Foto
Inhoud blog
  • Nog een laatste bericht
  • Terug thuis
  • Dag 77 : Santiago - Lint (veel kilometers)
  • Dag 75 : Arzua - Santiago (39 km)
  • Dag 74: Ventas de Naron - Arzua (36 km)
    Zoeken in blog

    Onze foto's vindt u op www.photobucket.com/compostela1
    Voor deel 2, klik op "show albums"



    Patrick en Dirk te voet van Mechelen naar Santiago de Compostela.
    Vertrek op 23 maart 2012
    11-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 46: Bazas - Captieux - Le Billon (28 km)
    Bij het uitkomen van Bazas moet je een oude spoorwegbedding volgen tot bijna in Roquefort, de bestemming voor morgen. Mooi is het wel, bomen links en rechts, maar na een hele dag heb je het wel gezien. Bij aankomst in het dorp Captieux mocht ik er even af om mijn stempel te halen, dan in de vlucht naar de bakker en de kruidenier om eten voor vanavond. Weer een kleine twee kilogram meer in de rugzak.

    In Captieux is er niets betaalbaar om te slapen en ik vond de etappe toch wat kort, dus maar verder naar Le Billon, een kleine zeven km op de oude spoorwegbedding. Nu zit ik dus in Le Billon in een heel knusse gite. Twe kamers, douche en keuken met alles erop en eraan. Voor de gite een klein terrasje met tafel en stoelen. Het lijkt wel vakantie, was het alle dagen maar zo. 's Avonds nog enkele herten uit het bos zien komen, echt mooi om te zien.




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Archief per maand
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 11-2011
  • 09-2011

    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Onze foto's van de tocht
  • Compostelagenootschap
  • Red Hackle Pipe Band and Highland Dancers
  • Koffie de Olifant
  • Hotel des Nations-Clerveaux

  • Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs