Inhoud blog
  • Disneyland enzo
  • Been a long time
  • People.
  • Positive things
  • The spoon theory - what's in a name...
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    My dark passenger
    Chronically ill but fabulous.
    25-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Positive things
    Positief denken en regelmatig stilstaan bij de dingen die je blij maken is voor iedereen belangrijk, maar zeker als je chronisch ziek bent. "Een gezonde geest in een gezond lichaam" gaat misschien niet helemaal op voor mij, maar ik ben volledig akkoord dat je ingesteldheid, je coping, de manier waarop je in het leven staat een effect heeft op je lichamelijke toestand. Positief in het leven staan als je gezondheid niet mee wil is natuurlijk niet evident. Het lukt mij zeker ook niet elke dag even goed om positief te blijven. Wees gerust, ik heb heel wat strontdagen waarin ik mezelf even laat gaan. Maar het belangrijkste is dat je die negatieve spiraal op tijd weer doorbreekt.
    Omdat ik merk dat ik de laatste tijd merk dat ik weer vaker eens doemdenk of dipjes heb, heb ik besloten om elke week minstens twee dingen op te noemen die me de voorbije week blij gemaakt hebben, aan het lachen brachtten, of een goed gevoel gaven.

    Dus hier gaan we voor afgelopen week. Ondanks de slechte gezondheid in de afgelopen dagen toch dingen gevonden:

    - positief moment 1: zaterdag gezellig kletsen  en zeveren en me gewoon op mijn gemak voelen met de Leeloo'ers, en heel veel knuffels van mijn metehond.
    - positief moment 2: zondag mij eindelijk wat beter voelen en samen met mijn vent langs de kermis slenteren en lekker vettig eten

    Voila 🙃


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 27/06-03/07 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs