Inhoud blog
  • werk zoeken
  • progressieve tewerkstelling
  • 15 minuten soep
  • snelle vis
  • basisbenodigdheden in de keuken
    Categorieën
  • kinderen (1)
  • koken (4)
  • papierwerk (0)
  • vrije tijd (1)
  • werkloos zijn (1)
  • winkelen (1)
  • ziek zijn (2)
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Samen sterker

    21-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kinderen kostbaar goed
    Iedereen die kinderen heeft weet dat het iets onbetaalbaars is. De vreugde, verdriet zorgen en plezier geven kleur aan je leven.
    Als je een kind of meer kinderen hebt weet je ook dat het in onze wereld geld kost om de acties trends en (zelf)opgelegde eisen te kunnen volgen. 
    je ziet rond en hoort ouders zeggen tegen een 3 jarige schatje wil je je I-pad opzij leggen ? iets wat je zelf niet zou kunnen kopen en je ziet anderen dit aan een peuter geven om te spelen? Ikzelf voel me gefrustreerd, onrustig en een ouder die haar kind tekort doet. 

    En dan begint mijn verstand te werken. Gelukkig heb ik dat nog. EN ja jullie ook. 
    Ikzelf zit in de positie dat ik invalide ben en niet kan werken. financieel heeft dit gevolgen voor de koopkracht in ons gezin. 
    In plaats van I-pads en dure hobby's kan ik mijn dochter aandacht geven. 
    De regel of je hebt tijd maar geen geld of geld maar geen tijd is frustrerend maar waar. ik heb dit altijd een moeilijke opdracht gevonden, ik ben geen knutselaar, fysiek niet ok en practisch geen budget over om uitstapjes te doen.
    Zo heb ik met vallen en opstaan kringloopwinkels, boeremarkten, braderijen met gratis animatie, gratis speeltuintjes, speelafspraakjes met vriendinnetjes leren kennen. Zelfs knutselen kan je leren Very Happy

    De moeilijkste stap in heel het proces is anderen leren kennen, aan school kan je contact leggen met andere mama's. zo heb ik stap voor stap mijn sociaal netwerk opgebouwd. eenb chique uitdrukking om te zeggen dat je mensen rond je hebt waar je al eens op terug kan vallen.




    21-08-2013 om 12:01 geschreven door Kosmopoliet  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:kinderen


    Archief per week
  • 02/09-08/09 2013
  • 19/08-25/08 2013

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Bona Dea
  • weggeefgroep Herentals
  • gratis kinderspullen
  • weggeefwinkel Leuven

  • E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    ortisi
    www.bloggen.be/ortisi

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs