Ik ben Bo en deze blog is opgestart toen ik platte rust kreeg voorgeschreven tijdens mijn zwangerschap op 19 januari 2010. Twee dagen later, op 27 weken zwangerschap, is mijn vierde kindje 'Daan' geboren. Mijn blog is sindsdien mijn uitlaatklep om mijn verhaal en gevoelens kwijt te kunnen. Na deze hectische periode is deze blog verandert in het wel en wee van onze familie. 
Inhoud blog
  • Weekje Ardennen Robertville
  • Andreas 3 jaar
  • Bloed prikken
  • nog enkele foto's van Daantje zijn verjaardag
  • tijd...
    Zoeken in blog

    Boke met choco

    19-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pasen bij oma en opa
    Oma en opa vis vertrekken volgende week op vakantie en daarom zijn we de pasen van de kindjes afgelopen zondag gaan halen. Na de kappersbeurt van zaterdag hadden ikzelf en de twee jongsten weer een fris kopke. Klaar om van het mooie weer te genieten... Die dag had ik ook al een dessert gemaakt als verrassing voor oma en opa en dus had ik hen ook niets laten weten.
    Van 's morgens vroeg stonden de kinderen al te popelen om te vertrekken. Als ze zich dan moeten klaarmaken, hoef ik het geen twee keer te vragen. Dan zijn ze zelfs rapper klaar dan de mama en papa zelf. Bij het toekomen bij oma en opa konden ze niet wachten om naar de deur te rennen. Maar iets of wat teleurgesteld dat er niets aan de deur lag, belden ze toch aan. Misschien vinden ze binnen wel wat ze zoeken? Neen hoor, ook binnen was de Paashaas niet gepasseerd. Maar onze kindjes zijn niet zo dom hoor, ze liepen al gauw door de keuken naar de achterdeur en daar lag al dat lekkers al te lonken. Grote paaseitjes, kleine paaseitjes, groene, blauwe en gele, met verrassing en zonder verrassing,... Kortom genoeg om weer een ganse maand chocolade te eten :-) Ook de cadeautjes werden gesmaakt door al de kindjes en direct uitgetest.
    Oma zag mij al aankomen met mijn grote taartdoos en zei direct dat ik beter iets had laten weten. Ze had zelf ook al een taart gaan halen bij de bakker. Geen probleem, dan eet ik wel wat meer stukken!
    Na de dutjes van de kindjes zijn we nog een wandeling gaan doen terwijl opa en de papa naar de koers bleven kijken. Een goed uur later werd het dan toch eens tijd om terug huiswaarts te keren. Zo goed als thuis werd al snel duidelijk dat we toch nog iets vergeten waren bij oma en opa. Neen, niet de speelgoedjes of de eitjes (het belangrijkste laden we altijd als eerste in), ook niet één van de kinderen en ook niet de overschot van de taart, maar wel onze sleutel... Dus konden we weer terug naar Holsbeek om mijn handtas MET sleutels te gaan afhalen. Op dat moment zo vermoeiend, maar nu kunnen we er eens goed om lachen en zal het (hopelijk) geen tweede keer meer voorvallen.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per jaar
  • 2018
  • 2012
  • 2011
  • 2010

    Categorieën
  • Familie (1)
  • Sport (0)

  • Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Mijn favorieten
  • Yari in Remcoland
  • camping frankrijk
  • Vlaamse Vereniging voor Ouders van Couveusekinderen
  • alles voor je taarten en gebakjes
  • camping Italië 2010
  • camping Italië 2011

  • E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs