Raoul fietst naar Santiago
Volg dagelijks mijn vorderingen
Inhoud blog
  • Bedankt
  • D24 Santiago de Compostela
  • D23 Santiago de Compostela
  • de zuid ingang van kathedraal
  • het wierookvat
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    12-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 14 Pamplona naar Logrono
    Geen fietsdag nr 13, geen ongeluksgetal voor mij, misschien dat ik daarom onbewust een rustdag had ingepland, en is dit dus dag 14.

    Bij het buitenfietsen van Pamplona heb ik meer dan 50 pelgrims te voet gezien. Onderweg ook nog meerder gezien vooral de laatste kilometers voor Logrono.

    Zoals op de foto's te zien een mooie streek, maar niet vlak.

    Vandaag ook een platte band verhaal, maar gelukkig niet bij mij, ik zal een persoon met mountainbike voor mij en ik vond dat ik die snel naderde. Bleek dat hij een platte band achteraan had. Samen hebben we de band vervangen en ging veel gemakkelijker dan bij mij.

    Bij km 17 moest ik een spoor kruisen, maar de overweg was opgebroken en een omleiding was niet op korte afstand te zien, dan maar een grote zonde gedaan (sorry Tom Boonen, Sven Nys en collega's ), maar ik kon echt niet anders dan over het spoor klauteren.

    In Puenta la Reina werden de pelgrims over een oude brug gestuurd, heel mooi.

    Daarna een zelf gemaakt broodje gegeten, zelf een stuk brood en wat salami gekocht en eten maar. Vlak bij een bord voor pelgrims massage, leek heel verleidelijk maar toch maar niet gedaan.

    Na de vele kilometers bergop was het nu eens meer bergaf en dat deed deugd, vooral zo'n lang recht stuk.

    In Logrono overnacht ik in een Hostal, geen restaurant maar ook geen ontbijt. Het eerste is geen probleem, er is genoeg in de buurt, maar de bediening duurde wel even, iedereen wil rond 20u bediend worden. Het ontbijt zal morgenvroeg een zoektocht worden.

    De foto's 

    - Een mooie panoramische foto
    - Hier toch even over het spoor
    - Platte band, maar deze keer gaf ik assistentie
    - Puenta la Reina : de toegang tot de brug
    - de brug zelf
    - selfmade broodje
    - massage voor pelgrims
    - rechte wegen bergaf, dat doet deugd

    Raoul




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    13-09-2015
    raoul fietst naar Santiago
    Hè Raoul blij weer wat te kunnen lezen over jouw avontuur Zo te zien op foto maak je het goed een mooie streek daar. Geniet ervan en tot de volgende

    13-09-2015, 00:06 geschreven door robert en karin
    Archief per week
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs