Volgens het tellerke op deze blog zitten jullie binnen 36 dagen en een paar uurtjes terug op de fiets. Deze keer voor de grote (lange?) tocht naar Frankrijk.
Ondertussen ben ik onze hotels nog eens aan het nakijken en hier en daar bijkomende afspraken aan het maken.
Telkens we in een chalet of appartement slapen is er bedlinnen voorzien (dat is dus in Saint Laurent du Pont, in Bourg d'Oisans en in Le Poizat).
In Le Poizat serveren ze in het restaurant de lokale specialiteit nml. de fondue comté (kaasfondue) indien gewenst.
In Bourg d'Oisans is er bij aankomst een pasta voorzien. 's Avonds een maaltijd en 's morgens een ontbijt.
In de Chalets Pertuis is Saint Laurent du Pont heb ik ondertussen ook al een avondmaal geboekt. De eigenares bood ons een warm 3 gangen diner (voorgerecht, hoofdschotel en dessert) aan voor de schappelijke prijs van 13 de man. Voor den drank moesten we zelf zorgen maar dat kan in Frankrijk geen probleem zijn.
Tevens wist ze me te vertellen dat de bakker al open is omstreeks half 7. Dus de croissantjes en verse baguettjes zullen al gehaald zijn en klaar staan tegen dat jullie opstaan.
Tot een dezer.
06-05-2015 om 19:59
geschreven door Jan 
|