U11 provinciaal OG Vorselaar
U11 prov. OGV
Foto
agenda

Data van wedstrijden en trainingen

Inhoud blog
  • Uitslagen Pélé testen + trukje
  • Training
  • Trainingsschema - wijziging
  • Trainingsschema U11 eindejaarsperiode
  • wedstrijdwijziging
    Zoeken in blog

    07-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training do 08/11/2012
    Beste spelers,

    In bijlage vinden jullie de training die vooral verder aandacht heeft voor snelle combinatie in oefeningen en wedstrijdvormen + trainen op standaardsituaties (hoekschoppen + vrije trap).

    Tot morgen

    gert

    Bijlagen:
    Training 28 provU11 08-11-2012.docx (71.8 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-11-2012, 21:19 geschreven door gert geens  
    05-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Internationaal Tornooi
    Om al te sparen voor het tornooi in Duitsland kunt u gebruik maken van de volgende gegevens:

    M. Siepman
    Iban: BE43035839492201
    BBAN: 035-8394922-01
    BIC-code: GEBABEBB

    Als u geldt overmaakt krijgt u van mij een overzicht van het 'gespaarde' geld, zodat u kan bijhouden hoever u staat.

    Het totaalbedrag dat nodig is laten we u zo snel als mogelijk weten; wij weten dat ook pas als we officieel zijn ingeschreven.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    05-11-2012, 19:40 geschreven door Bram Willems  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag + training dinsdag
    Speler,

    We speelden in Vosselaar een zoveelste wedstrijd op rij in koude regenachtige omstandigheden. Jullie hebben echter laten zien dat je hier wel tegen kunt. In de autorit naar Vosselaar werd er door de trainers een tactisch plannetje uitgedacht omdat Daan er niet bij was en sommige spelers op andere posities hadden laten zien wat ze in hun mars hadden. Dit zorgde voor toch wat verwarring in de kleedkamers, spelers verschoten en wij hadden de indruk dat jullie hierdoor zeker niet minder geconcentreerd waren. Het waren echter wel posities die jullie in het verleden al gespeeld hadden en waar jullie bijgevolg toch de nodige ervaring had. Zo kregen we als resultaat dat Giel de plaats van Daan achterin innam en daar secuur verdedigde en goed uitvoetbalde, dat Tibault naar het centrale middenveld werd overgeheveld en daar ongeveer elke bal afgepakt heeft die de centrale middenvelders van Vosselaar aanraakten(inclusief het nodige trek, duw en in de nekkruipwerk), Matt zorgde voor heel veel gevaar en dreiging van op de flank en Jore was heel balvast en gevaarlijk voorin. De jongens die op hun nieuwe plaats speelden namen deze rollen dus goed op, het zou echter onterecht zijn om enkel met lof naar hun te strooien want we leverden in Vosselaar een knappe collectieve prestatie af!

    Met verzorgd voetbal en een goed hoog tempo deden we Vosselaar pijn. We zorgden voor vlotte combinaties en aanvallen over beide flanken. Hierbij kwam ook nog eens dat er vanachter uit goed de vrije man werd gezocht en dat er werd toegepast wat we op training vroegen(goede passen). Als we dan toch eens balverlies leden konden we rekenen op een geconcentreerd verdedigend trio die elkaar heel goed steunden door posities over te nemen en door kort bij elkaar te spelen. Wanneer ook dat niet voldoende was maakte Sebastiaan de meeste schoten van Vosselaar knap onschadelijk. We moesten ons maar één keer gewonnen geven en ook dat is een knappe prestatie.

    Volgende week moeten we tegen Westerlo. Dit zal ongetwijfeld een lastigere match worden tegen een iets sterkere tegenstander. Met de inzet, concentratie en combinaties van in Vosselaar zijn wij er echter van overtuigd dat jullie ook deze wedstrijd tot een goed einde kunnen brengen.

    Dinsdag wordt er verder getraind op passing, combinaties en een goede aanval via onze flanken en de afwerking hierbij. De training vind je in bijlage.

    Zaterdag ontving ik ook al een heleboel inschrijvingen voor Duitsland, Marcel zal de rekeningnummer hier plaatsen zodat iedereen de betaling asap in orde kan brengen. Ik ontving inschrijvingen van volgende spelers:

    Yannick Verhaert(5 personen)

    Giel(4 personen)

    Jore(2 personen)

    Thibault(4 personen)

    Ruben Moortgat (5)

    Jarrid (3)

    Update met de andere inschrijvingen volgt nog! 

    Tot morgen op de training!

    Bram

     

     

     

     

     

     

    Bijlagen:
    training 27 6 november U11 prov.docx (170 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-11-2012, 19:39 geschreven door Bram Willems  
    31-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training 31/10/2012 Passing - kaats - afwerking
    Beste spelers,

    In bijlage een vervolg op de training van gisteren. We gaan verder oefenen op passing en afwerking + oog voor snelheid in de acties.

    Tot straks
    Gert

    Bijlagen:
    Training 26 provU11 31-10-2012.docx (151.5 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    31-10-2012, 08:54 geschreven door gert geens  
    29-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijdverslag OGV - Halle + training 30/10/2012
    Beste spelers,

    Afgelopen zaterdag hebben we gespeeld tegen een sterk duelerende tegenstander. We hebben tijdens de eerste helft laten zien dat we ons niet zomaar laten wegzetten en gingen het duel aan. Aan beide kanten kwamen er kansen en via een afgeweken bal scoorde Mats de 1 - 0. Een werkpunt dat duidelijk naar voor kwam is de korte en halfkorte passing over de grond. We speelden de bal te vaak te stil in met het buitenkantje van de voet waardoor de tegenstander de kans kreeg om tussenbeide te komen. De 2de helft begonnen we scherp (positief tov de vorige wedstrijden waar dit niet het geval was) en liepen uit naar een 3 - 0 voorsprong. En toen gebeurde het: we dachten dat we reeds gewonnen hadden en lieten de tegenstander opnieuw in het spel komen. Op een korte tijd werd het 3 - 3 en we mogen nog van geluk spreken dat we de wedstrijd niet verloren! Tweede werkpunt: concentratie 50' lang!!!

    Om te oefenen op deze korte en halflange passing heb ik in de training van morgen een aantal oefeningen hierop voorzien. Wat niet op de training staat is het opstellen van een muurtje tijdens een vrije trap maar zal zeker aan bod komen tussen één van de oefeningen.

    Deze week is het training op dinsdag en woensdag om 18u.

    Tot morgen
    Gert

    Bijlagen:
    Training 25 provU11 30-10-2012.docx (139.4 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-10-2012, 20:56 geschreven door gert geens  
    26-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lotjesverkoop
    Spelers, ouders,

    Door een heleboel afzeggingen en een voorwedstrijd kunnen onze preminiemen b dit weekend geen lotjes verkopen. Ze hebben aan ons gevraagd om hen hierbij te helpen.

    Enkele spelers hadden reeds aan Dries aangegeven dat ze konden, indien er nog spelers bereid zijn om te komen helpen mag je mij dat altijd laten weten! Uiteraard zullen de preminiemen b ons ook helpen of overpakken wanneer het onze beurt is.

    Bram 

     

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    26-10-2012, 13:46 geschreven door Bram Willems  
    25-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag + training vrijdag
    Spelers,

    Met Nijlen wisten we dat we geen makkelijke loting hadden voor de Vacla beker. Dat dit een sterk team is werd al snel duidelijk in de wedstrijd. Veel beweging zonder bal en een vlotte balcirculatie. Eerste helft was OG echter zeker niet de mindere van Nijlen. We waren zeer gretig, lieten enkele mooie combinaties zien en creëerden enkele knappe kansen. De pech die wij hadden in onze afwerking had Nijlen niet. Daardoor was de ruststand 0-1. 

    Tweede helft pakken we die wel, als we zo voort doen moet die goal wel vallen, .... Dat was de teneur waarmee trainers en supporters de rust in gingen. Dat was ook het verhaal dat de trainers vertelden in de rust aan de spelers. Echter één belangrijke kanttekening werd herhaaldelijk gemaakt:  We zullen geconcentreerd moeten starten. We moeten absoluut vermijden dat de tegenstander de eerste kansen krijgt en daaruit vroeg scoort... Echter tijdens onze rust hadden beide trainers al het hachelijke gevoel dat deze boodschap niet aankwam... Spelers waren aan het spelen, geluidjes aan het maken, .... TIJDENS de uitleg van de trainers. Dit leidt tot een enorm concentratieverlies en eigenlijk wisten wij toen al hoe laat het was.... Wat bleek? 5 minuten in de 2de helft: tussenstand: 0-3. Ik heb tijdens de rust een keertje naar de spelers van Nijlen gekeken: die hebben de volledige rust geconcentreerd geluisterd en gerust... Wij niet! Dit moet er echt uit. Voetbal is een spelletje en het moet absoluut plezant blijven, maar... Als je als voetballer beter wilt worden moet je in een week minimaal 4u geconcentreerd ermee bezig zijn(2* training + 1*match). Enkel als we op training en op de wedstrijd onze concentratie behouden kunnen we wedstrijden winnen en groeien als ploeg.

    Na deze desastreuze openings-5 minuten kwamen we wel meer in het spel. We lieten nog enkele goede combinaties zien al was het vaak vrij geforceerd. Een tip in ons aanvalsspel: we moeten veel meer de flanken gebruiken om tot meer kansen te komen. Hier zal zeker aan gewerkt worden!

    De training van morgen staat in het teken van basistechniek. Goede passen, goede controles,. ...

    Tot morgen op training! De trainers hopen op training vrijdag en op de match zaterdag op een antwoord(dat betekent: een geconcentreerde leuke training en wedstrijd) vrijdag en zaterdag.

    Bram 

     

     

     

     

     

    Bijlagen:
    training 24 26 oktober U11 prov.docx (116.9 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-10-2012, 11:30 geschreven door Bram Willems  
    24-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KIDS_ID
    Spelers, ouders,

    Om de één of andere mysterieuze reden wordt er bij Vacla wedstrijden altijd gevraagd om de kids ID mee te nemen.

    Gelieve hier aan te denken!

    Trainers 

     

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-10-2012, 08:41 geschreven door Bram Willems  
    22-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training vanavond
    Spelers,

    De training van vanavond staat in het kader van kansen creëren maar zeker ook in het voorkomen van kansen voor de tegenstander.

    We besteden extra aandacht aan positiekeuze bij de verdedigers. Te vaak zagen we de voorbije wedstrijden dat er onbezonnen werd verdedigt: te snel uitlopen, centrale man voor doel die te veel ruimte krijg, verdedigende lijn speelt te ver uit elkaar... Dit is een stuk tactiek dat we onder de knie moeten krijgen.

    Tot straks

    Bram 

     

     

     

    Bijlagen:
    training 23 22 oktober U11 prov.docx (22.4 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-10-2012, 11:36 geschreven door Bram Willems  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd Arendonk + trainingen deze week
    Beste spelers,

    We hebben zaterdag tegen een heel goede ploeg gespeeld, misschien wel de beste uit onze reeks. Toch hebben we de eerste helft laten zien dat we goed kunnen voetballen. De eerste helft verliep gelijkwaardig met kans aan beide kanten. Na een paar minuten kwam Matt alleen voor de doelman, passeerde hem met een mooie beweging, trapte perfect in maar een verdediger van Arendonk ranselde de bal nog uit het doel. De kansen volgden elkaar snel op omdat er ook snel gevoetbald werd met regelmatig een vlotte combinatie waarin duidelijk een vooruitgang te zien viel. Waar we op training regelmatig op oefenen begint zijn vruchten af te werpen: vrijlopen zonder bal + kaatsbeweging soms in de vorm van 1-2. Prima gedaan. De tweede helft verliep een stuk moeilijker. Na 10' konden we het niet meer belopen en Arendonk begon elk foutje af te straffen. De doelpunten volgenden elkaar razendsnel op waardoor het uiteindelijk nog 4 - 13 werd. Na een 2 - 4 ruststand toch een beetje een te overdreven uitslag voor het wedstrijdbeeld.Wat mij erg deugd deed was de uitspraak van de trainer van de tegenstander: 'We hebben tegen een goed voetballende ploeg gespeeld, zeker in de eerste helft'.
    We blijven er verder aan werken: combinatie, duel...

    Wijziging trainingen deze week: maandag 18u
                                                            woensdag wedstrijd tegen KFC Nijlen (Vacla) 18u ( bijeenkomen om 17.15u)
                                                            vrijdag 18u

    groetjes
    Gert


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-10-2012, 07:49 geschreven door gert geens  
    18-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training vanavond + nieuwe wedstrijdkalender
    Spelers,
    In bijlage de training voor vanavond. Er zal veel aandacht besteed worden aan een vloeiende aanval in elkaar knutselen en hoe we een aanval van de tegenpartij kunnen afblokken.

    Ik heb ook onze wedstrijdkalender bijgewerkt: 
    - De wedstrijd tegen Halle van volgende week is verplaatst naar OG om 12u. Dus niet in Halle maar wel thuis om 12u, samenkomen om 11.15u(hoe het zit voor de terugwedstrijd weet ik nog niet).
    - In de kerstvakantie spelen we, net als vorig jaar, ook weer een indoortornooi op Tongerlo. Wedstrijden op kunstgras met boardings op één veldje. Super om conditie en techniek bij te schaven.

    Alles in bijlage!

    Bram 

     

     

    Bijlagen:
    Speelschema 2012 - 2013.xlsx (10.9 KB)   
    Training 22 18 oktober U11 prov.docx (167.7 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-10-2012, 00:00 geschreven door Bram Willems  
    16-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vacla beker - tripje Duitsland
    Spelers,

    De kortste weg naar Europa is den beker zeggen ze altijd... De voorbije jaren waren we hier niet succesvol in, dit jaar heb ik er alle vertrouwen in dat dat wel zal lukken!

    De eerste hindernis op deze weg is KFC Nijlen! Om deze sterke tegenstander te kloppen kunnen we wel maximaal gebruik maken van ons thuisvoordeel. De wedstrijden worden namelijk op OG gespeeld om 18u!

    Dus praktisch: OG - Nijlen voor de vacla beker in Vorselaar op woensdag 24/10. De wedstrijd start om 18u dat betekent dat wij samenkomen om 17.15u! Hopelijk is iedereen op post, indien je niet kan gelieve dit zo snel mogelijk te laten weten!

    Nog wat info over de trip naar Duitsland:

    - Het lijkt ons, en ook de organisatie, duidelijk goedkoper om met eigen vervoer te rijden.

    - Vanuit de organisatie is mij ook meegedeeld dat er geen korting gegeven wordt voor kinderen. De tip die zij gaven hiervoor: schrijf kinderen die nog slapen in een kinderbedje niet in maar neem hiervoor rechtstreeks contact op met het hotel buiten eurosportring om. Op deze manier kan je hier meer dan waarschijnlijk wel een korting verkrijgen.

    - Heeft er iemand interesse om tijdens de volgende thuiswedstrijd van het eerste elftal mee hamburgers te verkopen?

    Tot morgen op training!

    Bram

     

     

     

     

     

     

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    16-10-2012, 09:31 geschreven door Bram Willems  
    15-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd St-Dimpna + training woensdag
    Spelers,

    Op St-Dimpna toonden jullie in één wedstrijd de 2 kanten van ons spel die jullie dit seizoen al vaak getoond hebben. Voor de rust was het niet scherp genoeg, te weinig beweging, combinaties, duels, ... Eén vlotte combinatie leverde ons wel direct een doelpunt op, echter werden er te grote gaten gelaten achteraan, in het middenveld en vooraan. Trainers die eerst moeten roepen alvorens een speler terugspurt, alvorens een speler beweeg,... Dat zijn dingen die bij de preminiemen niet meer mogen. Je moet zelf ervoor zorgen dat je altijd 100 procent speelt in provinciaal voetbal anders wordt je overlopen(getuige onze 5-1 achterstand).

    De 2de helft tapten jullie uit een heel ander vaatje... Plots was er wel die wilskracht om duels te winnen, om gaten voor elkaar dicht te lopen en om medespelers te steunen. Maar nog meer: plots begonnen jullie te voetballen over de grond, zochten jullie combinaties op in plaats van altijd de lange bal naar voor te trappen. Het werd echt aangenaam om jullie aan het werk te zien, mooi verzorgd combinatievoetbal en een tomeloze inzet. Breng dit voetbal een hele wedstrijd en St-Dimpna staat niet op het scorebord!

    Zaak zal zijn om dit voetbal de komende weken een hele wedstrijd te brengen, de aandachtspunten zijn en blijven dus:

    - geconcentreerd starten aan een wedstrijd

    - duels winnen, voor elkaar door het vuur gaan, altijd 100 procent inzet tonen(trainingen en wedstrijden)

    - Maar vooral: Verzorgd combinatievoetbal over de grond waarbij er enkel een lange bal wordt getrapt indien nodig!

     We werken hieraan Woensdag op de training(dinsdag dus geen training!!!!). Naast de combinatieoefeningen zal er ook een speciaal stukje aandacht worden besteed aan verdedigen tegen een overmacht.

    Tot woensdag

    Bram 


     

     

     

     

     

     

     

    Bijlagen:
    Training 21 17 oktober U11 prov.docx (308.7 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-10-2012, 12:05 geschreven door Bram Willems  
    10-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training donderdag 11/0
    Spelers,

    De training van morgen staat in het teken van kansen creëren. Om goals te kunnen scoren moeten er uiteraard kansen komen.

    Deze creëren kan je op 2 manieren: tegenstander uitschakelen door passeeractie of tegenstander uitschakelen door combinatie en vrijlopen. Wij oefenen donderdag beiden!

    Beginnen doen we met het herhalen van de coördinatieoefeningen van vorige week + het oefenen van onze koptechniek.

    Hierna volgen het oefenen van een aantal schijnbewegingen! De filmpjes die erbij staan maken het mogelijk om thuis te oefenen. Wij vermelden dit vaak op training(oefen thuis extra!), dit zeggen we echt niet zomaar. Jongens die het in de eerste ploeg hebben gebracht(Bij OG of Barca) hebben allemaal 1 ding gemeen: zij hebben ontzettend hard thuis geoefend. Dus: oefenen! 

    Hierna ligt de nadruk op ruimte maken door vrij te lopen. We herhalen de combinatieoefening van vorige week. Daarna gaan we aan de slag met afwerkvormen waarbij de spits telkens ruimte gaat creëren door weg te lopen. Eerst voor zichzelf, daarna voor een ander.

    Hopelijk evenveel inzet als dinsdag! Zaterdag op St-Dimpna revanche pakken voor de match van vorige week kan alleen door hard te werken en kei hard te willen winnen zaterdag!

    Tot donderdag!

    Bram 

     

     

     

     
     

     

    Bijlagen:
    Training 20 11oktober U11 prov.docx (271 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-10-2012, 17:35 geschreven door Bram Willems  
    07-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd Rupel Boom + training 09/10/12
    Beste spelers,

    Zoals we vorige week jullie een proficiat moesten wensen voor jullie fantastisch samenspel, zo ontgoochelend was het afgelopen zaterdag.We zagen een veel agressievere tegenstander met inzet voor elke bal wat bij onze ploeg sterk ontbrak. We gingen niet altijd in duel, hadden soms schrik om het duel aan te gaan. Er zat ook veel te weinig beweging in de ploeg, volgens de trainers misschien ook de oorzaak van het eerste slechte weer maar daar mogen we ons niet aan laten kennen! Als echte 'venten' moeten we de volgende keer de soms minder goede omstandigheden leren trotseren!
    Kop op nu en op naar de voorbereiding van de volgende wedstrijd waar we er terug samen tegenaan gaan.

    Daarom heb ik nu dinsdag een training voorzien waar 'duel' op de eerste plaats staat en hopelijk valt er nog wat regen bij!

    Tot dinsdag

    Gert

    Bijlagen:
    Training 19 provU11 09-10-2012.docx (180.1 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-10-2012, 22:46 geschreven door gert geens  
    03-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training donderdag 4/10 + belangrijke mededelingen
    Spelers,

    In bijlage de training voor morgen. Deze staat in het kader van balbeheersing en  afwerken.

    BELANGRIJK!!

    Na de training zal er ook een infomoment voorzien worden voor de ouders en spelers met interesse en extra vragen over onze reis/trip/tornooi naar Duitsland! Alle info, cowboyverhalen, ... zullen hier bevestigd en ontkracht kunnen worden door ons organiserende comité Cool

    Dit zal doorgaan in de kantine en hoeft echt niet lang te duren!

    Zaterdag is het vriendschappelijk thuis tegen Rupel Boom! Ook bij de terugmatch is intussen een uur bepaald! De vernieuwde lijst vind je weeral in bijlage!

    hopelijk voor iedereen tot morgen!

    Bram

    Bijlagen:
    Speelschema 2012 - 2013.xlsx (10.9 KB)   
    Training 18 4oktober U11 prov.docx (89.6 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    03-10-2012, 19:40 geschreven door Bram Willems  
    01-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Match Lille - OGV + training 02/10/2012
    Beste spelers,

    EEN DIKKE PROFICIAT VOOR JULLIE ALLEMAAL!!

    We hebben afgelopen zaterdag echt wel laten zien dat we kunnen voetballen en als een ploeg op het veld staan. Wat we vorige week tijdens de trainingen oefenden werd zaterdag getoond tijdens de wedstrijd. Daar zijn wij als trainers erg fier op! Vele spelers haakten af van hun tegenstander, kwamen de bal vragen voor hun tegenstander, kaatsten de bal terug naar één van hun medespelers en speelden vervolgens in de ruimte! Dit bracht elke keer doelkansen met zich mee. Ik kan ze echt niet meer op 2 handen tellen hoeveel kansen we kregen en waar we er 2 van konden benutten. Ongeveer 60% van de wedstrijd hebben we balbezit gehad en drukten we Lille op hun helft. Zij werkten de weinige kansen wel efficiënt af waardoor we uiteindelijk met 3 - 2 verloren in de laatste minuut van de wedstrijd.

    Maar we hebben het reeds gezegd na de wedstrijd: zaterdag hebben jullie voor ons gewonnen. Als we nu deze doelkansen nog kunnen omzetten in doelpunten en ons samenspel zo kunnen behouden ben ik ervan overtuigd dat we wedstrijden gaan winnen.
    Daarom staat de training van morgen volledig in het teken van inspelen van de bal, bal komen vragen en AFWERKEN op doel.

    De netten zullen morgen moeten rammelen!

    Tot morgen

    Gert


    Bijlagen:
    Training 17 provU11 02-10-2012.docx (179.8 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-10-2012, 22:34 geschreven door gert geens  
    26-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training donderdag
    Spelers,

    De training voor morgen vind je in bijlage.

    Week na week merken we dat het verschil in tempo tussen de provinciale reeks waar we nu in spelen en de gewestelijke reeksen waar we de voorbije jaren speelden enorm groot is. Technisch kunnen wij dit perfect aan, enkel snel redeneren, snel kijken, goed vrijlopen, ... dat zijn onze werkpunten. Dit is volkomen logisch en we gaan daar ook aan werken.

    Goed vrijlopen, de juiste keuze maken en snel reageren daar gaat het in het eerste deel over.

    Daarna volgt er een stukje om te trainen wat alle grootse voetballers goed kunnen: weten naar waar je de bal kan spelen voor je hem hebt. Met andere woorden: je hebt al rondgekeken om te zien waar je ploegmaats staan voor je de bal in je voeten hebt. Eén stap sneller denken dan de tegenstander dus. Gevolgd door een gerichte controle.(De beste hierin: Xavi en voor de ouderen onder ons Zidane)

    daarna gaan we nog effe werken aan de opbouw van achteruit!

     

     

     

     

     

    Bijlagen:
    Training 16 27 september U11 prov.docx (73 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-09-2012, 21:53 geschreven door Bram Willems  
    24-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd OGV - Dessel + training 25/09/2012
    Beste spelers,

    We begonnen zaterdag heel goed aan de wedstrijd. We zaten kort op de bal en speelden met een aantal mooie driehoeken een aantal kansen bij elkaar. Spijtig dat de bal er een aantal keer niet inging en werden we verrast door een aantal tegenaanvallen van Dessel die efficiënt afwerkten. Na 15' keken we op tegen een kleine achterstand en moesten we het overwicht laten aan Dessel. Een paar van onze spelers kregen moeilijkheden met het tempo waardoor er meer ruimte in het middenveld ontstond. Deze evolutie zagen we net hetzelfde in de 2de helft: 15' goed voetbal en 10' waarin we uiteindelijk de wedstrijd verliezen. Een nederlaag van 6 - 4 is geen slecht resultaat maar we moeten blijven werken aan het tempo: sneller reageren, sneller de bal inspelen, sterker worden in duel ...

    In bijlage vinden jullie de training voor morgen.

    Tot morgen

    Gert

    Bijlagen:
    Training 15 provU11 25-09-2012.docx (245.8 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-09-2012, 21:35 geschreven door gert geens  
    20-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training vrijdag 21/09/2012
    Beste spelers,

    Als voorbereiding voor zaterdag hebben we verschillende wedstrijdvormen in de training voorzien + dueloefening.
    Tot morgen.

    Gert

    Bijlagen:
    Training 14 provU11 21-09-2012.docx (169.3 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    20-09-2012, 22:21 geschreven door gert geens  
    Archief per week
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 11/06-17/06 2012
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Dropbox

    Druk op onderstaande knop om je bestand naar mij te verzenden.

    forum
  • leuke bewegingen met filmpjes
  • Websites met oefenstof voor de voetballers

    Hier kunnen wedstrijen, activiteiten, ... besproken worden


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs