Foto
Volg live op RSCAfancom
  • Digitale Radio Sporza
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Categorieën
  • Column (1)
  • Geschiedenis (1)
  • Grootheden (1)
  • Nieuws (780)
  • Palmares (1)
  • Spelers (1)
  • Stadion (1)
  • Trainers (1)
  • Voorzitters (1)
  • Vorige Poll's (1)
  • Blog als favoriet !
    Welkom
    RSCAfancom
    RSCAfancom is een Dochter pagina van http://www.purplespirit.be/
    ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT
    16-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blessurenieuws Anderlecht
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Lucas Biglia, die een tijdje individueel moest trainen omdat hij last had van de enkel, kon vandaag, dinsdag 17 september 2008, voor het eerst opnieuw een deel van de groepstraining afwerken.

    Ook Hernan Losada en Oleksandr Iakovenko, die gisteren allebei preventief individueel trainden, hervatten opnieuw met de groep.

    Roland Juhasz (overbelasting knie) hield het vandaag nog bij een individuele training. Hij hervat woensdag met de groep. Ook Bart Goor zou morgen, woensdag 17 september 2008, de groepstraining hervatten.

    Dmitry Bulykin en Jonathan Legear (beiden verrekking bil) kregen verzorging. Voor Legear stond deze namiddag nog een looptraining op het programma, Bulykin zal ten vroegste donderdag met de groep kunnen hervatten.

    16-09-2008 om 18:33 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bulykin haalt Charleroi wellicht niet
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Anderlecht kan vrijdag in de thuiswedstrijd tegen Charleroi allicht geen beroep doen op Dmitry Bulykin. De aanvaller viel zaterdag uit tijdens het duel met Bergen. Onderzoek wees uit dat Bulykin een kleine verrekking aan de hamstrings opliep. Ook Legear (lichte contractuur hamstrings) moest al snel naar de kant tegen Bergen. Hij raakt wellicht wel fit voor de wedstrijd van vrijdag. Lucas Biglia trainde maandag nog steeds individueel.

    16-09-2008 om 10:39 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Anderlecht begrijpt mijn twijfels over de Rode Duivels"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Jelle Van Damme stond gisteren op de lijst voor de interviews bij Anderlecht. Toen de verdediger echter opdook, stelde hij meteen dat hij liever niet te veel meer zei over de nationale ploeg. 'Ik wil eerst dat de polemiek kalmeert', aldus Van Damme. 'Ik had niet verwacht dat de kranten zo zwaar gingen uitpakken met mijn twijfels omtrent de Rode Duivels. Als de storm wat gaan liggen is, zal ik wel op het onderwerp Rode Duivels terugkeren.' De verdediger had van het Anderlecht-bestuur duidelijk de opdracht gekregen om te zwijgen. 'Ja, ik heb met Herman Van Holsbeeck en Ariël Jacobs gepraat', vervolgde Van Damme. 'Ik ben zelf naar hen toegestapt om de situatie uit te leggen. Het bestuur begrijpt mijn twijfels over de Rode Duivels.' Dat werd ook bevestigd door Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck. 'We hebben Jelle gevraagd om voorlopig te zwijgen over de Rode Duivels', zei Van Holsbeeck. 'Als club steunen wij natuurlijk onze speler, maar de situatie moet nu kalmeren. Natuurlijk vindt Anderlecht het een eer als één van onze spelers wordt opgeroepen voor België, maar het is aan Van Damme en René Vandereycken om de zaak uit te klaren.' Van Damme kwam tijdens zijn persbabbel uiteindelijk toch nog eens terug op de nationale ploeg. 'Wat ik gezegd heb over de Duivels, was zeker niet impulsief', zei de Lokeraar nog.

    16-09-2008 om 10:33 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Scifo: "Anderlecht heeft Baseggio nodig"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Moeskroen-coach Enzo Scifo heeft in Studio 1 de loftrompet gestoken Walter Baseggio. "Als ik trainer was van Anderlecht, dan zou Walter Baseggio nog in het Astridpark spelen", luidt het. "Ik begrijp niet waarom Anderlecht Baseggio heeft laten vertrekken naar Moeskroen. Walter heeft bewezen dat hij het internationale niveau aankan", beweert Scifo.

    16-09-2008 om 10:27 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Broos: "Collegialiteit is Dahmne vreemd"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Mohamed Dahmane van Bergen haalde na de match van zaterdag tegen Anderlecht zwaar uit naar tegenstander Olivier Deschacht, waarvan hij zei dat hij zelfs niet het niveau van Anderlecht haalde, laat staan dat van de nationale ploeg.

    Hugo Broos kende beide spelers als trainer. Zijn oordeel? "De reactie van Dahmane verrast me niet", zegt hij. "Het is typisch voor hem, hij is niet aan zijn proefstuk toe. Zo denkt de man nu eenmaal: hij is de goede, al de rest is slecht. Waarschijnlijk was hij slecht gezind na het verlies tegen Anderlecht, en Olivier Deschacht is daar het slachtoffer van geworden. In die omstandigheden heeft hij altijd iemand nodig om zijn pijlen op af te vuren. Zoiets kan dus niet. Maar elke vorm van collegialiteit is Mohamed Dahmane vreemd."

    16-09-2008 om 08:00 geschreven door Timo  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Frutos keert terug op dinsdag 30 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De datum voor de terugkeer van Nicolas Frutos naar Anderlecht ligt vast. "Er is afgesproken dat hij op dinsdag 30 september terugkeert naar de club", aldus manager Herman Van Holsbeeck.
    Frutos zal op dat moment circa twee maanden in Argentinië verbleven hebben om te herstellen van een hielblessure. De Goleador revalideerde in zijn geboorteland omdat hij zijn vertrouwen in de medische staf van Anderlecht verloren was. Ook psychologisch moest Frutos weer op krachten komen na een aanslepende reeks blessures.

    Anderlecht gaf al aan dat het de trainingsmethode van Frutos wil aanpassen, maar dat de Argentijn bij zijn terugkeer (nog) niet pijnvrij zal zijn. Wanneer de spits wedstrijdfit zal zijn, is nog niet bekend.

    16-09-2008 om 07:55 geschreven door Timo  


    >> Reageer (0)
    15-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blessurenieuws Anderlecht
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Paars-Wit kwam niet ongehavend uit de strijd met Mons afgelopen zaterdag. Zowel Dmitry Bulykin en Jonathan Legear liepen een verrekking op aan de bil. De twee bleven vandaag, maandag 15 september 2008, dan ook allebei binnen voor verzorging.

    Lucas Biglia
    (last enkel) kon nog steeds de groepstraining niet hervatten, de Argentijn trainde ook vandaag individueel. Bart Goor, Oleksandr Iakovenko, Roland Juhasz en Hernan Losada zijn niet geblesseerd, maar trainden uit voorzorg individueel.

    Kanu en Matias Suarez revalideren intussen verder na hun knieoperatie.

    Anderlecht traint morgen, dinsdag 16 september 2008, om 10u. Het eerste deel van de training zal binnen afgewerkt worden, het tweede op het oefenveld naast het hoofdterrein.

    15-09-2008 om 18:52 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vercauteren: "Ontgoocheling Van Damme is normaal"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Jelle Van Damme haalde afgelopen weekend uit naar bondscoach René Vandereycken. Die liet de speler van Anderlecht in Turkije plaatsnemen in de tribune en dat vond de linkspoot maar niets. Assistent-bondscoach Frank Vercauteren blijft rustig.
    "Dat Jelle ontgoocheld was toen ik hem vertelde dat hij zou afvallen, is niet meer dan normaal", sprak de ex-trainer van Anderlecht in Gazet van Antwerpen.
    Van Damme vond het ook niet kunnen dat hij geen uitleg kreeg waarom hij in de tribune moest gaan zitten. "Het klopt dat daar niet meer over gesproken is, maar daar was ook niet echt tijd voor", aldus Vercauteren. De speler van Anderlecht liet afgelopen weekend zijn ongenoegen blijken over de gang van zaken van vorige week.
    Benieuwd of hij er de volgende keer bij zal zijn of niet als René Vandereycken zijn selectie bekendmaakt.

    15-09-2008 om 16:32 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reacties na Bergen - Anderlecht
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Mbark Boussoufa was blij dat Sporting alsnog de drie punten pakte in Bergen. "Ik dacht op een bepaald moment dat we naast de volle buit zouden grijpen. Dat zou zonde geweest zijn, want we waren toch wel veel beter dan Bergen. Groots was ons voetbal niet, maar op een van de zwaarste terreinen van eerste klasse was dat ook moeilijk. Bovendien speelde Bergen heel agressief en werd het spel vaak stilgelegd. Het is niet evident hier te komen winnen", aldus Boussoufa. "Positief was dat we een blok vormden. We zijn erg goed bezig op training en dat vertaalt zich in sterke prestaties in de wedstrijden. Met tien punten op twaalf hebben we onze start zeker niet gemist."
    Boussoufa mocht pas na de wedstrijd eten, want hij blijft de ramadan strikt volgen. De Marokaan vindt niet dat zijn prestaties daaronder lijden. "Integendeel zelfs", aldus Boussoufa, "ik kom meer geconcentreerd aan de aftrap. Dat zie je ook aan de manier waarop ik mijn vrijschoppen trap. Ik ben meer gefocust op dat soort zaken. Dat ik voor de wedstrijd niet kan eten, is geen probleem. Ik voel daar niet de minste hinder van."

    Marcin Wasilewski scoorde de gelijkmaker voor Paars-Wit. "Ik ben zeer blij met die goal, omdat we daardoor nog voor de rust de achterstand konden goedmaken. Dat was belangrijk voor het verdere verloop van de match. We trainen veel op stilstaande fasen en dat werpt zijn vruchten af. In de tweede helft speelden we constant op de helft van de tegenstander, het winnende doelpunt kon dan ook niet uitblijven", weet de Poolse international.

    Thomas Chatelle mocht na twintig minuten de geblesseerde Jonathan Legear komen vervangen. "Het is nooit makkelijk om in te vallen, zeker niet in een match die fysiek zo zwaar is. Ik denk dat ik gedaan heb wat van me verwacht werd. Mons speelde agressief, soms zelfs op het randje. Ik ben niet zeker dat veel ploegen hier zullen komen winnen, maar wij hebben het toch wel gedaan."

    15-09-2008 om 16:28 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bergen maakt één overtreding om de drie minuten
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De match Bergen - Anderlecht lag zaterdagavond om de haverklap stil. De Walen hekelden, scheidsrechter Gumienny die voor het kleinste duwtje floot, maar moeten ook de hand in eigen boezem steken. Bergen maakte maar liefst 29 fouten tegen Anderlecht. Dat is gemiddeld één fout om de drie minuten. Bergen kreeg dit seizoen ook al 12 gele kaarten en een rode kaart. Alleen Roeselare pakte al meer gele kartonnen (13) en ook één rode plak. 'We trainen echt niet op het maken van fouten', aldus Bergen-coach Thierry Pister. 'Ik had mijn spelers nochtans gewaarschuwd niet te veel fouten te maken omdat Anderlecht sterk is op stilstaande fases. Als je echter constant achter de bal aanloopt, dan bega je overtredingen.'

    15-09-2008 om 11:26 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Legaer en Bulykin geblesseerd
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Legaer werd halfweg de eerste helft en Bulykin bij de rust vervangen omdat ze last hadden aan de hamstrings. "We hebben hen naar de kant gehaald voor erger te voorkomen. Normaal zouden we beiden spelers na enkele dagen moeten kunnen recupereren",zei trainer Jacobs. Legaer sprak over een contractuur en twee tot drie dagen rust.

    15-09-2008 om 11:12 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gillet wil via Anderlecht weer naar Rode Duivels
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Guillaume Gillet scoorde de winninggoal tegen Bergen en zette opnieuw een sterke prestatie neer bij Anderlecht. Toch werd de middenvelder niet opgeroepen voor de Rode Duivels. "Dat was ik niet meer gewoon, want sinds oktober vorig jaar was ik ook altijd weg als de Rode Duivels speelden. Ik was ontgoocheld dat ik deze keer niet werd opgeroepen", geeft Gillet toe in HLN. "Maar ik was ook niet gedegouteerd. Ik besef ook dat ik niet zomaar een plaats bij de Rode Duivels kan opeisen. Maar ik heb de voorbije week nog dubbel zo hard gewerkt bij mijn club. Want een slectie voor de nationale ploeg dwing je toch af via clubprestaties."

    15-09-2008 om 10:55 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Liefde tussen Anderlecht en Rode Duivels bekoeld
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Omdat Jelle Van Damme woensdag in Turkije op de tribune zat, stond er voor het eerst in 10 jaar geen één Anderlecht-speler op het wedstrijdblad van de Rode Duivels. Als Van Damme afhaakt als international lijkt de relatie tussen Anderlecht en de nationale ploeg helemaal om zeep. Ooit, op 30 september 1964, speelden de Rode Duivels één helft met allemaal spelers van Anderlecht op het veld. Anderlecht-man Constant Vanden Stock was toen wel de selectieheer van de nationale ploeg, maar de elf paars-witten klopten Nederland toch met 1-0. Het typeert hoe Anderlecht de voorbije decennia de hofleverancier was voor het Belgische nationale elftal. Die status dreigt Anderlecht steeds meer kwijt te spelen. Georges Leekens waagde het in 1997 en 1998 als bondscoach immers al eens om geen enkele Anderlecht-speler op te roepen voor interlands tegen respectievelijk San Marino en de V.S. Vandereycken zet die lijn door.
    Deschacht: Het bekendste slachtoffer van Vandereycken is uiteraard Olivier Deschacht. De coach lijkt nog liever dood te vallen dan de blonde verdediger op te roepen en deed dat dan ook nog niet tot frustratie van Deschacht.
    Gillet: Het was ook erg verrassend dat Vandereycken voor de WK-kwalificatiematchen tegen Estland en Turkije Guillaume Gillet uit de selectie liet. De Anderlecht-middenvelder had nochtans sterke matchen gespeeld.
    Van Damme en co: Als ook Van Damme afhaakt, dan ziet het er niet naar uit dat Anderlecht snel nog een speler bij de Duivels zal hebben. Goor is al 35 jaar en bankzitter. Chatelle werd enkel in zijn Genk-periode opgeroepen. Legear komt voorlopig niet verder dan de Belgische beloften en Schollen wordt alleen Rode Duivel als Vandereycken het in zijn hoofd haalt om een reservedoelman op te roepen.

    15-09-2008 om 10:53 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Iedereen scoort bij Anderlecht
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dankzij een goal van Wasilewski en Gillet won Anderlecht met 1-2 in Bergen. Opmerkelijk was dat Wasyl al de negende paars-witte doelpuntenmaker is dit seizoen. Dat Anderlecht al elf doelpunten heeft gemaakt na vier speeldagen is niet zo uitzonderlijk. Ook Moeskroen en AA Gent vonden al elf keer de netten dit seizoen. Wel speciaal is dat bij Anderlecht tegen Cercle (0-3) , Gent (2-2) , Kortrijk (4-0) en Bergen (1-2) al negen verschillende spelers een goaltje meepikten . Moeskroen en Gent blijven steken op vijf verschillende doelpuntenmakers. 'Anderlecht heeft verschillende wapens', verklaarde Thomas Chatelle. 'Als de spitsen niet scoren dan kunnen de verdedigers of de middenvelders fungeren als afwerkers.' Eén van die verdedigers die scoorde op Bergen was Wasilewski. 'Ik ben gelukkig met mijn goal', aldus de Pool. 'Dat Juhasz, Van Damme en ikzelf dit seizoen al scoorden op stilstaande fases, komt omdat we daar heel veel op trainen. Verdedigers zijn nu eenmaal goede koppers.' Het was uiteindelijk middenvelder Gillet die voor de winninggoal zorgde in Bergen. 'Ik had voor het seizoen al gezegd dat ik efficiënter wilde worden', aldus Gillet. 'Bij Eupen maakte ik ooit zeventien goals als aanvallende middenvelder. Dat was natuurlijk in tweede klasse. Bij Anderlecht wil ik dit seizoen tussen de zeven en de tien goals maken.' Als we er ook nog de Europese matchen tegen BATE Borisov bijnemen, dan wordt het lijstje nog langer. Hoewel Anderlecht Europees werd uitgeschakeld tegen de Wit-Russen, konden Biglia, Polak en nog eens Gillet toen ook scoren. Trainer Ariël Jacobs bleef echter voorzichtig. 'Het is niet omdat er nu andere spelers dan de spitsen scoren, dat de club zijn mogelijke zoektocht naar spitsen of het in orde brengen van geblesseerde spitsen moet afremmen.' Nieuwe spits Bulykin bakte er in Bergen overigens niets van.

    15-09-2008 om 10:42 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deschacht: "Met die uitspraken hou ik me niet bezig"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Even daarvoor had Deschacht Dahmane nog lovend een "goede speler" genoemd. "Ik blijf daarbij. Met zijn uitspraken hou ik mij niet bezig", antwoordt Deschacht aan Het Laatste Nieuws.

    15-09-2008 om 10:36 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Deschacht is de slechtste verdediger ooit"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Bergen-spits Mohamed Dahmane heeft na de match tegen Anderlecht (1-2) zwaar uitgehaald naar Olivier Deschacht. "Hij is de slechtste verdediger waar ik ooit tegen speelde", klonk het. Dahmane voelde zich tijdens de match beledigd door zijn tegenstander. "Deschacht behandelde me als een clochard en beledigde mijn familie en mijn afkomst", zei de Franse Algerijn in Het Nieuwsblad. "Het kan toch niet dat een speler neerkijkt op een andere voetballer op basis van zijn salaris?" "Deschacht heeft me in de wedstrijd gebracht door me te intimideren. Met hem heb ik geen moeilijke avond gehad." "Het technisch niveau van Deschacht is bedroevend. Ik ben niet de enige die er zo over denkt, maar ik hou me niet in om het te zeggen." "René Vandereycken heeft gelijk dat hij Deschacht niet oproept. Hij haalt zelfs niet het niveau om bij Anderlecht te spelen. Hij moet goeie connecties hebben", foeterde Dahmane. Mohamed Dahmane is met zijn uithaal naar Olivier Deschacht niet aan zijn proefstuk toe. De Frans-Algerijnse aanvaller ontvlamde al vaker.

    15-09-2008 om 10:32 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    14-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RSCA gaat winnen bij FCF BRAINE
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Henegouwse meisjes hielden bijna een uur stand tegen een matig spelend Anderlecht. Anderlecht domineerde, Braine verdedigde. Paarswit miste alle mogelijke kansen, terwijl Braine tot tweemaal toe zeer gevaarlijk was. In de tweede helft van hetzelfde laken een broek. Het enige verschil was het feit dat Cynthia BROWAEYS in de 55’ kon scoren (0-1). Zeker verdiend

    14-09-2008 om 19:20 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zitka: "Overwinning is enige wat telt"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Anderlecht won met het kleinste verschil van Bergen. Paars-wit moest wachten tot de laatste tien minuten vooraleer Gillet het winnende doelpunt kon scoren. De Brusselaars zijn dan ook opgelucht met deze overwinning.
    "Op Bergen spelen is voor Anderlecht altijd moeilijk", beseft Daniël Zitka op VRT-radio. "Door het zware veld was het nu nog zwaarder. We hebben verdiend gewonnen."
    Al kreeg Anderlecht weer een doelpunt tegen op stilstaande fase. "Ik ben daar niet mee bezig", gaat de doelman verder. "Voor mij is het eindresultaat het belangrijkste. Ik weet niet hoe het komt dat wij altijd doelpunten tegenkrijgen op stilstaande fases. Ik zorg dat achteraan iedereen op zijn plaats staat."
    Deze week is er Europees voetbal, maar niet voor Anderlecht. "We waren dat al gewoon van de voorbije jaren. Het is doodjammer dat het dit jaar anders zal zijn. Als je dan de andere ploegen ziet spelen, denk je altijd terug aan de uitschakeling. Het doet heel de groep nog veel pijn."

    14-09-2008 om 11:33 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van Damme: "Misschien stop ik bij België"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Jelle Van Damme voelt zich getergd door bondscoach René Vandereycken. Zo erg zelfs dat de verdediger van Anderlecht eraan denkt te kappen met de Duivels. Van Damme neemt het niet dat de bondscoach hem in Turkije naar de tribune verwees. "En dat zonder een woord uitleg", zegt Van Damme in HNB. "Als het zo zit, hoeft het voor mij niet meer. Ik overweeg te stoppen en een volgende selectie voor de Duivels te weigeren." "Anderlecht is nog altijd mijn werkgever. Mijn club is het belangrijkste. Nu mis ik de voorbereiding op een duel, enkel om in de tribune te gaan zitten."

    14-09-2008 om 11:30 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    13-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht wint met 1-2 op het veld van Bergen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Anderlecht heeft gewonnen op het veld van Bergen. Bergen kwam op voorsprong via Buyssens, maar Wasilewski maakte nog voor de rust gelijk. Een gelijkspel leek in de maak, maar tien minuten voor tijd scoorde Gillet de winnende treffer voor Anderlecht. Anderlecht reisde naar Bergen af zonder Lucas Biglia. De Argentijn is geblesseerd aan zijn enkel. Bovendien verloor Anderlecht na 22 minuten Jonathan Legear met een blessure. Hij werd vervangen door Thomas Chatelle. Het publiek zag een Anderlecht dat niet scherp stond en weinig gedreven leek. Bergen kwam even na het halfuur op voorsprong na een vrije trap van Brahami. Buyssens knikte binnen. Nog voor de rust maakte Wasilewski, nog een verdediger, gelijk. Ook hij kopte op een stilliggende bal, de assist was van Boussoufa. De tweede helft was amper bezig of ook Bergen moest een geblesseerde speler wisselen. Frederic Jay kon niet meer verder en werd vervangen door Kevin Hatchi. Anderlecht probeerde na de rust het initiatief in handen te nemen. De bezoekers kregen ook al snel een goeie kans via Gillet, maar de middenvelder kopte de knappe voorzet van Boussoufa in de handen van Herpoel. Even later dreigde Iakovenko met een kopbal, die op het dak van het doel belandde. Het grootste gevaar kwam van Marcin Wasilewski, maar de kopbal van de Pool belandde een metertje naast. En Bergen? Dat stelde er nauwelijks wat tegenover. De thuisploeg kreeg in de hele tweede helft eigenlijk geen enkele mogelijkheid. Toch was het pas tien minuten voor affluiten vooraleer Anderlecht een tweede keer wist te scoren. Een vrije trap van Boussoufa werd verlengd door Jelle Van Damme en vervolgens in doel verwerkt door Gillet. Daar had de thuisploeg geen antwoord meer op. Anderlecht heeft na vier speeldagen nu tien op twaalf en is dus voorlopig nog ongeslagen.

    13-09-2008 om 20:18 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)


    Foto

    VOLG EURO2012 OP DE VOET BIJ PURPLESPIRIT.BE---------------------------------------------------------------

    KLIK OP LOGO


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA aanvaller?
    Alex Czerniatynski
    Attila Ladinszky
    Aruna Dindane
    Erwin Vandenbergh
    François Vander Elst
    Kenneth Brylle
    Luc Nilis
    Mohammed Tchité
    Paul Van Himst
    Rob Rensenbrink
    Jef Mermans
    Jan Mulder
    Tomasz Radzinski
    Jan Koller
    Wilfried Puis
    Edi Krncevic
    Josip Weber
    Polyte Vanden Bosch
    John Bosman
    Johan Devrindt
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Kies de Beste RSCA Middevelder
    Ahmed Hassan
    Alin Stoica
    Arie Haan
    Bruno Versavel
    Charly Musonda
    Franky Vercauteren
    Jean Cornelis
    Joseph Jurion
    Juan Lozano
    Ludo Coeck
    Milan Jankovic
    Pierre Hanon
    Marc Degryse
    René Vandereycken
    Vincenzo Scifo
    Pär Zetterberg
    Danny Boffin
    Jean Dockx
    Walter Baseggio
    Johan Walem
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA verdediger?
    Bertrand Crasson
    Celestine Babayaro
    Georges Heylens
    Graeme Rutjes
    Henrik Andersen
    Hugo Broos
    Georges Grün
    Jean Thissen
    Jean Plaskie
    Julien Kialunda
    Laurent Verbiest
    Luka Peruzovic
    Michel De Groote
    Michel De Wolf
    Patrick van Diemen
    Philippe Albert
    Vincent Kompany
    Morten Olsen
    Johnny Dusbaba
    Stephen Keshi
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA doelman?
    Felix Week
    Filip De Wilde
    Henri Meert
    Jacky Munaron
    Jean Trappeniers
    Nico de Bree
    Jan Ruiter
    Silvio Proto
    Bekijk resultaat


    Foto

    Archief per week
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 15/08-21/08 2011
  • 10/05-16/05 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Categorieën
  • Column (1)
  • Geschiedenis (1)
  • Grootheden (1)
  • Nieuws (780)
  • Palmares (1)
  • Spelers (1)
  • Stadion (1)
  • Trainers (1)
  • Voorzitters (1)
  • Vorige Poll's (1)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs