Foto
Volg live op RSCAfancom
  • Digitale Radio Sporza
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Categorieën
  • Column (1)
  • Geschiedenis (1)
  • Grootheden (1)
  • Nieuws (780)
  • Palmares (1)
  • Spelers (1)
  • Stadion (1)
  • Trainers (1)
  • Voorzitters (1)
  • Vorige Poll's (1)
  • Blog als favoriet !
    Welkom
    RSCAfancom
    RSCAfancom is een Dochter pagina van http://www.purplespirit.be/
    ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT
    10-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vandenbempt: "Hassan kan troef worden"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Anderlecht won bij Charleroi, met een glansrol voor Ahmed Hassan. "Dit was de Hassan zoals in zijn grote periode van vorig jaar. Toch wel heel verrassend." "Want het verhaal van Hassan bij Ander- lecht leek voorbij", zegt Vandenbempt. "Maar tegen Charleroi was hij een lust voor het oog, technisch superieur én hard werkend. Als Hassan zo blijft spelen, is hij voor Anderlecht een troef in de strijd om Europees voetbal." "Ik vond het overigens een knappe prestatie van Anderlecht, bij een team waar het heel zelden gaat winnen. Want die pandoering van Bayern is aangekomen."

    10-03-2008 om 19:15 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bayern München - Anderlecht op VT4
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Anderlecht speelt woensdag zijn terugwedstrijd in de achtste finales van de UEFA Cup tegen Bayern. Het wordt voor de landskampioen een verplicht nummer na de 0-5-nederlaag uit de heenwedstrijd. De confrontatie met Bayern zal wel live uitgezonden worden.

    De commerciële zender VT4 had namelijk de rechten al in handen voor de uitmatch van Anderlecht in de achtste finales van de UEFA Cup. Jammer genoeg voor VT4 zal de wedstrijd heel wat minder kijkers lokken dan verwacht na de 0-5 uit de heenwedstrijd.
    De wedstrijd begint woensdag om 20u45. Een kwartiertje eerder verwelkomt VT4 u echter al voor een voorbeschouwing.

     

    10-03-2008 om 19:13 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Miljoenenaankoop Bayern staat voor debuut
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Drie maanden na zijn komst staat Breno eindelijk voor zijn debuut in de hoofdmacht van Bayern München. De jonge Braziliaan, die voor twaalf miljoen euro overkwam, zal woensdag in de returnwedstrijd tegen Anderlecht in het kader van de UEFA Cup in de basis beginnen. “Breno zal zo goed als zeker in de basis beginnen”, vertelde trainer Ottmar Hitzfeld zondag tegenover Kicker. “We zullen zeker niet met een B-elftal aantreden. We willen de wedstrijd ook winnen en de toeschouwers hebben daar ook recht op.” De heenwedstrijd eindigde al in 0-5 in het voordeel van der Rekordmeister.

    10-03-2008 om 17:58 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Biglia: "lessen getrokken voor volgend jaar"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Lucas Biglia reist met zijn ploegmaats af naar Duitsland voor de terugwedstrijd van woensdag in de UEFA Cup tegen Bayern München. De wedstrijd is een formaliteit aangezien Bayern de heenwedstrijd al won met 0-5. “Het is waar dat we met andere prioriteiten naar daar trekken”, zegt de Argentijn. “De 0-5 was beslissend, het wordt waarschijnlijk onze laatste wedstrijd in Europa dit seizoen. Maar we gaan toch naar daar om ons spel te spelen. Ook al was Bayern beter, thuis hebben we toch ook kansen gehad om gelijk te maken voordat Wasyl werd uitgesloten. We speelden tegen vier ploegen van Champions Leagueniveau. Het is geen slechte prestatie om dan toch nog tot de achtste finales te geraken, en met een beetje meer geluk in de loting hadden we nog verder kunnen raken”, vertelt de Argentijn. “We hebben onze lessen getrokken voor de Europese campagne van volgend jaar.” Na de winst op Charleroi wipt paars-wit over Germinal Beerschot naar de vierde plaats. “Zolang we mathematisch nog niet uitgeteld zijn geloof ik in principe nog in de titel”, vertelt Biglia. “Maar we moeten vooral wedstrijd per wedstrijd bekijken. De volgende ploeg die in ons vizier zit is Cercle. De derde plaats, met Europees ticket, is het minimum.”

    10-03-2008 om 17:47 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bayern München blijft winnen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Bayern München heeft zijn leiderspositie in de Duitse Bundesliga verstevigd. Het won met 2-0 thuis tegen Karlsruhe. In de stand heeft Bayern nu zeven punten voorsprong op Werder Bremen, dat dit weekend verloor op het veld van landskampioen Stuttgart.

    10-03-2008 om 17:41 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie : Bayern - RSC Anderlecht
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Sporting Anderlecht vertrekt dinsdag met een 17-koppige kern richting München waar woensdag de terugwedstrijd van de achtste finales van de UEFA Cup tegen Bayern München op het programma staat. Ariël Jacobs kan alvast geen beroep doen op Nicolas Pareja. De Argentijnse verdediger liep een scheurtje op aan de meniscus en ondergaat deze week verdere onderzoeken om te zien of een operatie noodzakelijk is. Ook Thomas Chatelle maakt de verplaatsing naar München niet. Chatelle sukkelt met een letsel aan de adductoren en de buikspieren. Hij kreeg een inspuiting en is out tot donderdag. Marcin Wasilewski reist ook niet mee, hij is geschorst voor de returnmatch op München en heeft overigens opnieuw wat last van de mediale band van de knie. Jan Polak kreeg tijdens Charleroi-RSCA een trap op de dij en trainde maandag niet. Hij ondergaat deze namiddag nog een echo, maar maakt alvast deel uit van de selectie. Mbark Boussoufa kreeg een trap op zijn teen in Charleroi. Er zit nog wat bloed onder de nagel waardoor de middenvelder zich vandaag beperkte tot fietsen. Serhat Akin (contractuur) ging vandaag lopen. Boussoufa en Akin maken wel deel uit van de selectie. Jonathan Legear (ontsteking dij) en Mbo Mpenza (verstuiking knie) volgen een individueel programma. Stanislav Vlcek en Luigi Pieroni zijn Europees niet speelgerechtigd.
    Selectie RSCA : Akin, Biglia, Boussoufa, Bruzzese, De Man, Deschacht, Gillet, Gillis, Goor, Hassan, Iakovenko, Juhasz, Polak, Sare, Schollen, Van Damme, Zitka

    10-03-2008 om 17:39 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zitka : "Derde plaats en Europees voetbal"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen “De wedstrijd tegen Bayern zat misschien niet meer in het hoofd, maar wel nog in de benen”, zei Daniël Zitka. “Maar we hebben toch kwaliteit getoond. “Ons doel is klaar en duidelijk: de derde plaats en Europees voetbal.”   Guillaume Gillet speelde andermaal een sterke partij en zette Boussoufa met een prima assist op weg naar de 0-2. “We begrijpen elkaar goed. Hij is niet van de grootste dus als je hem een voorzet geeft moet je goed mikken.” Gillet vierde gisteren zijn 24ste verjaardag. “Een glaasje champagne moet er wel vanaf kunnen, maar we gaan niet te veel feesten, want er komen nog belangrijke matchen aan.”

    10-03-2008 om 17:32 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blessure nieuws bij RSCA
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Volgens de artsen zou Jan Polak, net als Thomas Chatelle, out zijn voor de wedstrijd in München. Polak is zelfs nog twijfelachtig voor Anderlecht – Roeselare. Een echografie wees uit dat Nicolas Pareja mogelijk voor langere tijd out is. De Argentijn verstuikte zijn knie tegen Bayern, maar nu blijkt dat de meniscus daarbij mogelijk geraakt is. In de loop van deze week ondergaat Pareja verder onderzoek. Hij is sowieso out voor de terugmatch tegen Bayern.

    10-03-2008 om 17:27 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht is bereid ver te gaan om Jovanovic te halen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Anderlecht is op zoek naar een nieuwe spits, en een van de prioriteiten is… Milan Jovanovic. De aanvaller van Standard is snel, technisch sterk, heeft een neus voor doelpunten en zou niet weigerachtig staan tegen een lucratieve transfer. De Serviër is ook in het vizier van een aantal buitenlandse clubs, en hij zou zelf graag in de Champions League spelen met Standard. Maar Anderlecht is bereid ver te gaan om de spits te halen.

    10-03-2008 om 17:24 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Interesse voor Cor Gillis
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Cor Gillis, de jonge centrale verdediger van paars-wit zou in de belangstelling staan van Bergen en Moeskroen.

    10-03-2008 om 17:22 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Milan Jovanovic zwijgt over intresse Anderlecht
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Standard-spits Milan Jovanovic werd vorige week aan Anderlecht gelinkt, maar de Serviër wil niet ingaan op de mogelijke interesse. "Ik denk alleen aan Standard. Ik geef alles voor de club, de fans en deze stad. We zullen na de laatste match wel over mijn toe- komst spreken. Ik wil Standard hoe dan ook als een grote meneer verlaten en hier geschiedenis schrijven."

    10-03-2008 om 11:02 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chatelle: "Blijven winnen"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Met deze overwinning van de Brusselaars komen de Europese plaatsen terug in het paars-witte vizier. “Vijf punten lijkt veel, maar in het driepuntensysteem kan het snel veranderen”, is Chatelle optimistisch. “Maar we moeten ons eerst op onszelf concentreren en zelf een goed parcours afleggen. Als wij niet winnen, speelt het geen rol wat de andere ploegen doen.”

    10-03-2008 om 10:58 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. De Man: "Terug naar boven kijken"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    “Het is een serieuze opsteker na de wedstrijd tegen Bayern, maar tijdens het eerste kwartier had ik nochtans niet het gevoel dat we hier gingen winnen”, bekent De Man. “Charleroi begon sterk aan de wedstrijd en hield de bal goed in de ploeg. De goal van Hassan werkte echter bevrijdend. We lieten de bal terug goed rond gaan en speelden op rozen.” Mark De Man ziet nog een pluspunt. “We mogen Club Brugge nog in eigen huis ontvangen en zij zullen tot dan ook niet alle wedstrijden winnen. We kunnen stilletjes aan terug naar boven kijken.”

    10-03-2008 om 10:56 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Ook Anderlechtfans starten petitie voor nieuw stadion
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Anderlecht wil al een hele tijd een nieuw stadion bouwen omdat het huidige stadion na 2012 niet meer zal voldoen aan de eisen om Europese wedstrijden te spelen. De situatie zit echter nog steeds muurvast en dat zijn de supporters van de landskampioen spuugzat. De fans hebben dan ook een petitie opgestart om aan te dringen op een nieuw stadion. Eens er voldoende handtekeningen zijn zal de petitie overhandigd worden aan meerdere Brusselse politici.

    10-03-2008 om 10:53 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Boussoufa: "Moeilijkere wedstrijd verwacht"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen "Wij hadden een moeilijkere wedstrijd verwacht. Maar we hebben alles goed voorbereid en je zag duidelijk een gretig Anderlecht. Tegen Bayern München was de grootste nederlaag in mijn carrière. Maar je weet dat je er de volgende wedstrijd weer moet staan en we hebben het goed gedaan. Het was mijn tweede doelpunt in mijn carrière met het hoofd. Ons doel is om de derde plaats nog te halen. De titel? We blijven hopen op een verrassing, hé." Besluit Boussoufa.

    10-03-2008 om 10:49 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Jacobs: "Titel? Je hoopt altijd op een verrassing"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Anderlecht won vlot bij Charleroi (0-2) en rukt op naar de vierde plaats in het klassement. Paars-wit rekent niet meer op de titel, maar blijft wel hopen. "Als we deze weg blijven bewandelen, komen we automatisch dichter bij de top", weet Ariël Jacobs. "Charleroi is altijd een heel moeilijke verplaatsing, maar we controleerden de wedstrijd heel goed. We speelden het spel dat ik wilde zien", aldus de coach van Anderlecht. Opvallend was ook de prestatie van Ahmed Hassan. "Dit was de Hassan die gans Anderlecht wil zien", aldus Jacobs. "Hij was bepalend aan de bal en maakte bovendien een schitterend doelpunt. Wij zijn vandaag naar de vierde plaats gestegen. Als we nu verder onze weg kunnen bewandelen, komen we automatisch dichter bij de top. Maar veel tijd hebben we niet meer, want de eindmeet is in zicht."

    10-03-2008 om 10:46 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Théréau: "Ik was niet uit op revanche"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Cyril Théréau slaagde er niet in om te schitteren tegen Anderlecht. Charleroi verloor kansloos en de Fransman zette een flauwe prestatie neer. "Je hoeft het mij niet te zeggen, ik ben mij daarvan bewust", aldus Théréau. "Dit was veruit onze slechtste match sinds ik terug ben bij Charleroi", zegt Théréau. "Na onze sterke prestatie en onze zege op Club Brugge hadden we er ons nochtans veel meer van voorgesteld." (HLN) Théréau betwijfelt het of hij nog van waarde kan zijn voor Anderlecht. "Ik ben slechts uitgeleend, zodat ik op het einde van het seizoen sowieso terugkeer naar Anderlecht, maar of men mij daar een tweede kans zal gunnen, is zeer de vraag." "Enfin 'een tweede kans' is overdreven, want ik heb in feite nooit een eerste kans gekregen. Vanavond de kans gemist om revanche te nemen? Ach, ik ben niet uit op revanche. Ik verwijt niemand bij Anderlecht iets."

    10-03-2008 om 10:43 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Moet Anderlecht Pareja enkele weken missen?
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Anderlecht is Nicolas Pareja mogelijk voor enkele weken kwijt. De echografie van de knie toonde aan dat de meniscus mogelijk geraakt is. Als Pareja sukkelt met de meniscus wacht hem een afwezigheid van wellicht enkele weken. Verder onderzoek moet nu uitsluitsel geven. Bovendien heeft de Argentijn ook al een tijdje last van een microstressfactuur aan de voet. De rust zou voor de verdediger niet ongelegen komen.

    10-03-2008 om 10:40 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De wraak van de Farao
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Anderlecht heeft gisteravond met speels gemak Charleroi in eigen nest geklopt en klimt daardoor naar de vierde plaats. De zege kon het best omschreven worden als de wraak van de Farao. Ahmed Hassan was in zijn eentje elf Karolingers waard. Ahmed Hassan hield de voorbije weken vooral de bank warm in het Astridpark, maar lijkt zijn lesje geleerd te hebben. Ariël Jacobs verkeerde in spelersnood, speculeerde op de revanchegevoelens van zijn vedette en zag zijn gok beloond. Sporting herstelde zich daarmee knap van de klap van Bayern.

    10-03-2008 om 10:32 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jacobs: "Roeselare belangrijker dan Bayern"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 'We staan vanavond boven Germinal Beerschot en hebben daarmee een belangrijke stap gezet', aldus Ariël Jacobs. 'De belangrijkste match nu is niet Bayern, maar Roeselare. Charleroi controleerde aanvankelijk de wedstrijd', gaf de Anderlecht-trainer toe. 'Iedereen liep bij ons uit positie. Er was een zekere laksheid te bespeuren. Ik begreep dit niet, want zaterdag op training was de groep mentaal en fysiek opmerkelijk fris. Het doelpunt van Hassan heeft alles veranderd', vervolgde hij. 'Ahmed speelde zoals ik het graag wil. Er waren niet allemaal individuele acties, maar er zat ook veel eenvoud in zijn spel. Hij wisselde enkele lumineuze voorzetten af met veel werklust en solidariteit. De spelers moeten weten dat er maar één ding telt: de volgende match in de competitie. Tegen Roeselare moeten we zondagavond onze vierde plaats vasthouden en proberen in te lopen op nummer drie, Cercle Brugge.'

    10-03-2008 om 10:30 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)


    Foto

    VOLG EURO2012 OP DE VOET BIJ PURPLESPIRIT.BE---------------------------------------------------------------

    KLIK OP LOGO


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA aanvaller?
    Alex Czerniatynski
    Attila Ladinszky
    Aruna Dindane
    Erwin Vandenbergh
    François Vander Elst
    Kenneth Brylle
    Luc Nilis
    Mohammed Tchité
    Paul Van Himst
    Rob Rensenbrink
    Jef Mermans
    Jan Mulder
    Tomasz Radzinski
    Jan Koller
    Wilfried Puis
    Edi Krncevic
    Josip Weber
    Polyte Vanden Bosch
    John Bosman
    Johan Devrindt
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Kies de Beste RSCA Middevelder
    Ahmed Hassan
    Alin Stoica
    Arie Haan
    Bruno Versavel
    Charly Musonda
    Franky Vercauteren
    Jean Cornelis
    Joseph Jurion
    Juan Lozano
    Ludo Coeck
    Milan Jankovic
    Pierre Hanon
    Marc Degryse
    René Vandereycken
    Vincenzo Scifo
    Pär Zetterberg
    Danny Boffin
    Jean Dockx
    Walter Baseggio
    Johan Walem
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA verdediger?
    Bertrand Crasson
    Celestine Babayaro
    Georges Heylens
    Graeme Rutjes
    Henrik Andersen
    Hugo Broos
    Georges Grün
    Jean Thissen
    Jean Plaskie
    Julien Kialunda
    Laurent Verbiest
    Luka Peruzovic
    Michel De Groote
    Michel De Wolf
    Patrick van Diemen
    Philippe Albert
    Vincent Kompany
    Morten Olsen
    Johnny Dusbaba
    Stephen Keshi
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA doelman?
    Felix Week
    Filip De Wilde
    Henri Meert
    Jacky Munaron
    Jean Trappeniers
    Nico de Bree
    Jan Ruiter
    Silvio Proto
    Bekijk resultaat


    Foto

    Archief per week
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 15/08-21/08 2011
  • 10/05-16/05 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Categorieën
  • Column (1)
  • Geschiedenis (1)
  • Grootheden (1)
  • Nieuws (780)
  • Palmares (1)
  • Spelers (1)
  • Stadion (1)
  • Trainers (1)
  • Voorzitters (1)
  • Vorige Poll's (1)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs