WELKOM
Foto
Loran is geboren op 8 maart 2007 en sinds december 2007 is hij een krak in breath holding spells

Breath-Holding-Spells zijn aanvalletjes waarbij jonge kinderen hun adem inhouden, waardoor ze blauw aanlopen en uiteindelijk buiten bewustzijn kunnen raken.  Die aanvalletjes kunnen worden uitgelokt door angst, pijn, boosheid of frustratie.  Meer info hierover kan je lezen onder infosites.
Infosites
  • Breath-Holding-Spells
  • Filmpje van een kindje die zijn adem aan het ophuilen is
  • Foto
    Archief per maand
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 11-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 09-2005
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    LORAN
    Breath-Holding-Spells
    Via deze blog wil ik mijn ervaringen ivm de breath holding spells van Loran van me af schrijven.
    31-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alles oké !

    Hier even een update van hoe het nu gaat. 
    Sinds woensdag heeft Loran zijn adem nog niet opgehuild, raar toch he, dat ligt echt in vlagen. 
    Ik zal maar niet te luid roepen

    31-08-2008 om 21:49 geschreven door Charlotte


    27-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Loran zijn oogjes waren dicht zei Louik
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vandaag even naar boven geweest om wat op te ruimen terwijl de 2 jongens buiten aan het spelen zijn.  Ik kom beneden en Louik staat in de keuken en zegt 'Loran weent, hij is van de glijbaan gevallen'  Ik hoorde hem idd wenen op de achtergrond en ik ging er naartoe.  Ik zag al dat hij het weer gedaan had.  Ik vroeg het dan ook aan Louik en hij zei dat Loran geweent had en dat zijn oogjes dicht waren.  Hij heeft liggen slapen op het gras, zei Louik.  Deze keer was ik er helemaal niet bij en heb ik het allemaal niet zien gebeuren.  Pppfff

    Louik zelf begrijpt dat niet, dat dit niet zo normaal is, hij is het intussen al gewoon dat hij dat doet.

    Deze namiddag gaan we naar een binnenspeeltuin.  Ik zit nu al te hopen dat hij het daar niet zal doen.

    (Op de foto zie je Loran op onze mini glijbaan waar hij net is afgevallen, normaal leg ik ze plat maar deze keer stond ze dus recht ...)

    Deze namiddag zijn we dus naar de speelplaneet geweest en ik heb de hele tijd Loran in de gaten gehouden.  Alleen 1 minuut niet en het was te doen.  Ik keek naar de glijbaan en daar lag ie dan weer, blauw helemaal verstijfd, en dan slap als een vod en buiten bewustzijn.  Terug bijgekomen wat tegen mama gehangen.  Daarna was je doodop en wou je niet meer spelen, en als ik maar 1 stap verzette begon hij te huilen, en hupla, den 3de keer dan al vandaag.
    We zijn dan maar vlug naar huis geweest, flesje en naar zijn bed.

    27-08-2008 om 19:05 geschreven door Charlotte


    26-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En weer ...

    Vandaag is Loran weer voor de eerste keer naar de vaste onthaalmoeder geweest na het verlof.  Hij is flink geweest en was het weer rap gewoon.  Thuisgekomen nog wat buiten gespeeld, dat doet hij graag zulle!  Vooral met het schopje overal aarde gaan uitdelven hihi dan mag hij in bad he, weer iets die leuk is !  Nuja nadat Louik in bed zat liep hij nog wat in huis rond en ik zei dat ie mocht gaan slapen en dat hij een zoentje moest geven aan papa.  En fier gelijk een gieter ging Loran naar papa, echt komiek, om een zoentje te gaan geven.  Eigenlijk wel leuk dat hij dat al kan zeg, Louik ging dat niet doen aan die leeftijd.  Dan is hij in de zetel gekropen en hij liet zich vallen, jaja je hoort mij al komen zeker ... met zijn hoofd tegen een tafeltje die ernaast stond, en twas weer te doen he.  Pijn zal het wel gedaan hebbe, want het bonkte nogal. 
    Vandaag dus weer maar es ...


    Ik kreeg intussen de vraag wat ik doe als dit gebeurd:
    - Ik blijf vooral rustig
    - Ik ga er naartoe en leg hem plat op zijn rug (kijk wel of hij niks in zijn mond heeft)
    - Ik hou zijn beentjes omhoog of zet er iets tegen als steun zodat ze naar boven gehouden zijn
    - Ik doe verder met wat ik bezig ben en hou hem in de gaten
    - Ik geef hem dan zijn tut als hij bijkomt want hij huilt dan en voelt zich waarschijnlijk raar



    26-08-2008 om 00:00 geschreven door Charlotte


    25-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afleiding
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vandaag is Loran de hele dag bij mij thuis geweest.  Louik was ook thuis en ze hebben beiden op de trampoline gespeeld.  Jaja het was weer leuk hoor, te leuk was het !  Louik begon wat geweldig te zijn met Loran en sprong over hem terwijl hij neer lag op de trampoline en eindigde natuurlijk bovenop Loran.  En zoals we al gewoon zijn begint hij weer hard te huilen.  Papa is naar je toe gelopen en heeft je proberen af te leiden en het is hem gelukt.  De schrik zit er toch wel ieder keer in hoor.  We hebben Loran dan ook voortdurend in de gaten, want stel nu dat hij het doet en ergens afvalt, of tegen valt, of net iets in zijn mond heeft terwijl hij het doet. 

    25-08-2008 om 19:05 geschreven door Charlotte


    22-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En weeral ...

    Vandaag heeft Loran weer 2 keer zijn adem opgehuild !
    De 1ste keer omdat hij de deur heeft opengedaan en tegen zijn teentjes heeft gekregen en de 2de keer omdat hij gevallen was.
    Telkens was er bezoek, de ene schrikt en de ander durft niet te kijken ...

    22-08-2008 om 00:00 geschreven door Charlotte


    05-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uit de zetel gevallen

    Loran is aan het spelen in de keuken in de zetel terwijl ik bezig ben met de was.  Louik was ook in de buurt en ik hoorde hen al de hele tijd lachen en roepen.  Plots staat Louik bij mij en zegt 'mama, Loran weent' maar ik hoorde niets.  Ik wist direct hoe laat het was natuurlijk.  Ik liep dan maar zo snel ik kon naar de keuken en zag hem net uit de zetel vallen recht op zijn hoofd.  Hij was zijn adem aan het ophuilen en was gevallen.
    Gelukkig alleen maar een rode plek en een buil op je hoofd.  Hopelijk val je nooit ergens tegen als dit nog eens gebeurd.  Waarom hij weende weten we niet maar zal waarschijnlijk zijn omdat Louik hem pijn gedaan heeft of omdat hij tegengehouden is van iets.

    05-08-2008 om 00:00 geschreven door Charlotte



    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.




    Foto

    Gastenboek
  • eindelijk iets herkenbaar!

    Zetten jullie een berichtje in mijn gastenboekje??


    Foto

    Foto

    Foto

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs