb. over een bepaalde ramp, ongeval, uitspraak, voorval,... U geeft bvb. in de titel het onderwerp waarover u het gaat hebben en in het bericht plaatst u uw mening over dat onderwerp. Zo kan u bvb. meedelen dat de media voor de zoveelste keer het fout heeft, of waarom ze nu dat weer in de actualiteit brengen,... Of u kan ook meer diepgaande artikels plaatsen en meer informatie over een bepaald onderwerp opzoeken en dit op uw blog plaatsen. Indien u over meerdere zaken iets wil zeggen op die dag, plaatst u deze als afzonderlijke berichten, zo is dit het meest duidelijk voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken als dagboek. Dagelijks maakt u een bericht aan met wat u er wenst in te plaatsen, zoals u anders in een dagboek zou plaatsen. Dit kan zijn over wat u vandaag hebt gedaan, wat u vandaag heeft gehoord, wat u van plan bent, enz. Maak een titel en typ het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks naar uw blog komen om uw laatste nieuwe bericht te lezen en mee uw dagboek te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met plaatselijk nieuws. Met uw eigen blog kan u zo zelfs journalist zijn. U kan op uw blog het plaatselijk nieuws vertellen. Telkens u iets nieuw hebt, plaats u een bericht: u geeft een titel op en typt wat u weet over het nieuws. Dit kan zijn over een feest in de buurt, een verkeersongeval in de streek, een nieuwe baan die men gaat aanleggen, een nieuwe regeling, verkiezingen, een staking, een nieuwe winkel, enz. Afhankelijk van het nieuws plaatst u iedere keer een nieuw bericht. Indien u veel nieuws heeft, kan u zo dagelijks vele berichten plaatsen met wat u te weten bent gekomen over uw regio. Zorg ervoor dat u telkens een nieuw bericht ingeeft per onderwerp, en niet zaken samen plaatst. Indien u wat minder nieuws kan bijeen sprokkelen is uiteraard 1 bericht per dag of 2 berichten per week ook goed. Probeer op een regelmatige basis een berichtje te plaatsen, zo komen uw bezoekers telkens terug.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met een reisverslag. U kan een bericht aanmaken per dag van uw reis. Zo kan u in de titel opgeven over welke dag u het gaat hebben, en in het bericht plaatst u dan het verslag van die dag. Zo komen alle berichten onder elkaar te staan, netjes gescheiden per dag. U kan dus op éénzelfde dag meerdere berichten ingeven van uw reisverslag.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met tips op. Dan maakt u telkens u een tip heeft een nieuw bericht aan. In de titel zet u waarover uw tip zal gaan. In het bericht geeft u dan de hele tip in. Probeer zo op regelmatige basis nieuwe tips toe te voegen, zodat bezoekers telkens terug komen naar uw blog. Probeer bvb. 1 keer per dag, of 2 keer per week een nieuwe tip zo toe te voegen. Indien u heel enthousiast bent, kan u natuurlijk ook meerdere tips op een dag ingeven. Let er dan op dat het meest duidelijk is indien u pér tip een nieuw bericht aanmaakt. Zo kan u dus bvb. wel 20 berichten aanmaken op een dag indien u 20 tips heeft voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken dat uw activiteiten weerspiegelt. U bent bvb. actief in een bedrijf, vereniging of organisatie en maakt elke dag wel eens iets mee. Dan kan je al deze belevenissen op uw blog plaatsen. Het komt dan neer op een soort van dagboek. Dan kan u dagelijks, of eventueel meerdere keren per dag, een bericht plaatsen op uw blog om uw belevenissen te vertellen. Geef een titel op dat zeer kort uw belevenis beschrijft en typ daarna alles in wat u maar wenst in het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks of meermaals per dag terugkomen naar uw blog om uw laatste belevenissen te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken uw hobby. U kan dan op regelmatige basis, bvb. dagelijks, een bericht toevoegen op uw blog over uw hobby. Dit kan gaan dat u vandaag een nieuwe postzegel bij uw verzameling heeft, een nieuwe bierkaart, een grote vis heeft gevangen, enz. Vertel erover en misschien kan je er zelfs een foto bij plaatsen. Zo kunnen anderen die ook dezelfde hobby hebben dagelijks mee lezen. Als u bvb. zeer actief bent in uw hobby, kan u dagelijks uiteraard meerdere berichtjes plaatsen, met bvb. de laatste nieuwtjes. Zo trek je veel bezoekers aan.

    WAT ZIJN DIE "REACTIES"?
    Een bezoeker kan op een bericht van u een reactie plaatsen. Een bezoeker kan dus zelf géén bericht plaatsen op uw blog zelf, wel een reactie. Het verschil is dat de reactie niet komt op de beginpagina, maar enkel bij een bericht hoort. Het is dus zo dat een reactie enkel gaat over een reactie bij een bericht. Indien u bvb. een gedicht heeft geschreven, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze het heel mooi vond. Of bvb. indien u plaatselijk nieuws brengt, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze nog iets meer over de feiten weet (bvb. exacte uur van het ongeval, het juiste locatie van het evenement,...). Of bvb. indien uw blog een dagboek is, kan men reageren op het bericht van die dag, zo kan men meeleven met u, u een vraag stellen, enz. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.

    WAT IS DE "WAARDERING"?
    Een bezoeker kan een bepaald bericht een waardering geven. Dit is om aan te geven of men dit bericht goed vindt of niet. Het kan bvb. gaan over een bericht, hoe goed men dat vond. Het kan ook gaan over een ander bericht, bvb. een tip, die men wel of niet bruikbaar vond. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.


    Het Bloggen.be-team wenst u veel succes met uw gloednieuwe blog!

    Met vriendelijke groeten,
    Bloggen.be-team

    28-06-2013 om 22:19 geschreven door  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Archief per week
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs