Inhoud blog
  • LWU 2018 Roeselare zilverberg zondag 22 juli Uitslagen
  • LWU 2018 LAUWE zaterdag 21 juli uitslagen
  • LWU 2018 Roeselare Zilverberg zondag 22 juli
  • LWU 2018 Lauwe 21-07-2018
  • LWU Ladies Trophy 5de rit Zedelgem 2018
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    01-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Assenede zondag 1 juli
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Assenede 

    01-07-2018 om 07:16 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Assenede 1 juli Uitslagen (

    ALBUM Assenede zondag 1 juli .

    Album Assenede (Klikken!)

    LWU-ASSENEDE:

    Reeks A:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Olivier De Smet, 3. Wouter De Fauw, 4. Jonas Acket, 5. Steffen Commeyne, 6. Matthias Thoorens, 7. Mathias De Witte, 8. Bryan Ryelandt, 9. Lowie De Baets, 10. Pieter Meelberghs (DV), 11. Sven Vancoppenolle, 12. Kevin Andries (DV), 13. Kevin Van Laethem, 14. Jens Devos (DV), 15. Sven De Meydts (DV), 16. Matthias Vercouillie, 17. Dimitri Nys (DV), 18. Miel Ryckaert (DV), 19. Jonas Devoet, 20. Spencer Tack, 21. Lowie Borgoo, 22. Jeroen Vandewalle, 23. Kenneth Blom (DV), 24. Davy Mercy, 25. Arjen Grootaert, 26. Laurens Dewaele.

    Opgaves: Chris Scherrens, Damon Devriendt, Darwin Van de Velde, Jonas Lammens, Wim Marchal (DV), Sven De Meydts (DV), Nico Lefever, Bert Vercammen (DV), Timothy Heyse, Sam Matthys (DV), Niels Wytinck (DV), Axel Braet (DV).

    Reeks B:

    1. Nico LEFEVER, 2. Rob Paridaens, 3. Mike Van de Voorde (DV), 4. Tom Calluy, 5. Darius Strolé (Lit), 6. Mario Roegiest (Ned) (DV), 7. Nesten Vandenbulcke, 8. Maarten D'Hoore (DV), 9. Ben De Lille (DV), 10. Stijn Boel, 11. Kevin Claeys, 12. Bart Roets (DV), 13. Pascal Jonckheere (DV), 14. Winnok Meiresonne (DV), 15. Pascal De Vos, 16. Tommy Vanden Bossche (DV), 17. Youri Cathelyn, 18. Tom De Ketelaere.

    Opgave: Bart Van Landeghem (DV).

    Reeks C:

    1. Aron BAUWENS, 2. Denis Wauters, 3. Philippe Devleeschauwer, 4. Fabien Hanssens, 5. Fabien Savat (DV), 6. Geert Bultynck, 7. Christophe Logier,8. Luc Joos.

    Opgaves: Philip Lampaert, Patrick Moens.

    Reeks D:

    1. Filip BERQUIN, 2. Patrick Watteny, 3. Bruno Cauwelier, 4. Geert Smet, 5. Kurt Leuntjens, 6. Johan De Baets, 7. Rudi Wille, 8. Patrick Vanrafelghem, 9. Ronny Bauters, 10. Danny Boussauw, 11. Herman Van Den Borre, 12. Frans Sarazijn (DV).

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Luc Meheus, 3. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Joni Demasure, 3. Dylan Botterberg, 4. Robbie De Smet, 5. Adrien Devigne (Fra), 6. Maxime Mabilde, 7. Maarten Monsaert.

    Reeks Dames:

    1. Peggy HOSTE, 2. Daphné Acke, 3. Marjolijn Boerjan, 4. Lisa Defeyter, 5. Janinka Vervacke, 6. Jana Devoet.


    01-07-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Stekene zaterdag 30 juni Uitslagen (OVB)

    Album LWU Stekene

    Album Stekene. (Klikken!)

    LWU-STEKENE:

    Reeks A:

    1. Stijn VERBEKE (DV), 2. Olivier De Smet, 3. Michael Esselens (DV), 4. Carrera Coppens (DV), 5. Jonas Acket, 6. Wouter De Fauw, 7. Stijn Van Der Jeught, 8. Seppe Verschuere (DV), 9. Laurens Deconinck (DV), 10. Mattias De Spiegeleire, 11. Florian Viaene, 12. Stijn Van Gaeveren (DV), 13. Stijn Vanslambrouck (DV), 14. Bryan Cap (DV), 15. Chris Scherrens, 16. Tommy Maenhout, 17. Niels Willaerts (DV), 18. Maarten Van Raemdonck (DV), 19. Gillian Vereecke (DV), 20. Kevin Van Laethem, 21. Jochem Smet (DV), 22. Robbe De Meyer (DV), 23. Pieter Meelberghs (DV), 24. Jochem Vermeir (DV), 25. Alexander Vervaeke, 26. Kenny Maenhout, 27. Sven Vancoppenolle, 28. Joeri De Meyer, 29. Steven Vandamme, 30. Kenny Wullaert (DV), 31. Tom De Leenheer (DV), 32. Tom Moreel, 33. Laurens Dewaele.

    Opgaves: Davy Bultinck, Matthias Vercouillie, Arne Vermeersch, Joeri Lambrechts (DV), Stijn Creve (DV), Diego Bomeré, Gillian Demuynck, Pieter Beck (DV), Gert Van Laeken (DV), Kevin Wullaert (DV), Nils Schepens, Tim Bekaert (DV), Lowie Borgoo, Gianni Vermeiren, Jens Decabooter.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Stefaan Ferrest, 3. David Inghels, 4. Tom Calluy, 5. Kenny Michels, 6. Bram Kesteleyn (DV), 7. Tom Saeys, 8. Nick David (DV), 9. Wout De Tant (DV), 10. Mathieu De Rouck, 11. Stijn Vanluchene, 12. Tom De Ketelaere, 13. Kurt Heyman, 14. Filip Van Steirteghem (DV), 15. Michael Van de Casteele (DV), 16. Alexander Freese (DV), 17. Nico Van Bever, 18. Jurgen Van Buggenhout (DV), 19. Nicolas Dehaemers (DV), 20. Mike Franco (DV), 21. Kristof Tousseyn, 22. Tommy Van Osselaer (DV), 23. Giovanni Baert (DV), 24. Kenny De Permentier (DV), 25. Giovanni Denolf, 26. Nikki Denijs (DV), 27. Youri Cathelyn.

    Opgaves: Stijn Boel, Pieter Van Dael, Giovanni Baert (DV), Fre Van Driessche (DV), Gert Brijs (DV), Pieter Suy (DV).

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Aron Bauwens, 3. Wim Diet, 4. Gert Smet (DV), 5. Sven De Vlieger, 6. Kurt Van Raemdonck (DV), 7. Philippe Devleeschauwer, 8. Alex Goossens (DV), 9. Wim Rombauts (DV), 10. Gunter De Rechter (DV), 11. Alain Goolaerts (DV), 12. Carlo Schollaert, 13. Denis Wauters, 14. Eddy Francois, 15. Johan De Bruyn (DV), 16. Paul Fierens (DV), 17. Fabien Hanssens, 18. Dirk Dekeerle, 19. Rudi Rabout (Ned), 20. Stanny Benoot, 21. Alain Van den Broeck (DV), 22. Benny De Bock (DV), 23. Filip Vermeersch, 24. Geert Bultynck, 25. Dave De Swert, 26. Jurgen Dumont.

    Opgave: Luc Joos.


    Reeks D:

    1. Geert SMET, 2. Frank Suys, 3. Filip Berquin, 4. Patrick Watteny, 5. Patrick Vanrafelghem, 6. Noël Willems, 7. Rudy Bloemmen, 8. Ludwig Gladines (DV), 9. Jean-Marie Vandenbussche, 10. Ronny Bauters (DV), 11. Danny Boussauw, 12. Patrick Elegheen (DV), 13. Herman Van Den Borre, 14. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Rik Vanpoucke, 3. Guido Fauck, 4. Luc Meheus, 5. Johan De Smet, 6. François Brouwers (DV).

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Quinten Vander Beken, 3. Dylan Botterberg, 4. Robbie De Smet, 5. Iben Vandevyvere, 6. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Ayron LAGROU, 2. Jo Maes, 3. Jeffrey Hutsebaut, 4. Thomas Vanhoutte, 5. Arend Forrest, 6. Brian Vande Velde, 7. Andy Dobbelaere, 8. Guy Bogaert, 9. Danny Bogaert, 10. Jens Bogaert, 11. Koen Vander Beken, 12. Tom Van Vaerenbergh, 13. Dave Cottenier, 14. Marc Vandeginste, 15. Pedro Boudry, 16. Jonas Uvyn (DV), 17. Steven Tommeleyn, 18. Luc De Smet, 19. Kenny Leyn.


    Reeks Dames:

    1. Annick VAN LEUVEN, 2. Joyce Vanderbeken (DV), 3. Eltina Van Wijk (Ned) (DV), 4. Aurélie Vermeir (DV), 5. Tatjana Theunis, 6. Annemieke Genyn (DV), 7. Lien Suls (DV), 8. Daphne Holvoet, 9. Evelien Deltombe (DV), 10. Daphné Acke, 11. Eva Vermeersch, 12. Peggy Hoste, 13. Katleen Fraeye, 14. Amber Nuyens (DV), 15. Sarah Facq, 16. Stephanie Lagache, 17. Nele Dieleman, 18. Hanne Delanote (DV), 19. Marjolijn Boerjan, 20. Alicia Decoster, 21. Riena Vermunicht (DV), 22. Lindsey Van Malderen, 23. Janinka Vervacke, 24. Joyce Tack, 25. Yana Van Staeyen (DV), 26. Joyca Geerts (DV), 27. Meg De Bruyne (DV), 28. Inge Joos, 29. Margot Bourguignon (DV), 30. Jane Hellewell (GBr) (DV), 31. Jana Devoet.


    Reeks Parochianen:

    1. Chris VAN GOETHEM (DV), 2. Stefan De Maeyer (DV), 3. Bram Van Overloop (DV), 4. Rudi Saelens (DV), 5. Nico Van Osselaer (DV), 6. Willy Corthals (DV), 7. Benny De Bock (DV), 8. Jurgen Godefroot (DV), 9. Johan De Maersschalck (DV), 10. Erik De Roos (DV), 11. Luc Apers (DV), 12. Sam Van Hecke (DV), 13. Reggie Middelkamp (DV), 14. Danny Standaert (DV), 15. Bert Merckx (DV), 16. Danny Van Goethem (DV), 17. Alain Van Dorsselaere (DV), 18. Dirk Martens (DV), 19. Mathias Vercruysse (DV).

    Opgaves: Stefaan Constant (DV), Giovanni de Smet (DV), Stijn De Coninck (DV), Bart Matthijs (DV), Wim Velghe (DV), Peter Dierick (DV), Gunter Sterck (DV).


    30-06-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Stekene zaterdag 30 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 2018 Stekene

    25-06-2018 om 23:25 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Mater 


    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Mater

    24-06-2018 om 18:56 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Mater uitslagen van zaterdag 23 juni 2018 (OVB)

    Album LWU Mater (Klikken!)


    LWU-MATER:

    Reeks A:

    1. Olivier DE SMET, 2. Tim De Baene (DV), 3. Lars Van Coppenolle, 4. Steffen Commeyne, 5. Giovanni Debaere, 6. Michael Vermeulen (DV), 7. Vincent Romel (DV), 8. Gianni Vermeiren, 9. Bart Vindevoghel (DV), 10. Cedric Viaene, 11. Tibo Degryse, 12. Jérémy Dutoo (DV), 13. Noud Roelen (Ned) (DV), 14. Jurgen Moreels (DV), 15. Flor Nachtergaele, 16. Kevin Van Laethem, 17. Alejandro Gonzalez Lugo (Spa) (DV), 18. Diego Bomeré, 19. Jonas Acket, 20. Tjorven Vanparys (DV), 21. Steven Vandamme, 22. John Naveen (Ind) (DV), 23. Thijs Deceuninck, 24. Davy Bultinck, 25. Ruben Crop, 26. Bryan Ryelandt, 27. Sven Vancoppenolle, 28. Kenneth Blom (DV), 29. Christian Williams (VS) (DV).

    Opgaves: Nick Van Elslander, Gino De Clercq, David Inghels, Lowie Borgoo, Jimmy Guhel, Noah Williams (VS) (DV), Jordan Hester (VS) (DV), Gianni Polhemus (VS) (DV), Noah Williams (VS) (DV), Thomas Steyaert, Bert Vercammen (DV), Tom Moreel, Nico Lefever, Spencer Milles (VS) (DV).

    Reeks B:

    1. Tom SAEYS, 2. Gino De Clercq, 3. Pieter Van Dael, 4. Nesten Vandenbulcke, 5. Mario Roegiest (Ned) (DV), 6. Frederik Robberechts, 7. David Inghels, 8. Frederick Devolder (DV), 9. Kristof De Neve (DV), 10. Kristof Desimpelaere, 11. Mathieu De Rouck, 12. Tom De Ketelaere, 13. Nico Lefever, 14. Rudy Vergucht, 15. Vincent Martlé, 16. Frederick De Riemaecker (DV), 17. Davy Joye (DV), 18. Kristof De Cabooter (DV), 19. Stijn Boel, 20. Kristof Tousseyn.

    Opgaves: Kurt Claeys, Willem Hooreweghe.

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Marnic De Waele, 3. Claude Van Strijdonck (DV), 4. Luc Van Clapdorp, 5. Patrick Raes, 6. Eddy Gyselinck, 7. Serge Devisch (DV), 8. Dirk Dekeerle, 9. Denis Wauters.

    Opgaves: Christophe Logier, Kris Van der Mieren (DV).


    Reeks D:

    1. Benny VANHOLSBEKE, 2. Leon Deuss, 3. Danny Carette, 4. Raymond Nuyens (DV), 5. Patrick Watteny, 6. Rudi Vansevenant (DV), 7. Marino Cneut, 8. Johan De Baets, 9. Jan Houwen, 10. Jan Verbelen, 11. Rudi Wille, 12. Danny Boussauw, 13. Christ Christiaens, 14. Herman Van Den Borre, 15. Ronny Lepoutre, 16. Peter Devroye (DV).

    Reeks E:

    1. Guido FAUCK, 2. Johan De Smet, 3. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Ian ANDERSON (VS) (DV), 2. Colin Fischer (VS) (DV), 3. Casey Fuitun (VS) (DV), 4. Gere Dallas (VS) (DV), 5. Goran Gouwy, 6. Dylan Botterberg, 7. Quinten Vander Beken, 8. Robbie De Smet, 9. Maxime Mabilde, 10. Adrien Devigne (Fra).

    Reeks G:

    1. Willem VAN DER JEUGHT, 2. Stijn Vanhaverbeke (DV), 3. Marc Vandeginste, 4. Jo Maes, 5. Thomas Vanhoutte, 6. Ayron Lagrou, 7. Miguel Verhaeghe, 8. Bjarne Christiaens, 9. Gregory Depaepe, 10. Guy Bogaert, 11. David Backx, 12. Koen Vander Beken, 13. Jonas Uvyn (DV), 14. Chris Vynckier, 15. Dave Cottenier, 16. Christophe Deseyne, 17. Steven Tommeleyn, 18. Jonas Brack, 19. Robbe Delaere (DV), 20. Jens Bogaert, 21. Timmy Braekeveld, 22. Danny Bogaert, 23. Luc De Smet, 24. Ben De Bruyne.


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV), 2. Nele Dieleman, 3. Katleen Fraeye, 4. Daphné Acke, 5. Marjolijn Boerjan, 6. Amber Nuyens (DV).


    23-06-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 MATER zaterdag 23 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 2018 Mater

    18-06-2018 om 20:02 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden tem Nazareth 17 juni
    LWU 2018 Klassement Alle Reeksen tem Nazareth 17 juni


    LWU 2018 Zegestanden tem Nazareth 17 juni 

    18-06-2018 om 15:04 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Nazareth zondag 17 juni Uitslagen

    Album Nazareth LWU Gp SOS team (Klikken!)

    LWU-NAZARETH:

    Reeks A:

    1. Olivier DE SMET, 2. Giovanni Debaere, 3. Mattijs Holvoet, 4. Michael Vermeulen (DV), 5. Levi Degryse, 6. Thomas Steyaert, 7. Wouter De Fauw, 8. Dries De Smet (DV), 9. Zowé Soberon (DV), 10. Jordy Oliebos (DV), 11. Stijn Peelman (DV), 12. Gianni Polhemus (VS) (DV), 13. Chris Scherrens, 14. Michael Van Eeckhaut, 15. Darwin Van de Velde, 16. Jens Devos (DV), 17. Sven Vancoppenolle, 18. Gregory Vandewiele, 19. Jens Daems (DV), 20. Björn Martens, 21. Gianni Vermeiren, 22. Ken Van Den Noortgaete (DV), 23. Ruben Crop, 24. Jens Decabooter,, 25. Spencer Tack, 26. Nico Van Assche (DV), 27. Jimmy Guhel, 28. Enzo Opsomer (DV), 29. Björn Steyaert, 30. Tim De Dobbelaere (DV), 31. Joren Verschaeve (DV), 32. Jonathan Verschueren, 33. Nick Van Elslander, 34. Bryan Ryelandt, 35. Davy Bultinck, 36. Dante Vanmeerhaeghe, 37. Jelle De Maere, 38. Robby Degrieck, 39. François Chastagner (Fra), 40. Jonas Bouckhuyt (DV), 41. Arjen Grootaert.

    Opgaves: Laurens Dewaele, Dylan Van de Velde (DV), Sebastiaan Hoste (DV), Merlijn Dhont (DV), Lowie Borgoo, Jonas Lammens.

    Reeks B:

    1. Youri WANDELS (DV), 2. Gino De Clercq, 3. Rob Paridaens, 4. Gunter Dhondt (DV), 5. Maarten D'Hoore (DV), 6. David Inghels, 7. Nesten Vandenbulcke, 8. Kristof Desimpelaere, 9. Darius Strolé (Lit), 10. Steven Dick (DV), 11. Rudy Vergucht, 12. Stefaan Ferrest, 13. Ben De Lille (DV), 14. Tom Calluy, 15. Frederik Robberechts, 16. Nikki Denijs (DV), 17. Steven Van Hauwaert (DV), 18. Sven Crul, 19. Kurt Bertier (DV), 20. Youri Cathelyn, 21. Bart Roets (DV), 22. Vincent Martlé, 23. Pascal De Vos, 24. Kurt Claeys, 25. Tommy Van den Bossche (DV), 26. Bart Van Landegem (DV), 27. Tom De Ketelaere, 28. Kristof Vanwynsberghe (DV).

    Reeks C:

    1. Philip LAMPAERT, 2. Steven Grymonpré, 3. Peter De Smet, 4. Jason Edwards (Gbr) (DV), 5. Franky De Tremerie, 6. Ashley Holding (GBr) (DV), 7. Nigel Carpenter (GBr) (DV), 8. Stefaan David (DV), 9. Aron Bauwens, 10. Marnic De Waele, 11. Jan Vanderstraeten (DV), 12. Peter De Corte (DV), 13. Luc Van Clapdorp, 14. Fabien Hanssens, 15. Geert Goris (DV), 16. Filip Vermeersch, 17. Dave De Swert, 18. Koen Oliebos, 19. Claudio Rizzo, 20. Denis Wauters, 21. Fritz De Praetere (DV), 22. Stanny Benoot, 23. Kris De Waele (DV), 24. Luc Joos.

    Opgaves: Philippe D'Hooghe (DV).


    Reeks D:

    1. Benny VANHOLSBEKE, 2. Tony Reniers, 3. Danny Carette, 4. Filip Berquin, 5. Danny De Coninck, 6. Gino Corneillie, 7. Patrick Watteny, 8. Freddy Lefevre, 9. Bruno Cauwelier, 10. Danny Boussauw, 11. Siegfried Vanoverberghe, 12. Luc De Poorter, 13. Patrick Van Den Broeke (DV), 14. Henk Bolle (DV), 15. Geert Smet, 16. Christ Christiaens, 17. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Guido Fauck, 3. Richard Van De Wiele, 4. Eddy Depreitere, 5. Luc Meheus, 6. Johan De Smet, 7. Hubert Thijs (DV).

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Dylan Botterberg, 3. Seth De Batist (DV), 4. Robbie Desmet, 5. Maxime Mabilde.

    Reeks G:

    1. Andy DOBBELAERE, 2. Thomas Vanhoutte, 3. Tom Van Vaerenbergh, 4. Jo Maes, 5. David Backx, 6. Jonathan Viaene, 7. Guy Bogaert, 8. Dave Cottenier, 9. Ben De Bruyne, 10. Ayron Lagrou, 11. Lorenzo Feys, 12. Gregory Depaepe, 13. Koen Vander Beken, 14. Koen Leys, 15. Marc Vandeginste, 16. Steven Tommeleyn, 17. Willem Van Der Jeught, 18. Jens Bogaert, 19. Brian Vande Velde, 20. Jeffrey Hutsebaut, 21. Danny Bogaert, 22. Christophe Willemijns (DV), 23. Jonas Brack, 24. Jens Six, 25. Kenny Leyn, 26. Luc De Smet.


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV), 2. Peggy Hoste, 3. Tatjana Theunis, 4. Daphné Acke, 5. Cindy Van Hulle, 6. Lisa Defeyter, 7. Joyce Tack, 8. Annelies Lauwers, 9. Margot Bourguignon (DV), 10. Marjolijn Boerjan.


    17-06-2018 om 23:34 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Houthulst zaterdag 16 juni Uitslagen (OVB)

    Album LWU Houthulst van 16 juni. (Klikken!)

    LWU-HOUTHULST:

    Reeks A:

    1. Mattias DE SPIEGELEIRE, 2. Christophe Laperre (DV), 3. Wouter De Fauw, 4. Giovanni Debaere, 5. Steffen Commeyne, 6. Bryan Ryelandt, 7. Matthias Thoorens, 8. Grégory Van Vlierberghe (DV), 9. Mattijs Holvoet, 10. Florian Viaene, 11. Arno De Wispelaere (DV), 12. Gianni Vermeiren, 13. Tibo Degryse, 14. Sven Vancoppenolle, 15. Levi Degryse, 16. Chris Scherrens, 17. Nicolas Vandromme (DV), 18. Lars Van Coppenolle, 19. Mathias De Witte, 20. Jeroen Vandewalle, 21. Brecht Verzeele (DV), 22. Jérémy Dutoo (DV), 23. Nick Van Elslander (DV).

    Opgaves: David Lowyck (DV), Nigel Vandecasteele, Jorgen Decoster, Seppe Teunis (DV), Lowie Borgoo, Gianni Polhemus (VS) (DV), Bram Lampaert, Jimmy Guhel, Jens Decabooter, Vincent Vantorre (DV), Dieter Vanhulle, Mathijs Doolaeghe (DV), Detlev Debonnez (DV), Ruben Crop, Jonas Devoet, Steven Vandamme, Arne Vermeersch, Timothy Heyse, Matthias Vercouillie, Spencer Tack, Nico Lefever.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Pascal Tiers, 3. Stijn Vanluchene, 4. Frederik Dobbelaere (DV), 5. Kenny Michels, 6. David Inghels, 7. Wesley Pannecoucke (DV), 8. Hans Vankerschaver (DV), 9. Tom Saeys, 10. Tom Calluy, 11. Stijn Desmet (DV), 12. Kristof Schoonbaert, 13. Kurt Heyman, 14. Django Grimmonprez (DV), 15. Xavier Sintubin, 16. Wouter Cael (DV), 17. Pieter Callemein (DV), 18. Wim Makelberge (DV), 19. Nicolas Dehaemers (DV), 20. Frederik Dedeyne, 21. Nikki Denijs (DV), 22. Steven De Groote (DV), 23. Kristof Tousseyn, 24. Kristof De Ceuninck (DV), 25. Nick Dael (DV), 26. Dave Mortier, 27. Sam Verhaeghe (DV), 28. Tom De Ketelaere, 29. Stefan De Brouwer (DV), 30. Peter Hooreweghe, 31. Vincent Martlé, 32. Steve Lannoo, 33. Pieter Malfait (DV), 34. Nico Waelkens (DV), 35. Kris De Cuyper (DV).

    Opgaves:Giovanni Denolf, Sven Crul, Gunther Puype (DV), Dietrich Van Den Berghe, Kristof Vanwynsberghe (DV), Kristof De Cabooter (DV), Mike Franco (DV), Luc Cools, Stefaan Ferrest, Nico Lefever.

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Pedro Michels, 3. Wim Braet, 4. Aron Bauwens, 5. Wim Diet, 6. Carlo Schollaert, 7. Patrick Raes, 8. Eddy Francois, 9. Pedro Jacob (DV), 10. Patrick Tas (DV), 11. Geert Roose, 12. Philippe Devleeschauwer, 13. Patrick Moens, 14. Rudi Rabout (Ned), 15. Kurt Vanhaverbeke, 16. Denis Wauters.

    Opgaves: Dave De Swert, Patrick Decaestecker, Ronny Vermeiren (DV).


    Reeks D:

    1. Leon DEUSS, 2. Filip Berquin, 3. Patrick Watteny, 4. Thierry Van Eeckhoutte, 5. Benny Vanholsbeke, 6. Frank Suys, 7. Danny De Coninck, 8. Danny Carette, 9. Patrick Decaestecker, 10. Bruno Cauwelier, 11. Jan Houwen, 12. Danny Depreitere, 13. Luc Verlinde, 14. Jean-Marie Vandenbussche, 15. Freddy Lefevre, 16. Danny Boussauw, 17. Herman Van Den Borre, 18. Ronny Lepoutre.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Marc Vervondel, 3. Luc Meheus, 4. Erik Vandersteen, 5. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Angel JOOS (DV), 2. Goran Gouwy, 3. Quinten Verhelst (DV), 4. Joni Demasure, 5. Dylan Botterberg, 6. Robbie De Smet, 7. Maarten Monsaert, 8. Adrien Devigne (Fra), 9. Jorne Thorrez (DV).

    Reeks G:

    1. Ayron LAGROU, 2. Andy Dobbelaere, 3. Geoffrey Michels (DV), 4. Jeffrey Hutsebaut, 5. Thomas Vanhoutte, 6. Jo Maes, 7. Guy Bogaert, 8. Chris Vynckier, 9. Ben De Bruyne, 10. Lorenzo Feys, 11. David Backx, 12. Miguel Verhaeghe, 13. Marc Vandeginste, 14. Arend Forrest, 15. Koen Vander Beken, 16. Jürgen Verhaeghe, 17. Gregory Depaepe, 18. Jonas Brack, 19. Dave Cottenier, 20. Pedro Boudry, 21. Jens Bogaert, 22. Danny Bogaert, 23. Timmy Braekeveld, 24. Luc De Smet, 25. Robbe Delaere (DV), 26. Steven Tommeleyn, 27. Kenny Leyn, 28. Bart Verhaeghe.


    Reeks Dames:

    1. Joyce VANDERBEKEN (DV), 2. Marjolijn Boerjan, 3. Stefanie Deceuninck (DV), 4. Sylvia Debboudt (DV), 5. Peggy Hoste, 6. Daphné Acke, 7. Eva Vermeersch, 8. Stephanie Lagache, 9. Daphne Holvoet, 10. Hanne Delanote (DV), 11. Cara Worm, 12. Janinka Vervacke, 13. Joyce Tack.


    16-06-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Houthulst zaterdag 16 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Houthulst

    11-06-2018 om 21:23 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Nazareth zondag 17 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU NAZARETH

    11-06-2018 om 21:17 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen tem Poeke zaterdag 9 juni
    LWU 2018 Klassement Alle Reeksen tem Poeke zaterdag 9 Juni


    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Poeke zaterdag 9 juni

    10-06-2018 om 16:38 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Poeke uitslagen van zaterdag 9 juni

    Album LWU Poeke 

    Album LWU Poeke (Klikken!)


    LWU-POEKE:

    Reeks A:

    1. Thieme VAN RUYMBEKE (DV); 2. Olivier De Smet (DV); 3. Jordy Oliebos (DV); 4. Warre Vangheluwe (DV); 5. Giovanni Debaere; 6. Steffen Commeyne, 7. Jonas Vandendaele, 8. Olivier Vernaet, 9. Michael Vermeulen (DV), 10. Chris Scherrens, 11. Jonas Reybrouck (DV), 12. Gregory Vandewiele, 13. Kenny Maenhout, 14. Laudelino Lammens (DV), 15. Jeroen Vandewalle, 16. Lowie Borgoo, 17. Bryan Ryelandt, 18. Tibo Degryse (DV), 19. Robby Degrieck, 20. Enzo Vandekerckhove, 21. Davy Bultinck, 22. Ruben Vispoel, 23. Steven Durieu (DV), 24. Nicolas Darling (Aus) (DV), 25. Maarten Goussey (DV), 26. Spencer Tack, 27. Jérémy Dutoo (DV), 28. Thijs Neetesonne, 29. Gianni Vermeiren, 30. Matthias Vossaert (DV), 31. Sven Vancoppenolle, 32. Jens Delaere (DV), 33. Darwin Van de Velde (DV), 34. Kim Devroye, 35. Jimmy Guhel, 36. Diego Bomeré, 37. Thomas Steyaert, 38. Matthias Thoorens, 39. Lowie De Baets, 40. Jarno Sonneville (DV), 41. Anthony Taveirne , 42. Brent Ryckoort, 43. Stijn Vanslambrouck (DV), 44. Mattijs Holvoet, 45. Wouter De Fauw, 46. Diego Boone (DV), 47. Tommy Maenhout, 48. Gunter Dhondt (DV), 49. Vincent Martlé, 50. Björn Steyaert, 51. Jonas Lammens (DV), 52. Robin de Clercq (DV), 53. Lesley Libbrecht (DV), 54. Dante Vanmeerhaeghe, 55. Brecht Deruyck, 56. Chipongo Bright (Ind) (DV), 57. Matthias Vercouillie, 58. Jens Devos (DV), 59. François Chastagner (Fra), 60. Jo Maes, 61. Nakrani Darshan (Ind) (DV).

    Opgaves: Bram Ververken (DV), Nesten Vandenbulcke, Gilles de Vulder, Jens Decabooter, Martijn Coudenys (DV), Jente Bruning, Nigel Vandecasteele, Gregory Germer (VS) (DV), Michael Morgovnik (VS) (DV), Gino De Clercq, Thijs Deceuninck.

    Reeks B:

    1. Pascal TIERS; 2. Gino De Clercq; 3. Rob Paridaens; 4. Stijn Boel; 5. Nico Van Bever, 6. Pieter Van Dael, 7. Peter Hooreweghe, 8. Dimitri Dewinter, 9. Kenny Michels, 10. David Inghels, 11. Stefaan Ferrest, 12. Vincent Seynave (DV), 13. Herwig Keirsbilck (DV), 14. Nesten Vandenbulcke, 15. Giovanni Denolf (DV), 16. Willem Hooreweghe, 17. Wim Baert, 18. Frederik Dobbelaere (DV), 19. Dave Mortier, 20. Bart Van Landeghem (DV), 21. Bart Standaert (DV), 22. Dieter Maes (DV), 23. Kristof Tousseyn, 24. Koen Van Renterghem, 25. Bart Ally, 26. Kevin Claeys, 27. Kristof Vanwynsberghe (DV), 28. Davy Joye (DV), 29. Ben De Lille (DV), 30. Michael Van Eeckhaut, 31. Frederik Dedeyne, 32. Tom De Ketelaere, 33. Kristof Desimpelaere, 34. Wim Makelberge (DV), 35. Mathieu De Rouck, 36. Nicolas Dehaemers (DV), 37. Tom Saeys, 38. Kurt Bertier (DV), 39. Pascal Jonckheere (DV), 40. Bart Roets (DV), 41. Xavier Sintubin, 42. Steven De Groote (DV), 43. Luc Cools, 44. Sven Crul, 45. Stijn Vanluchene, 46. Kurt Heyman, 47. Kristof De Cabooter (DV), 48. Gunter Dhondt (DV), 49. Vincent Evers (DV), 50. Tom Calluy, 51. Nikki Denijs (DV), 52. Kurt Claeys, 53. Steve Lannoo, 54. Vincent Milleville (DV).

    Opgaves: Wouter Neuville, Kristof Vercouillie (DV), Kris De Cuyper (DV), Youri Cathelyn, Nico Lefever.

    Reeks C:

    1. Steven GRYMONPRE; 2. Pedro Michels; 3. Erwin Bollen; 4. Patrick Raes; 5. Benny Fets (DV), 6. Christophe Logier, 7. Rudi Rabout (Ned), 8. Patrick Moens, 9. Marnic De Waele, 10. Eddy Francois, 11. Alain Mortier, 12. Franky De Tremerie, 13. Kurt Paepen (DV), 14. Marnix Declercq, 15. Geert Bultynck, 16. Eddy Gyselinck, 17. Pascal Verlee, 18. Geert Roose, 19. Kris De Waele (DV), 20. Dave De Swert, 21. Filip Vermeersch, 22. Aron Bauwens, 23. Peter De Corte (DV), 24. Fabien Savat (DV), 25. Philippe Devleeschauwer, 26. Jean Durieu (Fra), 27. Wim Braet, 28. Gianni Deweerdt (DV), 29. Denis Wauters, 30. Jos De Mulder (DV).

    Opgaves:Koen Vanderbeke (DV), Jurgen Dumont, Eddy Nachtergaele (DV), Sergio De Corte (DV).


    Reeks D:

    1. Patrick DECAESTECKER; 2. Filip Berquin; 3. Jean-Pierre Deloof; 4. Benny Vanholsbeke; 5. Luc Van De Veire, 6. Jan Cortoos (DV), 7. Patrick Watteny, 8. Danny Depreitere, 9. Marino Cneut, 10. Ronny Lepoutre, 11. Johan De Baets, 12. Luc Verlinde, 13. Patrick Luyssen, 14. Danny Boussauw, 15. Robert De Clercq, 16. Hilair Heye, 17. Rudy Bloemmen, 18. Bruno Cauwelier, 19. Jean-Marie Vandenbussche, 20. Dirk De Bie, 21. Christ Christiaens, 22. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL; 2. Rik Vanpoucke; 3. Guido Fauck; 4. Luc Meheus; 5. Rudy Dubois (DV); 6. Erik Vandersteen, 7. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Dylan BOTTERBERG; 2. Goran Gouwy; 3. Joni Demasure; 4. Robbie De Smet; 5. Maxime Mabilde, 6. Kaïn Vanmeerhaeghe.

    Reeks G:

    1. Brian VANDE VELDE; 2. Jonathan Viaene; 3. Ayron Lagrou; 4. Kevin Staelens; 5. Tom Van Vaerenbergh, 6. Andy Dobbelaere, 7. Kenneth Labaere (DV), 8. Marc Vandeginste, 9. Chris Vynckier, 10. Thomas Vanhoutte, 11. Christophe Deseyne, 12. Guy Bogaert, 13. Ben De Bruyne, 14. Arend Forrest, 15. Bart Verhaeghe, 16. Johan Dedulle, 17. Koen Leys, 18. Danny Bogaert, 19. Jens Bogaert, 20. Miguel Verhaeghe, 21. Matthias Labeeuw (DV), 22. Dave Cottenier, 23. Jürgen Verhaeghe, 24. Koen Vander Beken, 25. Donovan Degryse, 26. Gregory Depaepe, 27. Andy Ingels, 28. Pedro Boudry, 29. Christophe Willemijns (DV), 30. Brian Labaere (DV), 31. Lorenzo Feys, 32. Steven Tommeleyn, 33. Robbe Delaere (DV), 34. Jonas Brack, 35. Timmy Braekeveld, 36. Jo Maes, 37. Luc De Smet, 38. Franky De Clercq.


    Reeks Dames:

    1. Annick VAN LEUVEN; 2. Daphné Acke; 3. Cara Worm; 4. Marjolijn Boerjan; 5. Peggy Hoste; 6. Daphne Holvoet; 7. Saryn Vermet; 8. Stephanie Lagache; 9. Lisa Defeyter; 10. Joyce Tack; 11. Inge Vandenbroele (DV); 12. Janinka Vervacke; 13. Annelies Lauwers; 14. Deisy Schaele.


    09-06-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Poeke zaterdag 9 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 2018 Poeke

    04-06-2018 om 20:27 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden tem Schelderode PK Oost-Vlaanderen 3 juni
    Klassementen Alle Reeksen tem Pk O.Vl Schelderode 3 Juni


    Zegestanden Alle Reeksen tem Pk O.-VL Schelderode 3 juni


    04-06-2018 om 20:13 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Schelderode (Merelbeke)Pk O.-Vl zondag 3 juni

    Album PK Oost-Vlaanderen . (Klikken!)

    LWU-SCHELDERODE:

    Reeks A:

    1. Arno DE WISPELAERE (DV); 2. Giovanni Debaere; 3. Vincent Rommel (DV); 4. Olivier De Smet (DV); 5. Quincy Vens (DV), 6. Enzo Vandekerckhove, 7. Cedric Himpe (DV), 8. Sören Verhaegen (DV), 9. Dominique Feys, 10. Nico Peeters (DV), 11. Steffen Commeyne, 12. Jonas De Vlieger (DV), 13. Frederik Van Boven (DV), 14. Kim Van Oost, 15. Jens Verhaegen (DV), 16. Gilles Cools (DV), 17. Matisse Beyens, 18. Zowé Soberon (DV), 19. Jonas Devoet, 20. Joe Williams (Gbr) (DV), 21. Chris Scherrens, 22. Gianni Pottenus (VS) (DV), 23. Thibaut De Ruysscher (DV), 24. Mattijs Holvoet, 25. Thijs Deceuninck, 26. Björn Martens, 27. Jan-Bart De Man (DV), 28. Davis Robinson (VS) (DV), 29. Reece Piper (Zaf) (DV), 30. Jordy Deltomme (DV), 31. Arno Verberckmoes (DV), 32. Sven Vancoppenolle, 33. Spencer Tack, 34. Nicolas Darling (Aus) (DV), 35. Kenneth Bouquet (DV), 36. Jochem Smet (DV), 37. Steven Vandamme, 38. Jonah Maes (DV), 39. Thibaut Taelman, 40. Johannes De Roo (DV), 41. Sigfried De Nauw (DV), 42. Ron Vandenbussche (DV), 43. Ibe Vandendriessche (DV), 44. Elias Van Landeghem (DV), 45. Jonas Timbreur, 46. Migel Bouten (DV), 47. Mathias Snoeck, 48. Dylan Vercruysse (DV), 49. Wouter De Fauw, 50. Jens Decabooter, 51. Robby Degrieck, 52. Matthias Vercouillie.

    Opgaves: Thomas Steyaert, Jimmy Guhel, Kristof Carrette, Joren Verschaeve (DV), Kenny Spileers (DV), Thibaut Derycke, Dieter Vanhulle, Nakrani Darshan (Ind) (DV), Chipongo Bright (Zim) (DV), Lowie Borgoo, Ken Van Den Noortgaete (DV), Diego Bomeré, Willem Van Der Jeught, Dries Bombeke (DV), David Dumortier (DV), Kevin Van Laethem, Stijn Lapierre (DV).

    Reeks B:

    1. Mario VAN DEN BROECKE (DV); 2. Stijn De Sutter (DV); 3. Jurgen Van Impe (DV); 4. Jan Motte (DV); 5. Tom Calluy, 6. Rob Paridaens, 7. Darius Strolé (Lit), 8. Bart Ally, 9. Gino De Clercq, 10. David Inghels, 11. Peter Hooreweghe, 12. Geert Brijs (DV), 13. Willem Hooreweghe, 14. Sven Crul, 15. Wouter Neuville, 16. Stijn Bekaert (DV), 17. Nico Van Bever, 18. Frederik Robberechts, 19. Nick De Kimpe (DV), 20. Vincent Martlé, 21. Koen Van Renterghem, 22. Giovanni Baert (DV), 23. Kurt Claeys, 24. Björn Jacobs (DV), 25. Youri Cathelyn, 26. Kenny Michels, 27. Pascal De Vos, 28. Tom De Ketelaere, 29. Kristof De Cabooter (DV), 30. Frederik Verheuen, 31. Stijn Vanluchene, 32. Dimitri Dewinter, 33. Kevin Claeys, 34. Stijn Boel.

    Reeks C:

    1. Philip LAMPAERT; 2. Alex Goossens (DV); 3. Wim Braet; 4. Peter De Smet; 5. Kristof Reniers (DV), 6. Marnic De Waele, 7. Franky De Tremerie, 8. Geoffrey Luyssen, 9. Pedro Michels, 10. Aron Bauwens, 11. Patrick Moens, 12. Carlo Schollaert, 13. Paul Butler (Gbr) DV), 14. Rudi Rabout (Ned), 15. Mark De Ben, 16. Ronny Cosijn (DV), 17. Claudio Rizzo, 18. Christophe Logier, 19. Eddy Gyselinck, 20. Denis Wauters, 21. Stanny Benoot, 22. Koen Oliebos (DV), 23. Jean Durieu (Fra), 24. Denis Lecluyse (DV), 25. Kurt Victor, 26. Philippe Devleeschauwer, 27. Dave De Swert, 28. Geert Roose, 29. Rudy Bertier, 30. Jurgen Dumont.

    Opgaves: Philip Brijs (DV), Arie De Moor (DV), Alain Mortier, Filip Vermeersch.


    Reeks D:

    1. Frank SUYS; 2. Benny Vanholsbeke; 3. Patrick Decaestecker; 4. Filip Berquin; 5. Kurt Leuntjens, 6. Rob O'Connor (Gbr) (DV), 7. Danny De Coninck, 8. Joost Pieters, 9. Luc Van De Veire, 10. Patrick Watteny, 11. Hilair Heye, 12. Johan De Baets, 13. Noël Willems, 14. Henk Bolle (DV), 15. Geert Smet, 16. David Broadbent (Gbr) (DV), 17. Dirk Mathys (DV), 18. Tony Reniers, 19. Denis Lust (DV), 20. Ronny Lepoutre, 21. Peter Ballet (DV), 22. Raymond Nuyens (DV), 23. Bruno Cauwelier, 24. Danny Boussauw, 25. Christ Christiaens, 26. Yvan Groené, 27. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Florent DE LEERSNYDER; 2. Rik Vanpoucke; 3. Eddy Depreitere; 4. Marc Vervondel; 5. Noël Verzele, 6. Andrew Donaldson (Gbr), 7. Wim De Waal (Ned), 8. Luc Meheus, 9. Guido Fauck, 10. Richard Van De Wiele, 11. Johan De Smet, 12. Erik Vandersteen.

    Reeks F:

    1. Quinten VANDER BEKEN; 2. Goran Gouwy; 3. Robbie De Smet; 4. Maxime Mabilde; 5. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Jo MAES; 2. Bjarne Christiaens; 3. Andy Dobbelaere; 4. Brian Vande Velde; 5. Thomas Vanhoutte, 6. Guy Bogaert, 7. Marc Vandeginste, 8. Tom Van Vaerenbergh, 9. Lorenzo Feys, 10. Ben De Bruyne, 11. Johan Dedulle, 12. David Backx, 13. Bart Dedulle, 14. Franky De Clercq, 15. Kevin Staelens, 16. Koen Vander Beken, 17. Jeffrey Hutsebaut, 18. Willem Van Der Jeught, 19. Jens Bogaert, 20. Dave Cottenier, 21. Steven Tommeleyn, 22. Danny Bogaert, 23. Ayron Lagrou, 24. Jens Six, 25. Kenny Leyn.

    Reeks Dames:

    1. Eveline BAELE; 2. Shana Dalving; 3. Eltina Van Wijk (Ned) (DV); 4. Eva Van Den Born (Ned) (DV); 5. Aurelie Vermeir (DV); 6. Tatjana Theunis; 7. Marjolijn Boerjan; 8. Daphne Holvoet; 9. Vera Poels (DV); 10. Daphné Acke; 11. Lana Petit (DV); 12. Jane Hellewell (GBr) (DV); 13. Cindy Van Hulle; 14. Peggy Hoste; 15. Amber Nuyens (DV); 16. Alicia Decoster; 17. Nele Dieleman; 18. Jana Van Steenbrugghe (DV); 19. Lindsey Van Malderen; 20. Joyce Tack; 21. Janinka Vervacke; 22. Annelies Lauwers; 23. Lisa Defeyter; 24. Kim Bogaert; 25. Jana Devoet; 26. Daisy Schoele (DV).



    LWU-SCHELDERODE UITSLAG PK OOST-VLAANDEREN:

    Reeks A:

    1. Enzo VANDEKERCKHOVE, 2. Kim Van Oost, 3. Matisse Beyens, 4. Jonas Devoet, 5. Mattijs Holvoet, 6. Sven Vancoppenolle, 7. Robby Degrieck.

    Opgaves: Thomas Steyaert, Kristof Carrette, Kevin Van Laethem.

    Reeks B:

    1. Rob PARIDAENS, 2. Bart Ally, 3. Gino De Clercq, 4. David Inghels, 5. Peter Hooreweghe, 6. Willem Hooreweghe, 7. Sven Crul, 8. Koen Van Renterghem, 9. Kurt Claeys, 10. Kenny Michels, 11. Dimitri Dewinter, 12. Kevin Claeys.

    Reeks C:

    1. Marnic DE WAELE, 2. Aron Bauwens, 3. Patrick Moens, 4. Claudio Rizzo, 5. Christophe Logier, 6. Kurt Victor, 7. Philippe Devleeschauwer.

    Opgaves: Alain Mortier.


    Reeks D:

    1. Kurt LEUNTJENS, 2. Danny De Coninck, 3. Luc Van De Veire, 4. Johan De Baets, 5. Geert Smet, 6. Christ Christiaens, 7. Yvan Groené, 8. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL; 2. Noël Verzele, 3. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Quinten VANDER BEKEN; 2. Robbie De Smet; 3. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Jo MAES; 2. Bjarne Christiaens; 3. Guy Bogaert, 4. Tom Van Vaerenbergh, 5. David Backx, 6. Bart Dedulle, 7. Jeffrey Hutsebaut, 8. Willem Van Der Jeught, 9. Jens Bogaert, 10. Danny Bogaert.


    Reeks Dames:

    1. Eveline BAELE; 2. Nele Dieleman; 3. Lindsey Van Malderen; 4. Kim Bogaert; 5. Jana Devoet.


    03-06-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ettelgem zaterdag 2 juni Uitslagen

    Foto Album Ettelgem 2 juni (Klikken!)

    LWU-ETTELGEM:

    Reeks A:

    1. Kim VAN OOST, 2. Anthony Slabinck (DV), 3. Jonas Vandendaele, 4. Spencer Tack, 5. Kenny Maenhout, 6. Damon Devriendt, 7. Indiana Slabinck, 8. Jens Decabooter, 9. Shane Pysson (DV), 10. Tibo Degryse (DV), 11. Chris Scherrens, 12. Lowie Borgoo, 13. Gianni Vermeiren, 14. Aloïs Gevaert (DV), 15. Robin De Clercq (DV), 16. Thibaut De Ruysscher (DV), 17. Flor Nachtergaele, 18. Jérémy Dutoo (DV), 19. Nicolas Volpoët (Fra) (DV), 20. Lars Van Coppenolle, 21. Tommy Maenhout, 22. Vincent Vantorre (DV), 23. Jelle De Maere, 24. Steven Vandamme, 25. Davy Bultinck, 26. Sven Vancoppenolle, 27. Bryan Vispoel (DV), 28. Ruben Maertens, 29. Seppe Teunis (DV), 30. François Chastagner (Fra), 31. Kenny Leyn.

    Opgaves: Kevin Decavel (DV), Christophe Willemijns (DV), Gilles de Vulder, Nigel Vandecasteele, Dries David, Kevin Van Laethem, Jorg Stevens, Matthias Vercouillie.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Hans Vankerschaver (DV), 3. Stijn Boel, 4. Pieter Van Dael, 5. Stefaan Ferrest, 6. Wouter Neuville, 7. Gunther Puype (DV), 8. Vincent Martlé, 9. Nico Van Bever, 10. Dave Mortier, 11. Wim Baert, 12. David Inghels, 13. Tom Calluy, 14. Nesten Vandenbulcke, 15. Kristof Tousseyn, 16. Kristof Schoonbaert, 17. Koen Van Renterghem, 18. Kurt Heyman, 19. Kurt Claeys, 20. Wim Makelberge (DV), 21. Xavier Sintubin, 22. Frederik Dedeyne, 23. Mike Franco (DV), 24. Mathieu De Rouck, 25. Tom De Ketelaere, 26. Kevin Claeys, 27. Kristof De Cabooter (DV), 28. Rudy Vergucht (DV), 29. Dieter Maes (DV), 30. Steve Lannoo.

    Reeks C:

    1. Erwin BOLLEN, 2. Patrick Raes, 3. Eddy Francois (DV), 4. Denis Wauters, 5. Jos De Mulder (DV), 6. Marnic De Waele, 7. Tommy Vandenbulcke, 8. Filip Vermeersch, 9. Geert Bultynck.


    Reeks D:

    1. Kurt LEUNTJENS, 2. Patrick Decaestecker, 3. Filip Berquin, 4. Ronny Lepoutre, 5. Patrick Watteny, 6. Patrick Luyssen, 7. Luc Verlinde, 8. Jean-Marie Vandenbussche, 9. Danny Depreitere, 10. Danny Carette, 11. Danny Boussauw, 12. Frans Sarazijn (DV), 13. Geert Smet, 14. Bruno Cauwelier, 15. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Eddy Depreitere, 3. Marc Vervondel, 4. Noël Verzele, 5. Johan De Smet, 6. Erik De Waele, 7. Erik Vandersteen.

    Reeks F:

    1. Quinten VERHELST (DV), 2. Esli Bouqué (DV), 3. Dylan Botterberg, 4. Robbie De Smet, 5. Iben Vandevyvere, 6. Maarten Crop, 7. Goran Gouwy.

    Reeks G:

    1. Guy BOGAERT, 2. Simon Vansevenant (DV), 3. Kevin Staelens, 4. Jo Maes, 5. Andy Dobbelaere, 6. Birger Victor (DV), 7. Ayron Lagrou, 8. Brian Labaere (DV), 9. Kenneth Labaere (DV), 10. Franky De Clercq, 11. Arend Forrest, 12. Bart Verhaeghe, 13. Johan Dedulle, 14. Lorenzo Feys, 15. Miguel Verhaeghe, 16. Ben De Bruyne, 17. Christophe Deseyne, 18. Thomas Vanhoutte, 19. Dave Cottenier, 20. Jens Bogaert, 21. Jonas Brack, 22. Chris Vynckier, 23. Steven Tommeleyn, 24. Stijn Dupon.


    Reeks Dames:

    1. Marjolijn BOERJAN, 2. Daphné Acke, 3. Peggy Hoste, 4. Cara Worm, 5. Joyce Tack, 6. Jana Devoet, 7. Yannia Sabbe (DV).


    02-06-2018 om 22:51 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Definitieve lijst met kandidaten voor Pk Oost-Vlaanderen
    Definitieve lijst met kandidaten voor het  LWU pk O.-Vl  zondag 3 juni te Merelbeke-Schelderode

    02-06-2018 om 20:26 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorlopige Lijst met kandidaten Pk Oost-Vlaanderen te Schelderode zondag 3 juni
    Voorlopige lijst kandidaten Pk Oost-Vlaanderen

    30-05-2018 om 21:38 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2018
  • Reglement LWU 2018
  • Kalender LWU 2018
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!