Inhoud blog
  • LWU 2018 Lotenhulle Trofee uitreiking vrijdag 26 oktober
  • LWU 2018 Eindstanden alle reeksen en Zegestand
  • LWU 2018 Aalter woensdag 26 september Uitslag
  • LWU 2018 Aalter (Rialto) jaarmarkt koers woensdag 26 september
  • LWU 2018 Klassementen en Zegestanden alle reeksen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    10-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ruien zaterdag 14 juli
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ruien

    10-07-2018 om 15:58 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Zedelgem zondag 15 juli Met Ladies Trophy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zondag Zedelgem Ladies trophy 5de rit. Start 12u15. 
    Podium voor de dames na de wedstrijd, leiderstrui. Naturaprijs voor iedere deelnemer. 
    Ook in de herenreeksen A B C D E F en G voor iedereen naturaprijs. 
    Zedelgem.

    10-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden tem Bk te Kruiseke 8 juli
    LWU 2018 Klassement Alle Reeksen tem Bk


    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Bk

    09-07-2018 om 10:39 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Bk Kruiseke zondag 8 juli (OVB)

    Wedstrijd Album (Klikken!)

    Podium Album   (Klikken!)


    LWU-KRUISEKE:

    Reeks A:

    1. Olivier DE SMET, 2. Jonas Acket, 3. Kess Heytens (DV), 4. Arno De Wispelaere (DV), 5. Michael Vermeulen (DV), 6. Giovanni Debaere, 7. Mattijs Holvoet, 8. Chris Scherrens, 9. Wouter De Fauw, 10. Christophe Laperre (DV), 11. Bryan Ryelandt, 12. Florian Viaene, 13. Lars Van Coppenolle, 14. Alexander Vervaeke, 15. Jérémy Dutoo (DV), 16. Sven De Meydts (DV), 17. Lode Vervaecke (DV), 18. Timothy Heyse, 19. Tibo Degryse, 20. Mathias De Witte, 21. Steffen Commeyne, 22. Flor Nachtergaele, 23. Joery Degrieck, 24. Matthias Thoorens, 25. Cedric Viaene, 26. Ibe Vandendriessche (DV), 27. Nick Van Elslander, 28. Robby Degrieck, 29. Sven Vancoppenolle, 30. Joeri De Meyer, 31. Jimmy Guhel, 32. Jens Decabooter, 33. Leonard Hooijmans (DV).

    Opgaves: Gianni Polhemus (VS) (DV), Ward Declercq (DV), Thijs Deceuninck, Pieter Callemein (DV), Juhani Stevens (DV), Dieter Vanhulle, Jelle De Maere, Gianni Vermeiren, Kevin Van Laethem, Lesley Libbrecht (DV), Diego Bomeré, Tom Moreel, Wouter Verbeke (DV), Stijn Vanslambrouck (DV), Gillian Demuynck, Matthias Vercouillie, Jonathan Verschueren, Nico Lefever, Stefaan Ferrest, Lowie Borgoo, Steven Vandamme.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. David Inghels, 3. Stefaan Ferrest, 4. Kenny Michels, 5. Willem Hooreweghe, 6. Rob Paridaens, 7. Peter Hooreweghe, 8. Tom Calluy, 9. Tom De Ketelaere, 10. Frederik Devolder (DV), 11. Frederik Robberechts, 12. Pascal Tiers, 13. Stijn Desmet (DV), 14. Tom Saeys, 15. Pieter Callemein (DV), 16. Mathieu De Rouck, 17. Kevin Semerano (DV), 18. Kristof Tousseyn, 19. Nikki Denijs (DV), 20. Darius Strolé (Lit), 21. Kurt Heyman, 22. Stijn Vanluchene, 23. Nesten Vandenbulcke, 24. Stijn Boel, 25. Dave Mortier, 26. Youri Cathelyn, 27. Kurt Claeys.

    Opgaves: Gunter Dhondt (DV), Andy D'Hauwe (DV), Luc Cools, Vincent Martlé, Nico Lefever.

    Reeks C:

    1. Aron BAUWENS, 2. Peter De Smet, 3. Alain Mortier, 4. Philippe Devleeschauwer, 5. Dave De Swert, 6. Eddy Francois, 7. Dirk Dekeerle, 8. Gino Martin, 9. Fabien Hanssens, 10. Denis Wauters, 11. Christophe Logier

    Opgaves: Tommy Vandenbulcke, Frederic Delva (DV), Stanny Benoot, Pedro Michels, Mark De Ben, Filip Vermeersch.


    Reeks D:

    1. Danny CARETTE, 2. Johan De Baets, 3. Ronny Lepoutre, 4. Benny Vanholsbeke, 5. Patrick Watteny, 6. Bruno Cauwelier, 7. Leon Deuss, 8. Filip Berquin, 9. Frank Suys, 10. Danny Boussauw, 11. Freddy Lefevre, 12. Luc Verlinde, 13. Philippe Becel (DV), 14. Gino Corneillie, 15. Christ Christiaens, 16. Herman Van Den Borre, 17. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Rik Vanpoucke, 3. Guido Fauck, 4. Johan De Smet, 5. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Quinten VANDER BEKEN, 2. Leonard Lefebvre (DV), 3. Dylan Botterberg, 4. Goran Gouwy, 5. Joni Demasure, 6. Iben Vandevyvere, 7. Robbie De Smet, 8. Maxime Mabilde.

    Reeks G:

    1. Andy DOBBELAERE, 2. Frederick Vandevivere (DV), 3. Thomas Vanhoutte, 4. Kevin Staelens, 5. Marc Vandeginste, 6. Guy Bogaert, 7. Tom Van Vaerenbergh, 8. Danny Bogaert, 9. Bjarne Christiaens, 10. Jo Maes, 11. Bart Dedulle, 12. Arend Forrest, 13. Willem Van Der Jeught, 14. Ayron Lagrou, 15. Kenneth Labaere (DV), 16. Koen Vander Beken, 17. Ben De Bruyne, 18. Johan Dedulle, 19. Koen Leys, 20. Jens Bogaert, 21. Christophe Deseyne, 22. Pedro Boudry, 23. Timmy Braekeveld, 24. Stijn Dupon, 25. Nick De Gruyter (DV), 26. Steven Tommeleyn, 27. Jasper Vandevelde (DV), 28. Dave Cottenier, 29. Kenny Leyn, 30. Luc De Smet, 31. Jens Six, 32. Jonathan Viaene, 33. Lorenzo Feys, 34. Jeffrey Hutsebaut, 35. Gregory Depaepe.


    Reeks Dames:

    1. Estefania PILZ (Arg) (DV), 2. Margot Dutour (Fra) (DV), 3. Joyce Vanderbeken (DV), 4. Aurélie Vermeir (DV), 5. Marjolijn Boerjan, 6. Daphné Acke, 7. Leonie Vanderjeugt, 8. Stephanie Lagache en Peggy Hoste, 10. Eva Vermeersch, 11. Tatjana Theunis, 12. Vera Poels (DV), 13. Katleen Fraeye, 14. Cara Worm, 15. Elke Timperman (DV), 16. Daphne Holvoet, 17. Kayleigh Demeyer (DV), 18. Jane Hellewell (GBr) (DV, 19. Chloé Clauwaert (DV), 20. Amy Swinnen (DV), 21. Janinka Vervacke, 22. Annelies Lauwers.





    LWU-KRUISEKE Uitslag BK:

    Reeks A:

    1. Giovanni DEBAERE, 2. Mattijs Holvoet, 3. Chris Scherrens, 4. Wouter De Fauw, 5. Bryan Ryelandt, 6. Lars Van Coppenolle, 7. Timothy Heyse, 18. Mathias De Witte, 9. Steffen Commeyne, 10. Flor Nachtergaele, 11. Matthias Thoorens, 12. Robby Degrieck, 13. Sven Vancoppenolle, 14. Jimmy Guhel.

    Opgaves:Thijs Deceuninck, Dieter Vanhulle, Gianni Vermeiren, Kevin Van Laethem, Diego Bomeré, Lowie Borgoo, Steven Vandamme.


    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. David Inghels, 3. Stefaan Ferrest, 4. Kenny Michels, 5. Willem Hooreweghe, 6. Rob Paridaens, 7. Peter Hooreweghe, 8. Tom Calluy, 9. Tom De Ketelaere, 10. Pascal Tiers, 11. Tom Saeys, 12. Mathieu De Rouck, 13. Kristof Tousseyn, 14. Kurt Heyman, 15. Stijn Vanluchene, 16. Nesten Vandenbulcke, 17. Stijn Boel, 18. Dave Mortier, 19. Youri Cathelyn, 20. Kurt Claeys.

    Opgaves: Luc Cools, Vincent Martlé, Nico Lefever.

    Reeks C:

    1. Aron BAUWENS, 2. Peter De Smet, 3. Alain Mortier, 4. Philippe Devleeschauwer, 5. Dave De Swert, 6. Fabien Hanssens, 7. Denis Wauters, 8. Christophe Logier

    Opgaves: Pedro Michels, Filip Vermeersch.


    Reeks D:

    1. Danny CARETTE, 2. Johan De Baets, 3. Ronny Lepoutre, 4. Benny Vanholsbeke, 5. Patrick Watteny, 6. Bruno Cauwelier, 7. Leon Deuss, 8. Filip Berquin, 9. Frank Suys, 10. Danny Boussauw, 11. Freddy Lefevre, 12. Luc Verlinde, 13. Gino Corneillie, 14. Christ Christiaens, 15. Herman Van Den Borre, 16. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Rik Vanpoucke, 3. Guido Fauck, 4. Johan De Smet, 5. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Quinten VANDER BEKEN, 2. Goran Gouwy, 3. Joni Demasure, 4. Iben Vandevyvere, 5. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Andy DOBBELAERE, 2. Thomas Vanhoutte, 3. Kevin Staelens, 4. Marc Vandeginste, 5. Guy Bogaert, 6. Tom Van Vaerenbergh, 7. Danny Bogaert, 8. Bjarne Christiaens, 9. Jo Maes, 10. Willem Van Der Jeught, 11. Ayron Lagrou, 12. Koen Vander Beken, 13. Ben De Bruyne, 14. Johan Dedulle, 15. Jens Bogaert, 16. Christophe Deseyne, 17. Pedro Boudry, 18. Timmy Braekeveld, 19. Steven Tommeleyn, 20. Dave Cottenier, 21. Kenny Leyn, 22. Jonathan Viaene, 23. Lorenzo Feys, 24. Jeffrey Hutsebaut, 25. Gregory Depaepe.


    Reeks Dames:

    1. Marjolijn BOERJAN, 2. Daphné Acke, 3. Stephanie Lagache en Peggy Hoste, 5. Tatjana Theunis, 6. Katleen Fraeye, 7. Cara Worm, 8. Daphne Holvoet, 9. Janinka Vervacke.

    08-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU BK 2018 Kruiseke Wervik zondag 8 juli
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU BK Wervik Kruiseke zondag 8 juli 2018

    02-07-2018 om 21:33 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Kandidatenlijsten BK Kruiseke Wervik zondag 8 juli
    Lijst met Kanshebbers Belgisch Kampioenschap 8 juli Kruiseke Wervik

    02-07-2018 om 21:22 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (12 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen tem Assenede en Huise
    LWU 2018 Klassementen tem Assenede en G reeks Huise op 1 juli


    LWU 2018 Zegestanden tem Assenede  en G reeks Huise op 1 juli


    LWU Ladies Trophy 2018 Rituitslag en Klassement  tem Stekene  30 juni


    02-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Huise uitslag van zondag 1 juli 2018

    LWU-HUISE:

    Reeks G:

    1. Tom VAN VAERENBERGH, 2. Andy Dobbelaere, 3. Thomas Vanhoutte, 4. Jo Maes, 5. Ayron Lagrou, 6. Marc Vandeginste, 7. Guy Bogaert, 8. Bjarne Christiaens, 9. Koen Vander Beken, 10. Danny Bogaert, 11. Willem Van Der Jeught, 12. Jens Bogaert, 13. Brian Vande Velde, 14. Dave Cottenier, 15. Steven Tommeleyn, 16. Timmy Braekeveld.

    Reeks Genodigden:

    1. David INGHELS, 2. Kenny Michels, 3. Jakob Coussement (DV), 4. Gunter Dhondt (DV), 5. Matthias Van Ongeval (DV), 6. Carlo De Boulle (DV), 7. Pieter Bauters (DV), 8. Thomas De Stercke (DV), 9. Henk Ballet (DV), 10. Geert Goris (DV), 11. Jelle Vercruysse (DV), 12. Sebastiaan Hoste (DV), 13. Simon Brijsse (DV), 14. Mathias Snoeck, 15. Quinten Vander Beken, 16. Fritz De Praetere (DV), 17. Dries De Smet (DV), 18. Franky Vanhonsebrouck (DV), 19. Seba Vanhoutte (DV).

    01-07-2018 om 17:38 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (7 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Huise EX rit ronde van Nazareth 1 juli +G Reeks
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 2018 Huise

    01-07-2018 om 07:17 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Assenede zondag 1 juli
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Assenede 

    01-07-2018 om 07:16 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Assenede 1 juli Uitslagen (

    ALBUM Assenede zondag 1 juli .

    Album Assenede (Klikken!)

    LWU-ASSENEDE:

    Reeks A:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Olivier De Smet, 3. Wouter De Fauw, 4. Jonas Acket, 5. Steffen Commeyne, 6. Matthias Thoorens, 7. Mathias De Witte, 8. Bryan Ryelandt, 9. Lowie De Baets, 10. Pieter Meelberghs (DV), 11. Sven Vancoppenolle, 12. Kevin Andries (DV), 13. Kevin Van Laethem, 14. Jens Devos (DV), 15. Sven De Meydts (DV), 16. Matthias Vercouillie, 17. Dimitri Nys (DV), 18. Miel Ryckaert (DV), 19. Jonas Devoet, 20. Spencer Tack, 21. Lowie Borgoo, 22. Jeroen Vandewalle, 23. Kenneth Blom (DV), 24. Davy Mercy, 25. Arjen Grootaert, 26. Laurens Dewaele.

    Opgaves: Chris Scherrens, Damon Devriendt, Darwin Van de Velde, Jonas Lammens, Wim Marchal (DV), Sven De Meydts (DV), Nico Lefever, Bert Vercammen (DV), Timothy Heyse, Sam Matthys (DV), Niels Wytinck (DV), Axel Braet (DV).

    Reeks B:

    1. Nico LEFEVER, 2. Rob Paridaens, 3. Mike Van de Voorde (DV), 4. Tom Calluy, 5. Darius Strolé (Lit), 6. Mario Roegiest (Ned) (DV), 7. Nesten Vandenbulcke, 8. Maarten D'Hoore (DV), 9. Ben De Lille (DV), 10. Stijn Boel, 11. Kevin Claeys, 12. Bart Roets (DV), 13. Pascal Jonckheere (DV), 14. Winnok Meiresonne (DV), 15. Pascal De Vos, 16. Tommy Vanden Bossche (DV), 17. Youri Cathelyn, 18. Tom De Ketelaere.

    Opgave: Bart Van Landeghem (DV).

    Reeks C:

    1. Aron BAUWENS, 2. Denis Wauters, 3. Philippe Devleeschauwer, 4. Fabien Hanssens, 5. Fabien Savat (DV), 6. Geert Bultynck, 7. Christophe Logier,8. Luc Joos.

    Opgaves: Philip Lampaert, Patrick Moens.

    Reeks D:

    1. Filip BERQUIN, 2. Patrick Watteny, 3. Bruno Cauwelier, 4. Geert Smet, 5. Kurt Leuntjens, 6. Johan De Baets, 7. Rudi Wille, 8. Patrick Vanrafelghem, 9. Ronny Bauters, 10. Danny Boussauw, 11. Herman Van Den Borre, 12. Frans Sarazijn (DV).

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Luc Meheus, 3. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Joni Demasure, 3. Dylan Botterberg, 4. Robbie De Smet, 5. Adrien Devigne (Fra), 6. Maxime Mabilde, 7. Maarten Monsaert.

    Reeks Dames:

    1. Peggy HOSTE, 2. Daphné Acke, 3. Marjolijn Boerjan, 4. Lisa Defeyter, 5. Janinka Vervacke, 6. Jana Devoet.


    01-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Stekene zaterdag 30 juni Uitslagen (OVB)

    Album LWU Stekene

    Album Stekene. (Klikken!)

    LWU-STEKENE:

    Reeks A:

    1. Stijn VERBEKE (DV), 2. Olivier De Smet, 3. Michael Esselens (DV), 4. Carrera Coppens (DV), 5. Jonas Acket, 6. Wouter De Fauw, 7. Stijn Van Der Jeught, 8. Seppe Verschuere (DV), 9. Laurens Deconinck (DV), 10. Mattias De Spiegeleire, 11. Florian Viaene, 12. Stijn Van Gaeveren (DV), 13. Stijn Vanslambrouck (DV), 14. Bryan Cap (DV), 15. Chris Scherrens, 16. Tommy Maenhout, 17. Niels Willaerts (DV), 18. Maarten Van Raemdonck (DV), 19. Gillian Vereecke (DV), 20. Kevin Van Laethem, 21. Jochem Smet (DV), 22. Robbe De Meyer (DV), 23. Pieter Meelberghs (DV), 24. Jochem Vermeir (DV), 25. Alexander Vervaeke, 26. Kenny Maenhout, 27. Sven Vancoppenolle, 28. Joeri De Meyer, 29. Steven Vandamme, 30. Kenny Wullaert (DV), 31. Tom De Leenheer (DV), 32. Tom Moreel, 33. Laurens Dewaele.

    Opgaves: Davy Bultinck, Matthias Vercouillie, Arne Vermeersch, Joeri Lambrechts (DV), Stijn Creve (DV), Diego Bomeré, Gillian Demuynck, Pieter Beck (DV), Gert Van Laeken (DV), Kevin Wullaert (DV), Nils Schepens, Tim Bekaert (DV), Lowie Borgoo, Gianni Vermeiren, Jens Decabooter.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Stefaan Ferrest, 3. David Inghels, 4. Tom Calluy, 5. Kenny Michels, 6. Bram Kesteleyn (DV), 7. Tom Saeys, 8. Nick David (DV), 9. Wout De Tant (DV), 10. Mathieu De Rouck, 11. Stijn Vanluchene, 12. Tom De Ketelaere, 13. Kurt Heyman, 14. Filip Van Steirteghem (DV), 15. Michael Van de Casteele (DV), 16. Alexander Freese (DV), 17. Nico Van Bever, 18. Jurgen Van Buggenhout (DV), 19. Nicolas Dehaemers (DV), 20. Mike Franco (DV), 21. Kristof Tousseyn, 22. Tommy Van Osselaer (DV), 23. Giovanni Baert (DV), 24. Kenny De Permentier (DV), 25. Giovanni Denolf, 26. Nikki Denijs (DV), 27. Youri Cathelyn.

    Opgaves: Stijn Boel, Pieter Van Dael, Giovanni Baert (DV), Fre Van Driessche (DV), Gert Brijs (DV), Pieter Suy (DV).

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Aron Bauwens, 3. Wim Diet, 4. Gert Smet (DV), 5. Sven De Vlieger, 6. Kurt Van Raemdonck (DV), 7. Philippe Devleeschauwer, 8. Alex Goossens (DV), 9. Wim Rombauts (DV), 10. Gunter De Rechter (DV), 11. Alain Goolaerts (DV), 12. Carlo Schollaert, 13. Denis Wauters, 14. Eddy Francois, 15. Johan De Bruyn (DV), 16. Paul Fierens (DV), 17. Fabien Hanssens, 18. Dirk Dekeerle, 19. Rudi Rabout (Ned), 20. Stanny Benoot, 21. Alain Van den Broeck (DV), 22. Benny De Bock (DV), 23. Filip Vermeersch, 24. Geert Bultynck, 25. Dave De Swert, 26. Jurgen Dumont.

    Opgave: Luc Joos.


    Reeks D:

    1. Geert SMET, 2. Frank Suys, 3. Filip Berquin, 4. Patrick Watteny, 5. Patrick Vanrafelghem, 6. Noël Willems, 7. Rudy Bloemmen, 8. Ludwig Gladines (DV), 9. Jean-Marie Vandenbussche, 10. Ronny Bauters (DV), 11. Danny Boussauw, 12. Patrick Elegheen (DV), 13. Herman Van Den Borre, 14. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Rik Vanpoucke, 3. Guido Fauck, 4. Luc Meheus, 5. Johan De Smet, 6. François Brouwers (DV).

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Quinten Vander Beken, 3. Dylan Botterberg, 4. Robbie De Smet, 5. Iben Vandevyvere, 6. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Ayron LAGROU, 2. Jo Maes, 3. Jeffrey Hutsebaut, 4. Thomas Vanhoutte, 5. Arend Forrest, 6. Brian Vande Velde, 7. Andy Dobbelaere, 8. Guy Bogaert, 9. Danny Bogaert, 10. Jens Bogaert, 11. Koen Vander Beken, 12. Tom Van Vaerenbergh, 13. Dave Cottenier, 14. Marc Vandeginste, 15. Pedro Boudry, 16. Jonas Uvyn (DV), 17. Steven Tommeleyn, 18. Luc De Smet, 19. Kenny Leyn.


    Reeks Dames:

    1. Annick VAN LEUVEN, 2. Joyce Vanderbeken (DV), 3. Eltina Van Wijk (Ned) (DV), 4. Aurélie Vermeir (DV), 5. Tatjana Theunis, 6. Annemieke Genyn (DV), 7. Lien Suls (DV), 8. Daphne Holvoet, 9. Evelien Deltombe (DV), 10. Daphné Acke, 11. Eva Vermeersch, 12. Peggy Hoste, 13. Katleen Fraeye, 14. Amber Nuyens (DV), 15. Sarah Facq, 16. Stephanie Lagache, 17. Nele Dieleman, 18. Hanne Delanote (DV), 19. Marjolijn Boerjan, 20. Alicia Decoster, 21. Riena Vermunicht (DV), 22. Lindsey Van Malderen, 23. Janinka Vervacke, 24. Joyce Tack, 25. Yana Van Staeyen (DV), 26. Joyca Geerts (DV), 27. Meg De Bruyne (DV), 28. Inge Joos, 29. Margot Bourguignon (DV), 30. Jane Hellewell (GBr) (DV), 31. Jana Devoet.


    Reeks Parochianen:

    1. Chris VAN GOETHEM (DV), 2. Stefan De Maeyer (DV), 3. Bram Van Overloop (DV), 4. Rudi Saelens (DV), 5. Nico Van Osselaer (DV), 6. Willy Corthals (DV), 7. Benny De Bock (DV), 8. Jurgen Godefroot (DV), 9. Johan De Maersschalck (DV), 10. Erik De Roos (DV), 11. Luc Apers (DV), 12. Sam Van Hecke (DV), 13. Reggie Middelkamp (DV), 14. Danny Standaert (DV), 15. Bert Merckx (DV), 16. Danny Van Goethem (DV), 17. Alain Van Dorsselaere (DV), 18. Dirk Martens (DV), 19. Mathias Vercruysse (DV).

    Opgaves: Stefaan Constant (DV), Giovanni de Smet (DV), Stijn De Coninck (DV), Bart Matthijs (DV), Wim Velghe (DV), Peter Dierick (DV), Gunter Sterck (DV).


    30-06-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Stekene zaterdag 30 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 2018 Stekene

    25-06-2018 om 23:25 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Mater 


    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Mater

    24-06-2018 om 18:56 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Mater uitslagen van zaterdag 23 juni 2018 (OVB)

    Album LWU Mater (Klikken!)


    LWU-MATER:

    Reeks A:

    1. Olivier DE SMET, 2. Tim De Baene (DV), 3. Lars Van Coppenolle, 4. Steffen Commeyne, 5. Giovanni Debaere, 6. Michael Vermeulen (DV), 7. Vincent Romel (DV), 8. Gianni Vermeiren, 9. Bart Vindevoghel (DV), 10. Cedric Viaene, 11. Tibo Degryse, 12. Jérémy Dutoo (DV), 13. Noud Roelen (Ned) (DV), 14. Jurgen Moreels (DV), 15. Flor Nachtergaele, 16. Kevin Van Laethem, 17. Alejandro Gonzalez Lugo (Spa) (DV), 18. Diego Bomeré, 19. Jonas Acket, 20. Tjorven Vanparys (DV), 21. Steven Vandamme, 22. John Naveen (Ind) (DV), 23. Thijs Deceuninck, 24. Davy Bultinck, 25. Ruben Crop, 26. Bryan Ryelandt, 27. Sven Vancoppenolle, 28. Kenneth Blom (DV), 29. Christian Williams (VS) (DV).

    Opgaves: Nick Van Elslander, Gino De Clercq, David Inghels, Lowie Borgoo, Jimmy Guhel, Noah Williams (VS) (DV), Jordan Hester (VS) (DV), Gianni Polhemus (VS) (DV), Noah Williams (VS) (DV), Thomas Steyaert, Bert Vercammen (DV), Tom Moreel, Nico Lefever, Spencer Milles (VS) (DV).

    Reeks B:

    1. Tom SAEYS, 2. Gino De Clercq, 3. Pieter Van Dael, 4. Nesten Vandenbulcke, 5. Mario Roegiest (Ned) (DV), 6. Frederik Robberechts, 7. David Inghels, 8. Frederick Devolder (DV), 9. Kristof De Neve (DV), 10. Kristof Desimpelaere, 11. Mathieu De Rouck, 12. Tom De Ketelaere, 13. Nico Lefever, 14. Rudy Vergucht, 15. Vincent Martlé, 16. Frederick De Riemaecker (DV), 17. Davy Joye (DV), 18. Kristof De Cabooter (DV), 19. Stijn Boel, 20. Kristof Tousseyn.

    Opgaves: Kurt Claeys, Willem Hooreweghe.

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Marnic De Waele, 3. Claude Van Strijdonck (DV), 4. Luc Van Clapdorp, 5. Patrick Raes, 6. Eddy Gyselinck, 7. Serge Devisch (DV), 8. Dirk Dekeerle, 9. Denis Wauters.

    Opgaves: Christophe Logier, Kris Van der Mieren (DV).


    Reeks D:

    1. Benny VANHOLSBEKE, 2. Leon Deuss, 3. Danny Carette, 4. Raymond Nuyens (DV), 5. Patrick Watteny, 6. Rudi Vansevenant (DV), 7. Marino Cneut, 8. Johan De Baets, 9. Jan Houwen, 10. Jan Verbelen, 11. Rudi Wille, 12. Danny Boussauw, 13. Christ Christiaens, 14. Herman Van Den Borre, 15. Ronny Lepoutre, 16. Peter Devroye (DV).

    Reeks E:

    1. Guido FAUCK, 2. Johan De Smet, 3. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Ian ANDERSON (VS) (DV), 2. Colin Fischer (VS) (DV), 3. Casey Fuitun (VS) (DV), 4. Gere Dallas (VS) (DV), 5. Goran Gouwy, 6. Dylan Botterberg, 7. Quinten Vander Beken, 8. Robbie De Smet, 9. Maxime Mabilde, 10. Adrien Devigne (Fra).

    Reeks G:

    1. Willem VAN DER JEUGHT, 2. Stijn Vanhaverbeke (DV), 3. Marc Vandeginste, 4. Jo Maes, 5. Thomas Vanhoutte, 6. Ayron Lagrou, 7. Miguel Verhaeghe, 8. Bjarne Christiaens, 9. Gregory Depaepe, 10. Guy Bogaert, 11. David Backx, 12. Koen Vander Beken, 13. Jonas Uvyn (DV), 14. Chris Vynckier, 15. Dave Cottenier, 16. Christophe Deseyne, 17. Steven Tommeleyn, 18. Jonas Brack, 19. Robbe Delaere (DV), 20. Jens Bogaert, 21. Timmy Braekeveld, 22. Danny Bogaert, 23. Luc De Smet, 24. Ben De Bruyne.


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV), 2. Nele Dieleman, 3. Katleen Fraeye, 4. Daphné Acke, 5. Marjolijn Boerjan, 6. Amber Nuyens (DV).


    23-06-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 MATER zaterdag 23 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 2018 Mater

    18-06-2018 om 20:02 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden tem Nazareth 17 juni
    LWU 2018 Klassement Alle Reeksen tem Nazareth 17 juni


    LWU 2018 Zegestanden tem Nazareth 17 juni 

    18-06-2018 om 15:04 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Nazareth zondag 17 juni Uitslagen

    Album Nazareth LWU Gp SOS team (Klikken!)

    LWU-NAZARETH:

    Reeks A:

    1. Olivier DE SMET, 2. Giovanni Debaere, 3. Mattijs Holvoet, 4. Michael Vermeulen (DV), 5. Levi Degryse, 6. Thomas Steyaert, 7. Wouter De Fauw, 8. Dries De Smet (DV), 9. Zowé Soberon (DV), 10. Jordy Oliebos (DV), 11. Stijn Peelman (DV), 12. Gianni Polhemus (VS) (DV), 13. Chris Scherrens, 14. Michael Van Eeckhaut, 15. Darwin Van de Velde, 16. Jens Devos (DV), 17. Sven Vancoppenolle, 18. Gregory Vandewiele, 19. Jens Daems (DV), 20. Björn Martens, 21. Gianni Vermeiren, 22. Ken Van Den Noortgaete (DV), 23. Ruben Crop, 24. Jens Decabooter,, 25. Spencer Tack, 26. Nico Van Assche (DV), 27. Jimmy Guhel, 28. Enzo Opsomer (DV), 29. Björn Steyaert, 30. Tim De Dobbelaere (DV), 31. Joren Verschaeve (DV), 32. Jonathan Verschueren, 33. Nick Van Elslander, 34. Bryan Ryelandt, 35. Davy Bultinck, 36. Dante Vanmeerhaeghe, 37. Jelle De Maere, 38. Robby Degrieck, 39. François Chastagner (Fra), 40. Jonas Bouckhuyt (DV), 41. Arjen Grootaert.

    Opgaves: Laurens Dewaele, Dylan Van de Velde (DV), Sebastiaan Hoste (DV), Merlijn Dhont (DV), Lowie Borgoo, Jonas Lammens.

    Reeks B:

    1. Youri WANDELS (DV), 2. Gino De Clercq, 3. Rob Paridaens, 4. Gunter Dhondt (DV), 5. Maarten D'Hoore (DV), 6. David Inghels, 7. Nesten Vandenbulcke, 8. Kristof Desimpelaere, 9. Darius Strolé (Lit), 10. Steven Dick (DV), 11. Rudy Vergucht, 12. Stefaan Ferrest, 13. Ben De Lille (DV), 14. Tom Calluy, 15. Frederik Robberechts, 16. Nikki Denijs (DV), 17. Steven Van Hauwaert (DV), 18. Sven Crul, 19. Kurt Bertier (DV), 20. Youri Cathelyn, 21. Bart Roets (DV), 22. Vincent Martlé, 23. Pascal De Vos, 24. Kurt Claeys, 25. Tommy Van den Bossche (DV), 26. Bart Van Landegem (DV), 27. Tom De Ketelaere, 28. Kristof Vanwynsberghe (DV).

    Reeks C:

    1. Philip LAMPAERT, 2. Steven Grymonpré, 3. Peter De Smet, 4. Jason Edwards (Gbr) (DV), 5. Franky De Tremerie, 6. Ashley Holding (GBr) (DV), 7. Nigel Carpenter (GBr) (DV), 8. Stefaan David (DV), 9. Aron Bauwens, 10. Marnic De Waele, 11. Jan Vanderstraeten (DV), 12. Peter De Corte (DV), 13. Luc Van Clapdorp, 14. Fabien Hanssens, 15. Geert Goris (DV), 16. Filip Vermeersch, 17. Dave De Swert, 18. Koen Oliebos, 19. Claudio Rizzo, 20. Denis Wauters, 21. Fritz De Praetere (DV), 22. Stanny Benoot, 23. Kris De Waele (DV), 24. Luc Joos.

    Opgaves: Philippe D'Hooghe (DV).


    Reeks D:

    1. Benny VANHOLSBEKE, 2. Tony Reniers, 3. Danny Carette, 4. Filip Berquin, 5. Danny De Coninck, 6. Gino Corneillie, 7. Patrick Watteny, 8. Freddy Lefevre, 9. Bruno Cauwelier, 10. Danny Boussauw, 11. Siegfried Vanoverberghe, 12. Luc De Poorter, 13. Patrick Van Den Broeke (DV), 14. Henk Bolle (DV), 15. Geert Smet, 16. Christ Christiaens, 17. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Guido Fauck, 3. Richard Van De Wiele, 4. Eddy Depreitere, 5. Luc Meheus, 6. Johan De Smet, 7. Hubert Thijs (DV).

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Dylan Botterberg, 3. Seth De Batist (DV), 4. Robbie Desmet, 5. Maxime Mabilde.

    Reeks G:

    1. Andy DOBBELAERE, 2. Thomas Vanhoutte, 3. Tom Van Vaerenbergh, 4. Jo Maes, 5. David Backx, 6. Jonathan Viaene, 7. Guy Bogaert, 8. Dave Cottenier, 9. Ben De Bruyne, 10. Ayron Lagrou, 11. Lorenzo Feys, 12. Gregory Depaepe, 13. Koen Vander Beken, 14. Koen Leys, 15. Marc Vandeginste, 16. Steven Tommeleyn, 17. Willem Van Der Jeught, 18. Jens Bogaert, 19. Brian Vande Velde, 20. Jeffrey Hutsebaut, 21. Danny Bogaert, 22. Christophe Willemijns (DV), 23. Jonas Brack, 24. Jens Six, 25. Kenny Leyn, 26. Luc De Smet.


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV), 2. Peggy Hoste, 3. Tatjana Theunis, 4. Daphné Acke, 5. Cindy Van Hulle, 6. Lisa Defeyter, 7. Joyce Tack, 8. Annelies Lauwers, 9. Margot Bourguignon (DV), 10. Marjolijn Boerjan.


    17-06-2018 om 23:34 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Houthulst zaterdag 16 juni Uitslagen (OVB)

    Album LWU Houthulst van 16 juni. (Klikken!)

    LWU-HOUTHULST:

    Reeks A:

    1. Mattias DE SPIEGELEIRE, 2. Christophe Laperre (DV), 3. Wouter De Fauw, 4. Giovanni Debaere, 5. Steffen Commeyne, 6. Bryan Ryelandt, 7. Matthias Thoorens, 8. Grégory Van Vlierberghe (DV), 9. Mattijs Holvoet, 10. Florian Viaene, 11. Arno De Wispelaere (DV), 12. Gianni Vermeiren, 13. Tibo Degryse, 14. Sven Vancoppenolle, 15. Levi Degryse, 16. Chris Scherrens, 17. Nicolas Vandromme (DV), 18. Lars Van Coppenolle, 19. Mathias De Witte, 20. Jeroen Vandewalle, 21. Brecht Verzeele (DV), 22. Jérémy Dutoo (DV), 23. Nick Van Elslander (DV).

    Opgaves: David Lowyck (DV), Nigel Vandecasteele, Jorgen Decoster, Seppe Teunis (DV), Lowie Borgoo, Gianni Polhemus (VS) (DV), Bram Lampaert, Jimmy Guhel, Jens Decabooter, Vincent Vantorre (DV), Dieter Vanhulle, Mathijs Doolaeghe (DV), Detlev Debonnez (DV), Ruben Crop, Jonas Devoet, Steven Vandamme, Arne Vermeersch, Timothy Heyse, Matthias Vercouillie, Spencer Tack, Nico Lefever.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Pascal Tiers, 3. Stijn Vanluchene, 4. Frederik Dobbelaere (DV), 5. Kenny Michels, 6. David Inghels, 7. Wesley Pannecoucke (DV), 8. Hans Vankerschaver (DV), 9. Tom Saeys, 10. Tom Calluy, 11. Stijn Desmet (DV), 12. Kristof Schoonbaert, 13. Kurt Heyman, 14. Django Grimmonprez (DV), 15. Xavier Sintubin, 16. Wouter Cael (DV), 17. Pieter Callemein (DV), 18. Wim Makelberge (DV), 19. Nicolas Dehaemers (DV), 20. Frederik Dedeyne, 21. Nikki Denijs (DV), 22. Steven De Groote (DV), 23. Kristof Tousseyn, 24. Kristof De Ceuninck (DV), 25. Nick Dael (DV), 26. Dave Mortier, 27. Sam Verhaeghe (DV), 28. Tom De Ketelaere, 29. Stefan De Brouwer (DV), 30. Peter Hooreweghe, 31. Vincent Martlé, 32. Steve Lannoo, 33. Pieter Malfait (DV), 34. Nico Waelkens (DV), 35. Kris De Cuyper (DV).

    Opgaves:Giovanni Denolf, Sven Crul, Gunther Puype (DV), Dietrich Van Den Berghe, Kristof Vanwynsberghe (DV), Kristof De Cabooter (DV), Mike Franco (DV), Luc Cools, Stefaan Ferrest, Nico Lefever.

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Pedro Michels, 3. Wim Braet, 4. Aron Bauwens, 5. Wim Diet, 6. Carlo Schollaert, 7. Patrick Raes, 8. Eddy Francois, 9. Pedro Jacob (DV), 10. Patrick Tas (DV), 11. Geert Roose, 12. Philippe Devleeschauwer, 13. Patrick Moens, 14. Rudi Rabout (Ned), 15. Kurt Vanhaverbeke, 16. Denis Wauters.

    Opgaves: Dave De Swert, Patrick Decaestecker, Ronny Vermeiren (DV).


    Reeks D:

    1. Leon DEUSS, 2. Filip Berquin, 3. Patrick Watteny, 4. Thierry Van Eeckhoutte, 5. Benny Vanholsbeke, 6. Frank Suys, 7. Danny De Coninck, 8. Danny Carette, 9. Patrick Decaestecker, 10. Bruno Cauwelier, 11. Jan Houwen, 12. Danny Depreitere, 13. Luc Verlinde, 14. Jean-Marie Vandenbussche, 15. Freddy Lefevre, 16. Danny Boussauw, 17. Herman Van Den Borre, 18. Ronny Lepoutre.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Marc Vervondel, 3. Luc Meheus, 4. Erik Vandersteen, 5. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Angel JOOS (DV), 2. Goran Gouwy, 3. Quinten Verhelst (DV), 4. Joni Demasure, 5. Dylan Botterberg, 6. Robbie De Smet, 7. Maarten Monsaert, 8. Adrien Devigne (Fra), 9. Jorne Thorrez (DV).

    Reeks G:

    1. Ayron LAGROU, 2. Andy Dobbelaere, 3. Geoffrey Michels (DV), 4. Jeffrey Hutsebaut, 5. Thomas Vanhoutte, 6. Jo Maes, 7. Guy Bogaert, 8. Chris Vynckier, 9. Ben De Bruyne, 10. Lorenzo Feys, 11. David Backx, 12. Miguel Verhaeghe, 13. Marc Vandeginste, 14. Arend Forrest, 15. Koen Vander Beken, 16. Jürgen Verhaeghe, 17. Gregory Depaepe, 18. Jonas Brack, 19. Dave Cottenier, 20. Pedro Boudry, 21. Jens Bogaert, 22. Danny Bogaert, 23. Timmy Braekeveld, 24. Luc De Smet, 25. Robbe Delaere (DV), 26. Steven Tommeleyn, 27. Kenny Leyn, 28. Bart Verhaeghe.


    Reeks Dames:

    1. Joyce VANDERBEKEN (DV), 2. Marjolijn Boerjan, 3. Stefanie Deceuninck (DV), 4. Sylvia Debboudt (DV), 5. Peggy Hoste, 6. Daphné Acke, 7. Eva Vermeersch, 8. Stephanie Lagache, 9. Daphne Holvoet, 10. Hanne Delanote (DV), 11. Cara Worm, 12. Janinka Vervacke, 13. Joyce Tack.


    16-06-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Houthulst zaterdag 16 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Houthulst

    11-06-2018 om 21:23 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2018
  • Reglement LWU 2018
  • Kalender LWU 2018
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!