Ik ben Bo en deze blog is opgestart toen ik platte rust kreeg voorgeschreven tijdens mijn zwangerschap op 19 januari 2010. Twee dagen later, op 27 weken zwangerschap, is mijn vierde kindje 'Daan' geboren. Mijn blog is sindsdien mijn uitlaatklep om mijn verhaal en gevoelens kwijt te kunnen. Na deze hectische periode is deze blog verandert in het wel en wee van onze familie. 
Inhoud blog
  • Weekje Ardennen Robertville
  • Andreas 3 jaar
  • Bloed prikken
  • nog enkele foto's van Daantje zijn verjaardag
  • tijd...
    Zoeken in blog

    Boke met choco

    26-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verschil
    Daantje had vandaag een gewicht van 1.320gram! Dat wil zeggen dat hij 40gram bijgekomen is op 24u tijd. Dat is redelijk veel volgens de verpleegster en ze zei dat het wel kon zijn dat hij dan de volgende keer maar 5gram zal bijkomen. Meestal kwam hij elke dag zo'n 20gram bij, dus het was deze morgen best wel verschieten. Je begint nu wel veranderingen zien tegenover de eerste dagen. Zijn gezichtje wordt boller, hij is toch ietsje groter naar mijn inziens en die kleine donshaartjes beginnen stilletjes aan weg te trekken. Jaja, ons bazeke wordt groot, hij is ondertussen al 5weken. Kan je je dat voorstellen? 5weken dat hij al op neonato ligt en 4 weken daarvan pendelen we al elke dag heen en weer tussen thuis en ziekenhuis. Eigenlijk gaat de tijd wel snel voorbij en dat is maar goed ook. Hij heeft deze nacht ook een betere nacht gehad dan de vorige, de antibiotica zal dus wel zijn werk doen. Deze middag hebben ze wel bloed afgenomen om na te gaan of de hoeveelheid antibiotica die hij krijgt voldoende is. Blijkbaar kunnen ze dat nagaan in het bloed.
    Links; de eerste dagen. Rechts; vandaag 
    In de namiddag was ik alweer thuis en was het toch redelijk druk. Andreas heeft dinsdag zijn spuitjes gehad en heeft er nog altijd wat last van. Of misschien hebben de inentingen aanzet gegeven om iets te doen uitbreken waar hij al op zat te broeden. 3 dagen heeft hij al koorts en dat is toch lang voor van een inenting te komen. Aangezien we deze avond toch naar de dokter moesten in verband met de papieren voor de verhoogde kinderbijslag, heeft ze hem even onderzocht. Aërosollen is de boodschap en zorgen dat we zijn neusje goed spoelen zodat hij geen oorontsteking krijgt.
    Die verhoogde kinderbijslag is nog zoiets... Onze oudste zoon (Yari) is met een zuurstoftekort geboren heeft nu een algemene ontwikkelingsachterstand. Hij volgt nu les in het buitengewoon onderwijs type 1 en heeft door zijn problematiek recht op verhoogde kinderbijslag. Enkele jaren geleden hebben we dat voor de eerste keer aangevraagd, maar dat wordt regelmatig herzien. Weer al die paperassen invullen voor een bepaalde datum en dus ook weer een geloop van hier naar ginder om al die documenten op tijd in handen te krijgen. Als je niet op tijd bent, wordt je gewoon niet uitgenodigd door de controlerend geneesheer en heb je dus geen recht meer op die verhoogde kinderbijslag. Ze zijn daar heel streng in! Dat komt er nu dus ook nog eens bij, maar we verdelen onze taken goed. Ik hou me vooral met Daan en de andere kindjes bezig en mijn man volgt die zaken en al de andere paperassen op. En zo lukt het ons wel om alles te rooien. Laatst zei iemand me nog dat ik ook mijn grenzen verleg, maar soms heb je gewoon de keuze niet en moet je het pad wel volgen dat het leven je biedt.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    27-02-2010
    Knap manneke!
    't is een heel mooi kindje!

    Goh 5 weken, toen mocht ons Gitte mee naar huis (2.2 kg) en ik vond dat al zoooo lang.

    Chapeau dat jullie het allemaal gecombineerd krijgen!

    groetjes!

    27-02-2010 om 10:41 geschreven door Vinke


    26-02-2010
    Dag Debora
    Hey , wat doet Daantje het goed zeg. Het is een sterk ventje. Ik ben echt blij dat het de goede kant uit gaat. Mijn hoed af hoe jullie alles geregeld krijgen.
    veel groetjes van je collega Els xxx

    26-02-2010 om 22:32 geschreven door Els Vermaelen




    Archief per jaar
  • 2018
  • 2012
  • 2011
  • 2010

    Categorieën
  • Familie (1)
  • Sport (0)

  • Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • Yari in Remcoland
  • camping frankrijk
  • Vlaamse Vereniging voor Ouders van Couveusekinderen
  • alles voor je taarten en gebakjes
  • camping Italië 2010
  • camping Italië 2011

  • E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs