Na de halve rustdag van gisteren staat vandaag een vlakke rit over 155 km gepland.
Het weer is weeral goed, niet te fris 's morgens met 17 graden, in de namiddag een aangenaam zonnetje met 24 graden en tegen 17u00 afkoelend naar af en toe onder 20 graden.
Deze morgen mocht ik uitslapen omdat het weekend is wordt het ontbijt pas vanaf 8u00 geserveerd. Mijn toch werd ik op het gewone uur 6u30 wakker en heb niet meer geslapen, dan maar de fiets en bagage zo veel mogelijk klaar gemaakt voor het ontbijt. Toch zat ik pas om 9u00 op mijn fiets.
Zoals verwacht ging het veel beter dan de vorige dagen, de rust en het vlakke parcours deden deugd.
Rijden langs de kust is ook anders, meestal mooie fietspaden door de duinen of door bos. En veel toerisme, zelfs nu nog lijkt Duitsland met vakantie. Dus hier en daar gezellige winkelstraatjes. En dus de kans om een ijsje te eten.
Gelukkig niet te laat aangekomen in het hotel. Maar blijkt dat het erbij gelegen restaurant volgeboekt is voor een feestje. Gelukkig is aan de overkant een pizzeria waar ook lasagne op de kaart staat. En voor de eerste keer sinds ik vertrokken ben soep !!! Maar een moeilijke keuze, vissoep of uiensoep, het eerste is niet echt mijn favoriet maar bij het tweede denk ik aan Marleen haar advies om op te letten met eten zodat ik er de dag erna geen last van heb en uien kunnen op de darmen werken, dus toch maar vissoep gekozen.
De foto's - hier is veel goed weer aan het aantal tenten te zien - smal duinenpad bij Carcans, staat met foto en al in het boekje, is opletten om er op te blijven - een broodje op een bank in het bos, dat smaakt - oei nog erger dan het duinenpad? Gelukkig niet, dit kreeg ik 2 keer. - er is tijd voor een ijsje - en het leven in Frankrijk gaat gewoon voort
Raoul
Reacties op bericht (1)
05-09-2015
Pelgrim RAOUL
Ben blij dat de dag goed verlopen is. Weeral veel mooie dingen gezien
Morgen zal je blij zijn dat je mijn raad opgevolgd hebt.
Veel succes voor de volgende tocht x
05-09-2015, 23:18 geschreven door Wiewauters Marleen