Onze foto's vindt u op www.photobucket.com/compostela1
Voor deel 2, klik op "show albums"
Patrick en Dirk te voet van Mechelen naar Santiago de Compostela.
Vertrek op 23 maart 2012
14-05-2012
Dag 53: Saint Jean Pied de Port - Roncevalles (26 km)
Om zes uur zat ik aan het ontbijt en tegen half zeven vertrok ik. Het beloofde een warme en zonnige dag te worden, gelukkig want de laatste dagen was het bewolkt. Al vanaf het vertrek begint het fel te stijgen. Na acht kilometer ben je op een mooie hoogte en zie je de wolken in de valleiën hangen. De weg naar boven is bijna helemaal asfalt, enkel de laatste zes km is slechter met stenen en kiezels. Zo blijft het steeds maar klimmen en het uitzicht wordt steeds mooier. Hier en daar zie je schapen en loslopende paarden voor de rest enkel pelgrims die zich een weg naar boven banen.
En dan ben je boven. Een beetje teleurgesteld, ik had meer avontuurlijke weggetjes verwacht of toch tenminste een kruis of teken op de hoogste top. Niets van dat. Je mocht enkel terug naar beneden, heel steil en slechte weg. Oppassen voor de knietjes.
Tegen twaalf uur kwam ik aan in Roncevalles. Kamer is geregeld, avondeten besteld. Nu is het wachten tot twee uur en ik mag binnen. Een lekkere douche en dan rust voor de volgende etappe.
Reacties op bericht (3)
16-05-2012
ikke uiteindelijk nog eens
Hoi Patrick,
Ik ben blij te lezen dat je nog steeds vol houdt. We weten wel dat je ne doorzetter bent en dat is ook de reden dat je al zo ver geraakt bent en ik wil je nu toch al proficiat wensen en ik hoop echt dat je tot in Santiago de Compostela geraakt maar als alles verloopt zoals nu denk ik dat het geen probleem zal zijn voor u.
Nog veel stapplezier en af en toe ook genieten hé.
Groetjes van Ben en Sonia
16-05-2012 om 14:38
geschreven door Sonia
Mijn buurman
Prachtig om te lezen allemaal, ik zie het mezelf niet doen,neeeeee dat dan weer niet..... Maar mijn overbuurman loopt op dit moment ook de laatste 350 km van de tocht, ben benieuwd naar de mooie foto,s en de verhalen.
mvg DM Doornbos
16-05-2012 om 12:21
geschreven door DM Doornbos
14-05-2012
proficiat
hey
proficiat! je bent al ver gevorderd! geniet nog verder vh uitzicht! :) benieuwd naar nieuwe foto's! :)