Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    02-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bart Brentjens Challenge
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De Bart Brentjens Challenge wordt op zondag 13 oktober  voor de 9 de keer georganiseerd. 
    De Challenge kent in de persoon van voormalig Olympisch Kampioen Bart Brentjens een naamgever en ambassadeur waar de organisatie trots op is. Samen met ervaren mountainbikers uit het Limburgse heuvelland bouwt Bart ieder jaar aan een uitdagend parcours. Dat de Bart Brentjens Challenge hoog staat aangeschreven binnen de Benelux wordt bewezen met het feit dat de Challenge de afgelopen jaren meerdere malen is verreden als zowel Nederlands als Belgisch Kampioenschap. 

    Met start en finish in het Limburgse Eijsden en een parcours door het Zuid-Limburgse heuvellandschap staat de Challenge bekend als de mooiste en meest uitdagende mountainbiketocht van Nederland en misschien wel van de Benelux. De wedstrijdrijders rijden ook dit jaar weer om het KNWU Nederlands Kampioenschap Mountainbike Marathon over een parcours van 100 kilometer. Het betreft een open Kampioenschap, dus deelname voor niet-Nederlanders is zeker mogelijk!

    50 km = 650 hoogtemeters en ca. 9 klimmen
    75 km = 1050 hoogtemeters en ca. 19 klimmen
    105 km = 1800 hoogtemeters en ca. 29 klimmen


    http://www.bartbrentjens-challenge.com/index.php?pageId=1

    Categorie:Marathon
    30-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. ISLETA BIKE
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Onder de 250 deelnemers aan de 3 uren MTB wedstrijd in La Isleta ( Las Palmas)  vonden we Danny Flies ( Free Motion) 
    Het startschot voor de 3 u  werd gegeven door  militairen door middel van een kanonschot .
    Danny Flies schoot als een kanonbal uit de startblokken en finishte na 70 km als 2 de algemeen en 1ste in zijn categorie M3. 

    top 3
    1  VERA JOSE JAVIER  CLUB CICLISTA INGEBIKE 
    2  FLIES DANNY  FREE MOTION- ADRENALINE 
    3  OJEDA GERARDO LA CUEVITA C.C.




    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gimondi bike voor Leonardo Paez
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Leonardo Paez bezorgde zijn teambaas Felice Gimondi een prachtig verjaardagsgeschenk.
    De Colombiaanse TX Active Bianchi biker won de 13 de Gimondi Bike in het Noord Italiaanse Iseo. Na 40km en 1u21:50 zegevierde Paez voor Cristian Cominelli  en Juri Ragnoli. 
    Ondanks een valpartij  eindigde de Italiaanse marathon kampioen Tony Longo op de vierde plaats. De Zwitser Martin Gujan eindigde op 6.
    De Oostenrijker Alexander Gehbauer en wereldkampioen  Gerhard Kerschbaumer sloten de marathon op 17 en 28 af.

    " Het is mooi om hier voor de 10 de keer te winnen en de zege op te dragen aan Felice Gimondi en dat net nu hij 71 jaar wordt. Ik voelde me heel de wedstrijd sterk en kon weg geraken op de laatste klim. " zei Paez.


    top 6
    1 PAEZ  LEONARDO 1:21:50
    2 COMINELLI CRISTIAN 1:22:13
    3 RAGNOLI JURI 1:22:14
    4 LONGO TONY 1:22:24
    5 FERRARO DAMIANO 1:23:01
    6      GUJAN MARTIN 1:23:17






    Categorie:Marathon
    28-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Langkawie MTB MARATHON SERIE 2013
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    In Langkawie ( Maleisie) werd een manche van de UCI Marathon serie gereden.
    Bij de dames ging de zege naar de Duitse Adelheid Morath. De bikester van het Haibike team klopte de Zuid Afrikaanse Mariske Strauss en de Hongaarse Eszter Dosa .

    Bij de heren bevestigde de Fransman Thomas Dietsch.
    Na het behalen van de Franse marathon titel in La Forestiere ging de Bulls biker na 71 km en 4u40 wedstrijd met de zege aan de haal.

    Het begin van de wedstrijd werd bepaald door de Fransen Maxime Marotte, Stephane Tempier en Thomas Dietsch.
    Na 1u30 moesten de 2 cross country bikers afhaken en ging  Thomas Dietsch solo  naar de meet.
    De Iranees Mardani Parviz werd verdienstelijk tweede voor de Duitser Steffen Thum ( Ultra Sports Rose).

    Bram Rood, de Nederlandse Kona biker moest na 3 lekke banden vrede nemen met de vijfde plaats.





    Categorie:Marathon
    25-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Raid d' Englebert
    uitslagen van de chrono in Harveng:

    https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AnWvOAYfo7E2dGtmbTJ2UWwyVFZEWTR3N2g0UnVGbHc&output=html

    Categorie:Marathon
    24-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.IRON BIKE Race
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    IRON RACE in  EINSIEDELN voor Lukas Buchli

    Voor de derde keer heeft Lukas Buchli  in Zwitserland de Iron Bike race gewonnen. Florian Vogel moest met pech opgeven. De Scott Swisspower biker was naar Eindsiedeln gekomen om voor eigen volk  zijn tegenvallend seizoen wat meer glans bij te zetten, maar  een lekke band besliste daar anders over.
    Tot op 75 km zag het er nochtans goed uit voor  de 31 jarige Vogel . 

    Met 3 minuten voorsprong had hij de Spirstock , met zijn 1771 m het hoogste punt van de 101 km lange omloop, bereikt. 
    In de afdaling reed hij achter lek en werd door Lukas Buchli ingehaald.  Op de Ibergeregg  werd Vogel  ook nog voorbijgereden door Thomas Stoll.Omdat hij niet over een reserve wiel kon beschikken , moest hij opgeven.
    Zo won Buchli na 2009 en 2012 voor de derde keer de Iron Bike Race en verzekerde zich daarmee van de derde plaats  in de iXS Swiss Bike classic. Het eindklassement van de Zwitserse marathon reeks werd gewonnen door Specialized biker Christoph Sauser, voor Bulls biker Urs Huber.
    De tweede plaats was voor Thomas Stoll, terwijl Jérémy Huguenin in de spurt de derde plaats van Philipp Gerber afsnoepte.

    Bij de vrouwen won  de Zwitserse Milena Landtwing (Topeak Ergon) het voor de Duitse Hielke Elferink en Cornelia Hug.
    Ariane Kleinhans won het eindklassement in de iXS marathon  reeks voor Milena Landtwing en Cornelia Hug. 


    Heren (101 km) 
    1. Lukas Buchli  4:19:44. 
    2. Thomas Stoll + 3:55.
    3. Jérémy Huguenin +7:23. 
    4. Philipp Gerber + 7:25. 
    5. Damian Perrin +  9:14. 


    Categorie:Marathon
    23-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Raid d' Englebert
    Enkele weken geleden werd beslist dat de Raid d'Englebert het decor zou vormen voor het Waals kampioenschap MTB marathon. De fiets op op autoloze zondag dus! De streek rond Mons is niet uitgesproken heuvelachtig. Over 80 kilometer moesten ongeveer 1000 hoogtemeters overwonnen worden. 
    Het werd een succes voor Michiel Van Aelbroeck en Alice Pirard.

    " De meest uitdagende passages waren deze over de mijnterrils. Ik was goed weg en na enkele kilometers volgden al enkele stroken vals plat tussen de velden in de wind. Een tiental kilometer verder schoten we vooraan nog met vier over: een Merida-Wallonie duo met Brice Scholtes en Sébastien Carabin en een WMTB duo met Jan-Frederik Finoulst en ikzelf. Jan-Frederik reed erg sterk, maar moest ons jammer genoeg laten rijden omdat hij een leegloper had. Vooraan bleven we met drie over en de achtervolgers zaten erg ver. Sébastien wilde Brice graag de Waalse titel gunnen. We spraken af om samen te werken en de podium plaatsen te verdelen. Niet zo veel later liep het echter fout, Brice kreeg problemen met de versnellingen en hij moest meermaals van de fiets. Sébastien en ikzelf wachtten hem op, maar dit kostte veel tijd. De achtervolgers kwamen echter nog niet in de buurt en dus maakten we ons weinig zorgen. 
    Na 3u10' kwamen we wiel aan wiel over de finish. Ik pakte de zege, Brice werd tweede en pakte zo zijn eerste Waalse titel bij de elites. Sébastien finishte op drie. Kenneth Coomans finishte een tweetal minuten later op vier. Even later finishten Julien Delaet (FunA) en Alexis Matthys (Masters), zij pakten beide de Waalse titel in hun categorie. Alice finishte als eerste vrouw voor Marie-Hélène Badon en WMTB-bikester Els De Clercq. Alice pakte zo haar derde Waalse MTB marathon titel.

    Het seizoen loopt op zijn einde, maar met de Roc d'Azur staat er midden oktober nog een prachtige afsluiter op het programma." besluit Gentenaar Michiel Van Aelbtroeck.






    Categorie:Marathon
    22-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Raid d' Englebert
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    In Harveng nabij Mons werd het Waals marathon kampioeschap gereden.
    De 80 km was een kolfje naar de hand van Gentenaar Michiel Van Aelbroeck, hij haalde het voor Brice Scholtes en Sebastien Carabin,de vluchters van dienst.
    Trek KMC biker Kenneth Coomans zat 50 km in een achtervolgend  groepje van 8 man, dat reed voor de vierde plaats. De jonge biker uit Schaffen kon daaruit wegrijden en reed  30 km solo. Hij  mooi 4 de en zegevierde bij de juniores. 

    De Waalse marathon titel  bij de eliten ging naar Brice Scholtes. Sebastien Carabin werd tweede voor Gunter Willems.
    Julien Delaet pakte de titel in de Fun, Jeremy Dubois bij de juniores en Alexis Matthijs kreeg de trui bij de masters.
    Bij de dames ging de zege en de trui naar Alice Pirard ; de Waaslandse  Els De Clercq vervolledigde het podium .

    uitslag :

    1. Michiel Van Aelbroeck
    2. Brice Scholtes
    3. Sebastien Carabin
    4. Kenneth Coomans
    5. Alexis Matthijs
    7. Julien Delaet
    8. Gunter Willems
    9. Wesley Luca

    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tony Longo haalt marathon titel binnen
    Tx Active Bianchi biker Tony Longo heeft de Italiaanse marathon titel op zak.
    Op Sicilie zegevierde hij in de Etna Marathon en ging Juri Ragnoli en Damiano Ferraro vooraf.

    Bij de dames ging het goud naar Elena Gaddoni  van het FRM Factory Racing Team, het team van Miguel Martinez.




    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thomas Dietsch Frans marathon kampioen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De  Fransman Thomas Dietsch heeft  La Forestiere gewonnen en kroonde zich daarmee opnieuw tot Frans marathon kampioen .
    De 39 jarige Bulls biker won de 100 km met 2020 hm in het Jura gebergte en pakte zijn zesde marathon titel.

    Categorie:Marathon
    19-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Les Boucles d'Hollange 2013 Delphine Brits
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Na winst  in de RG 70Km, nu ook de winst in Hollange voor Delphine Brits.
    Zondag kon de dame van het Fuji Medista team nog één enkele keer knallen in de chrono van Hollange. 

    " Ik had vooraf van de organisatie een VIP pass gekregen om gratis deel te nemen aan deze chrono.  Deze had ik te danken aan mijn overwinning bij de dames vorig jaar, eveneens op de 65 km." zegt de dame uit Overijse.
    " De afgelopen dagen had het geregend maar toch was de bandenkeuze was snel gemaakt, we gingen starten met onze Rubena Scylla banden, die ons wederom niet teleur zouden stellen, bleek achteraf. 
    Het parcours lag er al bij al goed berijdbaar bij, een voordeel van deze streek die nogal een steenachtige ondergrond heeft.  Een paar sompig en glibberige stukken waren natuurlijk wel onvermijdelijk. 
    Ik heb de eerste kilometers samen met Raf gereden en na een 20-tal km mijn weg alleen verder gezet, van dan af meestal moederziel alleen gereden tot het laatste stuk waar er terug meer bikers van alle afstanden zich op het parcours bevonden.  Onderweg was ik slechts één enkele  dame voorbij gereden, maar voor de rest had ik geen zicht op de rest van de dames in het deelnemersveld.  Tijdens een groepsstart heb je ongeveer altijd wel een idee in welke positie je op dat moment  rijdt, nu moet je  steeds een goed tempo proberen aan te houden wat niet altijd makkelijk is als je helemaal alleen op pad bent zonder een richtpunt voor je uit. 
    Het parcours zelf, daar werden we verwend met mooie stukken, een echt Ardennen parcours met riviertjes die we moesten doorkruisen, schuin lopende padjes, singletracks, lange & steile  klimmen en  steeds gevolgd door redelijk snelle afdalingen.  Soms waren de klimmen zo steil dat er naast de FUJI-bike gestapt moest worden en dan nog was het niet makkelijk om deze  naar boven te duwen, op sommige plaatsen werden het ons wel makkelijker gemaakt door een stenen trapje. 
    Technisch had dit parcours ook zeker wat te bieden... Zo blijft er mij vooral de kronkelende afdaling met zeer scherpe bochten bij en de schuin lopende singletrack met niveau verschillen langs een steile bergflank.  Op het einde kregen we als afsluiter de gekende afdaling naar de finish maar deze goed kunnen afdalen met de geur van de worsten aan de finish die opsteeg langs de flank. 
    Na de finish was het dan ook steeds afwachten welke dames er nog over de streep zouden komen en in welke tijd.  Het blijft uiteindelijk tot aan de prijsuitreiking wachten om 100% zeker te zijn.  Maar rond 15u30 werd ik door de speaker als 1ste dame op het podium gevraagd.  Hiermee was is natuurlijk zeer blij en zo heb ik mijn winnaresplaats van vorig jaar met succes kunnen verdedigen.  
    Teamie Sara Van Peer werd mooi 2de en zo was het weer FUJI MEDISTA GIRL POWER.  
    Ook Raf  Vanputte zette een knappe tijd neer en eindigde als 34ste, zeer verdiend na vorige week in Bouillon niet in de uitslagen terug te vinden te zijn geweest  en slechts een 5 tal minuten na mij over de finish gekomen te zijn. " aldus Delphine Brits.


    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boucles de Hollange
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Vorige zondag  werd de 9 de Boucles de Hollange  afgewerkt .
    De chrono van 90 km werd gewonnen door Thomas Baisir , de 65 km door Gunther Willems.

    Wegens tijdgebrek koos Ken Van den Bulke (Cycle Passion Borgloon)  voor de 65 km  ipv  van de 90 km , die hij  al 2 keer gewonnen had. 

    " Samen met Tom Schepers startte ik  niet te hard,  helaas wou zijn ketting niet meewerken en moest ik verder. " zei  Ken VDB.

    " Het parcours was serieus veranderd ten opzichte van vorig jaar . Het wisselde heel mooi af: snel stuk asfalt, smal paadje naast een rivier, klimmen. In het bos, haarspeldbochtjes op en af etc, maw : echt leuk!
    Goed halverwege kwam er randanimatie uit onverwachte hoek :  ik rij op een asfaltbaantje tussen 2 bossen en hoor een dof hoefgetrappel in het bos , plots gevolgd door zo een groot hert met gewei dat over de baan schiet en in het andere bos verdwijnt! Waauw: een schitterend beest!
    Na 58 km  rij ik lek ; ' t wil dit jaar precies niet lukken! Ik verlies hier 6 min  en de overwinning. Uiteindelijk werd ik nog 3 de.
    Maar toch kijk ik terug op een zeer geslaagde,  knappe en zonnige rit . En dat hert mocht er ook zijn !"aldus de vice Belgische marathon kampioen (Fun) .

    volledige uitslagen :

    http://www.hollangevtt.be/index_vtt.html

    Categorie:Marathon
    17-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VulkanBike- Eifel marathon Daun
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Hans Planckaert, 2de master 2 op de ultra-afstand in de VulkanBike- Eifel marathon.

    Net zoals vele Belgen was  het Smart  Cycling Team naar Daun afgezakt voor de VulkanBike. De voertaal onder de bikers was dan ook Vlaams of Nederlands.
    Tom De Groote , Bert Luca en Hans Planckaert  kozen ze voor de 100 km.
    Zaterdagmorgen : D-dag.  De nacht ervoor had het wat geregend en het bleef regenen .
    Met iets meer dan 300 bikers gingen ze van start. De mannen van het Smart Cycling team zaten in de grote kopgroep.
    Na 10 km brak het peloton, Bert Luca en Tom De Groote zaten in het eerste deel van de meute, Hans Planckaert volgde in een kleiner groepje.

    Planckaert : 

    " Ik zat  met een man of 6 in een groepje,waaronder Jan Gettemans (een heel taaie klant) en Leander Hamerlink. Na het eerste uur, met een gemiddelde van iets van 26-257 km/u.begon het tempo wat te zakken.  We kregen nu wat meer hellingen.  Ik probeerde lichtjes wat forsing te voeren en daardoor moesten er enkele bikers de rol lossen van ons groepje.
    Bijna halfweg de Ultra, kreeg ik plots Tom in het vizier,hij had problemen en moest even voet aan de grond zetten.  Jammer!!
    En hij was trouwens niet de enige, velen hadden lekke banden, of breuk aan hun mtb.
    Nu en dan kregen we nog een regenvlaag over onze helm, aangenaam is anders.  We doorkruisten het ene na het andere (schotter)paadje. Gelukkig was het niet al teveel blubber, voor de Continental X-King belangen geen probleem.  Bij één van de afdalingen probeerde Jan Gettemans, de boel wat uit elkaar te ranselen.  Ik moest mijn Rotwild tot het uiterste dwingen, om de kloof niet al te groot te laten worden. Teammaat  Bert  Luca had ondertussen ook al te kampen gehad, met een lekke band.  Dju toch.  Ik zag hem nog net voor me uitrijden.  Op een van de heel steile hellingen besloot ik om mijn duivels te ontbinden.  Ik moest hier eens definitief  afstand kunnen nemen van Jan.  En dat lukte, beetje bij beetje zag ik hem wat meer op de achtergrond verdwijnen.  Met nog een 35 km te gaan , moest ik nu wel 'volle petrol' blijven doorgeven.  
    Maar het mooi liedje bleef niet duren.  Uit het niets kwam den Jan toch weer aansluiten.
    Waar haalde die zijn kracht??  Ja, nu was het zaak om mij niet op te blazen, en zijn wiel wat bij te houden.  Met nog een 20-tal voor de boeg probeerde hij de forsing te voeren.  Telkens moest ik hemelse krachten aanspreken, om wat terug in zijn slop te kunnen geraken.  
    Na een 3-tal keer was het beste er toch af, van ik, en moest ik een gaatje laten,van een 30 sec.  Boven op een brug  had ik hem bijna te pakken, maar  eentje van de kortere afstand weigerde plaats te maken.  
    De vogel was gaan vliegen.  De laatste 8 km,waren nu op een schotterpad, dan op  asfalt.  En ik zag Jan voor me rijden!!  Ik kan nog een tandje bijsteken.  En waar empel ;  ik begon beetje bij beetje wat van mijn achterstand in te halen.  Met nog iets van 1 km voor de finish had ik hem bij de kraag gevat.  
    Ik besloot een 10-tal seconden wat uit te blazen en mijn laatste cartouche te verschieten.  Het was alles of niets nu. Met nog een korte aankomstklim kon ik een gaatje slaan  Na een heroïsche strijd eindigde ik net nog voor Jan Gettemans.
    Bij de prijsuitreiking bleek dat er toch nog een biker van onze klasse ons voor geglipt was.  
    Jammer,op iets meer dan 1 min. eindigde ik als 2 de in de master 2-klasse en 19 de in de totaalranking.  Al bij al toch nog een mooi resultaat.  Bert Luca wist nog ondanks de pech nog knap 12 de algemeen te eindigen." aldus Hans Planckaert uit Ieper.

    Hans Gettemans werd  3 de masters 2.

     

    Categorie:Marathon
    16-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.24 uren van Kester
    Zaterdag om 13u  werd de start van de 24 uren van Kester gegeven. Het weer zat niet mee, van bij het begin regende het in Gooik. 
    Door de vele modder lag het parcours er zeer zwaar en technisch bij . Het was zelfs zo erg dat de organisatie na een tijdje besliste om enkele delen van het parcours te schrappen, omdat er te veel ongelukken gebeurden.

    Davy Foubert  nam onmiddellijk de kop , hij ging voor het team S-Bikes 1  als eerste van start 
    Foubert kon  redelijk snel wat voorsprong nemen. 
    " Het was onze bedoeling om zo snel mogelijk een zo groot mogelijk gat te hebben, daardoor reden de sterkste/snelste mannen eerst. " 

    Robin  Vanden Abeele nam dan de 2 de ronde voor zijn rekening.
    Het gat  van de S Bikers (Bart Tribout, Kenny Skure, Davy Foubert, Dirk Rossignol, Steve Maginet, Joery Desomer, Andy Standaert en Robin Vanden Abeele)  werd steeds groter , ze liepen ongeveer 7 minuten uit en bleven daarrond een tijdje hangen. 
    Toen de sterkste renner van de 2 de ploeg (nl. Bram Van Wijmeersch) de groep moest verlaten wegens andere verplichtingen , konden de mannen van S Bikes 1  hun voorsprong nog  verder uitbouwen.
    Rond 20u  hadden ze zo'n 15 min op de achtervolgers.

    Dan werd meegedeeld dat  de nacht werd afgelast. Er waren namelijk al te veel mensen gevallen (enkele zwaar en  afgevoerd met ambulance) en men wou dus niet nog meer risico's lopen. 
    De herstart zou zondag om 7 u volgen.
    Zondagochtend werd er dan meegedeeld dat men een uurtje later ging beginnen omdat  het parcours nog moest aangepast worden (nog enkele gevaarlijke stukken uithalen). 

    De herstart werd terug door Davy Foubert gedaan,  maar deze keer moest hij BramVan Wijmeersch laten gaan. 
    In zijn eerste ronde nam hij direct 40 seconden. 
    De S-Bikers gebruikten opnieuw dezelfde tactiek als op zaterdag en Vanden Abeele ging als 2 de het veld in. Hij kon het gat toe rijden en nog eens 30 seconden bijnemen. Daarna nam de achtervolgende  ploeg steeds meer tijd terug.
    Het beloofden nog 5 spannende uren te worden waarin de 2 de ploeg sterk kwam opzetten. 
    De S-Bikers kregen inmiddels ook met veel pech te maken. Ze kregen met enkele platte banden, 2 kapotte achterderailleurs en  een kapotte shifter af te rekenen, maar zaten nog steeds op kop.
    Omdat het zo spannend werd, beslisten ze om de sterkste mannen sneller na elkaar te laten rijden. 
    Zo konden ze de tijd gelijk houden en namen ze de overwinning mee naar huis. 

    " Het waren 12 (ipv 24) zware uren, waarin iedereen heeft afgezien maar zich toch vooral goed heeft geamuseerd. " besluit  S-Biker Robin Vanden Abeele.

    top 10

    1 S-Bikes 1  67 rondes
    2 De mannen van 't rondpunt 66
    3 Dworpse Bikers 61
    4 S-Bikes 2   60
    5 Autopark Vekens 58
    6 Ocas All Stars 57
    7 Bike Sensation 57
    8 Juri nv 54
    9 De Bostrappers 53
    10 Mtb Aspelare 53

    volledige uitslagen op : 






    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ilias Periklis
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Ilias Periklis, de wereldkampioen marathon van 2012, is weer aan winnen toe.

    In Italie schreef hij de GF Sasso MTB Race op zijn naam, de negende manche van de  Emilia Romagna Cup .
    De Griekse Protek biker won de 47 km met 1500 hm in 1u57:53 voor thuisrijder  Alfonso Arias Cuervo  en de Rus Dimitri Medvedev (Full Dynamix) 

    top 10


    1 Periklis Ilias 1:57:53 
    2 Cuervo Diego Alfonso   1:59:01 
    3 Dimitri Medvedev 2:02:55 
    4 Luca Damiani  2:04:58 
    5 Botero Salazar Jhon  2:05:27 
    6 Alexey Medvedev 2:07:35 
    7 Mauro Bettin  2:08:08 
    8 De Marco Polo  2:08:33 
    9  Daniele Fabbri  2:10:18 
    10 Setti Mattia Canossa  2:11:16

    Categorie:Marathon
    15-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Team Electromax wint in Rixensart
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Zaterdag vond de 4 de editie van de 4 u  van Mazerine in Rixensart plaats.

    Team Electromax met Stijn Heymans, Kobe Verstraeten en Sam Malfliet werd algemeen winnaar.


    top 10


    1. Electromax MTB Team 
    2. Team Raes-Niner - Julien Delaet Solo 
    3. Roes Niner MDT teck 
    4. Willems Gunter 
    5. Team Raes-Niner - Mathys Alexis
    6. VRV Bike DT Elec 
    7. Blancs Gilets Juniors 
    8. Team Raes-Niner Junior 
    9. Koen Van Kerckhoven 
    10.Team Power Bar 
     



    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Val di Sole Bike marathon
    De eerste editie van de Val di Sole Marathon kreeg enkele grote namen aan de start. Deze marathon was immers een ideale voorbereiding op het Italiaans kampioenschap in Sicilië .
    De 60 km met 2400 hm werd gewonnen door de Italiaan Tony Longo ( Tx Active Bianchi) . Zijn ploegmaat, de Colombiaan Leonardo Paez werd tweede voor Johann Pallhuber.
    Onze landgenoot Roel Paulissen zat een groot deel van de wedstrijd mee vooraan. Na 2 lekke banden werd de 36 jarige Torpado biker op de koop toe de verkeerde richting uitgestuurd en dat werd hem fataal.
    Cristian Cominelli , een van de hoofdrolspelers reed eveneens lek en moest vrede nemen met de vierde de plaats.

    top 7
    1. Tony Longo - TX Active Bianchi – 02:42:12
    2. Leonardo Paez - TX Active Bianchi – 02:45:07
    3. Johann Pallhuber – Silmax Cannondale – 02:45:59
    4. Cristian Cominelli - Avion Axevo MTB Pro Team – 02:46:33
    5. Mirko Celestino – Avion Axevo MTB Pro Team – 02:50:33
    6. Luca Ronchi - Avion Axevo MTB Pro Team – 02:55:11
    7. Martino Fruet – Carraro Team - 02:56:05

    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10 uren van Grobbendonk
    Zaterdag stonden de 10 uren van Grobbendonk op het programma ; een estafettewedstrijd op het militair domein van Grobbendonk, georganiseerd door het leger. 
    Fuji bikester Nele Van Maldeghem  reed er mee als gastrenster bij het RS-bikes team, samen met Kurt De Poorter, Steve Adriaens, Stijn Siemons en Dirk Vloemans en pakte de zege. 

    " Ons doel was een eerste plaats bij de gemengde teams. Door de zware regenval was het parcours heel zwaar geworden. We gingen eerder moeizaam van start maar naarmate de wedstrijd vorderde kon ons team meer naar voor opschuiven. Door een kettingbreuk van Stijn Siemons in de laatste momenten van de wedstrijd werd het nog even heel spannend. Het 2 de gemengde team, kwam nog terug tot op 14 sec. Maar door een paar zeer snelle rondes van de mannen konden we alsnog als eerste gemengd team de eindfinish bereiken, met een voorsprong van meer dan 1min30. We werden zelfs nog 8ste team in de algemene uitslag op 76 teams. 

    Uitslagen:
    Heren:
    1. 4bikes MTB team (Tom Wouters, Kristof Wijckmans,…)
    2. Be Fast Cycling team ( Vincent Meyvis, Arne Daelemans, Danny Sleeckx,…)
    3. Swooth MTB team

    Gemengd:
    1. RS Bikes
    2. MTB Cyber 12 Team
    3. 2 Fast team


    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VulkanBike Eifel-Marathon 2013
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Heel wat Belgen reden vandaag de VulkanBike in Daun .

    De 100 km met 2300 hm werd gewonnen door  Sascha Weber. 
    In 3 u 41 klopte de Duitser onze landgenoot Joris Massaer  (Team8S) met 1 minuut.
    De Nederlandse Kona biker Ramses Bekkenk eindigde als derde en de Belgische  Univega biker Kristof Houben viel met zijn 4 de plaats naast het podium. Bas Peters finishte op de vijfde plaats.

    Mathias Frohn won de 85 km met 2000 hm voor onze landgenoot  Geoffry Maes( Bike Inn) en Max Friederich. 
    Die 2 de plaats algemeen betekende voor Maes de zege bij de masters 2.
    Bij de masters 1 was de overwinning voor de Belgische Trek KMC biker Mark Donné.

    volledige uitslagen



    Categorie:Marathon
    12-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GRAND RAID GODDEFROY
    Top 15  160 km
    1  BRAM SAEYS Elite 7:09:45 01
    2  MATTHYS ALEXIS Master 1 7:11:08 +0:01:23
    3  HANS PLANCKAERT Master 2 7:12:44+ 0:02:59
    4  WIM TOLLENAERE Master 2 7:53:49+ 0:44:04
    5  KRISTOF SCHRAUWEN Master 1 8:08:58 +0:59:12
    6  SVEN GOEDEFROO Master 2 8:15:54+ 1:06:09
    7  GEZA MIKOCZI Master 1 8:21:17+ 1:11:32
    8 BRAM HUYSENTRUYT Elite 8:22:17+ 1:12:31
    9  DENIS JACQUEMIN Elite 8:36:29+ 1:26:43
    10  PETER ROELANDS Master 2 8:39:07+ 1:29:21
    11  JEAN - FRANÁOIS CHABOT Master 2 8:42:04 +1:32:19
    12 KURT VERHEYDEN Master 2 9:09:36 +1:59:50
    13  BAS WESDORP Master 2 9:26:07+ 2:16:21
    14  RUDY REMERY Master 2 9:27:34 +2:17:49
    15 VINCENT BAERT Master 1 9:34:12+ 2:24:26

    VOLLEDIGE UITSLAGEN /

    Categorie:Marathon


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs