Foto
Volg live op RSCAfancom
  • Digitale Radio Sporza
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Categorieën
  • Column (1)
  • Geschiedenis (1)
  • Grootheden (1)
  • Nieuws (780)
  • Palmares (1)
  • Spelers (1)
  • Stadion (1)
  • Trainers (1)
  • Voorzitters (1)
  • Vorige Poll's (1)
  • Blog als favoriet !
    Welkom
    RSCAfancom
    RSCAfancom is een Dochter pagina van http://www.purplespirit.be/
    ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT
    19-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht voorlopig 5de
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Door winst tegen KV Mechelen stijgt Anderlecht naar de 5de plaats. Dit kan echter wel nog veranderen, want zowel Racing Genk als AA Gent kunnen, als beide teams winnen, nog voor Anderlecht komen te staan.
    Voorin verandert er niet veel: zoals vrijdag reeds bekend was, won Club Brugge met 1-0 van Bergen. Standard won vlotjes van Zulte Waregem met 3-1. GBA kon maar nipt winnen van Dender: het werd slechts 1-0.

    Roeselare - Charleroi werd 1-2, STVV - Lokeren eindigde op een 1-1 gelijkspel, en doelpuntenkermis Westerlo - Brussels werd maar liefst 7-2.

    19-01-2008 om 22:55 geschreven door Timo  


    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht boekt winst tegen KV Mechelen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vooraf:
    Anderlecht begon met 4 verdedigers: Pareja, die zijn verjaardag op het veld mocht vieren vieren, Wasilewski, Deschacht en Juhasz. In het middenveld stonden Gillet en Van Damme centraal. Naast hun stonden Bousouffa, Chatelle en Goor. Doordat zowel Gillet als Wasilewski in de basis stonden, moest Mpenza zich tevreden stellen met een plaats op de bank. Bijgevolg was Serhat Akin enige spits.

    Wedstrijdverslag:
    Paars-wit ging gretig van start en drukte Malinwa terug. Grote kansen leverde dat niet op. Na 25 minuten Vleminckx hielp dan maar een handje en kopte een hoekschop van Boussoufa in eigen doel. Verdiende voorsprong voor de thuisploeg. Op slag van rust miste Serhat dé kans op de 2-0. KV probeerde na de rust wat hoger te gaan spelen, maar kansen leverde dat niet op. Anderlecht viel vooral op door de vele voorzetten vanop de flanken die geen vervolg kenden. Boeiend was de match dan ook niet. Daarvoor lag het tempo te laag en waren kansen erg schaars. Paars-wit zonder veel glans voorbij KV Mechelen, maar wint wel de eerste competitiematch van de terugronde, en pakt dus de 3 punten.
    Wissels: Baseggio, die mogelijk zijn laatste match bijwoonde bij paars-wit, begon op de bank. Een kwartier voor affluiten mocht hij Goor vervangen. Ariël Jacobs liet Mpenza 5 minuten spelen: hij kwam in de plaats voor Akin.

    Kaarten:
    Aan de kant van Anderlecht werd er slechts één gele kaart gegeven. Niemand minder dan Wasilewski ontving het gele karton, zijn 6de van het seizoen.

    19-01-2008 om 22:42 geschreven door Timo  


    >> Reageer (5)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RSCA D'71 wint
    Klik op de afbeelding om de link te volgen RSCA D'71 heeft met 1-2 gewonnen van Merkem. Tienen, de leider, heeft gelijkgespeelt en zo komt RSCA D'71 tot op 5 punten van Tienen.

    19-01-2008 om 18:23 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Peter Maes: "We hebben een kans"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In de heenmatch verloor KV Mechelen maar nipt van Anderlecht. Wasilewski kopte in de slotminuten de 0-1 binnen. Peter Maes, trainer van KVM, beseft dat er deze keer meer in zit.
    ” Tegen Anderlecht verloor men nipt met 0-1 maar tegen Club Brugge (1-1) en tegen Standard (2-2) haalde we wel punten. We hebben dus zeker de capaciteiten om de grote ploegen punten af te snoepen.” volgens Maes.
    ” Ik ben er zeker van dat Anderlecht een sterke terugronde gaat spelen maar ze zoeken momenteel nog naar hun beste vorm. Eens ze scoren komt het vertrouwen terug en volgen de mooie bewegingen elkaar op. Maar als ze niet snel kunnen scoren, blijft het vertrouwen weg en spelen ze veel trager. Als het na 45 minuten nog altijd 0-0 staat dan hebben we zeker een kans.” zegt Peter Maes.

    19-01-2008 om 18:12 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hassan speelt dinsdag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Er wordt de laatste tijd veel over gesproken, en morgen (zondag 20 januari) is het eindelijk zo ver: de Afrika Cup begint.
    Zoals velen van jullie reeds al weten, speelt Ahmed Hassan mee met Egypte. Zij beginnen pas komende dinsdag (22 januari) tegen Kameroen. Egypte, winnaar van de Afrika Cup van vorig jaar, zou zich normaal gezien gemakkelijk moeten plaatsen in Groep C.

    Vele clubs hebben al hun ongenoegen uitgesproken over het slechte tijdstip van de Afrika Cup. Anderlecht moet Hassan, een belangrijke speler, missen. Maar er zijn ploegen die meerdere spelers noodgedwongen missen en morren. "En dat ongenoegen is terecht", zegt FIFA-baas Sepp Blatter. "Vanaf 2016 wil ik dat de Afrika Cup in juni en juli plaatsvindt. Ik weet dat het tijdstip van de Africa Cup een traditie is, maar iemand moet toch de moed hebben om dit te veranderen? Het EK wordt toch ook niet in februari gespeeld? 2016 is nu het doel."

    19-01-2008 om 18:02 geschreven door Timo  


    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Héél blij dat Mpenza en Akin fit zijn"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Er lijkt maar geen einde te komen aan de lijdensweg van Nicolas Frutos. Net nu de Argentijn hersteld was van zijn vorige blessure, heeft hij weer met een andere te kampen. Voor Frutos is dit een zeer zware klap. Hij gaf gisteren dan ook een aangeslagen indruk. De lange spits had zich zoveel voorgesteld van de terugronde. Anderlechtcoach Ariël Jacobs voelt mee met el Goleador. “Wat een tegenslag moet die jongen telkens weer incasseren”, laat hij optekenen in Het Laatste Nieuws. “In La Manga was hij nog zo enthousiast dat hij opnieuw twee keer per dag kon trainen. En nu dit weer.” Jacobs vreest het ergste voor zijn Argentijns zorgenkind. “De bloedophoping situeert zich tussen twee spieren, volgens de dokters op een delicate plaats. Ik hoop dat de punctie goed afloopt en dat de revalidatieperiode tot een minimum kan herleid worden.” Door het uitvallen van Frutos zit men bij paars-wit momenteel krap in de spits. Cyril Théréau is naar Charleroi en Stanislav Vlcek speelt nog maar op halve kracht. “Ik ben héél gelukkig dat Mbo Mpenza en Serhat Akin momenteel topfit zijn”, aldus de geplaagde coach.

    19-01-2008 om 13:27 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roger Vanden Stock op bezoek bij Standard
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Voorzitter Roger Vanden Stock bezocht gisteren het jeugdcentrum van Standard. Hij werd rondgeleid door Luciano D'Onofrio. Ook Anderlecht is bezig aan de bouw van een nieuw jeugdcentrum.

    19-01-2008 om 11:12 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van Holsbeeck is terug zonder akkoord met Suarez
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Manager Van Holsbeeck keerde uit Argentinië terug zonder een akkoord met Mattias Suarez. Toch geeft Anderlecht de hoop om de 19-jarige beloftevolle spits van de Argentijnse tweedeklasser Belgrano binnen te halen niet op. Paars-wit rekent nog altijd op zijn komst in juni.

    19-01-2008 om 11:02 geschreven door Kim  


    >> Reageer (3)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nicolas Pareja is jarig
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Nicolas Pareja, de Argentijnse verdediger van Anderlecht, viert vandaag, 19 januari 2008, zijn 24ste verjaardag. Wij wensen hem alvast een gelukkige verjaardag !

    19-01-2008 om 10:56 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Frutos alweer weken uit ?
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na de bekermatch tegen Waasland sukkelde de Argentijn met een bloeduitstorting in de kuit. Die werd gevolgd door een abnormale zwelling. Frutos kon niet trainen en ondergaat vandaag een punctie om het bloed uit zijn kuit te laten halen. Dinsdag volgt dan een echo om de ernst van zijn blessure definitief te laten vaststellen. 'Het ziet er niet al te best uit', aldus Jacobs. 'De bloeduitstorting is op een gevoelige plaats en de punctie is niet zonder risico's. Als het verwijderen van het bloed goed verloopt en de omliggende spieren lopen geen schade op, dan is Frutos in het beste geval twee à drie weken out. Nu is het echter nog te vroeg om al een termijn op zijn onbeschikbaarheid te plakken. Dat zal de echografie van dinsdag uitwijzen.'

    19-01-2008 om 10:47 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    18-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vanden Borre verhuist naar Genoa
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Anthony Vanden Borre verhuist tot het einde van dit seizoen naar Genoa. Vanden Borre wordt uitgeleend door Fiorentina. De 20-jarige Belg slaagde er niet in om bij Fiorentina een basisplaats te veroveren. Vanden Borre kwam bij Fiorentina nauwelijks aan spelen toe. In de Italianse Serie A speelde hij maar twee wedstrijden. Een zelfde verhaal is er voor de Uefa Cup.

    Genoa staat in de Serie A op de elfde plaats. Het verzamelde 22 punten. Vanden Borre maakte afgelopen zomer de overstap van Anderlecht naar Fiorentina.

     

    18-01-2008 om 22:18 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beloften niet voorbij KVM
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De beloften van RSCA zijn vandaag, 18 januari 2008, niet voorbij KVM geraakt. Na 90 minuten stond nog altijd 0-0 op het scorebord.

    18-01-2008 om 22:04 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Geen makkelijke wedstrijd tegen KV Mechelen"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De match tegen KV Mechelen belooft geen makkelijke opdracht te worden. "De ploeg heeft ongetwijfeld een boost gekregen na de driepunter in december tegen Bergen", aldus Jacobs. "Ik ben ervan overtuigd dat ze hier morgen met een frisse geest op het veld zullen staan. Makkelijk wordt de wedstrijd niet, dat hebben we in de heenronde al kunnen merken. Toen hebben we heel veel geluk gehad dat we in de slotminuut nog wisten te scoren."

    18-01-2008 om 19:17 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geen Biglia en Frutos tegen KV Mechelen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Anderlecht-coach Ariël Jacobs heeft wel een pak zorgen. Tegen KVM kan hij geen beroep doen op Lucas Biglia, Nicolas Frutos, Jan Polak en Jonathan Legear. Bovendien zit Hassan op de Africa Cup. Biglia sukkelt met de ligamenten van zijn knie, terwijl Frutos last heeft van een bloeduistorting in zijn kuit. Beiden zijn ook twijfelachtig voor de match van volgende week, op Lokeren. Polak en Legear sluiten maandag pas aan bij de groep. Wie wel deel uitmaakt van de kern is Stanislav Vlcek. "Hij toont goede wil, zijn testen waren goed", zei Jacobs. Ook Nicoals Pareja is erbij.
    Selectie RSCA
    : Akin, Baseggio, Boussoufa, Chatelle, De Man, Deschacht, Gillet, Goor, Juhasz, Mpenza, Pareja, Proto, Sare, Schollen, Van Damme, Vlcek, Wasilewski, Zitka

    18-01-2008 om 19:14 geschreven door Noël  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Samaras niet naar Anderlecht
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Georgios Samaras zal zeker niet naar Anderlecht verhuizen. De Griekse aanvaller trekt naar Birmingham. De Engelse club bereikte een akkoord over de transfer met Manchester City. De 22-jarige international was twee jaar aan de slag bij Man City, maar kwam er amper nog aan spelen toe. Onlangs werd Samaras door zijn manager ook aangeboden aan Anderlecht, maar de aanvaller verkoos zelf om in Engeland te blijven.

    18-01-2008 om 17:36 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chatelle: "Ik voel me goed"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De nieuwe middenvelder van RSCA, Thomas Chatelle, voelt zich goed in Anderlecht. Zijn integratie is zonder moeilijkheden verlopen. Over Franky Vercauteren zegt hij dat Franky een grote meneer is. “Het is dankzij Franky Vercauteren dat ik professional ben geworden maar het was niet altijd even makkelijk. Bij KVM heb ik zo hard afgezien dat ik hem soms haatte. Maar de jongere die Vercauteren “overleeft” is klaar voor een professionele carrière als voetballer. Ik wens elke jongere door Franky getraind te worden.” zegt Chatelle.
    Chatelle heeft geen problemen gehad om zich aan te passen: “Het lijkt wel of ik hier al jaren speel. Ik heb ook geen tijd gehad om aan mijn capaciteiten te twijfelen. Ik had nog maar net getekend en we gingen meteen al op stage naar La Manga en toen we weer in België waren moesten we voor de Beker van België spelen en morgen spelen we al tegen KVM. Alles ging heel snel maar ik voel me goed.” volgens Thomas Chatelle.

    18-01-2008 om 17:19 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van der Elst gelooft niet meer in Anderlecht
    Leo Van der Elst, de ex-voetballer van België die op het WK van 1986 in Mexico met één trap België op de kaart zette zegt niet meer te geloven in Anderlecht.
    Verwacht je nog wat van Anderlecht?

    "Anderlecht is een ploeg waar ik niet meer in geloof. Zelfs tegen Waasland, een tweedeklasser, hadden ze het bijzonder moeilijk. Ik zie ze niet meer in de titelrace komen. Club Brugge en Standard zijn duidelijk favoriet."

    18-01-2008 om 16:40 geschreven door Kim  


    >> Reageer (2)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gillet: "Ik voel me al thuis bij Anderlecht"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Guillaume Gillet maakt zaterdag, tegen KV Mechelen, wellicht zijn debuut voor Anderlecht. Sinds twee weken traint de rechtsachter mee met paars-wit. "Ik voel me hier thuis. Anderlecht is een grote club, maar de sfeer is hier niet koeler dan in Gent. Ik beleef het nu van binnenuit en er is een goeie sfeer. Ongeveer dezelfde als bij AA Gent. Maar hier verloopt alles veel professioneler dan bij Gent. Toch voel je hier onmiddellijk een pak meer druk. Maar dat is voor mij een extra motivatie. Voor het buitenland kan ik later nog kiezen. Voor mij was het een droom om bij Anderlecht te spelen. Naar welke competitie ik later wil verhuizen? Ik hou vooral van de Bundesliga en van Bayern München", verklapt Gillet. 

    Bij Anderlecht is er de concurrentie van Marcin Wasilewski. "Hij heeft al getoond wat hij kan. Het is aan mij om te tonen aan de trainer dat ik beter ben", zegt Gillet. "Ik moet bewijzen dat ze gelijk hadden bij Anderlecht door mij te kopen."

    18-01-2008 om 16:14 geschreven door Kim  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Egypte: "Gouden schoen is een Belgisch probleem"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen In Egypte had iedereen verwacht dat de 54ste Gouden Schoen naar Achmed Hassan ging gaan. Steven Defour haalde echter meer punten dan de Farao, waarmee de Egyptische fans alles behalve tevreden mee waren. Ze zien de Gouden Schoen als een Belgisch probleem: na Mbark Boussoufa (winnaar van de Gouden Schoen van vorig jaar) zou er immers geen tweede Arabier op rij hebben mogen winnen.

    18-01-2008 om 15:50 geschreven door Timo  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Baseggio nog niet weg
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Walter Baseggio kan naar Moeskroen, maar de middenvelder geeft nog steeds de voorkeur aan Anderlecht. "Het is een mooi voorstel van Moeskroen", maar ik concentreer me nu eerst op de match tegen Mechelen", zegt de 29-jarige middenvelder. Door de blessures van Polak en Biglia komt Baseggio wellich aan de aftrap. "Alles wat nu telt, is de match tegen Mechelen. Daarin wil ik bewijzen dat ik Anderlecht nog altijd iets kan bijbrengen. Dat het mijn laatste match voor Anderlecht kan zijn, speelt niet in mijn hoofd."

    "Op dit moment ben ik nog voor honderd procent van Anderlecht. Ik wil in elk geval eerst met manager Van Holsbeeck en voorzitter Vanden Stock praten om te horen hoe zij mijn toekomst zien. Dat zal na de match van zaterdag zijn", weet Baseggio.

    Mocht hij toch naar Moeskroen verhuizen, kan hij samenwerken met Enzo Scifo. "Ik speelde nog samen met Enzo bij Anderlecht", aldus Baseggio. "Ik schat hem hoog in. Hij was een grote voetballer en wordt ook een grote trainer. Het zou mooi zijn om met hem samen te werken." "Als ik het goede gevoel terugkrijg, kan ik nog mooie dingen laten zien. Ik zou Moeskroen niet zien als een stap achteruit. De club is bezig iets moois op te bouwen."

    18-01-2008 om 15:42 geschreven door Timo  


    >> Reageer (0)


    Foto

    VOLG EURO2012 OP DE VOET BIJ PURPLESPIRIT.BE---------------------------------------------------------------

    KLIK OP LOGO


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA aanvaller?
    Alex Czerniatynski
    Attila Ladinszky
    Aruna Dindane
    Erwin Vandenbergh
    François Vander Elst
    Kenneth Brylle
    Luc Nilis
    Mohammed Tchité
    Paul Van Himst
    Rob Rensenbrink
    Jef Mermans
    Jan Mulder
    Tomasz Radzinski
    Jan Koller
    Wilfried Puis
    Edi Krncevic
    Josip Weber
    Polyte Vanden Bosch
    John Bosman
    Johan Devrindt
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Kies de Beste RSCA Middevelder
    Ahmed Hassan
    Alin Stoica
    Arie Haan
    Bruno Versavel
    Charly Musonda
    Franky Vercauteren
    Jean Cornelis
    Joseph Jurion
    Juan Lozano
    Ludo Coeck
    Milan Jankovic
    Pierre Hanon
    Marc Degryse
    René Vandereycken
    Vincenzo Scifo
    Pär Zetterberg
    Danny Boffin
    Jean Dockx
    Walter Baseggio
    Johan Walem
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA verdediger?
    Bertrand Crasson
    Celestine Babayaro
    Georges Heylens
    Graeme Rutjes
    Henrik Andersen
    Hugo Broos
    Georges Grün
    Jean Thissen
    Jean Plaskie
    Julien Kialunda
    Laurent Verbiest
    Luka Peruzovic
    Michel De Groote
    Michel De Wolf
    Patrick van Diemen
    Philippe Albert
    Vincent Kompany
    Morten Olsen
    Johnny Dusbaba
    Stephen Keshi
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Wie was de Beste RSCA doelman?
    Felix Week
    Filip De Wilde
    Henri Meert
    Jacky Munaron
    Jean Trappeniers
    Nico de Bree
    Jan Ruiter
    Silvio Proto
    Bekijk resultaat


    Foto

    Archief per week
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 15/08-21/08 2011
  • 10/05-16/05 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Categorieën
  • Column (1)
  • Geschiedenis (1)
  • Grootheden (1)
  • Nieuws (780)
  • Palmares (1)
  • Spelers (1)
  • Stadion (1)
  • Trainers (1)
  • Voorzitters (1)
  • Vorige Poll's (1)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs