Foto
Inhoud blog
  • Nog een laatste bericht
  • Terug thuis
  • Dag 77 : Santiago - Lint (veel kilometers)
  • Dag 75 : Arzua - Santiago (39 km)
  • Dag 74: Ventas de Naron - Arzua (36 km)
    Zoeken in blog

    Onze foto's vindt u op www.photobucket.com/compostela1
    Voor deel 2, klik op "show albums"



    Patrick en Dirk te voet van Mechelen naar Santiago de Compostela.
    Vertrek op 23 maart 2012
    05-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 42: Mussidan - Sainte Foy la Grande (34 km)
    Een prachtige dag vandaag. Mooi weer, mooie wandelpaden en rondom ons uitgestrekte bossen. Het was een dag om met volle teugen van te genieten. Tot op tien kilometer van Sainte Foy loop je nog door de bossen, dan bevind je je opeens tussen de wijnranken. Het landschap veranderd hier zo plots dat je even moet bekomen. Toen we vertrokken vanuit Mechelen en in de Champagnestreel waren, zag je enkel kale wijnranken. Ondertussen zie je hier al goed de bladeren aan de ranken komen. Heel wat mooier.
    Onderweg zijn we het dorpje Fraisse gepasseerd. En ja, er waren aardbeitelers te zien.

    Saint Foy ligt aan de rivier Dordogne. Op de brug staat een merkteken met als opschrift "Santiago de Compostela, 1100 km". Dat wil dus zeggen dat ik halverwege zit en nu de Doprdognestreek binnenstap.

    Slapen doen we vannacht in een opvangtehuis voor daklozen. Ze houden hier steeds één kamertje vrij voor twee man, we hebben geluk dat we de eersten waren. Een lieve vrouw nam ons mee naar de voorraadkamer waar we mochten kiezen welke producten we wilden om eten te maken. Een doos erwtjes en worteltjes, twee dikke biefstukken, twee blikken rijstpap voor nagerecht, een pak koekjes, een doos melk en wat oploskoffie. Aardappelen, ajuin en wat tomaatjes zijn we gaan halen in een winkeltje en daarna hebben we alles klaargemaakt. Heerlijk, een maaltijd zoals thuis. Dat is toch beter dan al die spaghetti en ravioli.

    Na 11 dagen stappen samen met Ferdinant, de Duitse pelgrim, houdt het hier voor hem op. In de herfst wil hij terugkomen om de weg verder te zetten. We zijn vanavond samen nog iets gaan drinken en morgen gaat ieder zijn eigen weg. Het waren leuke dagen en ik zal hem missen.
    Ferdinant, alles Gute und auf Wiedersehen.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Archief per maand
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 11-2011
  • 09-2011

    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Onze foto's van de tocht
  • Compostelagenootschap
  • Red Hackle Pipe Band and Highland Dancers
  • Koffie de Olifant
  • Hotel des Nations-Clerveaux

  • Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs