Inhoud blog
  • bijsluiter
  • op schema
  • bah winterschoenen ;-)
  • gelakte nageltjes
  • stijgende lijn of moet ik dalende zeggen ;-)
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Laatste commentaren
  • Nieuwsgierig. (cynthia)
        op bijsluiter
  • ??? (Cynthia)
        op bijsluiter
  • Een dikke vette pluim voor op je hoed. ;-) (cynthia)
        op op schema
  • nieuwe start
    gezonder leven
    18-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.derde week moeilijke week
    Ja, dat klopt als een bus...... voor mij. Ik heb afgelopen week alles netje opgeschreven op papier, maar ik heb niet uitgeteld hoeveel points ik juist gegeten had. Ik heb dit zojuist met terugwerkende kracht ingegeven....Met als gevolg dat ik een gemiddeld dagtotaal had van 39 points, terwijl ik er 46 moet eten per dag. Komt daar nog bij mijn snoep points....elke dag +/- 5......Tja en daar is mijn vertaling op de weegschaal uiteraard. Deze week = niets afgevallen. Ik ben blij met het resultaat want ik ben blijven staan qua gewicht en zelfs indien ik zou bijgekomen zijn dan nog zou ik tevreden zijn geweest.

    Het is een inzicht moment geweest...wie schrijft EN telt, blijft afvallen....zo eenvoudig is het. Ik heb de neiging om al snel tot de conclusie te komen dat ik het allemaal al onder de knie heb. Maar ik heb deze week bewezen dat dit helemaal niet het geval is. Dus terug naar de schoolbank (lees online) ;-) Ok er kruipt tijd in om alles in te geven maar ik kan in één oogopslag zien hoe het met mijn dagtotaal staat en dat is toch heel belangrijk om af te kunnen slanken. M.a.w ik ga er weer tegenaan en vul netjes mijn dagboek in. Mijn eerste stapjes heb ik weer gezet en dat maakt me blij en fier!
    Thema van deze week was een doel stellen, dus bij deze; mijn doelen van deze week zijn: . * alles online ingeven en een min op de weegschaal volgende week. Ik kijk er al naar uit naar de volgende weegdag

    Groetjes M

    18-01-2012 om 00:00 geschreven door moikje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Foto

    Over mijzelf
    Ik ben Monique, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Moikje.
    Ik ben een vrouw en woon in Hasselt () en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 22/05/1955 en ben nu dus 69 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: esotherie, spiritualiteit, NEI en nog zoveel meer.
    Geschiedenis herhaalt zich, totdat je je er van bewust wordt en dan verandert alles.

    Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Archief per week
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012

    Gastenboek
  • Collega WW

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs