Inhoud blog
  • LWU 2018 Lotenhulle Trofee uitreiking vrijdag 26 oktober
  • LWU 2018 Eindstanden alle reeksen en Zegestand
  • LWU 2018 Aalter woensdag 26 september Uitslag
  • LWU 2018 Aalter (Rialto) jaarmarkt koers woensdag 26 september
  • LWU 2018 Klassementen en Zegestanden alle reeksen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    16-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Lauwe 21-07-2018
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Opgelet! Wedstrijden vinden in de voormiddag plaats!


    LWU reekseb A, B en C start om 9.30u voor 16 x 4 km of 64 km
    11u15 start parochianenkoers + dames voor 8 x 4 km of 32 km
    voorafgaand door een ereronde voor onze werelduurrecord houder 80+

    De LWU dames kunnen starten bij de parochianen om 11u15.


    De regels om deel te nemen aan de parochianen koers : 
    Inwoner zijn van Groot Menen, Wevelgem, Gullegem, Moorsele -> LET OP PASPORTCONTROLE!!! Breng dus zeker u pasport mee!

    Genodigden: ten laatste aanvragen tegen Vrijdag 20/07 12.00u

    Vergunning houders, (ex) liefhebbers (lees ook personen die regelmatig deelnemen aan toeristenkoersen) kunnen enkel deelnemen indien ze ook voorafgaand (minimum 15 ronden) hebben meegereden bij de vooraf gaande LWU reeksen 
    Uiteraard enkel geldig voor inwoners uit eerder genoemde gemeentes


    Alle inschrijvingen in Bockor café (voor de kerk) vanaf 8u15
    LET OP : 
    Om praktische redenen sluiten de inschrijvingen voor parochianen om 10.00u!

    Voor meer info -> 0477/28 45 19

    16-07-2018 om 20:02 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Ladies Trophy 5de rit Zedelgem 2018

    LWU Ladies Trophy 2018

    Uitslag 5de rit Zedelgem



    Categorie Dames:

    1

    Etlina Van Wijk (Ned) (DV)

    2

    Leonie Vanderjeugt

    3

    Marjolijn Boerjan

    4

    Margot Vandekerkhove (DV)

    5

    Daphné Acke

    6

    Daphne Holvoet

    7

    Jane Hellewell (GBr) (DV)

    8

    Peggy Hoste

    9

    Stephanie Lagache

    10

    Charlotte Pennynck (DV)

    11

    Cara Worm

    12

    Sarah Vervaet

    13

    Saryn Vermet

    14

    Lisa Defeyter

    15

    Inge Vandenbroele (DV)

    16

    Amber Nuyens (DV)

    17

    Lindsey Van Malderen

    18

    Riena Vermunicht (DV)

    19

    Yasmine De Wulf (DV)

    20

    Katleen Fraeye

    21

    Justien T'Kint (DV)

    22

    Annelies Lauwers


    Klassement Ladies Trophy na 5 de rit (Zedelgem) . (Klikken!)

    Album Ladies Trophy Zedelgem (Klikken)


    16-07-2018 om 16:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen tot na Zedelgem 15 juli
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Zedelgem 15 juli 

    Klassementen Alle reeksen tem Zedelgem 15 juli (Klikken!)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Zedelgem 15 juli 

    Zegestanden Alle Reeksen tem Zedelgem 15 juli (Klikken!)


    16-07-2018 om 14:10 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Zedelgem Uitslagen van zondag 15 juli

    Album Zedelgem Reeks A (Klikken!)

    Album Zedelgem B en C  (Klikken!)

    Album Zedelgem  D E F G (Klikken!)

    Album Ladies Trophy Zedelgem (Klikken!)

    LWU-ZEDELGEM:

    Reeks A:

    1. Giovanni DEBAERE, 2. Steffen Commeyne, 3. Quincy Vens (DV), 4. Olivier De Smet, 5. Anthony Spysschaert (DV), 6. Jonas Reybrouck (DV), 7. Lars Van Coppenolle, 8. Jorn Montaigne (DV), 9. Mylan Cappelier (DV), 10. Wouter De Fauw, 11. Axel Braet (DV), 12. Kevin Van Laethem, 13. Björn Martens, 14. David Inghels, 15. Tommy Maenhout, 16. Samuel Hoornaert, 17. Chris Scherrens, 18. Lowie Borgoo, 19. Sven Vancoppenolle, 20. Spencer Tack, 21. Tomas Lepoutre (DV), 22. Vinnie Braet (DV), 23. Joeri De Meyer, 24. Michaël Roels (DV), 25. Aïden Maes, 26. Gillian Demuynck, 27. Nesten Vandenbulcke, 28. Lorenz Couckuyt (DV), 29. Jimmy Guhel, 30. Ayron Lagrou, 31. Mattias De Spiegeleire, 32. Michaël Van de Velde (DV), 33. Ruben Maertens, 34. Jens Decabooter.

    Opgaves: Thomas Grillet (DV), Jeroen Vermeersch (DV).

    Reeks B:

    1. Rob PARIDAENS; 2. David Inghels; 3. Darius Strolé (Lit); 4. Xavier Sintubin; 5. Bart Ally, 6. Frederik De Dobbelaere (DV)l, 7. Gino De Clercq, 8. Gerdy Ververken, 9. Tom Saeys, 10. Steven De Groote (DV), 11. Pieter Van Dael, 12. Nicolas Dehaemers (DV), 13. Samuel Verhaeghe (DV), 14. Kurt Claeys, 15. Günther Puype (DV), 16. Kristof Tousseyn, 17. Nesten Vandenbulcke, 18. Dave Mortier, 19. Christoph De Meyer (DV), 20. Giovanni Denolf, 21. Dieter Verspille (DV), 22. Kristof De Cabooter (DV), 23. Kristof Vandaele (DV), 24. Stijn Boel, 25. Giovanni De Carme (DV), 26. Stijn Desmet (DV), 27. Mike Franco (DV), 28. Youri Cathelyn, 29. Tom Calluy, 30. Frederik Robberechts

    Opgaves: Mathieu De Rouck, Luc Cools, Dimitri Dewinter, Stefaan Ferrest, David Haegeman.

    Reeks C:

    1. Denis WAUTERS; 2. Glenn Van Hautekerke (DV); 3. Philippe Devleeschauwer; 4. Geert Roose; 5. Gay Tulloch (GBr) (DV), 6. Dirk Dekeerle, 7. Ronny Lutters, 8. Paul Butler (GBr) (DV), 9. Kurt Dehullu (DV), 10. Geert Smet, 11. Geert Bultynck, 12. Luc Joos, 13. Jason Edwards (GBr) (DV), 14. Ashley Holding (GBr) (DV), 15. Didier Knockaert (DV), 16. Mark De Ben.

    Opgave: Filip Himpe (DV).


    Reeks D:

    1. Ronny LEPOUTRE; 2. Bruno Cauwelier; 3. Geert Smet; 4. Johan De Baets; 5. Danny Depreitere, 6. Patrick Watteny, 7. Rudy Bloemmen, 8. Luc Verlinde, 9. Tony Reniers, 10. Danny Boussauw, 11. Danny Carette, 12. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Luc MEHEUS; 2. Johan De Smet; 3. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Dylan BOTTERBERG; 2. Jeroen Clybouw (DV); 3. Joni Demasure; 4. Robbie De Smet; 5. Goran Gouwy, 6. Quinten Verhelst (DV).

    Reeks G:

    1. Jeffrey HUTSEBAUT; 2. Jasper Vandevelde (DV); 3. Jo Maes; 4. Guy Bogaert; 5. Thomas Vanhoutte, 6. Bart Dedulle, 7. Johan Dedulle, 8. Marc Vandeginste, 9. Pedro Boudry, 10. Miguel Verhaeghe, 11. Bart Verhaeghe, 12. Ben De Bruyne, 13. Danny Bogaert, 14. Steven Tommeleyn, 15. Jens Bogaert, 16. Dave Cottenier, 17. David Backx, 18. Kevin Staelens, 19. Stijn Dupon, 20. Kenny Leyn, 21. Luc De Smet.


    5De rit Ladies Trophy


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV); 2. Leonie Vanderjeugt; 3. Marjolijn Boerjan; 4. Margot Vandekerkhove (DV); 5. Daphné Acke, 6. Daphne Holvoet; 7. Jane Hellewell (GBr) (DV); 8. Peggy Hoste; 9. Stephanie Lagache; 10. Charlotte Pennynck (DV); 11. Cara Worm; 12. Sarah Vervaet; 13. Saryn Vermet; 14. Lisa Defeyter; 15. Inge Vandenbroele (DV); 16. Amber Nuyens (DV); 17. Lindsey Van Malderen; 18. Riena Vermunicht (DV); 19. Yasmine De Wulf (DV); 20. Katleen Fraeye; 21. Justien T'Kint (DV); 22. Annelies Lauwers.


    15-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ruien uitslag van zaterdag 14 juli

    Album LWU RUIEN

    Album LWU Ruien. (Klikken!)


    LWU-RUIEN:

    Reeks A:

    1. Kess HEYTENS (DV); 2. Tim De Baene (DV); 3. Clay Davies (GBr) (DV); 4. Kevin Van Laethem; 5. Chris Scherrens, 6. Wouter De Fauw, 7. Bart Vindevoghel (DV), 8. Joery Degrieck, 9. Olivier De Smet, 10. Jérémy Dutoo , 11. Matthias Van Ongeval (DV), 12. Robby Degrieck, 13. Spencer Tack, 14. Davy Bultinck, 15. Tom Moreel, 16. Arne Vermeersch, 17. Kevin Andries (DV), 18. Jens Decabooter, 19. Nils Schepens, 20. Dante Vanmeerhaeghe, 21. Sven Vancoppenolle, 22. Gilles de Vulder.

    Opgaves: Lowie Borgoo, Marcel Six (DV), Brecht Waege (DV).

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ; 2. Tom Saeys; 3. Kristof Desimpelaere; 4. Jan Motte (DV); 5. Kurt Heyman, 6. Peter Hooreweghe, 7. Tom De Ketelaere, 8. Tom Calluy, 9. Nico Van Bever, 10. Vincent Martlé, 11. Stijn Boel, 12. Youri Cathelyn, 13. Steve Lannoo.

    Opgave: Stefan Vandevelde (DV).

    Reeks C:

    1. Dave DE SWERT; 2. Pedro Michels; 3. Denis Wauters; 4. Aron Bauwens; 5. Philippe Devleeschauwer, 6. Laurent Hermans (DV), 7. Gino Martin, 8. Fabien Hanssens, 9. Eddy Francois, 10. Eddy Gyselinck, 11. Denis Lecluyse (DV), 12. Michaël Naessens (DV), 13. Gary Nugent (GBr) (DV), 14. Patrick Moreel.


    Reeks D:

    1. Tony RENIERS; 2. Benny Vanholsbeke; 3. Patrick Watteny; 4. Danny Depreitere; 5. Danny Carette, 6. Rudi Wille, 7. Ronny Lepoutre, 8. Danny Boussauw, 9. Colin Smith (GBr) (DV), 10. Gino Corneillie, 11. Chris Davis (GBr) (DV), 12. Philippe Becel (DV), 13. Jean-Marie Vandenbussche, 14. Dirk De Bie, 15. Kenny Vande Velde, 16. Christ Christiaens, 17. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE; 2. Eddy Depreitere; 3. Luc Meheus; 4. Johan De Smet; 5. Michel Verriest (DV), 6. Guido Fauck.

    Reeks F:

    1. Dylan BOTTERBERG; 2. Quinten Vander Beken; 3. Joni Demasure; 4. Goran Gouwy; 5. Robbie De Smet, 6. Maxime Mabilde, 7. Kaïn Vanmeerhaeghe.

    Reeks G:

    1. Ayron LAGROU; 2. Jo Maes; 3. Guy Bogaert; 4. Jeffrey Hutsebaut; 5. Thomas Vanhoutte, 6. Franky De Clercq, 7. Danny Bogaert, 8. Ben De Bruyne, 9. Jonas Uvyn (DV), 10. Brian Vande Velde, 11. Jens Bogaert, 12. Koen Leys, 13. Koen Vander Beken, 14. Stijn Vanhaverbeke (DV), 15. Gregory Depaepe, 16. Pedro Boudry, 17. Steven Tommeleyn, 18. Dave Cottenier.


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV); 2. Bonnie Delanote; 3. Peggy Hoste; 4. Daphné Acke; 5. Daphne Holvoet; 6. Eva Vermeersch; 7. Nele Dieleman; 8. Lynn Depuers (DV); 9. Sarah Vervaet; 10. Celine Vandebroele; 11. Justine Vanwynsberghe (DV); 12. Janinka Vervacke.


    14-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ruien zaterdag 14 juli
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ruien

    10-07-2018 om 15:58 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Zedelgem zondag 15 juli Met Ladies Trophy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zondag Zedelgem Ladies trophy 5de rit. Start 12u15. 
    Podium voor de dames na de wedstrijd, leiderstrui. Naturaprijs voor iedere deelnemer. 
    Ook in de herenreeksen A B C D E F en G voor iedereen naturaprijs. 
    Zedelgem.

    10-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden tem Bk te Kruiseke 8 juli
    LWU 2018 Klassement Alle Reeksen tem Bk


    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Bk

    09-07-2018 om 10:39 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Bk Kruiseke zondag 8 juli (OVB)

    Wedstrijd Album (Klikken!)

    Podium Album   (Klikken!)


    LWU-KRUISEKE:

    Reeks A:

    1. Olivier DE SMET, 2. Jonas Acket, 3. Kess Heytens (DV), 4. Arno De Wispelaere (DV), 5. Michael Vermeulen (DV), 6. Giovanni Debaere, 7. Mattijs Holvoet, 8. Chris Scherrens, 9. Wouter De Fauw, 10. Christophe Laperre (DV), 11. Bryan Ryelandt, 12. Florian Viaene, 13. Lars Van Coppenolle, 14. Alexander Vervaeke, 15. Jérémy Dutoo (DV), 16. Sven De Meydts (DV), 17. Lode Vervaecke (DV), 18. Timothy Heyse, 19. Tibo Degryse, 20. Mathias De Witte, 21. Steffen Commeyne, 22. Flor Nachtergaele, 23. Joery Degrieck, 24. Matthias Thoorens, 25. Cedric Viaene, 26. Ibe Vandendriessche (DV), 27. Nick Van Elslander, 28. Robby Degrieck, 29. Sven Vancoppenolle, 30. Joeri De Meyer, 31. Jimmy Guhel, 32. Jens Decabooter, 33. Leonard Hooijmans (DV).

    Opgaves: Gianni Polhemus (VS) (DV), Ward Declercq (DV), Thijs Deceuninck, Pieter Callemein (DV), Juhani Stevens (DV), Dieter Vanhulle, Jelle De Maere, Gianni Vermeiren, Kevin Van Laethem, Lesley Libbrecht (DV), Diego Bomeré, Tom Moreel, Wouter Verbeke (DV), Stijn Vanslambrouck (DV), Gillian Demuynck, Matthias Vercouillie, Jonathan Verschueren, Nico Lefever, Stefaan Ferrest, Lowie Borgoo, Steven Vandamme.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. David Inghels, 3. Stefaan Ferrest, 4. Kenny Michels, 5. Willem Hooreweghe, 6. Rob Paridaens, 7. Peter Hooreweghe, 8. Tom Calluy, 9. Tom De Ketelaere, 10. Frederik Devolder (DV), 11. Frederik Robberechts, 12. Pascal Tiers, 13. Stijn Desmet (DV), 14. Tom Saeys, 15. Pieter Callemein (DV), 16. Mathieu De Rouck, 17. Kevin Semerano (DV), 18. Kristof Tousseyn, 19. Nikki Denijs (DV), 20. Darius Strolé (Lit), 21. Kurt Heyman, 22. Stijn Vanluchene, 23. Nesten Vandenbulcke, 24. Stijn Boel, 25. Dave Mortier, 26. Youri Cathelyn, 27. Kurt Claeys.

    Opgaves: Gunter Dhondt (DV), Andy D'Hauwe (DV), Luc Cools, Vincent Martlé, Nico Lefever.

    Reeks C:

    1. Aron BAUWENS, 2. Peter De Smet, 3. Alain Mortier, 4. Philippe Devleeschauwer, 5. Dave De Swert, 6. Eddy Francois, 7. Dirk Dekeerle, 8. Gino Martin, 9. Fabien Hanssens, 10. Denis Wauters, 11. Christophe Logier

    Opgaves: Tommy Vandenbulcke, Frederic Delva (DV), Stanny Benoot, Pedro Michels, Mark De Ben, Filip Vermeersch.


    Reeks D:

    1. Danny CARETTE, 2. Johan De Baets, 3. Ronny Lepoutre, 4. Benny Vanholsbeke, 5. Patrick Watteny, 6. Bruno Cauwelier, 7. Leon Deuss, 8. Filip Berquin, 9. Frank Suys, 10. Danny Boussauw, 11. Freddy Lefevre, 12. Luc Verlinde, 13. Philippe Becel (DV), 14. Gino Corneillie, 15. Christ Christiaens, 16. Herman Van Den Borre, 17. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Rik Vanpoucke, 3. Guido Fauck, 4. Johan De Smet, 5. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Quinten VANDER BEKEN, 2. Leonard Lefebvre (DV), 3. Dylan Botterberg, 4. Goran Gouwy, 5. Joni Demasure, 6. Iben Vandevyvere, 7. Robbie De Smet, 8. Maxime Mabilde.

    Reeks G:

    1. Andy DOBBELAERE, 2. Frederick Vandevivere (DV), 3. Thomas Vanhoutte, 4. Kevin Staelens, 5. Marc Vandeginste, 6. Guy Bogaert, 7. Tom Van Vaerenbergh, 8. Danny Bogaert, 9. Bjarne Christiaens, 10. Jo Maes, 11. Bart Dedulle, 12. Arend Forrest, 13. Willem Van Der Jeught, 14. Ayron Lagrou, 15. Kenneth Labaere (DV), 16. Koen Vander Beken, 17. Ben De Bruyne, 18. Johan Dedulle, 19. Koen Leys, 20. Jens Bogaert, 21. Christophe Deseyne, 22. Pedro Boudry, 23. Timmy Braekeveld, 24. Stijn Dupon, 25. Nick De Gruyter (DV), 26. Steven Tommeleyn, 27. Jasper Vandevelde (DV), 28. Dave Cottenier, 29. Kenny Leyn, 30. Luc De Smet, 31. Jens Six, 32. Jonathan Viaene, 33. Lorenzo Feys, 34. Jeffrey Hutsebaut, 35. Gregory Depaepe.


    Reeks Dames:

    1. Estefania PILZ (Arg) (DV), 2. Margot Dutour (Fra) (DV), 3. Joyce Vanderbeken (DV), 4. Aurélie Vermeir (DV), 5. Marjolijn Boerjan, 6. Daphné Acke, 7. Leonie Vanderjeugt, 8. Stephanie Lagache en Peggy Hoste, 10. Eva Vermeersch, 11. Tatjana Theunis, 12. Vera Poels (DV), 13. Katleen Fraeye, 14. Cara Worm, 15. Elke Timperman (DV), 16. Daphne Holvoet, 17. Kayleigh Demeyer (DV), 18. Jane Hellewell (GBr) (DV, 19. Chloé Clauwaert (DV), 20. Amy Swinnen (DV), 21. Janinka Vervacke, 22. Annelies Lauwers.





    LWU-KRUISEKE Uitslag BK:

    Reeks A:

    1. Giovanni DEBAERE, 2. Mattijs Holvoet, 3. Chris Scherrens, 4. Wouter De Fauw, 5. Bryan Ryelandt, 6. Lars Van Coppenolle, 7. Timothy Heyse, 18. Mathias De Witte, 9. Steffen Commeyne, 10. Flor Nachtergaele, 11. Matthias Thoorens, 12. Robby Degrieck, 13. Sven Vancoppenolle, 14. Jimmy Guhel.

    Opgaves:Thijs Deceuninck, Dieter Vanhulle, Gianni Vermeiren, Kevin Van Laethem, Diego Bomeré, Lowie Borgoo, Steven Vandamme.


    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. David Inghels, 3. Stefaan Ferrest, 4. Kenny Michels, 5. Willem Hooreweghe, 6. Rob Paridaens, 7. Peter Hooreweghe, 8. Tom Calluy, 9. Tom De Ketelaere, 10. Pascal Tiers, 11. Tom Saeys, 12. Mathieu De Rouck, 13. Kristof Tousseyn, 14. Kurt Heyman, 15. Stijn Vanluchene, 16. Nesten Vandenbulcke, 17. Stijn Boel, 18. Dave Mortier, 19. Youri Cathelyn, 20. Kurt Claeys.

    Opgaves: Luc Cools, Vincent Martlé, Nico Lefever.

    Reeks C:

    1. Aron BAUWENS, 2. Peter De Smet, 3. Alain Mortier, 4. Philippe Devleeschauwer, 5. Dave De Swert, 6. Fabien Hanssens, 7. Denis Wauters, 8. Christophe Logier

    Opgaves: Pedro Michels, Filip Vermeersch.


    Reeks D:

    1. Danny CARETTE, 2. Johan De Baets, 3. Ronny Lepoutre, 4. Benny Vanholsbeke, 5. Patrick Watteny, 6. Bruno Cauwelier, 7. Leon Deuss, 8. Filip Berquin, 9. Frank Suys, 10. Danny Boussauw, 11. Freddy Lefevre, 12. Luc Verlinde, 13. Gino Corneillie, 14. Christ Christiaens, 15. Herman Van Den Borre, 16. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Rik Vanpoucke, 3. Guido Fauck, 4. Johan De Smet, 5. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Quinten VANDER BEKEN, 2. Goran Gouwy, 3. Joni Demasure, 4. Iben Vandevyvere, 5. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Andy DOBBELAERE, 2. Thomas Vanhoutte, 3. Kevin Staelens, 4. Marc Vandeginste, 5. Guy Bogaert, 6. Tom Van Vaerenbergh, 7. Danny Bogaert, 8. Bjarne Christiaens, 9. Jo Maes, 10. Willem Van Der Jeught, 11. Ayron Lagrou, 12. Koen Vander Beken, 13. Ben De Bruyne, 14. Johan Dedulle, 15. Jens Bogaert, 16. Christophe Deseyne, 17. Pedro Boudry, 18. Timmy Braekeveld, 19. Steven Tommeleyn, 20. Dave Cottenier, 21. Kenny Leyn, 22. Jonathan Viaene, 23. Lorenzo Feys, 24. Jeffrey Hutsebaut, 25. Gregory Depaepe.


    Reeks Dames:

    1. Marjolijn BOERJAN, 2. Daphné Acke, 3. Stephanie Lagache en Peggy Hoste, 5. Tatjana Theunis, 6. Katleen Fraeye, 7. Cara Worm, 8. Daphne Holvoet, 9. Janinka Vervacke.

    08-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU BK 2018 Kruiseke Wervik zondag 8 juli
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU BK Wervik Kruiseke zondag 8 juli 2018

    02-07-2018 om 21:33 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Kandidatenlijsten BK Kruiseke Wervik zondag 8 juli
    Lijst met Kanshebbers Belgisch Kampioenschap 8 juli Kruiseke Wervik

    02-07-2018 om 21:22 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (12 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen tem Assenede en Huise
    LWU 2018 Klassementen tem Assenede en G reeks Huise op 1 juli


    LWU 2018 Zegestanden tem Assenede  en G reeks Huise op 1 juli


    LWU Ladies Trophy 2018 Rituitslag en Klassement  tem Stekene  30 juni


    02-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Huise uitslag van zondag 1 juli 2018

    LWU-HUISE:

    Reeks G:

    1. Tom VAN VAERENBERGH, 2. Andy Dobbelaere, 3. Thomas Vanhoutte, 4. Jo Maes, 5. Ayron Lagrou, 6. Marc Vandeginste, 7. Guy Bogaert, 8. Bjarne Christiaens, 9. Koen Vander Beken, 10. Danny Bogaert, 11. Willem Van Der Jeught, 12. Jens Bogaert, 13. Brian Vande Velde, 14. Dave Cottenier, 15. Steven Tommeleyn, 16. Timmy Braekeveld.

    Reeks Genodigden:

    1. David INGHELS, 2. Kenny Michels, 3. Jakob Coussement (DV), 4. Gunter Dhondt (DV), 5. Matthias Van Ongeval (DV), 6. Carlo De Boulle (DV), 7. Pieter Bauters (DV), 8. Thomas De Stercke (DV), 9. Henk Ballet (DV), 10. Geert Goris (DV), 11. Jelle Vercruysse (DV), 12. Sebastiaan Hoste (DV), 13. Simon Brijsse (DV), 14. Mathias Snoeck, 15. Quinten Vander Beken, 16. Fritz De Praetere (DV), 17. Dries De Smet (DV), 18. Franky Vanhonsebrouck (DV), 19. Seba Vanhoutte (DV).

    01-07-2018 om 17:38 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (7 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Huise EX rit ronde van Nazareth 1 juli +G Reeks
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 2018 Huise

    01-07-2018 om 07:17 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Assenede zondag 1 juli
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Assenede 

    01-07-2018 om 07:16 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Assenede 1 juli Uitslagen (

    ALBUM Assenede zondag 1 juli .

    Album Assenede (Klikken!)

    LWU-ASSENEDE:

    Reeks A:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Olivier De Smet, 3. Wouter De Fauw, 4. Jonas Acket, 5. Steffen Commeyne, 6. Matthias Thoorens, 7. Mathias De Witte, 8. Bryan Ryelandt, 9. Lowie De Baets, 10. Pieter Meelberghs (DV), 11. Sven Vancoppenolle, 12. Kevin Andries (DV), 13. Kevin Van Laethem, 14. Jens Devos (DV), 15. Sven De Meydts (DV), 16. Matthias Vercouillie, 17. Dimitri Nys (DV), 18. Miel Ryckaert (DV), 19. Jonas Devoet, 20. Spencer Tack, 21. Lowie Borgoo, 22. Jeroen Vandewalle, 23. Kenneth Blom (DV), 24. Davy Mercy, 25. Arjen Grootaert, 26. Laurens Dewaele.

    Opgaves: Chris Scherrens, Damon Devriendt, Darwin Van de Velde, Jonas Lammens, Wim Marchal (DV), Sven De Meydts (DV), Nico Lefever, Bert Vercammen (DV), Timothy Heyse, Sam Matthys (DV), Niels Wytinck (DV), Axel Braet (DV).

    Reeks B:

    1. Nico LEFEVER, 2. Rob Paridaens, 3. Mike Van de Voorde (DV), 4. Tom Calluy, 5. Darius Strolé (Lit), 6. Mario Roegiest (Ned) (DV), 7. Nesten Vandenbulcke, 8. Maarten D'Hoore (DV), 9. Ben De Lille (DV), 10. Stijn Boel, 11. Kevin Claeys, 12. Bart Roets (DV), 13. Pascal Jonckheere (DV), 14. Winnok Meiresonne (DV), 15. Pascal De Vos, 16. Tommy Vanden Bossche (DV), 17. Youri Cathelyn, 18. Tom De Ketelaere.

    Opgave: Bart Van Landeghem (DV).

    Reeks C:

    1. Aron BAUWENS, 2. Denis Wauters, 3. Philippe Devleeschauwer, 4. Fabien Hanssens, 5. Fabien Savat (DV), 6. Geert Bultynck, 7. Christophe Logier,8. Luc Joos.

    Opgaves: Philip Lampaert, Patrick Moens.

    Reeks D:

    1. Filip BERQUIN, 2. Patrick Watteny, 3. Bruno Cauwelier, 4. Geert Smet, 5. Kurt Leuntjens, 6. Johan De Baets, 7. Rudi Wille, 8. Patrick Vanrafelghem, 9. Ronny Bauters, 10. Danny Boussauw, 11. Herman Van Den Borre, 12. Frans Sarazijn (DV).

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Luc Meheus, 3. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Joni Demasure, 3. Dylan Botterberg, 4. Robbie De Smet, 5. Adrien Devigne (Fra), 6. Maxime Mabilde, 7. Maarten Monsaert.

    Reeks Dames:

    1. Peggy HOSTE, 2. Daphné Acke, 3. Marjolijn Boerjan, 4. Lisa Defeyter, 5. Janinka Vervacke, 6. Jana Devoet.


    01-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Stekene zaterdag 30 juni Uitslagen (OVB)

    Album LWU Stekene

    Album Stekene. (Klikken!)

    LWU-STEKENE:

    Reeks A:

    1. Stijn VERBEKE (DV), 2. Olivier De Smet, 3. Michael Esselens (DV), 4. Carrera Coppens (DV), 5. Jonas Acket, 6. Wouter De Fauw, 7. Stijn Van Der Jeught, 8. Seppe Verschuere (DV), 9. Laurens Deconinck (DV), 10. Mattias De Spiegeleire, 11. Florian Viaene, 12. Stijn Van Gaeveren (DV), 13. Stijn Vanslambrouck (DV), 14. Bryan Cap (DV), 15. Chris Scherrens, 16. Tommy Maenhout, 17. Niels Willaerts (DV), 18. Maarten Van Raemdonck (DV), 19. Gillian Vereecke (DV), 20. Kevin Van Laethem, 21. Jochem Smet (DV), 22. Robbe De Meyer (DV), 23. Pieter Meelberghs (DV), 24. Jochem Vermeir (DV), 25. Alexander Vervaeke, 26. Kenny Maenhout, 27. Sven Vancoppenolle, 28. Joeri De Meyer, 29. Steven Vandamme, 30. Kenny Wullaert (DV), 31. Tom De Leenheer (DV), 32. Tom Moreel, 33. Laurens Dewaele.

    Opgaves: Davy Bultinck, Matthias Vercouillie, Arne Vermeersch, Joeri Lambrechts (DV), Stijn Creve (DV), Diego Bomeré, Gillian Demuynck, Pieter Beck (DV), Gert Van Laeken (DV), Kevin Wullaert (DV), Nils Schepens, Tim Bekaert (DV), Lowie Borgoo, Gianni Vermeiren, Jens Decabooter.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Stefaan Ferrest, 3. David Inghels, 4. Tom Calluy, 5. Kenny Michels, 6. Bram Kesteleyn (DV), 7. Tom Saeys, 8. Nick David (DV), 9. Wout De Tant (DV), 10. Mathieu De Rouck, 11. Stijn Vanluchene, 12. Tom De Ketelaere, 13. Kurt Heyman, 14. Filip Van Steirteghem (DV), 15. Michael Van de Casteele (DV), 16. Alexander Freese (DV), 17. Nico Van Bever, 18. Jurgen Van Buggenhout (DV), 19. Nicolas Dehaemers (DV), 20. Mike Franco (DV), 21. Kristof Tousseyn, 22. Tommy Van Osselaer (DV), 23. Giovanni Baert (DV), 24. Kenny De Permentier (DV), 25. Giovanni Denolf, 26. Nikki Denijs (DV), 27. Youri Cathelyn.

    Opgaves: Stijn Boel, Pieter Van Dael, Giovanni Baert (DV), Fre Van Driessche (DV), Gert Brijs (DV), Pieter Suy (DV).

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Aron Bauwens, 3. Wim Diet, 4. Gert Smet (DV), 5. Sven De Vlieger, 6. Kurt Van Raemdonck (DV), 7. Philippe Devleeschauwer, 8. Alex Goossens (DV), 9. Wim Rombauts (DV), 10. Gunter De Rechter (DV), 11. Alain Goolaerts (DV), 12. Carlo Schollaert, 13. Denis Wauters, 14. Eddy Francois, 15. Johan De Bruyn (DV), 16. Paul Fierens (DV), 17. Fabien Hanssens, 18. Dirk Dekeerle, 19. Rudi Rabout (Ned), 20. Stanny Benoot, 21. Alain Van den Broeck (DV), 22. Benny De Bock (DV), 23. Filip Vermeersch, 24. Geert Bultynck, 25. Dave De Swert, 26. Jurgen Dumont.

    Opgave: Luc Joos.


    Reeks D:

    1. Geert SMET, 2. Frank Suys, 3. Filip Berquin, 4. Patrick Watteny, 5. Patrick Vanrafelghem, 6. Noël Willems, 7. Rudy Bloemmen, 8. Ludwig Gladines (DV), 9. Jean-Marie Vandenbussche, 10. Ronny Bauters (DV), 11. Danny Boussauw, 12. Patrick Elegheen (DV), 13. Herman Van Den Borre, 14. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Rik Vanpoucke, 3. Guido Fauck, 4. Luc Meheus, 5. Johan De Smet, 6. François Brouwers (DV).

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Quinten Vander Beken, 3. Dylan Botterberg, 4. Robbie De Smet, 5. Iben Vandevyvere, 6. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Ayron LAGROU, 2. Jo Maes, 3. Jeffrey Hutsebaut, 4. Thomas Vanhoutte, 5. Arend Forrest, 6. Brian Vande Velde, 7. Andy Dobbelaere, 8. Guy Bogaert, 9. Danny Bogaert, 10. Jens Bogaert, 11. Koen Vander Beken, 12. Tom Van Vaerenbergh, 13. Dave Cottenier, 14. Marc Vandeginste, 15. Pedro Boudry, 16. Jonas Uvyn (DV), 17. Steven Tommeleyn, 18. Luc De Smet, 19. Kenny Leyn.


    Reeks Dames:

    1. Annick VAN LEUVEN, 2. Joyce Vanderbeken (DV), 3. Eltina Van Wijk (Ned) (DV), 4. Aurélie Vermeir (DV), 5. Tatjana Theunis, 6. Annemieke Genyn (DV), 7. Lien Suls (DV), 8. Daphne Holvoet, 9. Evelien Deltombe (DV), 10. Daphné Acke, 11. Eva Vermeersch, 12. Peggy Hoste, 13. Katleen Fraeye, 14. Amber Nuyens (DV), 15. Sarah Facq, 16. Stephanie Lagache, 17. Nele Dieleman, 18. Hanne Delanote (DV), 19. Marjolijn Boerjan, 20. Alicia Decoster, 21. Riena Vermunicht (DV), 22. Lindsey Van Malderen, 23. Janinka Vervacke, 24. Joyce Tack, 25. Yana Van Staeyen (DV), 26. Joyca Geerts (DV), 27. Meg De Bruyne (DV), 28. Inge Joos, 29. Margot Bourguignon (DV), 30. Jane Hellewell (GBr) (DV), 31. Jana Devoet.


    Reeks Parochianen:

    1. Chris VAN GOETHEM (DV), 2. Stefan De Maeyer (DV), 3. Bram Van Overloop (DV), 4. Rudi Saelens (DV), 5. Nico Van Osselaer (DV), 6. Willy Corthals (DV), 7. Benny De Bock (DV), 8. Jurgen Godefroot (DV), 9. Johan De Maersschalck (DV), 10. Erik De Roos (DV), 11. Luc Apers (DV), 12. Sam Van Hecke (DV), 13. Reggie Middelkamp (DV), 14. Danny Standaert (DV), 15. Bert Merckx (DV), 16. Danny Van Goethem (DV), 17. Alain Van Dorsselaere (DV), 18. Dirk Martens (DV), 19. Mathias Vercruysse (DV).

    Opgaves: Stefaan Constant (DV), Giovanni de Smet (DV), Stijn De Coninck (DV), Bart Matthijs (DV), Wim Velghe (DV), Peter Dierick (DV), Gunter Sterck (DV).


    30-06-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Stekene zaterdag 30 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 2018 Stekene

    25-06-2018 om 23:25 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Mater 


    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Mater

    24-06-2018 om 18:56 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Mater uitslagen van zaterdag 23 juni 2018 (OVB)

    Album LWU Mater (Klikken!)


    LWU-MATER:

    Reeks A:

    1. Olivier DE SMET, 2. Tim De Baene (DV), 3. Lars Van Coppenolle, 4. Steffen Commeyne, 5. Giovanni Debaere, 6. Michael Vermeulen (DV), 7. Vincent Romel (DV), 8. Gianni Vermeiren, 9. Bart Vindevoghel (DV), 10. Cedric Viaene, 11. Tibo Degryse, 12. Jérémy Dutoo (DV), 13. Noud Roelen (Ned) (DV), 14. Jurgen Moreels (DV), 15. Flor Nachtergaele, 16. Kevin Van Laethem, 17. Alejandro Gonzalez Lugo (Spa) (DV), 18. Diego Bomeré, 19. Jonas Acket, 20. Tjorven Vanparys (DV), 21. Steven Vandamme, 22. John Naveen (Ind) (DV), 23. Thijs Deceuninck, 24. Davy Bultinck, 25. Ruben Crop, 26. Bryan Ryelandt, 27. Sven Vancoppenolle, 28. Kenneth Blom (DV), 29. Christian Williams (VS) (DV).

    Opgaves: Nick Van Elslander, Gino De Clercq, David Inghels, Lowie Borgoo, Jimmy Guhel, Noah Williams (VS) (DV), Jordan Hester (VS) (DV), Gianni Polhemus (VS) (DV), Noah Williams (VS) (DV), Thomas Steyaert, Bert Vercammen (DV), Tom Moreel, Nico Lefever, Spencer Milles (VS) (DV).

    Reeks B:

    1. Tom SAEYS, 2. Gino De Clercq, 3. Pieter Van Dael, 4. Nesten Vandenbulcke, 5. Mario Roegiest (Ned) (DV), 6. Frederik Robberechts, 7. David Inghels, 8. Frederick Devolder (DV), 9. Kristof De Neve (DV), 10. Kristof Desimpelaere, 11. Mathieu De Rouck, 12. Tom De Ketelaere, 13. Nico Lefever, 14. Rudy Vergucht, 15. Vincent Martlé, 16. Frederick De Riemaecker (DV), 17. Davy Joye (DV), 18. Kristof De Cabooter (DV), 19. Stijn Boel, 20. Kristof Tousseyn.

    Opgaves: Kurt Claeys, Willem Hooreweghe.

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Marnic De Waele, 3. Claude Van Strijdonck (DV), 4. Luc Van Clapdorp, 5. Patrick Raes, 6. Eddy Gyselinck, 7. Serge Devisch (DV), 8. Dirk Dekeerle, 9. Denis Wauters.

    Opgaves: Christophe Logier, Kris Van der Mieren (DV).


    Reeks D:

    1. Benny VANHOLSBEKE, 2. Leon Deuss, 3. Danny Carette, 4. Raymond Nuyens (DV), 5. Patrick Watteny, 6. Rudi Vansevenant (DV), 7. Marino Cneut, 8. Johan De Baets, 9. Jan Houwen, 10. Jan Verbelen, 11. Rudi Wille, 12. Danny Boussauw, 13. Christ Christiaens, 14. Herman Van Den Borre, 15. Ronny Lepoutre, 16. Peter Devroye (DV).

    Reeks E:

    1. Guido FAUCK, 2. Johan De Smet, 3. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Ian ANDERSON (VS) (DV), 2. Colin Fischer (VS) (DV), 3. Casey Fuitun (VS) (DV), 4. Gere Dallas (VS) (DV), 5. Goran Gouwy, 6. Dylan Botterberg, 7. Quinten Vander Beken, 8. Robbie De Smet, 9. Maxime Mabilde, 10. Adrien Devigne (Fra).

    Reeks G:

    1. Willem VAN DER JEUGHT, 2. Stijn Vanhaverbeke (DV), 3. Marc Vandeginste, 4. Jo Maes, 5. Thomas Vanhoutte, 6. Ayron Lagrou, 7. Miguel Verhaeghe, 8. Bjarne Christiaens, 9. Gregory Depaepe, 10. Guy Bogaert, 11. David Backx, 12. Koen Vander Beken, 13. Jonas Uvyn (DV), 14. Chris Vynckier, 15. Dave Cottenier, 16. Christophe Deseyne, 17. Steven Tommeleyn, 18. Jonas Brack, 19. Robbe Delaere (DV), 20. Jens Bogaert, 21. Timmy Braekeveld, 22. Danny Bogaert, 23. Luc De Smet, 24. Ben De Bruyne.


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV), 2. Nele Dieleman, 3. Katleen Fraeye, 4. Daphné Acke, 5. Marjolijn Boerjan, 6. Amber Nuyens (DV).


    23-06-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2018
  • Reglement LWU 2018
  • Kalender LWU 2018
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!