Ik ben Bo en deze blog is opgestart toen ik platte rust kreeg voorgeschreven tijdens mijn zwangerschap op 19 januari 2010. Twee dagen later, op 27 weken zwangerschap, is mijn vierde kindje 'Daan' geboren. Mijn blog is sindsdien mijn uitlaatklep om mijn verhaal en gevoelens kwijt te kunnen. Na deze hectische periode is deze blog verandert in het wel en wee van onze familie. 
Inhoud blog
  • Weekje Ardennen Robertville
  • Andreas 3 jaar
  • Bloed prikken
  • nog enkele foto's van Daantje zijn verjaardag
  • tijd...
    Zoeken in blog

    Boke met choco

    21-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Die bewuste nacht (21/01/2010)
    *zucht* waar zal ik beginnen?
    Gisterenavond vanaf zo'n 22u50 merkte ik dat ik weer wat vocht verloor. En dit terwijl ik volledig plat lag. Ik voelde een druk op mijn blaas en bij het aansteken van het licht, kon ik al zien dat ik redelijk wat bloed verloren had. Ik heb onmiddellijk op mijn belletje geduwd voor de verpleging. Haar gezicht toen ze het bloed zag, zei al genoeg. Dit was niet goed. Ze heeft me direct aan de monitor gelegd en ondertussen mijn gynaecoloog opgebeld. Deze stond nog geen kwartier later op de kamer met het nieuws dat ik naar het UZ Leuven getransfereerd moest worden. Ze wist toen ook nog niet te zeggen wat het probleem was, maar echt gerust was ze er niet op. Terwijl een andere verpleegster mijn valies aan het pakken was, kon ik naar mijn man bellen. Al snikkend aan de telefoon kon ik hem uitleggen dat ik naar het UZ werd over gebracht. Hij op zijn beurt moest natuurlijk wachten tot oma en opa in Diest waren voor hij richting Leuven kon vertrekken. Rond 23u30 zal ik in de ambulance gelegen hebben richting UZ. In de ambulance zelf vertelde mijn gynaecoloog me dat ze waarschijnlijk onze baby gingen laten komen met een keizersnede. Maar wat was er nu juist aan de hand? Ons baby'tje is nog te klein om nu al geboren te worden. Ik ben pas 27 weken en 1dag zwanger! Dit hoort niet zo te gaan. In het UZ aangekomen stonden ze me al op te wachten met zo'n 6 personen. Bij een snelle echo die ze gedaan hebben, konden ze zien dat mijn moederkoek los gekomen was. Er zat dus spoed achter. Mijn man was nog nergens te bespeuren en daar lig je dan alleen als vrouw. Ik heb toen echt gebeden dat ik een sprong in de tijd kon maken. Ik wou dit zo snel mogelijk achter de rug. Mijn man langs zijn kant, kwam binnen in het UZ en werd direct in een schort geheven en er werd hem een monddoekje omgedaan. Dit had hij helemaal niet zien aankomen. We wisten beiden niet wat we konden verwachten.
    De keizersnede is goed verlopen en ons kereltje heeft zich zelfs laten horen. Natuurlijk werd hij direct meegenomen voor de verdere verzorging. Ze zijn daarna nog redelijk lang aan mij bezig geweest, maar eens dichtgeniet kon ik terug naar de verloskamer. Blijkbaar hadden we niet veel langer moeten wachten. Onze baby had al wat bloed gedronken en ik was redelijk veel bloed kwijt. Ik had moeite om me wakker te houden, maar je weet dat het moet. Ik heb in totaal 3 zakjes bloed bij gekregen en 3 zakjes plasma. Na deze transfusie hebben ze terug bloed geprikt om de stolling na te gaan. Ze hebben toch besloten om nog bloedplaatjes te geven voor de stolling.
    Nu zit ik hier te typen terwijl ons klein bazeke aan het vechten is tegen die grote wereld die zo vroeg op hem is afgekomen. De betekenis van zijn naam is vrij toepasselijk. We hebben hem de naam Daan gegeven en als ik de betekenis ga opzoeken krijg ik de volgende zin: "Mijn rechter is God".
    Daan is geboren op 21/01/2010 en weegt 980gram. We houden de moed erin en bekijken zijn vooruitgang van dag tot dag. Benieuwd wat morgen ons zal brengen.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (7)

    22-01-2010
    Het komt goed!
    Ik vind het zo erg voor jullie maar Daan zal langzaam maar zeker een groot, gezond kereltje worden.
    Met al jullie liefde en toewijding komt het allemaal goed. Veel sterkte!

    22-01-2010 om 15:45 geschreven door Els


    Ongelooflijk veel sterkte!
    Ongelooflijk veel sterkte!
    We duimen hier vollop dat kleine Daan mag groeien en bloeien!

    Inneke

    22-01-2010 om 13:22 geschreven door Inneke


    Héél veel moed!
    Ook ik ken jullie niet maar toch wil ik jullie proficiat wensen met de geboorte van Daan!
    Ik wens jullie héél veel sterkte en moed bij deze moeilijke start en hoop mee voor jullie dat alles goed komt.

    Vele groetjes en dikke knuffel van hieruit!

    22-01-2010 om 08:24 geschreven door Valerie


    Daantje
    Ik wens jullie veel moed in deze periode !
    Daan is een prachtige naam echt een naam voor een kleine vechter !

    22-01-2010 om 06:39 geschreven door Nele


    21-01-2010
    't moet
    God MOET een rechtvaardige rechter zijn!
    Daan heeft al zo goed gevochten en elk uur is een gewonnen uur dat hij sterker wordt.
    Met onze 4 duimen omhoog en onze gedachten zijn we bij jullie allemaal.
    Zijn start is wat moeilijker en zijn koers zal wat langer duren maar "e vechterke" komt er heus wel!!
    Mina & Kriske

    21-01-2010 om 21:11 geschreven door Mina


    hou vol
    hallo,
    ik ken jullie helemaal niet maar ik leef enorm mee met jullie. Blijkbaar is alles heel snel gegaan. Ik hoop dat Daantje een vechterke zal zijn. Verlies de moed niet ook al zal het in de komende periode heel zwaar zijn. Jullie hebben nog 3 andere pagadders om er ook voor hen te zijn hé.
    Het allerbeste aan jullie allemaal

    21-01-2010 om 20:58 geschreven door sabrine


    Sterkte
    Dat God een rechtvaardige rechter mag zijn! Ik hoop dat Daan een echte vechter is en niet teveel moet afzien...

    Veel succes en moed Debora! 't zal een lange weg zijn voor jullie allen. Hopelijk vinden jullie veel steun en vriendschap in deze moeilijke tijden.

    Ik duim!!!

    21-01-2010 om 20:58 geschreven door Vinke




    Archief per jaar
  • 2018
  • 2012
  • 2011
  • 2010

    Categorieën
  • Familie (1)
  • Sport (0)

  • Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • Yari in Remcoland
  • camping frankrijk
  • Vlaamse Vereniging voor Ouders van Couveusekinderen
  • alles voor je taarten en gebakjes
  • camping Italië 2010
  • camping Italië 2011

  • E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs