En ik moet dan denken met het hart vol pijn Aan zoveel dat niet heeft mogen zijn.
Dromen ...
.Dromen zijn mooi om de werkelijkheid te doen vergeten. Ze geven je de kansom de dingen te zien zoals jij wilt.
25-08-2009
Tranen ...
Tranen rollen over mijn gezicht Ik kan er niet meer tegen k Doe mijn ogen dicht
Was je maar hier en niet bij haar
Waren wij samen, alleen met elkaar
Achter mijn oog prikkelt weer een traan
Waarom mag onze liefde niet bestaan.
onbekend
09-08-2009
Gezellig samen ...
Janoo en ik
Samen met André en Janoo.
Ik met Sjoeke
. Familie album !
08-07-2009
Vriendschap ...
Zo sterk als een spinnen draad Dat is een vriendschap's band Onbreekbaar sterk als staal Dat is de vriendschap's taal
Ook al zeg je een poosje niets Niets kan dat verstoren Want echte vriendschap is in stilte Je hoeft niet echt iets te horen
Want zit de vriendschap in je hart Dan kan je het ook voelen Hoe het gaat en wat er is Al zou men alles omwoelen
Een vriendschap zonder begin of eind Net als de cyclus der seizoenen Het is een van de sterkste banden Echte vrienden weten wat we bedoelen
shadow.
28-06-2009
Op bezoek bij Sofietje !!!
.
21-06-2009
Het laatste straaltje licht. ...
Het laatste straaltje licht kruipt door het oog van de naald verschijnt in sprankelende zinnen als de lenteavond neerdaalt.
Het laatste bundeltje warmte verlicht de betovering van de dag terwijl de sterren vrolijk twinkelen geeft de zon haar laatste lach.
De kleuren in de hemel dansen met hun lieve lust zij schilderen het leven tot de maan hun tot stilte sust.
Sunshines
20-06-2009
Potlood tekeningen ...
Ferdi!
Neem je tijd voor heel wat vriendschap
en kijk uit naar elk vriendelijk gebaar.
En als je nood hebt om het uit te schreeuwen:
ik luister graag, roep me maar!
Viva!
Love You.
Het leven moet met liefde en humor worden geleefd: liefde om het te begrijpen en humor om het te dragen.
15-06-2009
Lesley & David
Formatiedansers walsen naar het wereldkampioenschap!
Na twee jaar onafgebroken oefenen, mag het formatieteam van dansvereniging Libalforte in november naar het wereldkampioenschap. Ik wens Lesley en David (achteraan in het midden) en ook al de ander dansparen veel succes !
.
12-06-2009
13 juni
Mijn lieve dochter Viva en kleindochter Sandra zijn allebei jarig op 13 juni. Ik wens hun een heel fijne verjaardag toe!