Foto
Volg live op RSCAfancom
  • Digitale Radio Sporza
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Categorieën
  • Column (1)
  • Geschiedenis (1)
  • Grootheden (1)
  • Nieuws (780)
  • Palmares (1)
  • Spelers (1)
  • Stadion (1)
  • Trainers (1)
  • Voorzitters (1)
  • Vorige Poll's (1)
  • Blog als favoriet !
    Welkom
    RSCAfancom
    RSCAfancom is een Dochter pagina van http://www.purplespirit.be/
    ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT
    08-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Abdessalam Benjelloun naar Charleroi
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Volgens de Internationale media heeft Charleroi zich versterkt voor het komende seizoen. De jonge aanvaller Abdessalam Benjelloun (23) komt op huurbasis over van Hibernian. Benjelloun werd geruime tijd gelinkt aan RSC Anderlecht.

    08-08-2008 om 11:57 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Als Anderlecht me echt wil zullen ze nog wel komen"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Door de Europese uitschakeling van Anderlecht, ziet Tom De Sutter een transfer naar de Brusselse club aan zich voorbijgaan. Toch klinkt de aanvaller van Cercle Brugge niet bijzonder teleurgesteld. "Mijn manager Didier Frenay heeft gezegd dat er inderdaad interesse bestond van Anderlecht", zo bevestigt De Sutter in Gazet van Antwerpen. "Het is jammer van deze kans maar ik lig er nu ook weer niet wakker van. Ik ga er niet te veel mee bezig zijn. Als Anderlecht me echt wil, zullen ze nog wel eens komen aankloppen zeker?"

    08-08-2008 om 11:13 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dender polste naar Lamah
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dender polste bij Anderlecht tevergeefs om Lamah te lenen. Als Lamah opnieuw verhuurd zou worden, denkt paars-wit in de eerste plaats aan Roda JC. En bovendien is Anderlecht in volle onderhandeling met Mönchengladbach over een definitieve transfer.

    08-08-2008 om 11:03 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Competitie heet voortaan Jupiler Pro League
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Belgische eerste klasse gaat voortaan door het leven als de Jupiler Pro League. Dat maakte de Profliga vandaag bekend. De naamswijziging moet een opstap zijn richting een spectaculairdere competitie. Spreek niet meer van de Jupiler League, maar van de Jupiler Pro League. Dat was de grote boodschap van de Profliga -die voortaan door het leven gaat als de Pro League- op zijn persconferentie vandaag. De naamsverandering kadert in het streven naar meer professionaliteit, zo vertelt voorzitter Ivan De Witte. "Nu de hervorming van de competitie doorgevoerd wordt, leek het ons een goed moment om een nieuwe missie te formuleren: we willen gaan naar een competitie die professioneler en kwalitatiever en dus sterker en krachtiger is, en daarnaast meer entertainment en spektakel biedt. De missie van meer kwaliteit en professionaliteit vertaalt zich naar verschillende domeinen: van financiële transparantie tot de arbitrage en ook de stadions en het in beeld brengen van de matchen op televisie." Daarom werd naast het nieuwe televisiecontract ook de overeenkomst met hoofdsponsor Jupiler tot 2011 verlengd. Samen met Jupiler en Belgacom zal de Pro League werk maken van enkele initiatieven, die zowel de clubs als de supporters ten goede zullen komen. Zo draagt de topschutter niet langer een Gouden Bal, maar wel een Gouden Stier met zich mee. En ook de beste fanclub mag zich straks zo'n Gouden Stier toeëigenen.

    08-08-2008 om 11:00 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Sutter komt niet
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Had Anderlecht zich geplaatst voor de derde voorronde van de Champions League, dan was Tom De Sutter een serieuze optie geweest voor een bijkomende transfer. Die optie gaat dus niet door. De Brusselaars willen integendeel een aantal spelers in vitrine plaatsen. Manager Van Holsbeeck wil voorlopig nog niet zeggen om wie het gaat. 'We hebben daar intern over gepraat, maar gaan daar geen verklaringen over afleggen. Het is beter om dit een paar dagen te laten bezinken.' Aldus HNB.

    08-08-2008 om 10:53 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En er zijn nog mogelijkheden!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Polak, Boussoufa en Biglia zijn de spelers die voorbestemd lijken om daar Anderlecht in de vitrine gezet te worden. Maar natuurlijk kunnen er nog andere uitgaande transfers verwacht worden. Een overzicht:
    Proto: mag weg. Liefst via een verhuur, maar Anderlecht zal zich niet verzetten tegen een definitieve transfer.
    Schollen: te ambitieus voor de stek van derde keeper.
    Juhasz: al een paar keer genoemd in Engeland.
    Vlcek: zit in het internationale circuit, maar liet de laatste tijd te weinig zien.
    Legear: zag recent nog een transfer naar Dinamo Moskou afspringen. Lamah: is op weg naar Borussia Mönchengladbach.

    08-08-2008 om 10:51 geschreven door Noël  


    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jacobs:"We zitten aan zeventig procent van onze mogelijkheden"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 'We zitten slechts aan zeventig procent van onze mogelijkheden', zei trainer Ariël Jacobs na de opdoffer in Borisov. Toch zal hij straks met een afgeslankte kern verder moeten. 'In de gegeven omstandigheden is het normaal dat er spelers moeten vertrekken', zo toont hij begrip voor het bestuur, met toch een bedenking. 'Als half september de resultaten blijken tegen te vallen, zal daar misschien geen rekening mee gehouden worden en zal men op mij schieten. Maar dat is part of the job.' 'Toch wil ik absoluut verhinderen dat dit een thema wordt in de kleedkamer. Daar vrees ik toch voor. In de eerste plaats zullen er aanbiedingen moeten binnenkomen. Daarnaast zijn er allicht ook de spelers die te fel ontgoocheld zijn omdat we weer geen Champions League spelen. Ik weet ook wel, het zullen ook wel niet de nummers achttien en negentien zijn die weggaan. En er komen geen 25 spelers in aanmerking om geld in het laatje te brengen. Voor iemand als Polak moet het missen van de Champions League een enorme opdoffer zijn. Ik hoorde dat hij al een aanbieding van Donetsk liet liggen, precies omdat hij zo in het Europese voetbal geloofde. Als je alles op rijtje zet, kan je niet anders dan zeggen dat hij perfect in het profiel past.' Trainer Jacobs was achteraf behoorlijk boos op Rnic. ' De uitsluiting van Rnic spreekt het meest tot de verbeelding. Maar wat mij het meeste stoort, is die eerste, vermijdbare en bijzonder domme fout. Het had al meteen rood kunnen zijn. Het overkwam Wasyl in Bayern en vorige week tegen BATE ook al. Ik erger me enorm aan dit gebrek aan realisme.'

    08-08-2008 om 10:48 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Racewagen van Anderlecht in de fik
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het zit Anderlecht dit seizoen allemaal niet mee. Er was al de uitschakeling in de voorronde van de Champions League en nu is ook de wagen die paars-wit vertegenwoordigt in de Superleague Formula, het nieuwbakken eenzitterkampioenschap dat eind deze maand start en in oktober ook Zolder aandoet, volledig uitgebrand. De wagen vatte vuur toen rijder Nico Verdonck tijdens testritten in het Italiaanse Vellelunga in de pits stond. Verdonck raakte niet gewond, maar de wagen is wel rijp voor de schroothoop. Een afgebroken benzineleiding veroorzaakte de brand.

    08-08-2008 om 10:43 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Biglia: "Transfer is mijn laatste zorg"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Anderlecht gaat na zijn vroegtijdige Europese uitschakeling wellicht enkele spelers verkopen. Dan wordt er ook naar Lucas Biglia gekeken, maar de Argentijn is niet van plan om te vertrekken. "Een transfer is het laatste van mijn zorgen", zegt Lucas Biglia. "Ik ben ontgoocheld, de Champions League was belangrijk voor mij", zegt de Argentijn in de kranten. "Dit is een nieuwe, professionele, slag na de slag die het leven me privé heeft toegediend." "Sinds ik na het verlies van mijn vader terug ben, heb ik beslist dat ik bij Anderlecht blijf", zegt de Argentijn. "Geld of een transfer zijn nu mijn laatste zorg. Ik heb lang met de coach gepraat en heb hem gezegd dat ik vooral een raadgever zoek. Een tweede vader."

    08-08-2008 om 10:39 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    07-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blessurenieuws Anderlecht
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Lucas Biglia heeft na de wedstrijd BATE-RSCA opnieuw wat last van een kniecontusie. Hij hield het vandaag, donderdag 7 augustus 2008 bij uitlopen, net zoals zijn ploegmaats die tegen BATE in de basis startten.
    Geen Jonathan Legear vandaag op training, de Luikenaar was ziek en trainde niet. Sébastien Bruzzese liep een schoudercontusie op en mag voorlopig geen keeperswerk verrichten.
    Marcin Wasilewski (knieblessure) revalideert verder. Hij ging vandaag fietsen en lopen.

    Sporting Anderlecht traint vrijdag achter gesloten deuren. Zaterdag 9 augustus 2008 staat de supercup tegen Standard op het programma. De aftrap van die match is voorzien om 20u30 op Sclessin.

    07-08-2008 om 19:18 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Pareja in de basis bij winnend Argentinië
    Klik op de afbeelding om de link te volgen België ging deze morgen onderuit tegen Brazilië, maar alvast één speler uit onze competitie zal toch tevreden gaan slapen: Nicolas Pareja. De Argentijn zag zijn land namelijk de maat nemen van Ivoorkust. Zoals verwacht begon Pareja als titularis aan de wedstrijd en de verdediger van Anderlecht mocht de match ook volledig afwerken. Argentinië had het onverwacht lastig met Ivoorkust, maar won uiteindelijk toch met 2-1. Sterspeler Lionel Messi opende de score op aangeven van Riquelme, maar acht minuten na de rust kopte Roda-aanvaller Sekou Cissé de gelijkmaker tegen de netten. Uiteindelijk was het een ijzersterke Messi die alsnog de drie punten uit de brand kon slepen voor Argentinië. De speler van Barcelona haalde verschroeiend uit, de Ivoriaanse doelman kon nog redding brengen, maar Sevilla-speler Acosta kon de rebound simpel binnentrappen: 2-1, meteen de eindstand.

    07-08-2008 om 17:47 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Sutter toch nog naar Anderlecht ?
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In SudPresse staat te lezen dat Anderlecht onderhandelingen voert om Cercle-aanvaller Tom De Sutter naar het Astridpark te halen. De spits zou één van de volgende uren een contract moeten tekenen bij de Belgische bekerwinnaar.

    07-08-2008 om 16:07 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zitka: "We moeten volwassener worden"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen "Dit is ongelooflijk : het seizoen is nog niet begonnen en we zijn al helemaal uitgeschakeld in Europa. Het is moeilijk onder woorden te brengen hoe frustererend dat is", aldus Daniel Zitka gisteren. "We hebben niet één match gewonnen en vier tegendoelpunten moeten slikken. Dat is veelzeggend. We moeten volwassener worden. Ik hoop dat dit geen invloed zal hebben op de competitie", aldus Zitka. "Met een transfer ben ik alvast niet bezig."

    07-08-2008 om 16:05 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Juhasz: "Dit is moeilijk te vatten"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Anderlecht werd net als vorig seizoen uitgeschakeld in de voorronde van de Champions League. Alleen had de vicekampioen vorig seizoen nog het vangnet van de UEFA Cup. Dat is er nu niet meer en dat beseft Roland Juhasz ook.
    Het ging voor Anderlecht al deels mis in de eerste helft. Toen kwam paars-wit namelijk op achterstand. Roland Juhasz stond toen niet bijster goed te verdedigen. Eerst verloor hij een kopbalduel en nadien keerde hij te laat terug om Bliznyuk het scoren te beletten.
    “Klopt, het was een inschattingsfout van mij. We lieten de bal stuiten en dat mag je natuurlijk nooit doen”, analyseerde Juhasz in Het Laatste Nieuws.
    Vervolgens keerde paars-wit nog wel terug in de partij, maar uiteindelijk werd het toch uitgeschakeld. “Dat is moeilijk te vatten. Niemand had dit verwacht. Ik ben hier dan ook niet goed van

    07-08-2008 om 15:58 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Standard zonder Mbokani in Supercup
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Standard zal komende zaterdag niet op volle sterkte kunnen aantreden tegen Anderlecht in het kader van de Supercup. Dieumerci Mbokani moet noodgedwongen forfait geven. De begrafenis van zijn overleden vader gaat donderdagavond door. Om die reden zal Mbokani niet op tijd terug in Luik zijn om de Supercupwedstrijd tegen Anderlecht te spelen. Normaal gezien was de aanvaller wel tijdig teruggeweest. Aanvankelijk had hij namelijk een terugvlucht op donderdagavond omdat de begrafenis vroeger gepland was. Nu kan hij dus, volledig begrijpelijk, de wedstrijd tegen paars-wit, zijn ex-club, niet betwisten.

    07-08-2008 om 14:51 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Goor: "Het wordt een moeilijk jaar"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Anderlecht werd woensdagavond Europees uitgeschakeld door BATE Borisov. Het is een dag na de feiten wonden likken bij paars-wit. Zo ook bij de ervaren Bart Goor.

    De aanvoerder van Anderlecht zag dat zijn team in Wit-Rusland het er niet al te best vanaf bracht. "Toch zag ik het net als iedereen nog zitten. Na de tegengoal van BATE was er ook nog geen paniek, want veel maakte dat in principe niet uit. We moesten toch twee maal scoren", liet Goor optekenen in Het Laatste Nieuws.

    Toch liep het dus uiteindelijk fout. Anderlecht kwam niet verder dan 2-2. "We konden te weinig kansen bij elkaar voetballen en kregen na de pauze nog het deksel op de neus."

    De uitschakeling is natuurlijk een drama voor Anderlecht. "Dit is financieel een hele grote opdoffer, maar ook sportief is dit niet goed. We moeten altijd Europees spelen. Het wordt een heel moeilijk jaar."

    07-08-2008 om 14:21 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Supercup gaat halfuurtje later van start
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De wedstrijd tussen landskampioen Standard en bekerwinnaar Anderlecht in het kader van de Supercup, zal een halfuurtje later dan voorzien worden afgetrapt. De reden daarvan is niet bekend. Standard en Anderlecht geven elkaar komende zaterdag partij op Sclessin met als inzet de Belgische Supercup. De Rouches laten via hun website weten dat de wedstrijd met een halfuur vertraging zal worden afgetrapt. Normaal zou de wedstrijd om 20u van start gaan. Het nieuwe aanvangsuur is nu 20u30. Standard laat hieromtrent het volgende weten op zijn website: Alhoewel de conventie tussen Standard en Anderlecht, onder toezicht van de Profliga, de onderlinge wedstrijd in het kader van de Supercup vastlegde op 20u00, en dit op basis van de televisie-uitzending, moeten we nu de wedstrijd met 30 minuten vertraging doen laten starten. Gelieve hiervan nota te nemen, wetende dat deze beslissing buiten Sclessin genomen werd.

    07-08-2008 om 11:19 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Frutos blijft zes weken in Argentinië
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De revalidatie van Nico Frutos in Argentinië zal zes weken in beslag nemen. Frutos herstelt van een hielblessure.

    07-08-2008 om 11:14 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Proto gegeerd door Lille
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Tweede doelman Silvio Proto kan rekenen op de belangstelling van het Franse Lille. Lille wachtte af of Anderlecht zou uitgeschakeld worden in de CL en zou nu een bod van drie miljoen euro willen doen op de 25-jarige doelman. Eerder was Murcia geïnteresseerd.

    07-08-2008 om 11:06 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van Holsbeeck : "Geef ons 24 uur om dit debacle te analyseren"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Manager Herman Van Holsbeeck was zwaar aangeslagen. Met gebogen hoofd trok hij richting bus. 'Dit is een zware klap in ons gezicht', zei de manager. 'Dat wij ons tegen zo'n ploeg niet konden kwalificeren, dat doet pijn. Ik kan de spelers niet teveel verwijten. Zij hebben ervoor gevochten, maar blijkbaar was dit niet genoeg.' Gaat de club nu zijn kern nu echt drastisch afslanken? 'Het is nog te vroeg om hierover iets te zeggen', antwoordde Van Holsbeeck. 'Geef ons eerst 24 uur om dit debacle te analyseren.'

    07-08-2008 om 11:03 geschreven door Noël  


    >> Reageer (1)


    Foto

    VOLG EURO2012 OP DE VOET BIJ PURPLESPIRIT.BE---------------------------------------------------------------

    KLIK OP LOGO


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA aanvaller?
    Alex Czerniatynski
    Attila Ladinszky
    Aruna Dindane
    Erwin Vandenbergh
    François Vander Elst
    Kenneth Brylle
    Luc Nilis
    Mohammed Tchité
    Paul Van Himst
    Rob Rensenbrink
    Jef Mermans
    Jan Mulder
    Tomasz Radzinski
    Jan Koller
    Wilfried Puis
    Edi Krncevic
    Josip Weber
    Polyte Vanden Bosch
    John Bosman
    Johan Devrindt
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Kies de Beste RSCA Middevelder
    Ahmed Hassan
    Alin Stoica
    Arie Haan
    Bruno Versavel
    Charly Musonda
    Franky Vercauteren
    Jean Cornelis
    Joseph Jurion
    Juan Lozano
    Ludo Coeck
    Milan Jankovic
    Pierre Hanon
    Marc Degryse
    René Vandereycken
    Vincenzo Scifo
    Pär Zetterberg
    Danny Boffin
    Jean Dockx
    Walter Baseggio
    Johan Walem
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA verdediger?
    Bertrand Crasson
    Celestine Babayaro
    Georges Heylens
    Graeme Rutjes
    Henrik Andersen
    Hugo Broos
    Georges Grün
    Jean Thissen
    Jean Plaskie
    Julien Kialunda
    Laurent Verbiest
    Luka Peruzovic
    Michel De Groote
    Michel De Wolf
    Patrick van Diemen
    Philippe Albert
    Vincent Kompany
    Morten Olsen
    Johnny Dusbaba
    Stephen Keshi
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA doelman?
    Felix Week
    Filip De Wilde
    Henri Meert
    Jacky Munaron
    Jean Trappeniers
    Nico de Bree
    Jan Ruiter
    Silvio Proto
    Bekijk resultaat


    Foto

    Archief per week
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 15/08-21/08 2011
  • 10/05-16/05 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Categorieën
  • Column (1)
  • Geschiedenis (1)
  • Grootheden (1)
  • Nieuws (780)
  • Palmares (1)
  • Spelers (1)
  • Stadion (1)
  • Trainers (1)
  • Voorzitters (1)
  • Vorige Poll's (1)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs