Burgemeester tandem estafette Oostende
Aan het Provinciedomein Raversijde, Nieuwpoortsesteenweg om 14 uur startte de tandem estafette in Oostende . Burgemeester Jean Vandecasteele neemt de fiets over van burgemeester Michel Landuyt van Middelkerke en fietst dan de Kust-variante van de Vlaanderen Fietsroute tot het grondgebied Bredene waar de Burgemeester van Bredene op de fietsbrug N9, de fiets zal overnemen. Ze rijden mee met het vrolijke duo Nicole en Ingrid bekend van het VRT programma '1000 zonnen' waar ze 3 maanden lang voor gewerkt hebben en elke week Vlaamse fietsroutes verkenden met honderden sportievelingen in hun fietswiel.
Straffe madammen ook, die Nicole en Ingrid. Ze fietsten zes jaar lang de wereld rond en komen op woensdag 23 juni 2010 terug thuis. Via Poperinge fietsen ze langs de Vlaanderen Fietsroute naar Antwerpen. Op hun traject laten ze zich begeleiden door de respectieve burgemeesters via een tandem-estafette. Burgemeester Vandecasteele staat al te poppelen om zijn tanden in de tandem te zetten.
Ik was erbij en keek ernaar.. vanop mijn mobielscooterke.

De start was aan de vestiging Walraeve op het provinciaal domein.

Nog even de boel nazien...


Hoger dan gedacht ;-)

Hier geeft de middelkerkse burgemeester het roer over aan Jean vandecasteele, ons aller burgervader, onder het goedkeurend oog van Nicole en Ingrid, de globetrotters.

En daar gaan ze dan, richting Bredene.





In het begin had hij er geen goed oog in, maar hier heeft onze Jean het al onder de knie.


De motards leiden alles in goede banen, het waren nog oude vrienden ook.


|