Inhoud blog
  • LWU 2018 Lotenhulle Trofee uitreiking vrijdag 26 oktober
  • LWU 2018 Eindstanden alle reeksen en Zegestand
  • LWU 2018 Aalter woensdag 26 september Uitslag
  • LWU 2018 Aalter (Rialto) jaarmarkt koers woensdag 26 september
  • LWU 2018 Klassementen en Zegestanden alle reeksen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    12-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden tem Aalter-Brug 11 augustus
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen  tem Aalter-Brug 11 augustus

    Klassement Alle Reeksen tem Aalter-Brug (Klikken!)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen  tem Aalter-Brug 11 augustus

    Zegestanden Alle Reeksen tem Aalter-Brug (Klikken!)

    12-08-2018 om 14:11 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Aalter-Brug zaterdag 11 augustus (OVB)

    Album Reeks A. (Klikken!)

    Album Reeksen B en C (Klikken!)

    Album Reeksen D E F G en Dames. (Klikken!)

    LWU-AALTER-BRUG:

    Reeks A:

    1. Jonas ACKET, 2. Lars Van Coppenolle, 3. Mathias Snoeck, 4. Pieterjan Roeygens (DV), 5. Enzo Vandekerckhove, 6. Steffen Commeyne, 7. Foeke Lammertyn (DV), 8. Zowé Soberon (DV), 9. Wouter De Fauw, 10. Kevin Van Laethem, 11. Mattijs Holvoet, 12. Jonas Reyboruck (DV), 13. Jonas De Vlieger (DV), 14. Björn Martens, 15. Thibault Devolder (DV), 16. Chris Scherrens, 17. Stef Poppe (DV), 18. Mattias De Spiegeleire, 19. Steven Durieu (DV), 20. Thomas Steyaert, 21. Jente Bruning, 22. Giovanni Debaere, 23. Jimmy Guhel, 24. Joery Degrieck, 25. Tomas Lepoutre (DV), 26. Lowie Borgoo, 27. Robin de Clercq (DV), 28. Jonas Timbreur, 29. Björn Steyaert, 30. Wouter Van Den Bossche (DV), 31. Michaël Roels (DV), 32. Sven Vancoppenolle, 33. Ayron Lagrou, 34. Brecht Verbrugghe (DV), 35. Timo Van Canegem (DV), 36. Lennert Buysse (DV), 37. Gillian Demuynck, 38. Birger Rosseeuw (DV), 39. Mark Taylor (GBr) (DV).

    Opgaves: Davy Van Der Linden, Olivier Gesquiere (DV), Yannick Baert (DV), Laurens Goyens (DV), Jorg Stevens, Robbe Desmet (DV), Nigel Vandecasteele, Joeri De Meyer, Jens Vertenten (DV), François Chastagner (Fra), Dries David, Olivier De Smet, Junior Sergooris (DV), Kenny Deconinck (DV), Koenraad Roeygens (DV).

    Reeks B:

    1. David INGHELS, 2. Kenny Michels, 3. Peter Hooreweghe, 4. Wouter Cael (DV), 5. Rob Paridaens, 6. Jan Vercruysse (DV), 7. Tom Calluy, 8. Xavier Sintubin, 9. Darius Strolé (Lit), 10. Bart Ally, 11. Gerdy Ververken, 12. Bart Roets (DV), 13. Tom De Ketelaere, 14. Wouter Neuville, 15. Vincent Martlé, 16. Kurt Heyman, 17. Giovanni Denolf, 18. Davy Van Bosbeke, 19. Koen Van Renterghem, 20. Mathieu De Rouck, 21. Frederik Robberechts, 22. Lesley De Brauwer, 23. Nico Lefever, 24. Stefaan Ferrest, 25. Lieven De Temmerman (DV), 26. Pascal Jonckheere (DV), 27. Sven Crul, 28. Hans De Poorter (DV), 29. Gino De Deyne (DV).

    Opgaves: Youri Cathelyn, Dimitri Dewinter, Rudy Vergucht, Luc Cools, Kurt Claeys, Willem Hooreweghe.

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Jan Vanderstraeten (DV), 3. Aron Bauwens, 4. Eddy Gyselinck, 5. Denis Wauters, 6. Luc Van Clapdorp, 7. Ronny Cosijn (DV), 8. Mario Lammens (DV), 9. Wim Diet, 10. Patrick Moens, 11. Patrick Raes, 12. Fabien Savat (DV), 13. Franky De Tremerie, 14. Fritz De Praetere (DV), 15. Bart Braeckevelt (DV), 16. Johannes Alleman (DV), 17. Philippe Devleeschauwer, 18. Jos De Mulder (DV), 19. Denis Lecluyse (DV), 20. Marnic De Waele, 21. Dave Morgan (GBr) (DV), 22. Mark Oldfield (GBr) (DV).

    Opgaves: Claudio Rizzo, Steven Grymonpré, Luc Joos, Geert Smet.


    Reeks D:

    1. Jean-Pierre DELOOF, 2. Benny Vanholsbeke, 3. Gino Corneillie, 4. Kurt Leuntjens, 5. Danny De Coninck. 6. Filip Berquin, 7. Wim De Coninck (DV), 8. Noël Willems, 9. Patrick Watteny, 10. Ruddy Stockman, 11. Ronny Lepoutre, 12. Jan Verbelen, 13. Jean-Marie Vandenbussche, 14. Johan De Baets, 15. Ronald Goet (Ned) (DV), 16. Luc De Poorter, 17. Danny Depreitere, 18. Rudi Wille, 19. Geert Smet, 20. Danny Boussauw, 21. Patrick Schils (GBr) (DV), 22. Louis Keymolen, 23. Dirk De Bie, 24. Ronny Goethals (DV), 25. Christ Christiaens, 26. Herman Van Den Borre, 27. Jimmy Cools (DV), 28. Marino Cneut, 29. Danny Carette.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Eddy Depreitere, 3. Johan De Smet, 4. Luc Meheus, 5. Guido Fauck.

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Damon Van Der Plaetsen, 3. Robin Rosseeuw (DV), 4. Quinten Verhelst (DV), 5. Iben Vandevyvere, 6. Joni Demasure, 7. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Marc VANDEGINSTE, 2. Brian Labaere (DV), 3. Bjarne Christiaens, 4. Tom Van Vaerenbergh, 5. Willem Van Der Jeught, 6. Thomas Vanhoutte, 7. Jo Maes, 8. Guy Bogaert, 9. Jordan Becquet (DV), 10. Franky De Clercq, 11. Sebastiaan Vanhoutte (DV), 12. Johan Dedulle, 13. Ben De Bruyne, 14. Koen Leys, 15. Steven Tommeleyn, 16. Jens Bogaert, 17. David Backx, 18. Pedro Boudry, 19. Jens Six, 20. Dave Cottenier, 21. Phil Delgouffe, 22. Jonas Brack, 23. Stijn Dupon, 24. Kurt Van Hoorebeke (DV), 25. Luc De Smet.


    Reeks Dames:

    1. Shana DALVING, 2. Daphné Acke, 3. Bianca Broosus (Ned) (DV), 4. Marjolijn Boerjan, 5. Peggy Hoste, 6. Daphne Holvoet, 7. Evy Geerts (DV), 8. Yasmine De Wulf (DV), 9. Katleen Fraeye, 10. Lynn Depuers (DV), 11. Cara Worm, 12. Sarah Vervaet, 13. Deisy Schaele, 14. Alicia Decoster, 15. Anse Debaere, 16. Natacha Hoedt (DV), 17. Joyce Tack, 18. Annelies Lauwers, 19. Saryn Vermet.


    11-08-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Aalter-brug zaterdag 11 augustus
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Aalter-Brug

    09-08-2018 om 19:46 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klassementen en Zegestanden tem Laarne (OVB)
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Laarne

    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Laarne. (Klikken!)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Laarne

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Laarne (Klikken!)

    08-08-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Laarne zaterdag 4 Augustus (OVB)

    Album Laarne 4 augustus  Reeks A (Klikken!)

    Album Laarne 4 augustus  reeksen B en C. (Klikken!)

    Album Laarne 4 Augustus  D E F en G en Dames (Klikken!)

    LWU-LAARNE:

    Reeks A:

    1. Diedrich ROELS (DV), 2. Gino De Clercq, 3. Stijn Van Der Jeught, 4. Kevin Van Laethem, 5. Guillaume De Coninck (DV), 6. Steffen Commeyne, 7. Stijn Peelman (DV), 8. Wouter De Fauw, 9. Zowé Soberon (DV), 10. Olivier De Smet, 11. Flor Nachtergaele, 12. Mattijs Holvoet, 13. Chris Scherrens, 14. Nico Peeters (DV), 15. Robby Degrieck, 16. Lowie Borgoo, 17. Gert Verhoeven (DV), 18. Jente Bruning, 19. Joeri De Meyer, 20. Ayron Lagrou, 21. Timo Van Canegem (DV), 22. Brecht Verbrugghe (DV), 23. Cedric Viaene, 24. Joery Degrieck, 25. Gillian Demuynck, 26. Jimmy Guhel, 27. Tom Moreel, 28. Pieter Verwee (DV), 29. Jonas Timbreur, 30. Kengy Verhaeghe (DV), 31. Kevin Staelens, 32. Aïden Maes, 33. Jeffrey Hutsebaut, 34. Davy Van Der Linden, 35. Jonas Serverius (DV), 36. Dries David, 37. Filip Weemaes (DV), 38. Thomas Steyaert.

    Opgaves: Michaël Van de Velde (DV), Junior Sergooris (DV), Sven Vancoppenolle, Jonas Van Loocke (DV), Jens Vertenten (DV), Wouter Verbeke.

    Reeks B:

    1. Kenny MICHELS, 2. Bart Ally, 3. Stijn Desmet (DV), 4. Frederik Dobbelaere (DV), 5. Frederik Robberechts, 6. Tom De Ketelaere, 7. Mike Van Ryssel, 8. Nicholas Eeckhoudt (DV), 9. Xavier Sintubin, 10. Nico Van Bever, 11. Stijn De Sutter (DV), 12. Kurt Heyman, 13. David Inghels, 14. Jurgen Van Impe (DV), 15. Wouter Neuville, 16. Nico Lefever, 17. Stefaan Cornelis (DV), 18. Kevin Claeys, 19. Giovanni Denolf, 20. Peter Hooreweghe, 21. Jef De Batist (DV), 22. Jurgen Diependaele (DV), 23. Rudy Vergucht, 24. Gino De Clercq, 25. Rob Paridaens, 26. Stijn Boel, 27. Sven Crul, 28. Kurt Claeys.

    Opgaves: Kristof Tousseyn, Bram Lammens, Robin Coutteau (DV), Davy Van Bosbeke (DV), Mike Van De Walle (DV), Stijn Vanluchene.

    Reeks C:

    1. Kristof RENIERS (DV), 2. Aron Bauwens, 3. Erwin Bollen, 4. Ronny Cosijn (DV), 5. Denis Wauters, 6. Patrick Raes, 7. John Watson (GBr) (DV), 8. Rudi Rabout (Ned), 9. Noël Pintens (DV), 10. Philippe Devleeschauwer, 11. Kurt Bertier (DV), 12. Alain Mortier, 13. Geert Bultynck, 14. Benny De Bock (DV), 15. Alain Van Den Broeck (DV), 16. Geert Smet.

    Opgaves: Ronny Lutters, Jean Durieu (Fra), Mark De Ben.


    Reeks D:

    1. James STEWART (GBr) (DV), 2. Geert Smet, 3. Filip Berquin, 4. Patrick Watteny, 5. Rudi Serverius (DV), 6. Wilfried Vyncke (DV), 7. Patrick Buyens (DV), 8. Jan Verbelen, 9. Jean-Marie Vandenbussche, 10. Mick Bath (GBr), 11. Danny Boussauw, 12. Rudi Wille, 13. Tony Reniers, 14. Louis Keymolen, 15. Christ Christiaens, 16. Herman Van Den Borre, 17. Patrick Elegheer (DV), 18. Ronny Lepoutre.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Luc Meheus, 3. Guido Fauck, 4. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Seth DE BATIST (DV), 2. Joni Demasure, 3. Goran Gouwy, 4. Robbie De Smet, 5. Maxime Mabilde, 6. Lewis De Batist (DV).

    Reeks G:

    1. Guy BOGAERT, 2. Jo Maes, 3. Thomas Vanhoutte, 4. Tom Van Vaerenbergh, 5. Danny Bogaert, 6. Franky De Clercq, 7. Seba Vanhoutte (DV), 8. Ben De Bruyne, 9. Jens Bogaert, 10. Dave Cottenier, 11. Marc Vandeginste, 12. Andy Ingels, 13. Franky Vanhonsebrouck (DV), 14. Jelle De Maere, 15. Chris Vynckier, 16. Willem Van Der Jeught, 17. Steven Tommeleyn, 18. Phil Delgouffe, 19. Patrik Declercq, 20. Jonas Brack, 21. Christophe Deseyne, 22. Timmy Braekeveld, 23. Luc De Smet.


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV), 2. Connie Hudson (GBr) (DV), 3. Daphné Acke, 4. Jasmine De Beir (DV), 5. Evelien Deltombe (DV), 6. Bianca Broosus (Ned) (DV). 7. Margot Bourguignon (DV), 8. Cara Worm, 9. Deisy Schaele, 10. Evy Geerts (DV), 11. Anse Debaere, 12. Alicia Decoster, 13. Annelies Lauwers, 14. Janinka Vervacke.


    04-08-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 LAARNE zaterdag 4 Augustus
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LAARNE

    30-07-2018 om 19:39 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Ladies Trophy 2018 zesde rit te Aalter Bellem 28 juli
    Categorie Dames:
    1 Annick Van Leuven
    2 Bonnie Delanote
    3 Joyce Vanderbeken (DV)
    4 Eveline Baele
    5 Margot Vandekerkhove (DV)
    6 Amey Cowton (GBr) (DV)
    7 Eltina Van Wijk (Ned) (DV) Leider Ladies Trophy
    8 Meg De Bruyne (DV)
    9 Yasmine De Wulf (DV)
    10 Evy Tillaert (DV)
    11 Daphné Acke
    12 Peggy Hoste
    13 Katie Helsby (GBr) (DV)
    14 Nele Dieleman
    15 Stephanie Lagache
    16 Jane Hellewell (GBr) (DV)
    17 Amber Nuyens
    18 Evi Vandewalle (DV)
    19 Deisy Schaele
    20 Alicia Decoster
    21 Daphne Holvoet
    22 Sarah Vervaet
    23 Lindsey Van Malderen
    24 Nancy Wittock
    25 Annelies Lauwers


    Klassement Ladies Trophy 2018 Na 6 ritten

    Klassement Ladies Trophy 2018 (Klikken!)

    30-07-2018 om 00:37 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden tem Bellem 28 juli
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Bellem 28 juli 

    KLassementen Alle Reeksen tem Bellem 28 juli (Klikken!)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Bellem 28juli

    Zegestanden Alle Reeksen tem Bellem 28 juli (Klikken!)

    30-07-2018 om 00:17 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Aalter Bellem zaterdag 28 juli Uitslagen

    Album Reeks A  Bellem (Klikken!)

    Album Reeksen B en C Bellem. (Klikken!)

    Album Reeksen D E F G Bellem (Klikken!)

    Album Ladies Trophy 6de rit (Klikken!)

    LWU-BELLEM:

    Reeks A:

    1. Olivier DE SMET, 2. Arno De Wispelaere (DV), 3. Steffen Commeyne, 4. Kim Devroye, 5. Mattijs Holvoet, 6. Florian Viaene, 7. Mathias Snoeck, 8. Steven Durieu (DV), 9. Matthias Thoorens, 10. Mattias De Spiegeleire, 11. Gillian Demuynck, 12. Kevin Van Laethem, 13. Chris Scherrens, 14. Björn Martens, 15. Thomas Steyaert, 16. Cedric Viaene, 17. Jens Delaere (DV), 18. Gilian Vereecke (DV), 19. Giovanni De Carme (DV), 20. Jente Bruning, 21. Kenny Maenhout, 22. Tommy Maenhout, 23. Flor Nachtergaele, 24. Kristof Carrette, 25. Joeri De Meyer, 26. Gregory Vandewiele, 27. Lowie De Baets, 28. Davy Bultinck, 29. Jean Baptiste Declerck (DV), 30. Juhani Stevens (DV), 31. Ruben Crop, 32. Yannick Baert (DV), 33. Michaël Roels (DV), 34. Lowie Borgoo, 35. Nesten Vandenbulcke, 36. Ayron Lagrou, 37. Davy Van Der Linden, 38. Mathieu Decock (DV), 39. Filip Vermeersch, 40. Nico Lefever, 41. Tim De Dobbelaere (DV), 42. Miel Ryckaert (DV), 43. Steven Vandamme.

    Opgaves: Robbe Desmet (DV), Nils Schepens, Angelino Michels (DV), Jimmy Guhel, Casper Deschuytter (DV), Jens Decabooter, Seppe Teunis , François Chastagner (Fra), Gilles Velghe (DV), Klaas Vankersschaever.

    Reeks B:

    1. Pascal TIERS, 2. Gerdy Ververken, 3. Gino De Clercq, 4. David Inghels, 5. Peter Hooreweghe, 6. Frederik Dobbelaere (DV), 7. Tom Calluy, 8. Dave Mortier, 9. Tom Saeys, 10. Mike Van Ryssel, 11. Frederik Devolder (DV), 12. Stijn Boel, 13. Kurt Heyman, 14. Tom De Ketelaere, 15. Vincent Martlé, 16. Hans Vankerschaver (DV), 17. Kristof Vanwynsberghe (DV), 18. Bart Roets (DV), 19. Giovanni Denolf, 20. Nesten Vandenbulcke, 21. Youri Cathelyn, 22. Kristof Tousseyn, 23. Dimitri Dewinter, 24. Kevin Claeys, 25. Jo Maes, 26. Kristof De Cabooter (DV), 27. Pascal Jonckheere (DV), 28. Stijn Vanluchene, 29. Nikki Denijs (DV), 30. Lieven De Temmerman (DV), 31. Xavier Sintubin, 32. Nico Lefever, 33. Rudy Vergucht, 34. Dieter Vlaeminck (DV), 35. Davy Joye (DV), 36. Kurt Claeys, 37. Gino De Deyne (DV).

    Opgaves: Luc Cools, Nicolas Dehaemers (DV).

    Reeks C:

    1. Wim DIET , 2. Patrick Raes, 3. Mario De Smeytere, 4. Luc Van Clapdorp, 5. Denis Wauters, 6. Carlo Schollaert, 7. Philippe Devleeschauwer, 8. Peter De Smet, 9. Patrick Moens, 10. Marnic De Waele, 11. Ronny Lutters, 12. Kurt Bertier (DV), 13. Claudio Rizzo, 14. Marnix Declercq, 15. Serge Devisch (DV), 16. Pedro Michels, 17. Kris De Waele (DV), 18. Luc Joos.

    Opgaves: Mark De Ben, Jos De Mulder (DV), Geert Smet.


    Reeks D:

    1. Mike TWELVES (GBr) (DV), 2. Benny Vanholsbeke, 3. Danny Carette, 4. Raymond Nuyens, 5. Wim De Coninck (DV), 6. Filip Berquin, 7. Rudi Wille, 8. Kurt Leuntjens, 9. Ronny Lepoutre, 10. Noël Willems, 11. Siegfried Vanoverberghe, 12. Patrick Watteny, 13. Tony Taelman (DV), 14. Jean-Marie Vandenbussche, 15. Geert Smet, 16. Luc De Poorter, 17. Dominique Depuydt (DV), 18. Danny Boussauw, 19. Mick Bath (GBr), 20. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Eddy Depreitere, 3. Andrew Donaldson (GBr), 4. Hedwig De Buysser, 5. Johan De Smet, 6. Noël Verzele.

    Reeks F:

    1. Dylan BOTTERBERG, 2. Goran Gouwy, 3. Quinten Verhelst (DV), 4. Damon Van Der Plaetsen, 5. Joni Demasure, 7. Robbie De Smet, 8. Callum Twelves (GBr) (DV), 9. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Bart DEDULLE, 2. Kenneth Labaere (DV), 3. Jo Maes, 4. Kevin Staelens, 5. Donovan Degryse, 6. Tom Van Vaerenbergh, 7. Johan Dedulle, 8. Koen Vander Beken, 9. Chris Vynckier, 10. Danny Bogaert, 11. Thomas Vanhoutte, 12. Franky De Clercq, 13. Jens Bogaert, 14. David Backx, 15. Koen Leys, 16. Marc Vandeginste, 17. Steven Tommeleyn, 18. Willem Van Der Jeught, 19. Dave Cottenier, 20. Pedro Boudry, 21. Timmy Braekeveld, 22. Jonas Brack, 23. Luc De Smet, 24. Kurt Van Hoorebeke (DV), 25. Marlon Claeys (DV).


    Reeks Dames:

    1. Annick VAN LEUVEN, 2. Bonnie Delanote, 3. Joyce Vanderbeken (DV), 4. Eveline Baele, 5. Margot Vandekerkhove (DV), 6. Amey Cowton (GBr) (DV), 7. Eltina Van Wijk (Ned) (DV), 8. Meg De Bruyne (DV), 9. Yasmine De Wulf (DV), 10. Evy Tillaert (DV), 11. Daphné Acke, 12. Peggy Hoste, 13. Katie Helsby (GBr) (DV), 14. Nele Dieleman, 15. Stephanie Lagache, 16. Jane Hellewell (GBr) (DV), 17. Amber Nuyens, 18. Evi Vandewalle (DV), 19. Deisy Schaele, 20. Alicia Decoster, 21. Daphne Holvoet, 22. Sarah Vervaet, 23. Lindsey Van Malderen, 24. Nancy Wittock, 25. Annelies Lauwers.


    28-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Aalter-Bellem zaterdag 28 juli
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Aalter Bellem

    23-07-2018 om 17:38 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen tem 22 juli
    Klassementen Alle Reeksen tem 22 juli Roeselare Zilverberg


    Zegestanden Alle Reeksen tem 22 juli Roeselare Zilverberg

    23-07-2018 om 16:22 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Roeselare zilverberg zondag 22 juli Uitslagen

    LWU-ROESELARE-ZILVERBERG:

    Reeks A:

    1. Lars VAN COPPENOLLE; 2. Olivier De Smet; 3. Giovanni Debaere; 4. Steffen Commeyne; 5. Michael Vermeulen (DV), 6. Jonas Acket, 7. Flor Nachtergaele, 8. Jellerich Vermeulen (DV), 9. Sven De Meydts (DV), 10. Chris Scherrens, 11. Sven Vancoppenolle, 12. Jonas Vandendaele, 13. Simon Perneel (DV), 14. Lowie Borgoo, 15. Thibault Devoldere (DV), 16. Kevin Van Laethem, 17. Björn Martens, 18. Reddy Gagan (Ind) (DV), 19. Niels Vandenbroucke (DV), 20. Kim Devroye, 21. Jonas Devoet, 22. Jimmy Guhel, 23. Casper Deschuytter (DV), 24. Laksmikanth Sreenath (Ind) (DV), 25. Aïden Maes, 26. Joeri De Meyer, 27. Davy Bultinck, 28. Gillian Demuynck, 29. Jeroen Demeestere (DV), 30. Davy Van Der Linden, 31. Simon Segers (DV), 32. Ruben Crop, 33. Ayron Lagrou, 34. Nick Van Elslander.

    Opgaves: Mark Taylor (GBr) (DV), Angelo Ryde (DV), François Chastagner (Fra), Jente Bruning, Jeffrey Hutsebaut, Nicolas Geerardyn (DV).

    Reeks B:

    1. David INGHELS, 2. Rob Paridaens, 3. Gerdy Ververken, 4. Rudy Vergucht, 5. Nico Lefever, 6. Stijn Vanluchene, 7. Tom Calluy, 8. Kristof Desimpelaere, 9. Tom Saeys, 10. Tom De Ketelaere, 11. Dave Mortier, 12. Kristof Tousseyn, 13. Vincent Martlé, 14. Nico Van Bever, 15. Stijn Desmet (DV), 16. Stefaan Ferrest, 17. Youri Cathelyn, 18. Kristof Vanwynsberghe (DV), 19. Pieter Lesage (DV), 20. Kristof De Cabooter (DV).

    Opgaves: Steve Lannoo, Stijn Boel, Giovanni Denolf.

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Erwin Bollen, 3. Marnic De Waele, 4. Stefan Verhaeghe (DV), 5. Philippe Devleeschauwer, 6. Denis Wauters, 7. Eddy Francois, 8. Patrick Raes, 9. Fabien Hanssens, 10. Tommy Vandenbulcke, 11. Danny Depreitere, 12. Geert Smet, 13. Luc Joos.

    Opgave: Gianni Deweerdt (DV).


    Reeks D:

    1. Ronny LEPOUTRE, 2. Raymond Nuyens, 3. Geert Smet, 4. Danny Carette, 5. Bruno Cauwelier, 6. Rudi Wille, 7. Tony Taelman (DV), 8. Danny Depreitere, 9. Patrick Decaestecker, 10. Gil Olshansky (Isr) (DV), 11. Danny Boussauw, 12. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Andrew DONALDSON (GBr), 2. Eddy Depreitere, 3. Luc Meheus, 4. Johan De Smet, 5. Michel Verriest (DV).

    Reeks F:

    1. Dylan BOTTERBERG, 2. Iben Vandevyvere, 3. Goran Gouwy, 4. Quinten Verhelst, 5. Ruben Crop, 6. Robbie De Smet, 7. Maxime Mabilde, 8. Yoran Demaiter (DV), 9. Thimo Spileers (DV).

    Reeks G:

    1. Jo MAES, 2. Kevin Staelens, 3. Thomas Vanhoutte, 4. Stijn Vanhaverbeke (DV), 5. Simon Vansevenant (DV), 6. Kenneth Labaere (DV), 7. Guy Bogaert, 8. Donovan Degryse, 9. Diederik Rosez (DV), 10. Marc Vandeginste, 11. Bjarne Christiaens, 12. Jens Bogaert, 13. Johan Dedulle, 14. Brian Vande Velde, 15. Franky De Clercq, 16. Danny Bogaert, 17. David Backx, 18. Jonas Uvyn (DV), 19. Tom Van Vaerenbergh, 20. Koen Vander Beken, 21. Pedro Boudry, 22. Bart Verhaeghe, 23. Timothy Depreitere (DV), 24. Marlon Claeys (DV), 25. Demspy Gevaert (DV), 26. Christophe Deseyne, 27. Jürgen Verhaeghe, 28. Jonas Brack, 29. Steven Tommeleyn, 30. Luc De Smet.


    Reeks Dames:

    1. Bonnie DELANOTE, 2. Margot Vandekerkhove (DV), 3. Daphné Acke, 4. Peggy Hoste, 5. Eva Vermeersch, 6. Daphne Holvoet, 7. Delphine Verhoest (DV), 8. Stephanie Lagache, 9. Amber Nuyens, 10. Margot Bourguignon (DV), 11. Sarah Vervaet, 12. Saryn Vermet, 13. Iris Olshansky (Isr) (DV), 14. Josefien Goemaere (DV).


    22-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 LAUWE zaterdag 21 juli uitslagen
    Album reeksen A, B en C (Klikken!)
    LWU-LAUWE: 
    Reeks A
    1. Niels DEMEYER (DV), 2. Steffen Commeyne, 3. Michael Vermeuelen (DV), 4. David Inghels, 5. Olivier De Smet, 6. Jellerich Vermeulen (DV), 7. Lode Vervaecke (DV), 8. Jamie Pattyn, 9. Sven Vandenbroucke (DV), 10. Chris Scherrens, 11. Giovanni De Carme (DV), 12. Maarten Goussey (DV), 13. Flor Nachtergaele, 14. Steven Durieu (DV), 15. Stijn Tuytens (DV), 16. Jelle Decock (DV), 17. Sven Vancoppenolle, 18. Jonas Devoet, 19. Tibo Degryse, 20. Lowie Borgoo, 21. Samuel Hoornaert, 22. Simon Segers (DV), 23. Tom Moreel, 24. Jimmy Guhel, 25. Kenny Maenhout, 26. Jens Decabooter.
    Opgaves: Lorenz Couckuyt (DV), Stijn Vermeulen (DV), Kenneth Labaere (DV), Timmy Braekeveld, Jordan Becquet (DV), Ibe Vandendriessche (DV), Tommy Maenhout, Thijs Vanhee (DV). 

    Reeks B: 
    1. Gino DE CLERCQ, 2. Tom Calluy, 3. Tom Saeys, 4. Darius Strolé (Lit), 5. Frederik Robberechts, 6. Stefaan Ferrest, 7. Kristof Tousseyn, 8. Xavier Sintubin, 9. Nesten Vandenbulcke, 10. Michaël De Baets (DV), 11. Nikki Denijs (DV), 12. Stijn Boel, 13. Jo Maes, 14. Dieter Vansteenkiste (DV).
    Opgaves: Vincent Milleville (DV), Mathieu De Rouck, Pascal Tiers, Youri Cathelyn, Nico Lefever, Steven De Groote (DV), Davy Joije (DV). 

    Reeks C: 
    1. Peter DE SMET, 2. Pedro Jacob (DV), 3. Luc Van Clapdorp, 4. Filip Vermeersch, 5. Denis Wauters, 6. Philippe Devleeschauwer, 7. Guy Bogaert, 8. Franky De Clercq, 9. Ronny Lutters.
    Opgave: Michael Naessens (DV). 

    Reeks Dames: 
    1. Margot VANDEKERKHOVE (DV), 2. Eveline Baele, 3. Daphne Holvoet, 4. Daphné Acke, 5. Amy Cawton (GBr) (DV), 6. Peggy Hoste, 7. Stephanie Lagache, 8. Jane Hellewell (GBr) (DV), 9. Sarah Vervaet, 10. Anse Debaere, 11. Annelies Lauwers. 

    Reeks Parochi: 
    1. Djess CAMERTIJN (DV), 2. Pieter Hostyn (DV), 3. Thomas Devriesere (DV), 4. Robin Soenen (DV), 5. Desire Boels (DV), 6. Peter Huys (DV), 7. Maxime Vanpachtenbeke (DV), 8. Leslie Vansteenkiste (DV), 9. Fons Tanghe (DV). 

    Reeks Toer&Genodigd.: 
    1. Steven DURIEU (DV), 2. Lode Vervaecke (DV), 3. Dion Soetaert (DV), 4. Melvin Stallaert (DV), 5. Anthony Legley (DV), 6. Kristof Vandoorne (DV), 7. Mike Taillieu (DV), 8. Mike Buyck (DV), 9. Yannick Baert (DV), 10. Tom Moreel, 11. Jona Brutin (DV), 12. Sven Vandenbroucke (DV), 13. Dieter Verhaeghe (DV), 14. Mathias Gadeyne (DV), 15. Wouter Beyens (DV), 16. Björn Noppe (DV), 17. Dieter Vlaeminck (DV), 18. David Stael (DV), 19. Stijn Tuytens (DV), 20. Mathieu Delaere (DV), 21. Alexander Haemers (DV), 22. Anthony Six (DV), 23. Jean Durieu (Fra), 24. Francis Soubry (DV), 25. Eric Faës (Fra) (DV), 26. Frederic Barbier (DV).

    21-07-2018 om 21:02 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Roeselare Zilverberg zondag 22 juli
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Grote Prijs DJK team

    16-07-2018 om 20:48 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (2)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Lauwe 21-07-2018
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Opgelet! Wedstrijden vinden in de voormiddag plaats!


    LWU reekseb A, B en C start om 9.30u voor 16 x 4 km of 64 km
    11u15 start parochianenkoers + dames voor 8 x 4 km of 32 km
    voorafgaand door een ereronde voor onze werelduurrecord houder 80+

    De LWU dames kunnen starten bij de parochianen om 11u15.


    De regels om deel te nemen aan de parochianen koers : 
    Inwoner zijn van Groot Menen, Wevelgem, Gullegem, Moorsele -> LET OP PASPORTCONTROLE!!! Breng dus zeker u pasport mee!

    Genodigden: ten laatste aanvragen tegen Vrijdag 20/07 12.00u

    Vergunning houders, (ex) liefhebbers (lees ook personen die regelmatig deelnemen aan toeristenkoersen) kunnen enkel deelnemen indien ze ook voorafgaand (minimum 15 ronden) hebben meegereden bij de vooraf gaande LWU reeksen 
    Uiteraard enkel geldig voor inwoners uit eerder genoemde gemeentes


    Alle inschrijvingen in Bockor café (voor de kerk) vanaf 8u15
    LET OP : 
    Om praktische redenen sluiten de inschrijvingen voor parochianen om 10.00u!

    Voor meer info -> 0477/28 45 19

    16-07-2018 om 20:02 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Ladies Trophy 5de rit Zedelgem 2018

    LWU Ladies Trophy 2018

    Uitslag 5de rit Zedelgem



    Categorie Dames:

    1

    Etlina Van Wijk (Ned) (DV)

    2

    Leonie Vanderjeugt

    3

    Marjolijn Boerjan

    4

    Margot Vandekerkhove (DV)

    5

    Daphné Acke

    6

    Daphne Holvoet

    7

    Jane Hellewell (GBr) (DV)

    8

    Peggy Hoste

    9

    Stephanie Lagache

    10

    Charlotte Pennynck (DV)

    11

    Cara Worm

    12

    Sarah Vervaet

    13

    Saryn Vermet

    14

    Lisa Defeyter

    15

    Inge Vandenbroele (DV)

    16

    Amber Nuyens (DV)

    17

    Lindsey Van Malderen

    18

    Riena Vermunicht (DV)

    19

    Yasmine De Wulf (DV)

    20

    Katleen Fraeye

    21

    Justien T'Kint (DV)

    22

    Annelies Lauwers


    Klassement Ladies Trophy na 5 de rit (Zedelgem) . (Klikken!)

    Album Ladies Trophy Zedelgem (Klikken)


    16-07-2018 om 16:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen tot na Zedelgem 15 juli
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Zedelgem 15 juli 

    Klassementen Alle reeksen tem Zedelgem 15 juli (Klikken!)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Zedelgem 15 juli 

    Zegestanden Alle Reeksen tem Zedelgem 15 juli (Klikken!)


    16-07-2018 om 14:10 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Zedelgem Uitslagen van zondag 15 juli

    Album Zedelgem Reeks A (Klikken!)

    Album Zedelgem B en C  (Klikken!)

    Album Zedelgem  D E F G (Klikken!)

    Album Ladies Trophy Zedelgem (Klikken!)

    LWU-ZEDELGEM:

    Reeks A:

    1. Giovanni DEBAERE, 2. Steffen Commeyne, 3. Quincy Vens (DV), 4. Olivier De Smet, 5. Anthony Spysschaert (DV), 6. Jonas Reybrouck (DV), 7. Lars Van Coppenolle, 8. Jorn Montaigne (DV), 9. Mylan Cappelier (DV), 10. Wouter De Fauw, 11. Axel Braet (DV), 12. Kevin Van Laethem, 13. Björn Martens, 14. David Inghels, 15. Tommy Maenhout, 16. Samuel Hoornaert, 17. Chris Scherrens, 18. Lowie Borgoo, 19. Sven Vancoppenolle, 20. Spencer Tack, 21. Tomas Lepoutre (DV), 22. Vinnie Braet (DV), 23. Joeri De Meyer, 24. Michaël Roels (DV), 25. Aïden Maes, 26. Gillian Demuynck, 27. Nesten Vandenbulcke, 28. Lorenz Couckuyt (DV), 29. Jimmy Guhel, 30. Ayron Lagrou, 31. Mattias De Spiegeleire, 32. Michaël Van de Velde (DV), 33. Ruben Maertens, 34. Jens Decabooter.

    Opgaves: Thomas Grillet (DV), Jeroen Vermeersch (DV).

    Reeks B:

    1. Rob PARIDAENS; 2. David Inghels; 3. Darius Strolé (Lit); 4. Xavier Sintubin; 5. Bart Ally, 6. Frederik De Dobbelaere (DV)l, 7. Gino De Clercq, 8. Gerdy Ververken, 9. Tom Saeys, 10. Steven De Groote (DV), 11. Pieter Van Dael, 12. Nicolas Dehaemers (DV), 13. Samuel Verhaeghe (DV), 14. Kurt Claeys, 15. Günther Puype (DV), 16. Kristof Tousseyn, 17. Nesten Vandenbulcke, 18. Dave Mortier, 19. Christoph De Meyer (DV), 20. Giovanni Denolf, 21. Dieter Verspille (DV), 22. Kristof De Cabooter (DV), 23. Kristof Vandaele (DV), 24. Stijn Boel, 25. Giovanni De Carme (DV), 26. Stijn Desmet (DV), 27. Mike Franco (DV), 28. Youri Cathelyn, 29. Tom Calluy, 30. Frederik Robberechts

    Opgaves: Mathieu De Rouck, Luc Cools, Dimitri Dewinter, Stefaan Ferrest, David Haegeman.

    Reeks C:

    1. Denis WAUTERS; 2. Glenn Van Hautekerke (DV); 3. Philippe Devleeschauwer; 4. Geert Roose; 5. Gay Tulloch (GBr) (DV), 6. Dirk Dekeerle, 7. Ronny Lutters, 8. Paul Butler (GBr) (DV), 9. Kurt Dehullu (DV), 10. Geert Smet, 11. Geert Bultynck, 12. Luc Joos, 13. Jason Edwards (GBr) (DV), 14. Ashley Holding (GBr) (DV), 15. Didier Knockaert (DV), 16. Mark De Ben.

    Opgave: Filip Himpe (DV).


    Reeks D:

    1. Ronny LEPOUTRE; 2. Bruno Cauwelier; 3. Geert Smet; 4. Johan De Baets; 5. Danny Depreitere, 6. Patrick Watteny, 7. Rudy Bloemmen, 8. Luc Verlinde, 9. Tony Reniers, 10. Danny Boussauw, 11. Danny Carette, 12. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Luc MEHEUS; 2. Johan De Smet; 3. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Dylan BOTTERBERG; 2. Jeroen Clybouw (DV); 3. Joni Demasure; 4. Robbie De Smet; 5. Goran Gouwy, 6. Quinten Verhelst (DV).

    Reeks G:

    1. Jeffrey HUTSEBAUT; 2. Jasper Vandevelde (DV); 3. Jo Maes; 4. Guy Bogaert; 5. Thomas Vanhoutte, 6. Bart Dedulle, 7. Johan Dedulle, 8. Marc Vandeginste, 9. Pedro Boudry, 10. Miguel Verhaeghe, 11. Bart Verhaeghe, 12. Ben De Bruyne, 13. Danny Bogaert, 14. Steven Tommeleyn, 15. Jens Bogaert, 16. Dave Cottenier, 17. David Backx, 18. Kevin Staelens, 19. Stijn Dupon, 20. Kenny Leyn, 21. Luc De Smet.


    5De rit Ladies Trophy


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV); 2. Leonie Vanderjeugt; 3. Marjolijn Boerjan; 4. Margot Vandekerkhove (DV); 5. Daphné Acke, 6. Daphne Holvoet; 7. Jane Hellewell (GBr) (DV); 8. Peggy Hoste; 9. Stephanie Lagache; 10. Charlotte Pennynck (DV); 11. Cara Worm; 12. Sarah Vervaet; 13. Saryn Vermet; 14. Lisa Defeyter; 15. Inge Vandenbroele (DV); 16. Amber Nuyens (DV); 17. Lindsey Van Malderen; 18. Riena Vermunicht (DV); 19. Yasmine De Wulf (DV); 20. Katleen Fraeye; 21. Justien T'Kint (DV); 22. Annelies Lauwers.


    15-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ruien uitslag van zaterdag 14 juli

    Album LWU RUIEN

    Album LWU Ruien. (Klikken!)


    LWU-RUIEN:

    Reeks A:

    1. Kess HEYTENS (DV); 2. Tim De Baene (DV); 3. Clay Davies (GBr) (DV); 4. Kevin Van Laethem; 5. Chris Scherrens, 6. Wouter De Fauw, 7. Bart Vindevoghel (DV), 8. Joery Degrieck, 9. Olivier De Smet, 10. Jérémy Dutoo , 11. Matthias Van Ongeval (DV), 12. Robby Degrieck, 13. Spencer Tack, 14. Davy Bultinck, 15. Tom Moreel, 16. Arne Vermeersch, 17. Kevin Andries (DV), 18. Jens Decabooter, 19. Nils Schepens, 20. Dante Vanmeerhaeghe, 21. Sven Vancoppenolle, 22. Gilles de Vulder.

    Opgaves: Lowie Borgoo, Marcel Six (DV), Brecht Waege (DV).

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ; 2. Tom Saeys; 3. Kristof Desimpelaere; 4. Jan Motte (DV); 5. Kurt Heyman, 6. Peter Hooreweghe, 7. Tom De Ketelaere, 8. Tom Calluy, 9. Nico Van Bever, 10. Vincent Martlé, 11. Stijn Boel, 12. Youri Cathelyn, 13. Steve Lannoo.

    Opgave: Stefan Vandevelde (DV).

    Reeks C:

    1. Dave DE SWERT; 2. Pedro Michels; 3. Denis Wauters; 4. Aron Bauwens; 5. Philippe Devleeschauwer, 6. Laurent Hermans (DV), 7. Gino Martin, 8. Fabien Hanssens, 9. Eddy Francois, 10. Eddy Gyselinck, 11. Denis Lecluyse (DV), 12. Michaël Naessens (DV), 13. Gary Nugent (GBr) (DV), 14. Patrick Moreel.


    Reeks D:

    1. Tony RENIERS; 2. Benny Vanholsbeke; 3. Patrick Watteny; 4. Danny Depreitere; 5. Danny Carette, 6. Rudi Wille, 7. Ronny Lepoutre, 8. Danny Boussauw, 9. Colin Smith (GBr) (DV), 10. Gino Corneillie, 11. Chris Davis (GBr) (DV), 12. Philippe Becel (DV), 13. Jean-Marie Vandenbussche, 14. Dirk De Bie, 15. Kenny Vande Velde, 16. Christ Christiaens, 17. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE; 2. Eddy Depreitere; 3. Luc Meheus; 4. Johan De Smet; 5. Michel Verriest (DV), 6. Guido Fauck.

    Reeks F:

    1. Dylan BOTTERBERG; 2. Quinten Vander Beken; 3. Joni Demasure; 4. Goran Gouwy; 5. Robbie De Smet, 6. Maxime Mabilde, 7. Kaïn Vanmeerhaeghe.

    Reeks G:

    1. Ayron LAGROU; 2. Jo Maes; 3. Guy Bogaert; 4. Jeffrey Hutsebaut; 5. Thomas Vanhoutte, 6. Franky De Clercq, 7. Danny Bogaert, 8. Ben De Bruyne, 9. Jonas Uvyn (DV), 10. Brian Vande Velde, 11. Jens Bogaert, 12. Koen Leys, 13. Koen Vander Beken, 14. Stijn Vanhaverbeke (DV), 15. Gregory Depaepe, 16. Pedro Boudry, 17. Steven Tommeleyn, 18. Dave Cottenier.


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV); 2. Bonnie Delanote; 3. Peggy Hoste; 4. Daphné Acke; 5. Daphne Holvoet; 6. Eva Vermeersch; 7. Nele Dieleman; 8. Lynn Depuers (DV); 9. Sarah Vervaet; 10. Celine Vandebroele; 11. Justine Vanwynsberghe (DV); 12. Janinka Vervacke.


    14-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ruien zaterdag 14 juli
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ruien

    10-07-2018 om 15:58 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2018
  • Reglement LWU 2018
  • Kalender LWU 2018
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!