Foto
Volg live op RSCAfancom
  • Digitale Radio Sporza
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Categorieën
  • Column (1)
  • Geschiedenis (1)
  • Grootheden (1)
  • Nieuws (780)
  • Palmares (1)
  • Spelers (1)
  • Stadion (1)
  • Trainers (1)
  • Voorzitters (1)
  • Vorige Poll's (1)
  • Blog als favoriet !
    Welkom
    RSCAfancom
    RSCAfancom is een Dochter pagina van http://www.purplespirit.be/
    ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT
    03-02-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RSCA-Bordeaux : Vrije verkoop start op 4/02
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De vrije verkoop van tickets voor de UEFA Cup-match RSC Anderlecht-Bordeaux gaat maandag 4 februari 2008 om 14u van start. Supporters van Sporting die geen abonnement hebben, maar graag de match tegen Bordeaux willen bijwonen, kunnen voor tickets dus vanaf maandag terecht op de ticketing. Momenteel zijn al zo'n 10.000 tickets de deur uit voor de Europese match. Tickets in de vrije verkoop kosten tussen de 40 en 75 euro voor volwassenen. Jongeren jonger dan 16 betalen 25 euro. rsca.be voor meer info over de prijzen per blok. Openingsuren ticketing : - maandag-vrijdag : 9u - 17u30 - zaterdag : 10u tot 12u De wedstrijd RSC Anderlecht - Bordeaux zal plaatsvinden op woensdag 13 februari 2008 om 20u45 in het Constant Vanden Stock-stadion.

    03-02-2008 om 16:04 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reacties : RSC Anderlecht - Dender
    Klik op de afbeelding om de link te volgen “Scoren is inderdaad ons grootste probleem”, zegt Mbark Boussoufa. “Ik schoot ook enkele keren op doel, maar er ging jammer genoeg geen enkele binnen. Het belangrijkste van vanavond is dat we de drie punten pakken. Morgen spelen er enkele ploegen die boven ons staan tegen elkaar en dan kunnen we misschien wat inlopen. We brachten vandaag goed voetbal, er was een goede balcirculatie, maar we maken het onszelf altijd wat moeilijk. Zolang die tweede goal er niet komt, blijft het harken tot de laatste minuut. Het is wel goed dat we opnieuw de nul houden. Daar praten de mensen niet vaak over, maar ik vind dit toch ook een vooruitgang in vergelijking met de eerste ronde.”  “We missen inderdaad scherpte voor doel”, aldus Bart Goor. “We staan nochtans met veel mensen in de zestien, maar het is altijd net niet. Dat is nu eigenlijk het verhaal van heel het seizoen al. We scoren één keer, maar eigenlijk is dat niet genoeg. Als de bal een keer slecht valt, dan kan dat fataal zijn. We moeten vooraan gewoon scherper proberen te zijn en dan denk ik dat we nog een goede reeks kunnen neerzetten." Bart Goor moest gisteren veel defensiever spelen naar aanleiding van de vele blessures en schorsingen. “Ik heb mijn plan getrokken. Ik moest aanvallend minder lopen, maar je moet toch ook heel wat gaten dichtlopen op deze positie.” Ook Guillaume Gillet kreeg gisteren een andere opdracht. Normaal speelt de Luikenaar op het middenveld, maar hij moest vandaag in de defensie postvatten. “Het maakt me eigenlijk niet zo veel uit waar ik moet spelen. Ik ben bij Anderlecht en dat is nu het belangrijkste. Het doet wel deugd dat ze ook op die positie vertrouwen hebben in mij." Over de match van vandaag wist Gillet niet veel te vertellen. “We speelden niet slecht, maar maakten die tweede goal niet. Dan wordt het wat lastig, maar gelukkig hielden we stand. We pakken de drie punten en in dit stadium van de competitie is dat het allerbelangrijkste.”

    03-02-2008 om 10:52 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ariël Jacobs miste enkel doelpunten
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Anderlecht haalde het vanavond met 1-0 van Dender en hield zo de drie punten in het Astridpark. "Zowel de supporters als de trainer blijven na zo'n wedstrijd eigenlijk op hun honger zitten", vertelde Anderlecht-trainer Ariël Jacobs na de match. "We creëren kansen, maar uiteindelijk moet je dan winnen via een strafschop." Toch was de trainer niet ontevreden over de match zelf. "Ik vind dat we veel gretigheid getoond hebben, veel druk zetten en doelkansen creëerden." "In de eerste helft hebben we heel weinig weggegeven en ook in de tweede helft was de balcirculatie goed", aldus Jacobs. "Toch bleef het voor ons bibberen tot de laatste minuut en dat vind ik vooral jammer voor de spelers omdat ze de hele tweede helft echt op zoek zijn gegaan naar de verlossende tweede treffer."

    03-02-2008 om 09:49 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Serhat Akin laat oefenmatch links liggen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Ook Serhat Akin speelt woensdag mogelijk niet voor Turkije. De spits sukkelt namelijk met een contractuur. "Het is niet zo ernstig", aldus Jacbobs, "maar waarschijnlijk zou het niet echt slim zijn om Akin naar Turkije te laten vertrekken en te laten spelen." Ook hier zal de clubdokter nog contact opnemen met de dokter van de nationale ploeg. Akin zelf zou ook liever niet spelen. "Ik heb al een tiental dagen last van die contractuur en nu voelt het echt hard aan. Ik zou liever geen risico's nemen, uiteindelijk spelen we enkel een vriendschappelijke match", aldus de Turkse spits.

    03-02-2008 om 09:42 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boskamp bijzonder boos om strafschop Anderlecht
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Johan Boskamp ging met Dender opnieuw onderuit tegen zijn ex-club Anderlecht. Een strafschopdoelpunt van Chatelle besliste de wedstrijd en dat valt de Nederlandse coach bijzonder zwaar. "Ik wil niet zeggen dat Anderlecht niet de betere ploeg was voetballend. Mijn ploeg heeft zich te pletter gewerkt en we verliezen door een beslissing dat een bal tegen de hand komt", zo schoot Boskamp met scherp naar de scheids die de bal op de stip legde. "Ik zeg niet dat de bal niet tegen zijn hand komt, ik zeg enkel dat de bal er vanop een meter afstand werd tegen gespeeld en dat is de ondergang van mijn ploeg. Als de assistent-scheidsrechter dit aangaf, moet het haar voor zijn ogen gehangen hebben", aldus Boskamp op de openbare omroep.

    03-02-2008 om 09:32 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ariël Jacobs: "Iakovenko miste vertrouwen bij Genk"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    "We rekenen eigenlijk op de onvoorspelbaarheid van het voetbal. Hij speelde niet veel bij Genk, maar er is altijd een kans dat hij hier bij Anderlecht om onverklaarbare redenen wel doorbreekt. Hij is explosief en tweevoetig. Zegt Hugo Broos dat hij niet met de druk omkan tijdens matchen? Hij lijkt me een speelse jongen die blij is om te kunnen voetballen."Aldus Ariël Jacobs.

    03-02-2008 om 09:28 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sterke Boussoufa en Vlcek hadden Dender meer pijn moeten doen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Anderlecht kwam gisteren nooit in de problemen tegen Dender. De magere 1-0 na een penalty van Chatelle was geen correcte weergave van het spel. Een sterke Boussoufa en Vlcek hadden Dender meer pijn kunnen en zelfs moeten doen. Anderlecht was dus voortdurend dominant. Vooral Vlcek en Boussoufa zorgden voor dreiging. Vlcek was met zijn enorme bewegelijkheid een gesel voor de Denderse defensie.

    03-02-2008 om 09:21 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht volgt Dirar
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Pär Zetterberg zat gisteren niet in het Vanden Stock-stadion voor de match Anderlecht- Dender. De Zweedse scout van Anderlecht zat in het Kuipje voor de match Westerlo - Zulte Waregem. Zetterberg scoutte vooral Nabil Dirar (21). De Marokkaanse flankspeler maakt de jongste weken indruk als ongrijpbare dribbelaar. Ook Standard is gecharmeerd door de Marokkaanse belofteninternational.

    03-02-2008 om 09:13 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chatelle: "Niet alles is hier slecht"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ondanks de magere score waren er toch tekenen van beterschap bij Anderlecht. Thomas Chatelle: "Het publiek zal niet ongelukkig naar huis gegaan zijn." "We hebben een goeie prestatie geleverd. Er was creativiteit, beweging en we hadden kansen. De automatismes beginnen te komen. Niet alles is slecht in Anderlecht, al mangelt het nog aan de afwerking. Maar daar maak ik me met de komst van Pieroni geen zorgen over." "Wat ook heel belangrijk is, is dat we al vier of vijf matchen geen doelpunt hebben geslikt. Dat geeft ons ongelofelijk veel vertrouwen", zegt Chatelle.

    03-02-2008 om 09:10 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    02-02-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RSC ANDERLECHT D71' gaat verder in de Beker
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    In de 1/8 ste finale van de Beker van België heeft Anderlecht K Vlimmeren Sport op eigen veld verslaan met 0-2.

    02-02-2008 om 22:19 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht houdt drie punten thuis
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Anderlecht heeft met het kleinste verschil gewonnen van FC Dender. Paars-wit haalde het met 1-0 na een strafschopdoelpunt van Thomas Chatelle. Anderlecht had weer te veel kansen nodig om te scoren. Anderlecht leidde aan de rust verdiend. Paars-wit speelde goed en kreeg halverwege de eerste helft een strafschop na hands van De Petter. De thuisploeg controleerde en kreeg zelf ook kansen. Vooral na de rust liet de landskampioen de 2-0 meermaals liggen. Boussoufa en Vlcek lieten de mogelijkheden onbenut. Dender rook zijn kans en Johan Gerets maakte bijna de gelijkmaker. Anderlecht kreeg nog meer kansen, maar het bleef bibberen tot het einde voor de thuisploeg.
    Anderlecht - FC Dender : 1-0 23' Chatelle 1-0 (pen)

    02-02-2008 om 22:03 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van Holsbeeck: "De spelers worden almaar machtiger"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Van de week besliste het TAS dat een speler zijn club na 3 jaar mag verlaten tegen een kleine vergoeding. De voetbalwereld vreest nu voor de gevolgen. De Schot Andy Webster ligt aan de basis van de uitspraak. Toen hij weigerde z'n contract te verlengen bij Hearts, mocht hij niet meer spelen. Na een procedure- slag kreeg hij zijn zin: voor 300.000 euro kon hij naar Wigan, terwijl Hearts 7,5 miljoen euro voor hem gevraagd had. "Op dit moment staat ze nog in kleine lettertjes in de krant, maar deze uitspraak kan zware gevolgen hebben", zegt Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck
     "De spelers worden almaar machtiger", stelt Van Holsbeeck vast in Gazet van Antwerpen. "Nu staan ze nog steviger als het einde van hun contract nadert." "En dan zit België al in een zwakke positie door de wet van 1978. In de Profliga hebben we dit al aangekaart. Of Anderlecht nog sneller gaat praten met spelers over contractverlengingen? Wel, we zijn er altijd al snel bij. We proberen in overleg met de spelers aan carrièreplanning te doen en werken toe naar een bepaalde transferperiode. Bij Kompany, Wilhelmsson en Vanden Borre werkte dat bijvoorbeeld perfect."

    02-02-2008 om 14:37 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Preud'homme is kandidaat hoofd-trainer
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het bestuur praat binnenkort met Ariël Jacobs. Mogelijk wordt hij volgend seizoen opnieuw assistent-trainer. Volgens Het Nieuwsblad circuleren de namen van Sollied, Leekens en Preud'homme als mogelijke kandidaat-hoofdtrainers.

    02-02-2008 om 14:15 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorbeschouwing Anderlecht - Dender
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Drie dagen na het bekertreffen staan Anderlecht en Dender in het Constant Vandenstock stadion alweer tegenover elkaar. Woensdagavond won Anderlecht met 3-0, mede dankzij een geslaagd debuut van nieuwkomer Vlcek. Hopelijk kan het ook in competitieverband winnen, want de 3 punten zouden meer dan welkom zijn. Ook Dender kan de punten gebruiken, het is ondanks een mooie reeks nog steeds niet volledig uit de degradatienood. In de beker zette paarswit dender simpel opzij. Twee doelpunten vroeg in elke speelhelft zorgde voor een vrij makkelijke overwinning. Anderlecht bracht bij wijlen goed voetbal op de mat, maar vervalde ook bij momenten in het steriele voetbal dat hen al een heel seizoen kenmerkt. Het was in ieder geval al een ruime poos geleden dat ze nog eens 3 doelpunten konden maken. Voor het vertrouwen moet dit zeker deugd gedaan hebben. Vorig weekend was het echter weer zeer zwak in het competitieduel. Op het veld van Lokeren bleef het steken om een scoreloos gelijkspel. De eerste helft baarde een muis, in de tweede helft was er een beter Anderlecht te zien. Het formuleerde druk maar de enkele kansen die eruit voortkwamen konden niet worden benut. Met de aankopen van Pieroni en Iakovenko in de loop van deze week wil men het doelpuntenprobleem eindelijk de wereld uit sturen. De 2 nieuwbakken spelers zijn echter nog niet speelgerechtigd. De hoop ligt op de schouders van Vlcek, die woensdag liet zien dat hij wel weet hoe je een doelpunt moet maken. Normaal gezien moet Anderlecht de 3 punten kunnen thuis houden. Toch is er geen enkele reden tot onderschatting. Nog niet zolang geleden werd AA Gent, die de 5de plaats deelt met de Brusselaars, thuis helemaal zoek gespeeld door de bezoekers. Hoogstwaarschijnlijk zal er een heel ander Dender aan de aftrap verschijnen dan enkele dagen geleden. Anderlecht moet heel wat spelers missen. Van Damme en Wasilewski zijn geschorst, Deschacht, Legaer en Frutos zijn out door een blessure. Ahmed Hassan is met zijn land nog steeds op de Africa Cup, dus ook op hem kan nog steeds geen beroep gedaan worden. Bij Dender zijn Lemmens, Iribarren, De Storme, Neva en Deflandre er niet bij door allerlei blessures. Pots Tim is de scheidsrechter van dienst in het Astridpark. De aftrap is om 20u.
    Door Nico

    02-02-2008 om 13:52 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pareja: "Frutos heeft het niet makkelijk"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Nicolas Frutos is nog altijd out bij Anderlecht. Zijn landgenoot Nicolas Pareja bevestigt dat Frutos het niet makkelijk heeft op dit moment. Pareja zet de kwaliteiten van Frutos nog eens extra in de verf. "Hij heeft het niet makkelijk. De hele ploeg moet hem helpen", zo stelt Pareja in Gazet van Antwerpen. De verdediger is ervan overtuigd dat Frutos gewoon veel tegenslag kent. "Iedereen zegt nu dat Frutos fragiel is, maar hij heeft gewoon pech. Het is ook niet juist dat hij in Argentinië als zoveel geblesseerd was." Pareja vindt dat zijn landgenoot zonder meer één van de beste spelers in België is. "Zonder blessures speelde hij ondertussen bij Real Madrid."

    02-02-2008 om 11:44 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Olivier Deschacht in Studio 1
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Olivier Deschacht zal zondag bij Studio 1 te zien zijn. Deschacht is bij Anderlecht een vaste waarde op de linksachter, ook omdat hij bijna nooit geblesseerd raakt. Daar kwam vorige week verandering in: tijdens de competitiewedstrijd tegen Lokeren blokkeerde Deschacht een schot van Golan. Hij werd onmiddellijk vervangen, en uit onderzoek achteraf bleek dat Olivier een scheur in de mediale band van de knie én de enkel opgelopen heeft. Blessures komen voor een voetballer altijd ongelegen, maar met de Europese wedstrijden tegen Bordeaux in het vooruitzicht, is deze blessure een serieuze streep door de rekening van Deschacht en van Anderlecht. Hoe zwaar valt het Deschacht om geblesseerd te zijn? Hij geeft tekst en uitleg bij Frank Raes in Studio 1.

    02-02-2008 om 11:38 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gillet rechtsback, Goor linksback?
    Klik op de afbeelding om de link te volgen In vergelijking met de bekermatch van woensdag tegen Dender moet Anderlecht voor de competitiematch van vanavond tegen datzelfde Dender met pionnen schuiven. Door de schorsing van Wasilewski wordt Gillet voor het eerst rechtsachter en neemt Biglia de plaats naast Polak in op het middenveld. Ook de paars-witte linksback is een vraagteken. Deschacht (knie/enkel) is out, maar ook Van Damme is geschorst. Goor lijkt linksback te zullen worden, al zitten ook de jonge verdedigers Gillis en Bouba in de kern. Mark De Man kan de defensie ook depanneren. Chatelle (adductoren) lijkt speelklaar, Legear (dij) nog niet. Vooraan ontbreekt Frutos (kuit) en krijgt Vlcek het vertrouwen na zijn twee bekergoals. Nieuwkomers Pieroni en Iakovenko zijn nog niet speelgerechtigd.

    02-02-2008 om 11:27 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jacobs over Chatelle, Vlcek en Gillet
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Stanislav Vlcek (Slavia Praag)
    Jacobs: 'Nu Vlcek twee keer scoorde in de beker tegen Dender gaf hem dat vertrouwen. Verwacht nu niet dat hij elke week zal scoren. We hadden wat vragen bij zijn conditie, maar ik verwacht nu bevestiging van zijn werkkracht. Dat hij alleen maar Tsjechisch spreekt blijft wel een probleem.'

    Guillaume Gillet (AA Gent)
    Jacobs: 'Na zijn eerste oefenmatch draaide Gillet al mee alsof hij al heel lang bij Anderlecht voetbalt. Zijn polyvalentie is een troef. Hij kan rechtsachter spelen, maar als centrale middenvelder doet hij het ook goed. Hij brengt diepgang in het spel. En hij verscherpt de concurrentie.'

    Thomas Chatelle (RC Genk)
    Jacobs: 'Ook Chatelle verhoogt de concurrentie omdat hij zowel op rechts als op links kan spelen. Anderlecht miste in het algemeen spelers die met een actie een match kunnen openbreken.'

    02-02-2008 om 11:24 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jacobs: "Ik hoop dat Pieroni dit niveau aankan"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Anderlecht haalde met Luigi Pieroni en Sasja Iakovenko twee spelers die bij hun club op een zijspoor zaten. Dat beseft ook Anderlechtcoach Ariël Jacobs die de komst van het tweetal zeker geen overbodige luxe noemt. "Het is juist dat Iakovenko zich nog moet bewijzen maar hij heeft zeker kwaliteiten", zegt Jacobs in GvA. "Hij is polyvalent, tweevoetig en explosief. Pieroni beseft zelf heel goed dat hij in Frankrijk niet echt geslaagd is en dat hij nu op een belangrijk moment in zijn carrière staat. België betekent een stapje terug maar we hopen dat hij dit niveau wel aankan."

    02-02-2008 om 11:20 geschreven door Timo  


    >> Reageer (0)
    01-02-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brussels - RSC Anderlecht in teken van Racisme
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Voor de aftrap van de Brussels - Anderlecht is er in het Edmond Machtensstadion een actie tegen racisme voorzien. 600 jeugdspelers van FC Brussels lopen het veld op met een zwart t-shirt bedrukt met 'NO RACISM' in witte letters. Deze t-shirts worden daarna uitgedeeld aan de supporters. De Koninklijke Belgische Voetbalbond ondersteunt deze campagne.

    01-02-2008 om 23:07 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)


    Foto

    VOLG EURO2012 OP DE VOET BIJ PURPLESPIRIT.BE---------------------------------------------------------------

    KLIK OP LOGO


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA aanvaller?
    Alex Czerniatynski
    Attila Ladinszky
    Aruna Dindane
    Erwin Vandenbergh
    François Vander Elst
    Kenneth Brylle
    Luc Nilis
    Mohammed Tchité
    Paul Van Himst
    Rob Rensenbrink
    Jef Mermans
    Jan Mulder
    Tomasz Radzinski
    Jan Koller
    Wilfried Puis
    Edi Krncevic
    Josip Weber
    Polyte Vanden Bosch
    John Bosman
    Johan Devrindt
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Kies de Beste RSCA Middevelder
    Ahmed Hassan
    Alin Stoica
    Arie Haan
    Bruno Versavel
    Charly Musonda
    Franky Vercauteren
    Jean Cornelis
    Joseph Jurion
    Juan Lozano
    Ludo Coeck
    Milan Jankovic
    Pierre Hanon
    Marc Degryse
    René Vandereycken
    Vincenzo Scifo
    Pär Zetterberg
    Danny Boffin
    Jean Dockx
    Walter Baseggio
    Johan Walem
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA verdediger?
    Bertrand Crasson
    Celestine Babayaro
    Georges Heylens
    Graeme Rutjes
    Henrik Andersen
    Hugo Broos
    Georges Grün
    Jean Thissen
    Jean Plaskie
    Julien Kialunda
    Laurent Verbiest
    Luka Peruzovic
    Michel De Groote
    Michel De Wolf
    Patrick van Diemen
    Philippe Albert
    Vincent Kompany
    Morten Olsen
    Johnny Dusbaba
    Stephen Keshi
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA doelman?
    Felix Week
    Filip De Wilde
    Henri Meert
    Jacky Munaron
    Jean Trappeniers
    Nico de Bree
    Jan Ruiter
    Silvio Proto
    Bekijk resultaat


    Foto

    Archief per week
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 15/08-21/08 2011
  • 10/05-16/05 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Categorieën
  • Column (1)
  • Geschiedenis (1)
  • Grootheden (1)
  • Nieuws (780)
  • Palmares (1)
  • Spelers (1)
  • Stadion (1)
  • Trainers (1)
  • Voorzitters (1)
  • Vorige Poll's (1)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs