Inhoud blog
  • LWU 2018 Lotenhulle Trofee uitreiking vrijdag 26 oktober
  • LWU 2018 Eindstanden alle reeksen en Zegestand
  • LWU 2018 Aalter woensdag 26 september Uitslag
  • LWU 2018 Aalter (Rialto) jaarmarkt koers woensdag 26 september
  • LWU 2018 Klassementen en Zegestanden alle reeksen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    16-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Houthulst zaterdag 16 juni Uitslagen (OVB)

    Album LWU Houthulst van 16 juni. (Klikken!)

    LWU-HOUTHULST:

    Reeks A:

    1. Mattias DE SPIEGELEIRE, 2. Christophe Laperre (DV), 3. Wouter De Fauw, 4. Giovanni Debaere, 5. Steffen Commeyne, 6. Bryan Ryelandt, 7. Matthias Thoorens, 8. Grégory Van Vlierberghe (DV), 9. Mattijs Holvoet, 10. Florian Viaene, 11. Arno De Wispelaere (DV), 12. Gianni Vermeiren, 13. Tibo Degryse, 14. Sven Vancoppenolle, 15. Levi Degryse, 16. Chris Scherrens, 17. Nicolas Vandromme (DV), 18. Lars Van Coppenolle, 19. Mathias De Witte, 20. Jeroen Vandewalle, 21. Brecht Verzeele (DV), 22. Jérémy Dutoo (DV), 23. Nick Van Elslander (DV).

    Opgaves: David Lowyck (DV), Nigel Vandecasteele, Jorgen Decoster, Seppe Teunis (DV), Lowie Borgoo, Gianni Polhemus (VS) (DV), Bram Lampaert, Jimmy Guhel, Jens Decabooter, Vincent Vantorre (DV), Dieter Vanhulle, Mathijs Doolaeghe (DV), Detlev Debonnez (DV), Ruben Crop, Jonas Devoet, Steven Vandamme, Arne Vermeersch, Timothy Heyse, Matthias Vercouillie, Spencer Tack, Nico Lefever.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Pascal Tiers, 3. Stijn Vanluchene, 4. Frederik Dobbelaere (DV), 5. Kenny Michels, 6. David Inghels, 7. Wesley Pannecoucke (DV), 8. Hans Vankerschaver (DV), 9. Tom Saeys, 10. Tom Calluy, 11. Stijn Desmet (DV), 12. Kristof Schoonbaert, 13. Kurt Heyman, 14. Django Grimmonprez (DV), 15. Xavier Sintubin, 16. Wouter Cael (DV), 17. Pieter Callemein (DV), 18. Wim Makelberge (DV), 19. Nicolas Dehaemers (DV), 20. Frederik Dedeyne, 21. Nikki Denijs (DV), 22. Steven De Groote (DV), 23. Kristof Tousseyn, 24. Kristof De Ceuninck (DV), 25. Nick Dael (DV), 26. Dave Mortier, 27. Sam Verhaeghe (DV), 28. Tom De Ketelaere, 29. Stefan De Brouwer (DV), 30. Peter Hooreweghe, 31. Vincent Martlé, 32. Steve Lannoo, 33. Pieter Malfait (DV), 34. Nico Waelkens (DV), 35. Kris De Cuyper (DV).

    Opgaves:Giovanni Denolf, Sven Crul, Gunther Puype (DV), Dietrich Van Den Berghe, Kristof Vanwynsberghe (DV), Kristof De Cabooter (DV), Mike Franco (DV), Luc Cools, Stefaan Ferrest, Nico Lefever.

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Pedro Michels, 3. Wim Braet, 4. Aron Bauwens, 5. Wim Diet, 6. Carlo Schollaert, 7. Patrick Raes, 8. Eddy Francois, 9. Pedro Jacob (DV), 10. Patrick Tas (DV), 11. Geert Roose, 12. Philippe Devleeschauwer, 13. Patrick Moens, 14. Rudi Rabout (Ned), 15. Kurt Vanhaverbeke, 16. Denis Wauters.

    Opgaves: Dave De Swert, Patrick Decaestecker, Ronny Vermeiren (DV).


    Reeks D:

    1. Leon DEUSS, 2. Filip Berquin, 3. Patrick Watteny, 4. Thierry Van Eeckhoutte, 5. Benny Vanholsbeke, 6. Frank Suys, 7. Danny De Coninck, 8. Danny Carette, 9. Patrick Decaestecker, 10. Bruno Cauwelier, 11. Jan Houwen, 12. Danny Depreitere, 13. Luc Verlinde, 14. Jean-Marie Vandenbussche, 15. Freddy Lefevre, 16. Danny Boussauw, 17. Herman Van Den Borre, 18. Ronny Lepoutre.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Marc Vervondel, 3. Luc Meheus, 4. Erik Vandersteen, 5. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Angel JOOS (DV), 2. Goran Gouwy, 3. Quinten Verhelst (DV), 4. Joni Demasure, 5. Dylan Botterberg, 6. Robbie De Smet, 7. Maarten Monsaert, 8. Adrien Devigne (Fra), 9. Jorne Thorrez (DV).

    Reeks G:

    1. Ayron LAGROU, 2. Andy Dobbelaere, 3. Geoffrey Michels (DV), 4. Jeffrey Hutsebaut, 5. Thomas Vanhoutte, 6. Jo Maes, 7. Guy Bogaert, 8. Chris Vynckier, 9. Ben De Bruyne, 10. Lorenzo Feys, 11. David Backx, 12. Miguel Verhaeghe, 13. Marc Vandeginste, 14. Arend Forrest, 15. Koen Vander Beken, 16. Jürgen Verhaeghe, 17. Gregory Depaepe, 18. Jonas Brack, 19. Dave Cottenier, 20. Pedro Boudry, 21. Jens Bogaert, 22. Danny Bogaert, 23. Timmy Braekeveld, 24. Luc De Smet, 25. Robbe Delaere (DV), 26. Steven Tommeleyn, 27. Kenny Leyn, 28. Bart Verhaeghe.


    Reeks Dames:

    1. Joyce VANDERBEKEN (DV), 2. Marjolijn Boerjan, 3. Stefanie Deceuninck (DV), 4. Sylvia Debboudt (DV), 5. Peggy Hoste, 6. Daphné Acke, 7. Eva Vermeersch, 8. Stephanie Lagache, 9. Daphne Holvoet, 10. Hanne Delanote (DV), 11. Cara Worm, 12. Janinka Vervacke, 13. Joyce Tack.


    16-06-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Houthulst zaterdag 16 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Houthulst

    11-06-2018 om 21:23 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Nazareth zondag 17 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU NAZARETH

    11-06-2018 om 21:17 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen tem Poeke zaterdag 9 juni
    LWU 2018 Klassement Alle Reeksen tem Poeke zaterdag 9 Juni


    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Poeke zaterdag 9 juni

    10-06-2018 om 16:38 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Poeke uitslagen van zaterdag 9 juni

    Album LWU Poeke 

    Album LWU Poeke (Klikken!)


    LWU-POEKE:

    Reeks A:

    1. Thieme VAN RUYMBEKE (DV); 2. Olivier De Smet (DV); 3. Jordy Oliebos (DV); 4. Warre Vangheluwe (DV); 5. Giovanni Debaere; 6. Steffen Commeyne, 7. Jonas Vandendaele, 8. Olivier Vernaet, 9. Michael Vermeulen (DV), 10. Chris Scherrens, 11. Jonas Reybrouck (DV), 12. Gregory Vandewiele, 13. Kenny Maenhout, 14. Laudelino Lammens (DV), 15. Jeroen Vandewalle, 16. Lowie Borgoo, 17. Bryan Ryelandt, 18. Tibo Degryse (DV), 19. Robby Degrieck, 20. Enzo Vandekerckhove, 21. Davy Bultinck, 22. Ruben Vispoel, 23. Steven Durieu (DV), 24. Nicolas Darling (Aus) (DV), 25. Maarten Goussey (DV), 26. Spencer Tack, 27. Jérémy Dutoo (DV), 28. Thijs Neetesonne, 29. Gianni Vermeiren, 30. Matthias Vossaert (DV), 31. Sven Vancoppenolle, 32. Jens Delaere (DV), 33. Darwin Van de Velde (DV), 34. Kim Devroye, 35. Jimmy Guhel, 36. Diego Bomeré, 37. Thomas Steyaert, 38. Matthias Thoorens, 39. Lowie De Baets, 40. Jarno Sonneville (DV), 41. Anthony Taveirne , 42. Brent Ryckoort, 43. Stijn Vanslambrouck (DV), 44. Mattijs Holvoet, 45. Wouter De Fauw, 46. Diego Boone (DV), 47. Tommy Maenhout, 48. Gunter Dhondt (DV), 49. Vincent Martlé, 50. Björn Steyaert, 51. Jonas Lammens (DV), 52. Robin de Clercq (DV), 53. Lesley Libbrecht (DV), 54. Dante Vanmeerhaeghe, 55. Brecht Deruyck, 56. Chipongo Bright (Ind) (DV), 57. Matthias Vercouillie, 58. Jens Devos (DV), 59. François Chastagner (Fra), 60. Jo Maes, 61. Nakrani Darshan (Ind) (DV).

    Opgaves: Bram Ververken (DV), Nesten Vandenbulcke, Gilles de Vulder, Jens Decabooter, Martijn Coudenys (DV), Jente Bruning, Nigel Vandecasteele, Gregory Germer (VS) (DV), Michael Morgovnik (VS) (DV), Gino De Clercq, Thijs Deceuninck.

    Reeks B:

    1. Pascal TIERS; 2. Gino De Clercq; 3. Rob Paridaens; 4. Stijn Boel; 5. Nico Van Bever, 6. Pieter Van Dael, 7. Peter Hooreweghe, 8. Dimitri Dewinter, 9. Kenny Michels, 10. David Inghels, 11. Stefaan Ferrest, 12. Vincent Seynave (DV), 13. Herwig Keirsbilck (DV), 14. Nesten Vandenbulcke, 15. Giovanni Denolf (DV), 16. Willem Hooreweghe, 17. Wim Baert, 18. Frederik Dobbelaere (DV), 19. Dave Mortier, 20. Bart Van Landeghem (DV), 21. Bart Standaert (DV), 22. Dieter Maes (DV), 23. Kristof Tousseyn, 24. Koen Van Renterghem, 25. Bart Ally, 26. Kevin Claeys, 27. Kristof Vanwynsberghe (DV), 28. Davy Joye (DV), 29. Ben De Lille (DV), 30. Michael Van Eeckhaut, 31. Frederik Dedeyne, 32. Tom De Ketelaere, 33. Kristof Desimpelaere, 34. Wim Makelberge (DV), 35. Mathieu De Rouck, 36. Nicolas Dehaemers (DV), 37. Tom Saeys, 38. Kurt Bertier (DV), 39. Pascal Jonckheere (DV), 40. Bart Roets (DV), 41. Xavier Sintubin, 42. Steven De Groote (DV), 43. Luc Cools, 44. Sven Crul, 45. Stijn Vanluchene, 46. Kurt Heyman, 47. Kristof De Cabooter (DV), 48. Gunter Dhondt (DV), 49. Vincent Evers (DV), 50. Tom Calluy, 51. Nikki Denijs (DV), 52. Kurt Claeys, 53. Steve Lannoo, 54. Vincent Milleville (DV).

    Opgaves: Wouter Neuville, Kristof Vercouillie (DV), Kris De Cuyper (DV), Youri Cathelyn, Nico Lefever.

    Reeks C:

    1. Steven GRYMONPRE; 2. Pedro Michels; 3. Erwin Bollen; 4. Patrick Raes; 5. Benny Fets (DV), 6. Christophe Logier, 7. Rudi Rabout (Ned), 8. Patrick Moens, 9. Marnic De Waele, 10. Eddy Francois, 11. Alain Mortier, 12. Franky De Tremerie, 13. Kurt Paepen (DV), 14. Marnix Declercq, 15. Geert Bultynck, 16. Eddy Gyselinck, 17. Pascal Verlee, 18. Geert Roose, 19. Kris De Waele (DV), 20. Dave De Swert, 21. Filip Vermeersch, 22. Aron Bauwens, 23. Peter De Corte (DV), 24. Fabien Savat (DV), 25. Philippe Devleeschauwer, 26. Jean Durieu (Fra), 27. Wim Braet, 28. Gianni Deweerdt (DV), 29. Denis Wauters, 30. Jos De Mulder (DV).

    Opgaves:Koen Vanderbeke (DV), Jurgen Dumont, Eddy Nachtergaele (DV), Sergio De Corte (DV).


    Reeks D:

    1. Patrick DECAESTECKER; 2. Filip Berquin; 3. Jean-Pierre Deloof; 4. Benny Vanholsbeke; 5. Luc Van De Veire, 6. Jan Cortoos (DV), 7. Patrick Watteny, 8. Danny Depreitere, 9. Marino Cneut, 10. Ronny Lepoutre, 11. Johan De Baets, 12. Luc Verlinde, 13. Patrick Luyssen, 14. Danny Boussauw, 15. Robert De Clercq, 16. Hilair Heye, 17. Rudy Bloemmen, 18. Bruno Cauwelier, 19. Jean-Marie Vandenbussche, 20. Dirk De Bie, 21. Christ Christiaens, 22. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL; 2. Rik Vanpoucke; 3. Guido Fauck; 4. Luc Meheus; 5. Rudy Dubois (DV); 6. Erik Vandersteen, 7. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Dylan BOTTERBERG; 2. Goran Gouwy; 3. Joni Demasure; 4. Robbie De Smet; 5. Maxime Mabilde, 6. Kaïn Vanmeerhaeghe.

    Reeks G:

    1. Brian VANDE VELDE; 2. Jonathan Viaene; 3. Ayron Lagrou; 4. Kevin Staelens; 5. Tom Van Vaerenbergh, 6. Andy Dobbelaere, 7. Kenneth Labaere (DV), 8. Marc Vandeginste, 9. Chris Vynckier, 10. Thomas Vanhoutte, 11. Christophe Deseyne, 12. Guy Bogaert, 13. Ben De Bruyne, 14. Arend Forrest, 15. Bart Verhaeghe, 16. Johan Dedulle, 17. Koen Leys, 18. Danny Bogaert, 19. Jens Bogaert, 20. Miguel Verhaeghe, 21. Matthias Labeeuw (DV), 22. Dave Cottenier, 23. Jürgen Verhaeghe, 24. Koen Vander Beken, 25. Donovan Degryse, 26. Gregory Depaepe, 27. Andy Ingels, 28. Pedro Boudry, 29. Christophe Willemijns (DV), 30. Brian Labaere (DV), 31. Lorenzo Feys, 32. Steven Tommeleyn, 33. Robbe Delaere (DV), 34. Jonas Brack, 35. Timmy Braekeveld, 36. Jo Maes, 37. Luc De Smet, 38. Franky De Clercq.


    Reeks Dames:

    1. Annick VAN LEUVEN; 2. Daphné Acke; 3. Cara Worm; 4. Marjolijn Boerjan; 5. Peggy Hoste; 6. Daphne Holvoet; 7. Saryn Vermet; 8. Stephanie Lagache; 9. Lisa Defeyter; 10. Joyce Tack; 11. Inge Vandenbroele (DV); 12. Janinka Vervacke; 13. Annelies Lauwers; 14. Deisy Schaele.


    09-06-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Poeke zaterdag 9 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 2018 Poeke

    04-06-2018 om 20:27 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden tem Schelderode PK Oost-Vlaanderen 3 juni
    Klassementen Alle Reeksen tem Pk O.Vl Schelderode 3 Juni


    Zegestanden Alle Reeksen tem Pk O.-VL Schelderode 3 juni


    04-06-2018 om 20:13 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Schelderode (Merelbeke)Pk O.-Vl zondag 3 juni

    Album PK Oost-Vlaanderen . (Klikken!)

    LWU-SCHELDERODE:

    Reeks A:

    1. Arno DE WISPELAERE (DV); 2. Giovanni Debaere; 3. Vincent Rommel (DV); 4. Olivier De Smet (DV); 5. Quincy Vens (DV), 6. Enzo Vandekerckhove, 7. Cedric Himpe (DV), 8. Sören Verhaegen (DV), 9. Dominique Feys, 10. Nico Peeters (DV), 11. Steffen Commeyne, 12. Jonas De Vlieger (DV), 13. Frederik Van Boven (DV), 14. Kim Van Oost, 15. Jens Verhaegen (DV), 16. Gilles Cools (DV), 17. Matisse Beyens, 18. Zowé Soberon (DV), 19. Jonas Devoet, 20. Joe Williams (Gbr) (DV), 21. Chris Scherrens, 22. Gianni Pottenus (VS) (DV), 23. Thibaut De Ruysscher (DV), 24. Mattijs Holvoet, 25. Thijs Deceuninck, 26. Björn Martens, 27. Jan-Bart De Man (DV), 28. Davis Robinson (VS) (DV), 29. Reece Piper (Zaf) (DV), 30. Jordy Deltomme (DV), 31. Arno Verberckmoes (DV), 32. Sven Vancoppenolle, 33. Spencer Tack, 34. Nicolas Darling (Aus) (DV), 35. Kenneth Bouquet (DV), 36. Jochem Smet (DV), 37. Steven Vandamme, 38. Jonah Maes (DV), 39. Thibaut Taelman, 40. Johannes De Roo (DV), 41. Sigfried De Nauw (DV), 42. Ron Vandenbussche (DV), 43. Ibe Vandendriessche (DV), 44. Elias Van Landeghem (DV), 45. Jonas Timbreur, 46. Migel Bouten (DV), 47. Mathias Snoeck, 48. Dylan Vercruysse (DV), 49. Wouter De Fauw, 50. Jens Decabooter, 51. Robby Degrieck, 52. Matthias Vercouillie.

    Opgaves: Thomas Steyaert, Jimmy Guhel, Kristof Carrette, Joren Verschaeve (DV), Kenny Spileers (DV), Thibaut Derycke, Dieter Vanhulle, Nakrani Darshan (Ind) (DV), Chipongo Bright (Zim) (DV), Lowie Borgoo, Ken Van Den Noortgaete (DV), Diego Bomeré, Willem Van Der Jeught, Dries Bombeke (DV), David Dumortier (DV), Kevin Van Laethem, Stijn Lapierre (DV).

    Reeks B:

    1. Mario VAN DEN BROECKE (DV); 2. Stijn De Sutter (DV); 3. Jurgen Van Impe (DV); 4. Jan Motte (DV); 5. Tom Calluy, 6. Rob Paridaens, 7. Darius Strolé (Lit), 8. Bart Ally, 9. Gino De Clercq, 10. David Inghels, 11. Peter Hooreweghe, 12. Geert Brijs (DV), 13. Willem Hooreweghe, 14. Sven Crul, 15. Wouter Neuville, 16. Stijn Bekaert (DV), 17. Nico Van Bever, 18. Frederik Robberechts, 19. Nick De Kimpe (DV), 20. Vincent Martlé, 21. Koen Van Renterghem, 22. Giovanni Baert (DV), 23. Kurt Claeys, 24. Björn Jacobs (DV), 25. Youri Cathelyn, 26. Kenny Michels, 27. Pascal De Vos, 28. Tom De Ketelaere, 29. Kristof De Cabooter (DV), 30. Frederik Verheuen, 31. Stijn Vanluchene, 32. Dimitri Dewinter, 33. Kevin Claeys, 34. Stijn Boel.

    Reeks C:

    1. Philip LAMPAERT; 2. Alex Goossens (DV); 3. Wim Braet; 4. Peter De Smet; 5. Kristof Reniers (DV), 6. Marnic De Waele, 7. Franky De Tremerie, 8. Geoffrey Luyssen, 9. Pedro Michels, 10. Aron Bauwens, 11. Patrick Moens, 12. Carlo Schollaert, 13. Paul Butler (Gbr) DV), 14. Rudi Rabout (Ned), 15. Mark De Ben, 16. Ronny Cosijn (DV), 17. Claudio Rizzo, 18. Christophe Logier, 19. Eddy Gyselinck, 20. Denis Wauters, 21. Stanny Benoot, 22. Koen Oliebos (DV), 23. Jean Durieu (Fra), 24. Denis Lecluyse (DV), 25. Kurt Victor, 26. Philippe Devleeschauwer, 27. Dave De Swert, 28. Geert Roose, 29. Rudy Bertier, 30. Jurgen Dumont.

    Opgaves: Philip Brijs (DV), Arie De Moor (DV), Alain Mortier, Filip Vermeersch.


    Reeks D:

    1. Frank SUYS; 2. Benny Vanholsbeke; 3. Patrick Decaestecker; 4. Filip Berquin; 5. Kurt Leuntjens, 6. Rob O'Connor (Gbr) (DV), 7. Danny De Coninck, 8. Joost Pieters, 9. Luc Van De Veire, 10. Patrick Watteny, 11. Hilair Heye, 12. Johan De Baets, 13. Noël Willems, 14. Henk Bolle (DV), 15. Geert Smet, 16. David Broadbent (Gbr) (DV), 17. Dirk Mathys (DV), 18. Tony Reniers, 19. Denis Lust (DV), 20. Ronny Lepoutre, 21. Peter Ballet (DV), 22. Raymond Nuyens (DV), 23. Bruno Cauwelier, 24. Danny Boussauw, 25. Christ Christiaens, 26. Yvan Groené, 27. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Florent DE LEERSNYDER; 2. Rik Vanpoucke; 3. Eddy Depreitere; 4. Marc Vervondel; 5. Noël Verzele, 6. Andrew Donaldson (Gbr), 7. Wim De Waal (Ned), 8. Luc Meheus, 9. Guido Fauck, 10. Richard Van De Wiele, 11. Johan De Smet, 12. Erik Vandersteen.

    Reeks F:

    1. Quinten VANDER BEKEN; 2. Goran Gouwy; 3. Robbie De Smet; 4. Maxime Mabilde; 5. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Jo MAES; 2. Bjarne Christiaens; 3. Andy Dobbelaere; 4. Brian Vande Velde; 5. Thomas Vanhoutte, 6. Guy Bogaert, 7. Marc Vandeginste, 8. Tom Van Vaerenbergh, 9. Lorenzo Feys, 10. Ben De Bruyne, 11. Johan Dedulle, 12. David Backx, 13. Bart Dedulle, 14. Franky De Clercq, 15. Kevin Staelens, 16. Koen Vander Beken, 17. Jeffrey Hutsebaut, 18. Willem Van Der Jeught, 19. Jens Bogaert, 20. Dave Cottenier, 21. Steven Tommeleyn, 22. Danny Bogaert, 23. Ayron Lagrou, 24. Jens Six, 25. Kenny Leyn.

    Reeks Dames:

    1. Eveline BAELE; 2. Shana Dalving; 3. Eltina Van Wijk (Ned) (DV); 4. Eva Van Den Born (Ned) (DV); 5. Aurelie Vermeir (DV); 6. Tatjana Theunis; 7. Marjolijn Boerjan; 8. Daphne Holvoet; 9. Vera Poels (DV); 10. Daphné Acke; 11. Lana Petit (DV); 12. Jane Hellewell (GBr) (DV); 13. Cindy Van Hulle; 14. Peggy Hoste; 15. Amber Nuyens (DV); 16. Alicia Decoster; 17. Nele Dieleman; 18. Jana Van Steenbrugghe (DV); 19. Lindsey Van Malderen; 20. Joyce Tack; 21. Janinka Vervacke; 22. Annelies Lauwers; 23. Lisa Defeyter; 24. Kim Bogaert; 25. Jana Devoet; 26. Daisy Schoele (DV).



    LWU-SCHELDERODE UITSLAG PK OOST-VLAANDEREN:

    Reeks A:

    1. Enzo VANDEKERCKHOVE, 2. Kim Van Oost, 3. Matisse Beyens, 4. Jonas Devoet, 5. Mattijs Holvoet, 6. Sven Vancoppenolle, 7. Robby Degrieck.

    Opgaves: Thomas Steyaert, Kristof Carrette, Kevin Van Laethem.

    Reeks B:

    1. Rob PARIDAENS, 2. Bart Ally, 3. Gino De Clercq, 4. David Inghels, 5. Peter Hooreweghe, 6. Willem Hooreweghe, 7. Sven Crul, 8. Koen Van Renterghem, 9. Kurt Claeys, 10. Kenny Michels, 11. Dimitri Dewinter, 12. Kevin Claeys.

    Reeks C:

    1. Marnic DE WAELE, 2. Aron Bauwens, 3. Patrick Moens, 4. Claudio Rizzo, 5. Christophe Logier, 6. Kurt Victor, 7. Philippe Devleeschauwer.

    Opgaves: Alain Mortier.


    Reeks D:

    1. Kurt LEUNTJENS, 2. Danny De Coninck, 3. Luc Van De Veire, 4. Johan De Baets, 5. Geert Smet, 6. Christ Christiaens, 7. Yvan Groené, 8. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL; 2. Noël Verzele, 3. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Quinten VANDER BEKEN; 2. Robbie De Smet; 3. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Jo MAES; 2. Bjarne Christiaens; 3. Guy Bogaert, 4. Tom Van Vaerenbergh, 5. David Backx, 6. Bart Dedulle, 7. Jeffrey Hutsebaut, 8. Willem Van Der Jeught, 9. Jens Bogaert, 10. Danny Bogaert.


    Reeks Dames:

    1. Eveline BAELE; 2. Nele Dieleman; 3. Lindsey Van Malderen; 4. Kim Bogaert; 5. Jana Devoet.


    03-06-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ettelgem zaterdag 2 juni Uitslagen

    Foto Album Ettelgem 2 juni (Klikken!)

    LWU-ETTELGEM:

    Reeks A:

    1. Kim VAN OOST, 2. Anthony Slabinck (DV), 3. Jonas Vandendaele, 4. Spencer Tack, 5. Kenny Maenhout, 6. Damon Devriendt, 7. Indiana Slabinck, 8. Jens Decabooter, 9. Shane Pysson (DV), 10. Tibo Degryse (DV), 11. Chris Scherrens, 12. Lowie Borgoo, 13. Gianni Vermeiren, 14. Aloïs Gevaert (DV), 15. Robin De Clercq (DV), 16. Thibaut De Ruysscher (DV), 17. Flor Nachtergaele, 18. Jérémy Dutoo (DV), 19. Nicolas Volpoët (Fra) (DV), 20. Lars Van Coppenolle, 21. Tommy Maenhout, 22. Vincent Vantorre (DV), 23. Jelle De Maere, 24. Steven Vandamme, 25. Davy Bultinck, 26. Sven Vancoppenolle, 27. Bryan Vispoel (DV), 28. Ruben Maertens, 29. Seppe Teunis (DV), 30. François Chastagner (Fra), 31. Kenny Leyn.

    Opgaves: Kevin Decavel (DV), Christophe Willemijns (DV), Gilles de Vulder, Nigel Vandecasteele, Dries David, Kevin Van Laethem, Jorg Stevens, Matthias Vercouillie.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Hans Vankerschaver (DV), 3. Stijn Boel, 4. Pieter Van Dael, 5. Stefaan Ferrest, 6. Wouter Neuville, 7. Gunther Puype (DV), 8. Vincent Martlé, 9. Nico Van Bever, 10. Dave Mortier, 11. Wim Baert, 12. David Inghels, 13. Tom Calluy, 14. Nesten Vandenbulcke, 15. Kristof Tousseyn, 16. Kristof Schoonbaert, 17. Koen Van Renterghem, 18. Kurt Heyman, 19. Kurt Claeys, 20. Wim Makelberge (DV), 21. Xavier Sintubin, 22. Frederik Dedeyne, 23. Mike Franco (DV), 24. Mathieu De Rouck, 25. Tom De Ketelaere, 26. Kevin Claeys, 27. Kristof De Cabooter (DV), 28. Rudy Vergucht (DV), 29. Dieter Maes (DV), 30. Steve Lannoo.

    Reeks C:

    1. Erwin BOLLEN, 2. Patrick Raes, 3. Eddy Francois (DV), 4. Denis Wauters, 5. Jos De Mulder (DV), 6. Marnic De Waele, 7. Tommy Vandenbulcke, 8. Filip Vermeersch, 9. Geert Bultynck.


    Reeks D:

    1. Kurt LEUNTJENS, 2. Patrick Decaestecker, 3. Filip Berquin, 4. Ronny Lepoutre, 5. Patrick Watteny, 6. Patrick Luyssen, 7. Luc Verlinde, 8. Jean-Marie Vandenbussche, 9. Danny Depreitere, 10. Danny Carette, 11. Danny Boussauw, 12. Frans Sarazijn (DV), 13. Geert Smet, 14. Bruno Cauwelier, 15. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Eddy Depreitere, 3. Marc Vervondel, 4. Noël Verzele, 5. Johan De Smet, 6. Erik De Waele, 7. Erik Vandersteen.

    Reeks F:

    1. Quinten VERHELST (DV), 2. Esli Bouqué (DV), 3. Dylan Botterberg, 4. Robbie De Smet, 5. Iben Vandevyvere, 6. Maarten Crop, 7. Goran Gouwy.

    Reeks G:

    1. Guy BOGAERT, 2. Simon Vansevenant (DV), 3. Kevin Staelens, 4. Jo Maes, 5. Andy Dobbelaere, 6. Birger Victor (DV), 7. Ayron Lagrou, 8. Brian Labaere (DV), 9. Kenneth Labaere (DV), 10. Franky De Clercq, 11. Arend Forrest, 12. Bart Verhaeghe, 13. Johan Dedulle, 14. Lorenzo Feys, 15. Miguel Verhaeghe, 16. Ben De Bruyne, 17. Christophe Deseyne, 18. Thomas Vanhoutte, 19. Dave Cottenier, 20. Jens Bogaert, 21. Jonas Brack, 22. Chris Vynckier, 23. Steven Tommeleyn, 24. Stijn Dupon.


    Reeks Dames:

    1. Marjolijn BOERJAN, 2. Daphné Acke, 3. Peggy Hoste, 4. Cara Worm, 5. Joyce Tack, 6. Jana Devoet, 7. Yannia Sabbe (DV).


    02-06-2018 om 22:51 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Definitieve lijst met kandidaten voor Pk Oost-Vlaanderen
    Definitieve lijst met kandidaten voor het  LWU pk O.-Vl  zondag 3 juni te Merelbeke-Schelderode

    02-06-2018 om 20:26 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorlopige Lijst met kandidaten Pk Oost-Vlaanderen te Schelderode zondag 3 juni
    Voorlopige lijst kandidaten Pk Oost-Vlaanderen

    30-05-2018 om 21:38 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Erratum Ettelgem zaterdag 2 juni
    Voor de A reeks aantal ronden= 13 x 4,8 KM = 62 Km

    29-05-2018 om 07:43 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ettelgem zaterdag 2 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 2018 Ettelgem
    Reeks A Is 13 ronden

    29-05-2018 om 07:38 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 PK Ooost-Vlaanderen Merelbeke-Schelderode zondag 3 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Provinciaal Kampioenschap LWU 2018

    29-05-2018 om 07:31 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden tem pk W-Vl te Handzame 26 Mei
    LWU 2018 Klasementen Alle Reeksen tem Handzame 26 mei


    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Handzame 26 mei

    27-05-2018 om 22:19 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Hanzame PK West-Vlaanderen zaterdag 26 mei (OVB)

    Album LWU Handzame (Klikken!)

    LWU-HANDZAME:

    Reeks A:

    1. Mattijs HOLVOET, 2. Lennert Buysse (DV), 3. Michaël Esselens (DV), 4. Dominique Feys, 5. Damon Devriendt, 6. Steffen Commeyne, 7. Indiana Slabinck, 8. Diedrich Roels (DV), 9. Kim Van Oost, 10. Wannes Vandenbulcke (DV), 11. Christophe Capenne (DV), 12. Kevin Vandewiele, 13. Tibo Degryse (DV), 14. Shane Pysson (DV), 15. Kevin Van Laethem, 16. Bram Lampaert, 17. Olivier Vernaet, 18. Dries David, 19. Gianni Vermeiren, 20. Timothy Heyse, 21. Spencer Tack, 22. Matisse Beyens, 23. Joery Degrieck, 24. Dieter Vanhulle, 25. Jonas Vandendaele (DV), 26. Flor Nachtergaele, 27. Wouter De Fauw, 28. Auke Theuninck (DV), 29. Jonah Maes (DV), 30. Björn Martens, 31. Thijs Deceuninck, 32. Sven Vancoppenolle, 33. Thibaut De Ruysscher (DV), 34. Gilles de Vulder, 35. Nick Van Elslander (DV), 36. Axel Braet (DV), 37. Anthony Slabinck (DV), 38. Steven Vandamme, 39. Chris Scherrens, 40. Matthias Huylebroeck (DV), 41. Arne Vermeersch, 42. Nils Van Daele, 43. Giovanni Debaere, 44. Lowie Borgoo, 45. Tim Verhaeghe, 46. Jérèmy Dutoo (DV), 47. Pieter-Jan Debackere (DV), 48. Samuel Hoornaert, 49. Klaas Vankersschaever, 50. Jelle Willemyns (DV), 51. Kenneth Alleman, 52. Robby Degrieck, 53. Lowie De Baets, 54. Jelle De Maere, 55. Laurens Dewaele, 56. Davy Bultinck.

    Opgaves: Nigel Vandecasteele, Bart Vral (DV), Vincent Vantorre (DV), Simon Segers (DV), Sam Matthys (DV), Matthias Vercouillie, Jasper Vandevelde (DV), Laurens Logghe (DV), Seppe Teunis (DV), Niels Mussly (DV), Gino De Clercq, Kristof Carrette, Jimmy Guhel, Mathias Snoeck.

    Reeks B:

    1. Mirando DUMOULIN (DV), 2. Gino De Clercq, 3. Stijn Vanluchene, 4. Peter Hooreweghe, 5. Kristof Desimpelaere, 6. Nico Lefever, 7. Xavier Sintubin, 8. Mathieu De Rouck, 9. Rob Paridaens, 10. Vincent Evers (DV), 11. David Inghels, 12. Pieter Van Dael, 13. Bram Lammens, 14. Pascal Tiers, 15. Kenneth Wittouck, 16. Kurt Heyman, 17. Luc Cools, 18. Tom Calluy, 19. Kevin Semerano (DV), 20. Dave Mortier, 21. Nesten Vandenbulcke, 22. Wouter Neuville, 23. Dimitri Dewinter, 24. Vincent Martlé, 25. Stefaan Ferrest, 26. Kristof Vanwynsberghe (DV), 27. Andy Kindt (DV), 28. Nico Van Bever, 29. Kristof De Cabooter (DV), 30. Bruno De Decker (DV), 31. Kevin Claeys, 32. Bart Bonne (DV), 33. Nick Dael (DV), 34. Tom De Ketelaere, 35. Lesley De Brauwer, 36. Willem Hooreweghe, 37. Stijn Boel, 38. Kristof Tousseyn, 39. Randy Van Waeyenberg (DV), 40. Sven Crul.

    Opgaves: Dietrich Van Den Berghe, Kurt Claeys, Steve Lannoo, Andy D'Hauwe (DV), Nikki Denys (DV), Diederik Rosez (DV).

    Reeks C:

    1. Steven GRYMONPRE, 2. Peter De Smet, 3. Geoffrey Luyssen, 4. Pedro Michels, 5. Stefaan David (DV), 6. Geert Roose, 7. Wim Diet, 8. Patrick Tas (DV), 9. Stefaan Kerkhof (DV), 10. Philippe Devleeschauwer, 11. Dirk Dekeerle, 12. Christophe Logier, 13. Kurt Dehullu (DV), 14. Alain Mortier, 15. Alex Goossens (DV), 16. Dion Soetaert (DV), 17. Patrick Moens, 18. Rudy Bertier, 19. Kurt Paepen (DV), 20. Gianni Deweerdt (DV), 21. Denis Wauters, 22. Fritz De Praetere (DV), 23. Guy Verhaeghe, 24. Jurgen Dumont, 25. Claudio Rizzo, 26. Serge Devisch (DV), 27. Jean Durieu (Fra), 28. Marnic De Waele, 29. Guido Staels.

    Opgaves: Erik Decock (DV), Serge De Corte (DV), Kris De Waele (DV), Noël Pintens (DV), Filip Vermeersch, Gino Martin, Ronny Lutters, Fabien Hanssens, Mario De Smeytere.


    Reeks D:

    1. Jean-Pierre DELOOF, 2. Benny Vanholsbeke, 3. Danny Carette, 4. Raymond Nuyens (DV), 5. Filip Berquin, 6. Patrick Watteny, 7. Ronny Lepoutre, 8. Thierry Van Eeckhoutte, 9. Kurt Leuntjens, 10. Jan Verbelen, 11. Marino Cneut, 12. Danny Depreitere, 13. Geert Smet, 14. Danny De Coninck, 15. Luc Verlinde, 16. Frank Suys, 17. Roland Knockaert (DV), 18. Gino Corneillie, 19. Johan De Baets, 20. Robert De Clercq, 21. Luc Van De Veire, 22. Dirk De Bie (DV), 23. Patrick Decaestecker, 24. Bruno Cauwelier, 25. Marc Decaluwe (DV), 26. Marc Assez (DV), 27. Danny Boussauw, 28. Freddy Lefevre, 29. Christ Christiaens, 30. Kenny Vande Velde, 31. Yvan Groené, 32. Herman Van Den Borre, 33. Jean-Marie Vandenbussche.

    Reeks E: 

    1. Eddy DEPREITERE, 2. Florent De Leersnyder, 3. Luc Meheus, 4. Guido Fauck, 5. Johan De Smet.

    Reeks F: 

    1. Quinten VANDER BEKEN, 2. Tjorven Vanparys (DV), 3. Iben Vandevyvere, 4. Goran Gouwy, 5. Joni Demasure, 6. Maarten Crop, 7. Quinten Verhelst (DV), 8. Robbie De Smet, 9. Jorne Thorrez (DV), 10. Adrien Devigne (Fra), 11. Robbe Deforche.

    Reeks G:

    1. Thomas VANHOUTTE, 2. Wim Baert, 3. Bjarne Christiaens, 4. Tom Van Vaerenbergh, 5. Simon Vansevenant (DV), 6. Andy Dobbelaere, 7. Johan Dedulle, 8. Brian Labaere (DV), 9. Koen Leys, 10. Jens Bogaert, 11. Ayron Lagrou, 12. Ben De Bruyne, 13. Matthias Labeeuw (DV), 14. Miguel Verhaeghe, 15. Bart Verhaeghe, 16. Danny Bogaert, 17. Andy Ingels, 18. Franky De Clercq, 19. Christophe Deseyne, 20. Kristof De Ceuninck (DV), 21. Arend Forrest, 22. Bart Dedulle, 23. Chris Vynckier, 24. Donovan Degryse, 25. Nick De Gruyter (DV), 26. Frederick Vanderhaeghen, 27. Brian Vande Velde, 28. Jo Maes, 29. Robbe Delaere (DV), 30. Pedro Boudry, 31. Dave Cottenier, 32. Timmy Braekeveld, 33. Patrik Declercq, 34. Jonas Brack, 35. David Backx, 36. Steven Tommeleyn, 37. Jonathan Viaene, 38. Koen Vander Beken, 39. Jeffrey Hutsebaut, 40. Kenny Leyn, 41. Guy Bogaert.


    Reeks Dames:

    1. Eva VERMEERSCH, 2. Shana Dalving, 3. Marjolijn Boerjan, 4. Tatjana Theunis, 5. Daphné Acke, 6. Camille Devigne (Fra) (DV), 7. Daphne Holvoet, 8. Peggy Hoste, 9. Amber Nuyens (DV), 10. Sara Verhaest (DV), 11. Stephanie Lagache, 12. Elke Timperman (DV), 13. Katleen Fraeye, 14. Nele Dieleman, 15. Saryn Vermet, 16. Joyce Tack, 17. Sarah Vervaet, 18. Janinka Vervacke, 19. Inge Joos, 20. Jana Devoet, 21. Kim Bogaert.


    LWU-HANDZAME uitslag PK West-Vlaanderen LWU2018:

    Reeks A:

    1. Dominique FEYS, 2. Damon Devriendt, 3. Steffen Commeyne, 4. Indiana Slabinck, 5. Kevin Vandewiele, 6. Timothy Heyse, 7. Spencer Tack, 8. Dieter Vanhulle, 9. Flor Nachtergaele, 10. Wouter De Fauw, 11. Thijs Deceuninck, 12. Steven Vandamme, 13. Chris Scherrens, 14. Giovanni Debaere, 15. Lowie Borgoo, 16. Kenneth Alleman, 17. Laurens Dewaele.

    Opgaves: Nigel Vandecasteele.

    Reeks B:

    1. Stijn VANLUCHENE, 2. Xavier Sintubin, 3. Mathieu De Rouck, 4. Bram Lammens, 5. Pascal Tiers, 6. Kenneth Wittouck, 7. Kurt Heyman, 8. Tom Calluy, 9. Dave Mortier, 10. Nesten Vandenbulcke, 11. Wouter Neuville, 12. Vincent Martlé, 13. Tom De Ketelaere, 14. Stijn Boel, 15. Kristof Tousseyn.

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Pedro Michels, 3. Geert Roose, 4. Denis Wauters.

    Opgaves: Filip VermeerschRonny Lutters.


    Reeks D:

    1. Danny CARETTE, 2. Filip Berquin, 3. Patrick Watteny, 4. Ronny Lepoutre, 5. Luc Verlinde, 6. Gino Corneillie, 7. Robert De Clercq, 8. Bruno Cauwelier, 9. Danny Boussauw, 10. Freddy Lefevre.

    Reeks E:

    1. Florent DE LEERSNYDER, 2. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Iben VANDEVYVERE, 2. Goran Gouwy, 3. Maarten Crop.

    Reeks G:

    1. Thomas VANHOUTTE, 2. Wim Baert, 3. Andy Dobbelaere, 4. Johan Dedulle, 5. Ayron Lagrou, 6. Ben De Bruyne, 7. Miguel Verhaeghe, 8. Bart Verhaeghe, 9. Christophe Deseyne, 10. Chris Vynckier, 11. Donovan Degryse, 12. Brian Vande Velde, 13. Pedro Boudry, 14. Dave Cottenier, 15. Timmy Braekeveld, 16. Patrik Declercq, 17. Steven Tommeleyn, 18. Jonathan Viaene, 19. Kenny Leyn.


    Reeks Dames:

    1. Daphné ACKE, 2. Daphne Holvoet, 3. Peggy Hoste, 4. Stephanie Lagache, 5. Katleen Fraeye, 6. Joyce Tack, 7. Janinka Vervacke.


    26-05-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Handzame Pk West-Vlaanderen zaterdag 26 mei
    LWU 2018 kandidaten voor Pk West-Vlaanderen te Handzame op zaterdag 26 mei

    21-05-2018 om 17:06 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (8 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Pk West-Vlaanderen Handzame zaterdag 26 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 2018 Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen zaterdag 26 mei te Handzame 
    Dagvergunningen en renners met onvoldoende wedstrijden, om Provinciaal Kampioen te worden, kunnen eveneens deelnemen en komen in aanmerking voor de dagzege.

    21-05-2018 om 16:23 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Ladies Trophy 2018 Izegem zondag 20 mei derde rit.
    Categorie Dames:
    1    Eltina Van Wijk (Ned) (DV)
    2 Shana Dalving
    3 Marjolijn Boerjan
    4 Tatjana Theunis
    5 Daphné Acke
    6 Annick Van Leuven
    7 Peggy Hoste
    8 Stephanie Lagache
    9 Lindsey Van Malderen
    10 Celine Vandebroele
    11 Daphne Holvoet
    12 Katleen Fraeye
    13 Sarah Vervaet
    14 Kim Bogaert
    15 Elena Dagtiariova
    16 Lisa Defeyter
    17 Janinka Vervacke
    18 Joyce Tack

    Klassement Ladies Trophy 2018 LWU tem 3de rit te Izegem. (Klikken!)

    21-05-2018 om 15:59 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU2018 Klassementen en zegestanden tem Izegem en Lichtervelde voor D E F & G
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Izegem en Lichtervelde voor D E F en G

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Izegem en Lichtervelde voor D E F en G

    21-05-2018 om 14:53 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2018
  • Reglement LWU 2018
  • Kalender LWU 2018
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!