Zoeken in blog

Over mijzelf
Ik ben Philip, en gebruik soms ook wel de schuilnaam philip de brandweerman.
Ik ben een man en woon in Diksmuide (Belgie) en mijn beroep is Technieker in het Go onderwijs.
Ik ben geboren op 25/12/1967 en ben nu dus 57 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Brandweer en Wandelen.
Vrijwilliger bij de Brandweerman sinds 1986 en Korporaal sinds 1997
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen. of philipdebrandweerman@gmail.com

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Philip de Brandweerman
Philip de Brandweerman
14-10-2021
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.brand koekelare/bovekerke

Brand uitgebroken bij enige patrijzenboerderij van het land

Donderdag rond 9:45 werden de hulpdiensten opgeroepen voor een industriebrand in Bovekerke bij Koekelare. De dakisolatie van een pluimveebedrijf stond in brand +/- 180 m². De posten Koekelare, Leke, Kortemark en Diksmuide van brandweer Westhoek werden ter plaatse gestuurd de brand was rond 11 u onder controle er was wel nog enige tijd nodig om na te blussen door de grote oppervlakte. Door de brand werden geen dieren gewond. 
foto's Hln B.B








07-10-2021
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.brand Staden
Garage en berging volledig uitgebrand in Staden
Dinsdagvoormiddag omstreeks 09.40u werd Brandweer Midwest opgeroepen voor een brand van een gebouw. De brand was ontstaan in een vrijstaande garage en berging achter een woning. De brandweer kon niet verhinderen dat garage en berging volledig uitbranden. Het vuur sloeg nog over naar een berging waar brandhout was opgeslagen, maar deze kon grotendeels gevrijwaard worden. Een aanhangwagen die in de garage stond brandde eveneens helemaal uit.


























04-10-2021
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.brand Heuvelland
Schoorsteenbrand Heuvelland








02-10-2021
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.modder Diksmuide

Brandweer Westhoek ruimt modderspoor te Diksmuide

Zaterdag werden de hulpdiensten van brandweer Westhoek post Diksmuide gealarmeerd door de politie polder. De Paddestraat in Diksmuide lag over een lengte van 200 met vol met modder. De brandweer spoot de rijbaan schoon de Paddestraat werd tijdelijk afgesloten voor alle verkeer. De vervuiler is gekend bij de politie .






Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.opendeur brandweer Blankenberge .
Opendeur brandweer Blankenberge
deel 1
















Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.opendeur brandweer Blankenberge ..
Opendeur brandweer Blankenberge
deel 2














Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.opendeur brandweer Blankenberge ...
Opendeur brandweer Blankenberge
deel 3

 








Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.opendeur brandweer Aalter .
Opendeur brandweer Aalter
deel 1


















Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.opendeur brandweer Aalter ..
Opendeur brandweer Aalter
deel 2


















Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.opendeur brandweer Aalter ...
Opendeur brandweer Aalter
deel 3














28-09-2021
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.opendeurdag brandweer Moeskroen .
Opendeurdag brandweer Moeskroen
deel 3




















Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.opendeurdag brandweer Moeskroen ..
Opendeurdag brandweer Moeskroen
deel 2


















Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.opendeurdag brandweer Moeskroen ...
Opendeurdag brandweer Moeskroen
deel 1


















Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.brand Diksmuide
Brand in Diksmuidse houthandel 
Maandag is er rond 14 uur brand uitgebroken in een houthandel op het industrieterrein van Diksmuide. Een machine had vuur gevat achteraan de loodsen de brandweer had het vuur snel onder controle. Oorzaak was een een kortsluiting in de machine waardoor de vonken oversloegen op het zaagsel. 








27-09-2021
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zoekactie Diksmuide
Zoekactie met Politie heli boven Diksmuide 
Zondag rond 19:15 vloog de luchtpolitie over Diksmuide meer bepaald boven de Handzamevaart en de IJzer. De politie Polder en de Cel vermiste personen waren op zoek achter een 81-jarige vrouw uit Diksmuide. Maandag werd het lichaam gevonden in de IJzer thv de Hoge Brug.

Wie vragen heeft rond zelfdoding, kan terecht op de zelfmoordlijn via het gratis nummer 1813 of op www.zelfmoord1813.be.










Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lichaam aangetroffen Diksmuide
Vermiste vrouw uit Diksmuide teruggevonden
Maandagmiddag werd in de IJzer t.h.v. Hogebrug het levenloze lichaam aangetroffen in het water. Brandweer, ziekenwagen, Mug, Civiele Bescherming en Cel Vermiste Personen kwamen ter plaatse. Later bleek dat het om de 81-jarige vrouw te gaan die sedert zondag vermist was en er waarnaar eveneens een zoekactie werd opgestart zondag.
Wie vragen heeft rond zelfdoding, kan terecht op de zelfmoordlijn via het gratis nummer 1813 of op www.zelfmoord1813.be.




















Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vko Diksmuide
Landbouwvoertuig rijdt tegen elektriciteitspaal
Maandagvoormiddag reed in de smalle Pluimstraat te Diksmuide een landbouwvoertuig voor het oogsten van bonen een elektriciteitspaal aan die dicht tegen de weg stond. Vermoedelijk week de bestuurder iets te ver naar rechts waardoor hij met zijn breed landbouwvoertuig de elektriciteitspaal raakte. De paal knakte af en belandde met de kabels op het landbouwvoertuig. Ook een achteropkomend landbouwvoertuig werd geraakt door de vallende elektriciteitskabels. Brandweer Westhoek kwam ter plaatse, maar konden niet veel doen zolang de stroom niet was afgesloten van de kabels. Het gevaar op elektrocutie was groot en beide bestuurders moesten in hun cabine blijven tot de diensten van Fluvius de stroom op de kabel hadden afgesloten. Na wat knipwerk konden BW Westhoek en Fluvius de elektriciteitspaal van de landbouwmachine verwijderen en konden de bestuurders hun cabine verlaten.
Zondag was er ook een ongeval in Kortemark met een landbouwmachine die een stroomkabel afreed ook daar zat de landbouwer met zijn twee kinderen een tijdje vast in de cabine.




















Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.brand Alveringem
Wagen uitgebrand in Alveringem
Deze voormiddag is langs de Lovaart een Range Rover uitgebrand. De bestuurder merkte rook op van onder de motorkap en kon zijn voertuig nog buiten het centrum aan de kant zetten. Bij aankomst van Brandweer Westhoek post Lo-Reninge stond het voertuig reeds volledig in lichterlaaie. Het voertuig was dan ook volledig verloren.














Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.oefening IGS inzet Kortemark

Zaterdagvoormiddag was er terug IGS (incedent gevaarlijke stoffen) oefening na lange tijd in Kortemark.  Het scenario een lek van een gevaarlijk product in een buizen systeem thv een afsluitkraan het team werd opgeroepen van Brandweer Westhoek. Er werd getraind op een verkenning in gaspakken, ontsmetting (deco),  

Ook twee mensen van de brandweer post Diksmuide werkte mee aan deze oefening brwm. Bart Vanden Mosselaer en Korp. Philip Sansen

 















Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vko Houthulst
Bestuurder mist bocht, komt in voortuin terecht en pleegt vluchtmisdrijf in Houthulst
Een bestuurder die van uit de Terrestraat de Lindestraat wou indraaien, miste zondagmorgen zijn bocht en botste net naast een elektriciteitspaal tegen een verkeersbord en een betonnen straatnaambord. De wagen werd over een haag gekatapulteerd en kwam in de voortuin van een woning terecht die hij net niet raakte. Vervolgens ging de wagen opnieuw over de haag en belande terug in de Lindestraat. Ondanks het feit dat de wagen zwaar beschadigd was en veel olie verloor zette de bestuurder zijn weg kilometers verder. Uiteindelijk kwam de wagen tot stilstand in de Kruisstraat te Zarren, deelgemeente van Kortemark.
Brandweer Westhoek, post Houhulst kwam ter plaatse om het kilometers lange oliespoor op te ruimen.Volgens politiezone Polder legde de bestuurder een positieve ademtest af en werd zijn rijbewijs ingetrokken.
















>

Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs