Foto
Inhoud blog
  • Nog een laatste bericht
  • Terug thuis
  • Dag 77 : Santiago - Lint (veel kilometers)
  • Dag 75 : Arzua - Santiago (39 km)
  • Dag 74: Ventas de Naron - Arzua (36 km)
    Zoeken in blog

    Onze foto's vindt u op www.photobucket.com/compostela1
    Voor deel 2, klik op "show albums"



    Patrick en Dirk te voet van Mechelen naar Santiago de Compostela.
    Vertrek op 23 maart 2012
    11-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 47: Le Billon - Roquefort ( 23 km)
    Vanmorgen al om zeven uur op stap. Ik wilde voor 12:00 uur in Roquefort zijn zodat ik de sleutel van de gite kon bemachtigen voordat het café (waar je de sleutel moest ophalen) gesloten was.
    Het eerste stuk ging door grote, prachtige bossen, dan weer een stuk spoorwegbedding en dan bossen en open velden met zanderige wegen die het stappen bemoeilijken. Je kan het parkoers van vandaag het beste omschrijven met een wandeling door onze mooie Kempen.

    Juist voor twaalf uur was ik in Roquefort. Even de sleutel halen en net op tijd voor een baguette en dan naar de gite. Onderweg had ik een Duitse vrouw voorbijgestoken die nu ook aankwam en gelukkig was dat ze ineens naar de gite kon. Even later nog een koppel Duitsers en dan nog Robert, een Fransman die ik al dagen s'avonds zie.

    Hier is een prachtige nieuwe gite. Wasmachine, droogkast, keuken en kasten gevuld met allerhande voedingswaren. Vanavond eten we met z'n allen gebakken patatjes met eitjes en voor de liefhebbers nog een Cuisse de Canard. Lekker. Spijtig genoeg is de winkel gesloten, anders kocht ik me nog een pot mayonaise. Gelukkig heb ik nog wat Pastis zodat het nu echt genieten is van het (vandaag toch) mooie weertje.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Archief per maand
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 11-2011
  • 09-2011

    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Onze foto's van de tocht
  • Compostelagenootschap
  • Red Hackle Pipe Band and Highland Dancers
  • Koffie de Olifant
  • Hotel des Nations-Clerveaux

  • Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs