Inhoud blog
  • In Whakatane
  • Long and winding road
  • Een bruisende hoofdstad
  • Een diploma
  • Verder relaas over de Heaphy Track
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Op verkenning ...
    Het leven zoals het is
    09-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog vijf dagen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Langzamerhand beginnen we allerlei spullen samen te leggen die we niet mogen vergeten.
    Een pakketje apart is voor de 'tramping' (Nieuw-Zeelands Engels voor trektocht) zowat halverwege onze reis langs het Heaphy Track.  Dit pad bevindt zich grotendeels in het Abel Tasman National Park in het Noordwesten van het Zuidereiland.
    Hierbij een kaart van Nieuw-Zeeland.  We landen in Auckland, de belangrijkste stad van Nieuw-Zeeland als internationaal handelscentrum.  Vandaar reizen we naar Katikati, waar Carol en Maurice wonen, dicht bij de 'Bay of Plenty'.  We blijven er drie dagen.
    Dan gaan we terug naar Auckland om er een binnenlandse vlucht te nemen naar Christchurch.  Vandaar gaan we met de Tranz Alpine Express door het gebergte naar Greymouth aan de westkust.  Met een huurauto toeren we dan door het land van bergen, gletsjers en meren op het Zuidereiland, naar Nelson.  Daar pikt John ons op voor de wandeltocht.
    Nadien reizen we per bus naar Picton, waar we de ferry nemen naar Wellington, de hoofdstad van Nieuw-Zeeland.  Dan zijn we alweer op het Noordereiland.  We reizen langs de Oostkust via Napier en het 'Eastland' (de streek van Gisborne) om opnieuw terecht te komen in Katikati.  Onze reis sluiten we immers af waar we begonnen, bij onze vrienden.

    09-02-2011 om 21:02 geschreven door Mia en Edwin  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aftellen naar de afreis
    Op 15 februari 2011 vertrekken we naar Nieuw-Zeeland.  De verste reis die we ooit maakten en wellicht ooit zullen maken.

    Je vraagt je wellicht af wat de aanleiding is.

    Reeds jaren kennen wij Carol en Maurice, twee sympathieke Britse senioren, die in Poynings (West Sussex) een rustige bed and breakfast hebben op een oude 'manor farm'.  Regelmatig gaan wij bij hen logeren, want we zijn verliefd op de mooie South Downs, waar je zo veel verrassende hoekjes vindt, zoveel tuinen, kunstenaarswoningen, ...  Ondertussen zijn we vrienden geworden.

    Sinds een aantal jaar verblijven Carol en Maurice zes maand per jaar in Poynings en zes maand op het Noordereiland van Nieuw-Zeeland, waar Mandy, dochter van Carol, woont met haar man Tom en hun gezin.  Zij nodigden ons al enkele keren uit maar wij vinden dat je voor zo'n verre reis aan twee weken niet genoeg hebt.  En dat is precies in de winter het maximum dat Mia weg kon zolang zij les gaf.  Nu zij sinds september 2010 op TBS is, kunnen we in de winter wat langer weg.  We wachten dus niet langer en reizen naar 'down under'.

    26-01-2011 om 00:00 geschreven door Mia en Edwin  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    >> Reageer (5)


    Archief per week
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 24/01-30/01 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs