making plans for nihil
we are all lost in the supermarket
Laat u niet brandmerken, no logo, no slave, laat u niet (af)leiden door de massamedia en de spektakelmaatschappij. Be your own clown. Ni dieu ni maitre. 'Het verschil tussen een democratie en een dictatuur: in een democratie mag je eerst gaan stemmen vooraleer de bevelen te moeten inslikken, in een dictatuur moet je de moeite niet doen om eerst te stemmen.' Charles Bukowski
16-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lagrimas de vino: rode wijn
Rode wijn

wat een bestaan
wat een luizenleven
het houdt nooit op
waar blijft de strop?

16-04-2009 om 17:09 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
15-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hoe overleef ik flikkendag?
Op zaterdag 18 februari kan u de flikkengekte, het olé olé-gehos en het hoempapa-gejos en gesmos tussen echte en nepflkikken, in hetcentrum van de gezellige kutstad gent vermijden. Dj Deflandre draait die avond namelijk zijn oude rommel in café l'heure bleue.
Gelieve uw dancing shoes thuis te laten: no disco, geen electro, dance, house, techno, guido van gent, K 3 of andere jeanettenmuzak.
Good old rock'-n -roll, punk, noise, pop, blues, een snuifje latino en een portie metal voor de hardhorige medemens.

Lieven Deflandre, viejo rockero

15-04-2009 om 17:59 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
14-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.breaking news omtrent bezoek Osama Bin Laden aan flikkendag Gent

BREAKING NEWS.

Gentse flikken in verhoogde staat van paraatheid, spoor naar reus bende van nijvel leidt volgens de flikken van Ekkergem naar Osama Bin Laden.
Onze blauwe jongens lopen op de tippen van hun tenen vanwege een aanslagdreiging of flikkendag. Gelieve op de bewuste dag geen waterpistool, geen hotdogs, geen salami, geen baard of enig ander dodelijk wapen met u mee te dragen.

Shoot first, ask questions later, luidt het devies op Flikkendag...At your service !


Diego Garcia de Toboso

14-04-2009 om 17:28 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
13-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.het laagste nieuws
In de dierentuin van Poznan ( Polen) zitten ze met de handen in het haar. De nieuwe mannetjesolifant die ze hebben aangekocht is blijkbaar homoseksueel geaard en zal zich hoogstwaarschijnlijk nooit voortplanten. En zeggen dat ze daarvoor 37 miljoen zloty's hebben neergeteld, voor dat homofiele, impotente rotkreng !

Ik weet het want ik lees de krant.
Verder zou er ook iets aan de hand zijn in Moldavië, een burgeroorlog of zo, maar het loont niet echt de moeite om daar een correspondent naar toe te sturen. Het is immers altijd iets in die Oostblokstaatjes, dat weten we ondertussen allemaal wel, het ruzie maken zit die slaven en zigeuners in het bloed. Niks nieuws onder de zon.

Over wat zitten de forenzen 's morgens op de trein onderweg naar hun kutjob in hun klotekantoor te ouwehoeren, dacht U?
Over die godvergeten burgeroorlog in het achterlijke Moldalvië? Of over die andersgeaarde olifant?

Don Limpio, gewoon moe, lui en humeurig

13-04-2009 om 14:52 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
12-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bim bam beieren
Moet dat nu echt, dat alle vervloekte kerkklokken van deze godvergeten kutstad in de paasperiode allemaal tegelijkertijd uren aan een stuk aan het beieren slaan? En dat blijft maar galmen en bonken, ik prefereer zelf techno boven het gedreun van die kutklokken.Lawaaiterroristen !

Don Limpio, kwaad en slechtgezind omdat Flecha niet gewonnen heeft

12-04-2009 om 17:45 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
11-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Meditate and destroy
De puta madre dios de Toboso,

De waanzinnige verhalen die een mens allemaal hoort op café, je kan het zelf zo gek niet bedenken. De enige manier om het zinneloze gewauwel, het ijle getetter en het verwaande gekwaak te kunnen weerstaan, companeros, zonder in paniek naar buiten te hollen en onder de eerste, beste tram te springen, dat is de nodige hoeveelheid wijn, de moeder van alle geestrijke dranken, tot zich nemen, zwijgen, knikken en denken: zalig de simpelen van geest want zij zullen god zien, of allah, of boeddha, of een roze, homofiele olifant op rolschaatsen of waarin die fucking randdebielen ook mogen geloven. 

Meditate and destroy

don victor deflandre

11-04-2009 om 16:59 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
10-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het leven is mooi maar het duurt veel te lang
Het leven is geen geschenk van god, zoals sommige
religieuze malloten beweren, leven is lijden, wachten en herhalen, het leven is een slechte grap die veel te lang duurt
met een wel zeer voorspelbare pointe. Vandaag heb ik zin om onder een massieve steen te kruipen en daar een jaar of duizend te blijven zitten.
Het leven biedt slechts één zekerheid: op het einde ga je dood.
Wat the fuck zou ik nog gedichtjes zitten schrijven en verhaaltjes verzinnen?

don limpio, moe en beu

10-04-2009 om 13:25 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
07-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fuck de vlaamse friet !

Als je aan het even welke Belg, die net is teruggkomen van het buitenland, vraagt (oei, oei, buiten het binnenland! hoe eng !) wat hij het meest heeft gemist, dan antwoordt hij of zij steevast: Vlaamse frieten. Het eerste wat hij of zij op Belgische bodem dan ook wenst te doen is een goed pak frieten met stoofvlees in zijn of haar kloten slaan. Als men aan een Belgische winnaar van één of andere kutsportwedstrijd in één of andere klotediscipline diezelfde vraag stelt, zal hij krek hetzelfde standaardantwoord boven halen. 'En nu ga ik stoppen bij frituur Erna voor een grote zak friet met een frikandel'. Dat schijnt het summum van aards genot te zijn in  dit voor de rest intreurige tranendal

WAT IS DAT TOCH MET DIE VERDOMDE VLAAMSE KUTFRIETEN VAN JULLIE? FRIETEN ZIJN NIET VLAAMS MAAR FRANS, en wat is daar zo bijzonder aan, dat zijn in reepjes gesneden aardappelen die ze in een pot vet gooien. Zelfs een getrainde oerang oetan kan frieten bakken.   

Don Limpio, alweer op zijn paard

07-04-2009 om 17:59 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
24-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Don limpio lost het op ( in een kopje koffie)
Op 1, 2 en 3 april in Campo (voormalig) nieuwpoortheater: 'Don limpio lost het op', de beschermer van weduwen, wezen en winkeljuffrouwen chopt wild om zich heen en toont u het achterste van zijn tong. Gaat dat zien ! aanvangsuur: 19h30 ? Check it out....

Starring: senor don Victor Limpio, Jo la Tengo y Bella Donna Mariflores de Toboso

24-03-2009 om 14:39 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
16-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vuelta ( de stille revolutie )
de cirkel is immer rond
zoals de vuelta
de haviken cirkelen rond hun prooi
na dewinter volgt de dooi
schep chaos
in hun  nieuwe orde
weg met de wolvenhorde
en de fun
en de hits
televisie is de drug van de natie
schep spatie
ons enig wapen heet geduld
have a little patience
and a little faith in yourself

don limpio, dichter van het volk

16-03-2009 om 14:57 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.een soort lentegevoel
Vogelen die luider zingen
meisjes kortgerokter
een zonnestraal die mijn wintertenen verwarmt,
zou het dan toch zo ver zijn, vrienden van de dichtkunst?

16-03-2009 om 11:45 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
15-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.twee kutmarokkaantjes
De volgende keer dat jullie op mij proberen te slaan omdat ik jullie geen sigaret wil of kan geven, sla ik terug, hebben jullie dat goed begrepen, kutmarokkanen of turken of tunesiërs, en het zal er niet naast zijn...

no pasaran

don victor limpio

15-03-2009 om 14:17 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
12-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.broederrs van liefde en een repeteergeweer
Inderdaad, ik weigerde vannacht in de lange munt mijn paspoort aan u te tonen en volgende keer zal het weer van dat zijn, nazivarkens, inderdaad, ik ben een zigeuner en heb zoiets als papieren om mij te legitimeren niet nodig, varkens, pigs in space, broeders van del bosque, val allemaal dood.Mijn naan is Limpio, don Victor Limpio, asasinos van de bende van nijvel ....Het zal u of ik zijn die het overleeft, ik vrees voor u het ergste, varkens !

no pasaran

12-03-2009 om 10:03 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
10-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.donnerwetter conchita postema
Donnerwetter, doodziek maakt dat ellendig rotweer mij.
De puta postema, als dat hier nog lang gaat duren zal het rap gedaan zijn, zeker nu de sociaal-technocraten mij over een week of zes uit mijn huis gaan zetten.
Moving all over, ik denk dat ik nog eens terug moet naar Conchita in Glasvegas, madre mia, wat een moordwijf zeg ! 

10-03-2009 om 15:07 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
07-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.waar is de fucking lente?
Die onnozele kiekens die nu al 'zoiets hebben van' een lentegevoel en in de achternoen op een terras op de vrijdagsmarkt gaan zitten kouwkleumen achter een tra^pist, DIE zijn gestoord, DIE zouden ze moeten opsluiten.

don limpio, onderweg naar la mancha

07-03-2009 om 10:09 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
04-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vandenbossche is back in town
senor del bosque is terug in de stad gesignaleerd, hou uw kinderen binnen88888

04-03-2009 om 10:44 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (2 Stemmen)
03-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hasta nunca
Beu, strontbeu ben ik dit corrupte apenland aan de moordzee, overal idioten, altijd koude kloten en immer aan uw lot overgelaten door de bureaucraten van de sociaal-technocratie, fuck tobback.
ik ben terug naar de zon van la mancha


don limpio, dichter van het volk

hasta nunca, babies

03-03-2009 om 10:18 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
02-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.scheiss egal
Da iqual,

het hangt hier mijn kloten uit
overal nazi's, hippies en homo's

bye, bye, till the next time

don limpio, la teta asustada

02-03-2009 om 11:09 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
01-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bloed en trouw ( mijn trouw heet eer)
Nu ook in gent gsignaleerd: bloed en trouw...en dan nog wel bij de hippies

don limpio no pasaran nunca!

01-03-2009 om 11:55 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
24-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.arbeid macht frei
Arbeid macht frei

Welke debiel heeft dat uitgevonden, ik durf wedden dat het een mof was

don limpio

24-02-2009 om 15:02 geschreven door lieven deflandre  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


Inhoud blog
  • EENS KOMT DE DAG
  • nada es para siempre
  • What 's new, pussycat ?
  • Moet dat hier nog lang duren?
  • RED DEFLANDRE UIT DE BRAND
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Gastenboek
  • schone slaper
  • WEL voor publicatie!
  • WEL voor publicatie!
  • eindelijk!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    een andere kutterdekutkutdag in kutterdekutland
    Rondvraag / Poll
    hoeveel psychiaters heb je nodig om van onderbroek wisselen?
    Eén, hij geeft je eenvoorschrift risperdal om die neiging te onderdrukken
    Eén, hij zegt dat dit de normale bijwerkingen zijn
    Eén, maar hij moet eerst de DSM-IV raadplegen
    Dan wil ik toch liever een kip aan het spit zijn
    Bekijk resultaat

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Zoeken met Yahoo


    Zoeken in blog

    Laatste commentaren
  • janken naar de maan (maja)
        op EENS KOMT DE DAG
  • ... (Putter)
        op EENS KOMT DE DAG
  • mister nobody (nevil flanders)
        op The pursuit of happiness
  • Vlaanderen Vlaams (tanguy vanoverschelde)
        op The pursuit of happiness
  • stop the mania and chill ... you know you need it (Jones the movie)
        op in de morgen
  • Over mijzelf
    Ik ben lieven deflandre, en gebruik soms ook wel de schuilnaam don limpio.
    Ik ben een en woon in gent (belgica) en mijn beroep is veteranisch veldrijder.
    Ik ben geboren op 01/02/2009 en ben nu dus 16 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: veldrijden.
    ik adem dus ik ben
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Loop niet langer verloren in de Grote Supermarkt van het Leven. De Weg is lang, uw Nederige Gids is min of meer, maar niet altijd evenzeer, betrouwbaar. Zoekt u er één die nimmer faalt of twijfelt, raadpleeg dan de Gouden Gids.

    Lieven Deflandre, alias Don Limpio ( wie schrijft die blijft vaak hangen op café) , dichter van en voor het volk
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    liefdenetwerk
    www.bloggen.be/liefden
    Archief per week
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • low inpact man
  • vroem vroem
  • mijn kramp
  • circumplaudo
  • boven de wolken
  • arriba las nubes
  • todosobreniks
  • nevil deflandre
  • mein kramp


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs