Spelers,
Van mij en Patrick een zeer dikke proficiat voor jullie wedstrijd van zaterdag. Jullie hebben getoond wat jullie kunnen. Spijtig dat er op het laatste nogal knullig gelijk werd gemaakt maar ook dat is een leermoment. Rust bewaren ondanks druk van de tegenstander en niet panikeren! Maar laat dat geen schaduw werpen over jullie wedstrijd!!!! Knappe combinaties. We hadden Westerlo helemaal kunnen afmaken als we onze kansen hadden benut, spijtig genoeg besliste de plaatselijke Thibault Courtois hier anders over!
De training voor vanavond staat in bijlage. We gaan werken aan onze opbouw van achteruit en ook aan het afwerken van doelkansen.
Morgen match voor de Vacla: VERGEET UW PASJES NIET!!!!!
Zaterdag match op Antonia: volgens mij hebben we daartegen nog iets recht te zetten, niet? Geloof er maar in dat we daar punten kunnen pakken! Geen schrik om op het veld te gaan en kei hard knokken voor elke bal! Daar word je een betere voetballer van!
Greetz
Bram
Bijlagen: 19 november opbouw van achteruit.docx (19.1 KB)
|